מעבר לתוכן

אני שונא את האנימות האלו אבל כולם אוהבים אותם- האשכולות האבודים

Eytan

הודעות מומלצות

*מוקדש לרם*

היי לכולם, היום אני אעלה אשכול אבוד, עכשיו בשביל ההסבר אשכול אבוד זה אשכול שכתבתי לפני שהפורום נמחק אבל יש לי אותו כתוב, תהנו

אז היום באשכול אני אדבר על כמה מהאנימות שאני פשוט לא מצליח לסבול אבל כולם חופרים עליהן, להיום אני אציין את שלושת העיקריות שאני באמת לא מצליח לאהוב אבל אתם (רם) כנראה ממש אוהבים.

חשוב לציין 2 דברים: כמובן שהאשכול מכיל ספויילרים אני לא יודע עד כמה עמוקים לכל סדרה אני פשוט כותב. וכמובן שאין לי כוח לכתוב את התקציר של הסדרות א: כי הן מספיק מוכרות לכל חובבי האנימה ואולי גם מי שלא ממש חובב, ב: כי לא מספיק אכפת לי מהן, אבל אני כן אהיה מעט משקיען ואתן קישור לmal. תהנו

מתקפת הטיטאנים

אוקי בתור התחלה זה למה אמרתי (רם) בהסבר של האנימות, אז בעצם ראיתי רק את עונה 1 של מתקפת הטיטאנים. אני לא התחברתי במיוחד למען האמת, ואולי אני טיפה הייטר שאני אומר את זה אבל הסדרה עצמה מקבלת יותר מדי אהבה.

אחת הסיבות שאני לא אוהב את הסדרה זה בגלל שאני לא ממש אוהב את איך שארן יגאר קיבל פשוט את הכוחות טיטאנים שלו משום מקום (וכן אני יודע שיש לזה הסבר בהמשך כבר רבתי על זה), ואז מסתבר שמלא מהאנשים במחזור של ארן גם טיטאנים שפשוט החליטו שבה להם להרוס את העיר ועוד מלא בלבולי מוח+ לא אהבתי את ליווי. 

עכשיו עוד משהו שמוריד לי ממתקפת הטיטאנים זה הקהילה, כי זה או שאתה חסיד מתקפת הטיטאנים וכל מי ששונא את זה הוא זבל של אדם מבחינתך או שאתה הוא מי ששונא את זה. זה בין השאר יצר לי טיפלה יותר שנאה לגבי הסדרה, כי להבדיל נגיד משונאי וואן פיס שלא ראו פרק בחייהם פה אני ראיתי עונה שלמה אמרתי זה לא בשבילי והם עדיין יורדים עליי בטירוף על זה. עכשיו אני יודע שזה נשמע כמו תירוץ אבל אני לא רוצה חלק ב-כת שנקראת "attack on titan fan base"

והסיבה האחרונה שבגללה אני שונא את זה, זה שבשלב הזה הסדרה כבר הפכה להיות רק מכונה להכנסת כסף, כאילו הם כל פעם לוקחים את הווליום האחרון של המאנגה חותכים אותו בחצי ואז מחכים איזה שנה, וזה ככה כבר 3 סבבים של חצייה. בסוף זה יגיע לפרק של 4 דקות בפעם בשנה ששתי דקות ממנו זה פתיח.

קישור ל-mal

8b05fd088196a557e6590b2a0efd21c8.gif

השקר שלך באפריל 

אוקי אז הפעם זאת אנימה שככן סיימתי, לעומת כל השאר, אבל לקח לי לדעתי 5 ניסיונות לסיים אותה, ואני הייתי צריך דיי לסבול בשביל לסיים את האנימה, והאמת שהיה דבר אחד שדחף אותי והוא ספויילר, והוא שקאורי מתה, כן כן כן, אם אני לא אוהב את ליווי פה אני בכלל מחוץ לחלקכם. אבל אני ממש שונא אותה. הקטע שהיא רצתה מלכת תחילה להכיר אותו היה ברור כל כך, ובכללי ברו לא יודע מה טוב בשבילו. פאקינג טטסובקי הייתה שם בשבילו מאז שאמא שלו מתה אבל הוא שם עליה פס כזה גדול שאני הייתי מנתק איתו קשר במקומה אבל הם חברים מילדות+ שכנים, באסה להיות היא. אזהרת ספויילר

ספויילר

ובאסה להיות קאורי החולת סרטן הזאתי, לפחות אם היא מתה תנו לה למות בצורה ששווה את הזמן שלי. 

