עבור לתוכן
 • צור חשבון
×
×
 • צור חדש...

המובילים

 1. shukush202

  shukush202

  מנהל פורום ציור גרפיקה ואומנות


  • נקודות

   21

  • הודעות פעילות

   254


 2. eri

  eri

  משתמשים


  • נקודות

   16

  • הודעות פעילות

   521


 3. Doom man

  Doom man

  צוות תמיכה


  • נקודות

   14

  • הודעות פעילות

   1,026


 4. גילעד1

  גילעד1

  מפקחים גלובאליים


  • נקודות

   13

  • הודעות פעילות

   1,232


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 26/02/23 in all areas

 1. אז יום שני הגיע וכידוע לכולם, יום שני זה היום שבו מדרגים חפצים. (או בכול מקרה, היום מדרגים חפצים. פשוט תזרמו אנשים) אז היום אני אדרג את חמשת החפצים האהובים עלי בליגת הפוקימונים - בסדר עולה. 5. תיבת טיטינום תיבת טיטניום הוא אחד החפצים היותר שווים בליגה. הוא מכיל נכחד רנדומלי (אופצינאלי: טיטאן), סכום נאה של זהב, מטבעות - וסילבר. עם זאת, הוא דורש מפתח (במידה ותרצה סיכוי גבוה יותר לטיטאן, מפתח יקר) וגם עולה בעצמו לא מעט. לכן הוא משתבץ בנחת במקום החמישי בדירוג שלי, איכות - 9/10 מחיר - 7/10 (יקר, אבל לרוב שווה את זה) נגישות - 2/10 (קשה להשגה) ציון סופי: 18/30 4. סוכרייה נדירה סוכרייה נדירה היא חפץ במיוחד לעצלנים (כמוני 😉 ) או לאנשים שמחרימים את @White Knight ורוצים לפגוע לו בהכנסה (הוא לוקח בקושי זהב, מה אכפת לכם) במחיר בזוי של 8 זהב תוכלו להשיג דרגה לפוקימון. אז נכון, עד דרגה 90 - לחלום על להשתמש בחפץ הזה יהיה דבילי. ונכון, כיום - מאמני פוקימונים לוקחים סכום קטן פי 4. ונכון, גם מעון פוקימונים קיים בסכום סילבר מצחיק. אבל בכול זאת, חפץ שמעלה דרגות לפוקימון שלך? ללא ספק שווה. וזה אפילו לא דורש לחכות זמן... איכות - 7/10 מחיר - 5/10 נגישות - 10/10 (קל לרכישה) ציון סופי: 22/30 3. חכת כסף חכת כסף מעלה את הסיכוי שלך לדוג פוקימונים מוזהבים ב20%, ללא ספק דבר מדהים. היא ניתנת למציאה רק באיזור מסויים במפה, מה שמקשה על מציאה שלה. עם זאת, התועלת שהיא מביאה (והעובדה שלא ניתן לרכוש אותה, והיא ניתנת לשימוש אין-סופי) ללא ספק מביאה אותה לראש הטבלה. טורניר הדייג מביא פרסים יפים על בסיס יום-יומי, ובלי חכת כסף תתקשה להשתלב בטורניר המותח. שמלבד @Ykrat, אף אחד לא מחזיק בטופ שלו יותר מידי זמן ברצף. איכות - 8/10 מחיר - ?/? נגישות - 8/10 ציון סופי: 24/30 (16/20) 2. אבן מגה זה כנראה לא החפץ שציפתם לראות כאן, אולי קיוותם לראות איזו אבן הגנה שמיימית או פוקדור מאסטר נוצץ.. אבל לא. זה מקומו של אבן המגה. אבן המגה, במחיר מצחיק, משדרגת לך את הפוקימון באופן קיצוני! בעקבות תיבת הזהב שמביאה גם היא פוקימוני מגה לרוב, אנשים נוטים להתעלם מיכולותייה המדהימות של האבן הזו. איכות - 9/10 מחיר - 10/10 נגישות - 9/10 ציון סופי: 28/30 1. פוקדור חברים ובמקום הראשון והנוצץ, הפוקדור הטוב במשחק - פוקדור חברים. לא מדובר כאן במאסטר (היקר!) עם 100% לכידה, שמוציא את כל הכיף באפקט הלכידה. גם לא מדובר בפוקדורים שעולים עשרות אלפי סילבר והתועלת שלהם אפסית (כן, מדבר עליך פוקדור מוזהב) אני מדבר איתכם על פוקדור בעלות של 1200 סילבר (!!!) שיכפיל פי 2.5 את סיכוי הלכידה של כל הפוקימונים של כל משתמש חברותי. כמובן ש10 חברים זה כלום, וההנאה מהלכידה נשמרת. איכות - 10/10 מחיר - 10/10 נגישות - 10/10 ציון סופי - 30/30 עד כאן סיקור החפצים שלי להיום, מוזמנים להוסיף את הסיקורים שלכם בתגובות! נתראה באשכול הבא 😉 🌵cactus🌵
  4 points