לסיכום השנאה שלי, אני שונא את הקשר שהדמויות הראשיות, שונא את ההשתלשלות אירועים ומוות לא מספק שגורם לי להרגיש טוב עם עצמי. 

ואני יודע שאני נשמע מזוכיסט אבל היא באמת הדמות אנימה השנואה עליי תנו לי.

קישור ל-mal

gif2.gif

צ'יינסו מן

האמת שפה אני יוצא בהכרח הייטר, לא ראיתי פרק אחד של הסדרה, אבל הקהילה גרמה לי לשנוא ממש את הסדרה הזו, וכאילו אני בהתחלה כששמעתי על המאנגה דיי חיכיתי למאנגה אבל… אחרי יותר מדי חפירות בכל פלטפורמה אפשרית החלטתי כי אני לא רואה את הסדרה. ועד היום חופרים לי "תראה את זה זה טוב" וכאילו, כבר יש לי ויכוח ארוך שנים עם כת מתקפת הטיטאנים שאגב שמתי לב שהם ממש אוהבים צ'יינסו מן, מה שגם תומך בזה שאני כנראה לא אעוף על הסדרה הזו. בין כו לכו אני לא יכול לשלול את זה שאני כן אוהב את הרעיון שכל אאוטרו משתנה, שזה דווקא נותן לי וויב של קאגויה סאמה, אבל אאוטרו הוא לא מה שיגרום לי לראות סדרה. אז הסיבה שאני חושב שאני הייטר לסדרה היא כי הקהילה של צ'יינסו מן היא חופרת בטירוף+ כי המוטיב של הדמות הראשית זה- get some bitches. מכך אני מגיע למסכנה שאני לא רוצה אפילו לראות את הסדרה, אבל אני גם לא יכול לקרוא לה גרועה כמו שאני יכול לפחות לטעון על מתקפת הטיטאנים ולומר על השקר שלך באפריל.

קישור ל-mal

?imw=637&imh=358&ima=fit&impolicy=Letter

נערך בתאריך - על-ידי Eytan
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור - אתה שונא נטו תקהילות של אותם סדרות לול סורי אבל אתה לא פחות גרוע מאלה שמדריפים וואן פיס אחרי פרק

Aot- אתה ליטרלי כמו כל שונאי aot עד עונה שלוש, ואתה מייחס חשיבות עצומה מידי לקהילה

הסדרה היא טובה ואין סיבה לתת לקהילה להוריד לך 

אין שום בעיה עם להיות מכונת כסף הרי כסף זה חשוב והסטודיו רוצה להרוויח (במיוחד בהתחשב בעובדה שהמשכורת של סטודיו ממוצע של אנימה מאוד פחותה)

לגבי הדבר החדש שיוצא לaot במנגה זה כנראה אמור לספר על משהו קרה בין אירועים מסוימים בעלילה של aot שהוא החליט להוסיף שזה סבבה לגיטימי

ארן לא קיבל את כוחו משום מקום, יש הסבר בהמשך - אם אין משהו שמוסבר באותו רגע זה לא בהכרח אומר שזה ישאר לא מוסבר אלו שיבחרו להיתפס דווקא על הנקודות הללו הם מפסידים כי אלו שממשיכים מגלים דברים בצורה הרבה יותר אפקטיבית ומעניינת 

האם aot היא טובה? כן האם העונה הראשונה ממש ממש טובה? לא כזה אבל יש בה הרבה דברים חזקים, לדוגמא - הפרק הראשון הפרק הראשון של aot הוא פרק שבנוי מושלם כדי לסחןף את הצופה ולהשאיר אותו על סדרה שלמה, יש מסתורין, יש הפתעות, יש מלחמת מוחות ואסטרטגיות כמו לדוגמא מבצע טרוסט, שהיה ארק טוב הייתי אומר שהחצי השני של הסדרה קצת חלש יותר אבל הסיבה שאני באמת חושב שזה קצת אבסורד לנטוש אחרי עונה אחת כי היא באמת לא ממש מייצגת את aot ושהעונות האחרות יותר שונות.

לא מתייחס לyour lie in aprill כי טרם ראיתי

Chainsaw man - הנפילה הכי גדולה שלך לול אני בעצמי לא אוהד תסדרה הרי דיי קראתי תמנגה  ובלשון המעטה לא התחברתי אבל לשנוא סדרה שאפילו לא צפית בה זאת בורות כבדה ואפילו לא הבנת תקטע של דנג'י גם ממה שסיפרו לך זה אפילו לא עניין של להיות הייטר בן אדם ממתי אתה שם על דעות של איזה שנקל וחצי באינטרנט למה הם אמורים להוריד לך מלראות סדרה טובה

נערך בתאריך - על-ידי KaitoSama
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית לא אוהב את AOT אבל זה כי אני פשוט לא מתחבר לסדרה, עלילה טובה סאונדים מטורפים ואנימציה מדהימה אבל פשוט האנימה לא לטעמי.
לשפוט אנימה בגלל הקהילה שלה? זה מאוד לא צודק, לכל אנימה יש קהילה משלה וחלק מאותה הקהילה טוב וחלק פחות טוב אבל זו לא סיבה לשנוא את האנימה עצמה.
ובקשר לזה שאתה אומר שהם מכונה לייצור כסף מה הבעיה בזה? הם משקיעים הרבה זמן ומחשבה על העלילה וגם על ליצור את הכל וכן לוקח להם הרבה מאוד זמן אבל זה לא אומר שהם עושים את זה נטו בשביל הכסף, אתה צריך לזכור שלוקח זמן ליצור דברים כאלה בעיקר אם הם מושקעים וארוכים.
סך הכל האנימה היא טובה למרות שאני לא אוהב אותה היא אכן טובה.

בקשר להשקר שלך באפריל אני מבקש שתערוך את האשכול ותמחק את הספויילר הענקי שרשמת כי זה לא לעניין וזה יהרוס לכאלו שעוד לא ראו.

בנוסף לכך אני לא מבין את הסיבות שאתה שונא אנימה בגלל דמויות מסויימות צר לי להגיד אבל אם אתה שופט אנימה בגלל כמה דמויות אז אתה לא בהכרח מבין באנימה..

הסדרה עצמה נחמדה עם עלילה יפה וגם עצובה אפשר להגיד, יש בה הרבה קטעים מבאסים כן אבל בסופו של דבר הסדרה לא רעה בכלל כמו שאתה מתאר אותה.

בקשר לאיש המסור לא אגיב כי לא יצא לי לראות

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

נורא התחברתי לרעיון של האשכול חחחח

מתקפת הטיטאנים אני יכולה להבין, זה די שיעמם גם אותי והרגיזו אותי ממש עם הקצב של הפרקים.

השקר שלך באפריל, למהה? זה כל כך יפה ועצוב והכל, אבל עניין של טעם.

איש המסור ראיתי כמה פרקים וגם לא אהבתי, לא מבינה על מה כל כך מתלהבים אבל אולי כדאי לנסות לפני שפוסלים.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני ב-21.2.2024 ב 12:22 PM yuuki כתב:

השקר שלך באפריל, למהה?

הבלונדה עיצבנה אותי מההתחלה, ידעתי שהיא תהיה סקאמרית רצח, וממש כאב לי על החברת ילדות שלו שהוא שם עליה ז* לאורך כל הסדרה

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני ב-20.2.2024 ב 1:09 PM kiritoxz כתב:

בקשר להשקר שלך באפריל אני מבקש שתערוך את האשכול

קיבלתי, ערכתי, לא מחקתי אבל אזהרתי.

לשפוט אנימה בגלל הקהילה שלה?

לגבי הקהילה באמת שבמקרה של ציינסו אני מבין למה אתה מתכוון, במקרה של מתקפת הטיטאנים אני כן ראיתי עונה שלמה של זה.

שונא אנימה בגלל דמויות

כעיקרון בסדרה הזו הרבה מאוד מהעלילה מתייחסת לדמויות, ושאתה רואה רומן (לא הספר) ולא מתחבר לאחת הדמויות הראשיות זה מאוד בעייתי להמשיך לאהוב את זה.

הסדרה לא רעה בכלל כמו שאתה מתאר אותה

סביר להניח, בסופו של יום סדרה של 8.4 אבל אני אישית לא אהבתי אותה, הדמויות שכן רציתי שישימו עליהן דגש הודחקו הצידה והעלילה רק ממש לקראת הסוף התחילה להתפתח לטעמי.

לפני ב-18.2.2024 ב 12:12 AM KaitoSama כתב:

Aot- אתה ליטרלי כמו כל שונאי aot עד עונה שלוש

כי מה לעשות שאני לא אוהב את איך שהעלילה מתפתחת. אני גם יודע מה קורה בא כן? זה לא ששונאי וואן פיס יוכלו לומר לך דברים כמו שאני יכול לומר על מתקפת הטיטאנים

לפני ב-18.2.2024 ב 12:12 AM KaitoSama כתב:

ארן לא קיבל את כוחו משום מקום, יש הסבר בהמשך

ההסבר מגיע בשלב כל כך רחוק בעלילה שזה מעצבן

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני ב-23.2.2024 ב 11:35 AM Eytan כתב:

קיבלתי, ערכתי, לא מחקתי אבל אזהרתי.

לגבי הקהילה באמת שבמקרה של ציינסו אני מבין למה אתה מתכוון, במקרה של מתקפת הטיטאנים אני כן ראיתי עונה שלמה של זה.

כעיקרון בסדרה הזו הרבה מאוד מהעלילה מתייחסת לדמויות, ושאתה רואה רומן (לא הספר) ולא מתחבר לאחת הדמויות הראשיות זה מאוד בעייתי להמשיך לאהוב את זה.

סביר להניח, בסופו של יום סדרה של 8.4 אבל אני אישית לא אהבתי אותה, הדמויות שכן רציתי שישימו עליהן דגש הודחקו הצידה והעלילה רק ממש לקראת הסוף התחילה להתפתח לטעמי.

כי מה לעשות שאני לא אוהב את איך שהעלילה מתפתחת. אני גם יודע מה קורה בא כן? זה לא ששונאי וואן פיס יוכלו לומר לך דברים כמו שאני יכול לומר על מתקפת הטיטאנים

ההסבר מגיע בשלב כל כך רחוק בעלילה שזה מעצבן

להפך שונאי וואן פיס יכולים לאמר לך הרבה דברים ולאמר נגיד על דברים שהם סתם פלוט ארמור בלי שראו אותם 

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

הצטרפות לשיח

באפשרותך לשלוח הודעה כעת ולהירשם מאוחר יותר. אם ברשותך חשבון, ניתן להתחבר עכשיו לשליחת הודעה דרך חשבונך.

אורח
הוספת תגובה

×   הדבקה כטקסט עשיר.   הדבקה כטקסט רגיל במקום

מאושרים אך ורק 75 סמייקונים.

×   הקישור שלך מוצמד אוטומטית.   הצגה כקישור במקום

×   תוכן הקודם שלכם שוחזר.   ניקוי עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.
  • פעילות אחרונה

1. 1

פריט חדש

2. 4

לשלם לבעלים כמות מסויימת של זהב כדי לבקש ממנו שיצור לך דמות

3. 1

לשפר את הפרסים של עליית רמה

4. 5

איוונט חבר מביא חבר

• סטטוסים אחרונים