 2. איוונט| מועדי ישראל לעם ישראל חגים ומועדים רבים. במהלך השנים נפתחו מספר אשכולות איכותיים ומושקעים בפורום הנוגעים לנושא זה. האשכולות הנבחרים נכנסו אל האשכול הבא, בו המאורעות מסודרים על פי הסדר הכרונולוגי של השנה- (לינק) האיוונט: במהלך האיוונט עליכם לפתוח אשכולות המסבירים בצורה רחבה ומפורטת על אחד ממועדי ישראל, עליו בחרתם לכתוב. מטרת התחרות היא ליצור אשכולות מחודשים למועדים אשר קיים להם אשכול ישן וליצור אשכולות למועדים שלא קיים להם אשכול כלל. בסוף האיוונט, האשכולות המושקעים שתכינו יזכו להיכנס ולהחליף את האשכולות הקיימים באשכול המרוכז. - ישנה עדיפות לפתוח אשכול בנושא שלא מופיע אשכול לגביו באשכול המרוכז. -בתחילת עבודתכם יש לציין בתגובה לאשכול זה על איזה נושא אתם עובדים. לאחר סיום העבודה,עליכם לערוך את תגובתכם ולהוסיף קישור אל האשכול שיצרתם. לאחר מכן תוכלו להתחיל לעבוד על נושא נוסף. - חל איסור חמור להעתיק מידע- כל חוקי הפורום חלים גם כאן. - במידה ויפתח יותר מאשכול אחד על אותו המאורע- האשכול שיבחר לטוב ביותר על ידי השופטים יכנס אל האשכול המרוכז. - אין להגיב תגובות שלא קשורות לתחרות שופטי התחרות: @גילעד1, @The King of Demons, @shukush202 האיוונט יפעל בין התאריכים 20/3-1/5, יש לפתוח את האשכול בפורום המתאים לו ולצרף קישור אליו בתגובה לאשכול זה. השיפוט יתבצע על פי הקריטריונים הבאים: (א) נוסח, תחביר ופיסוק נכון- 30% (ב) עיצוב האשכול- 20% (ג) פירוט והרחבה על הנושא- 50% בנוסף לכניסת אשכולותיכם אל האשכול המרוכז, ינתנו פרסים לחמשת האשכולות המושקעים ביותר שנפתחו באיוונט (כל שחקן יכול לזכות רק פעם אחת). הפרסים: מקום ראשון- פוקדור מאסטר+ תיבת פלטיניום+ מפתח זהב מקום שני- תיבת פלטיניום+ מפתח זהב+ 50 זהב מקום שלישי- תיבת זהב+ מפתח ברזל+ 25 זהב מקום רביעי- 50 זהב+ 75 מטבעות מקום חמישי- 25 זהב+ 50 מטבעות כל שאר המשתתפים שלא הגיעו לאחד מן המקומות הללו יזכו ב20 זהב לחשבונם *הפרסים יכולים להשתנות בהתאם לרמת הפעילות. בהצלחה רבה לכל המשתתפים בתחרות! מחכים לראות את אשכולותיכם המושקעים.
  4 points
 3. עם עידוד ותמיכה גדולים מצד מנהל פורום גרפיקה ואומנות החדש הנהדר שלנו @shukush202 (מחיאות כפיים סוערות) אני גאה להציג בפניכם דף אחד מבלוק הציור לשעת חירום שלי, הרי הוא לפניכם: כל תמונה שווה אלף מילים, אבל אני לא עומד לכתוב את כולן בתיאור, לא להיבהל! הציורים האלו (שלושה ציורים נפרדים) צוירו בפינת הישיבה האהובה עליי בבית הספר, ליד המתח. יש שם כמה עצים ודשא רך וכיפי באופן טבעי, ואני מת עליו. אז ישבתי לי וחיפשתי רעיון לציור, וצמח באזור שבחיים אני לא אשב עליו כי הוא מלא זכוכיות נתן לי השראה. נכנסתי לזה, ציירתי שלושה ציורים והחלטתי שהם יהיו הראשונים שאפרסם באשכול משלהם (האשכול הבא יהיה יותר מגניב, יש למה לצפות). תלחצו על התמונות כדי לראות אותן בגדול, אני לא רוצה שהן יתפסו המון מקום. הנה הציור הראשון: הציור הראשון והציור שהושפע הכי הרבה מהצמח שראיתי. בציור: צמח (!!!) הציור השני: הציור השני. בשלב הזה כבר זרמתי, והמשכתי לצייר עם הדמיון. אף אחד מהציורים אינו צמח אמיתי, אבל הציור השני הושפע הכי מעט ממה שראיתי בזמן שציירתי. בציור: צמח דמוי סביון או כותנה. ההבדל העיקרי הוא העלים מסביב. הציור השלישי: התנופה מעט דועכת, ואני מחפש בסביבה רעיונות חדשים. קרדיט לצמח חסר חשיבות על שתרם את העלים המשוננים. בציור: צמח קטן עם פרח ופרי. והגענו למה שכולכם (לא!) ציפיתם לו... ציור בונוס! אז מה אתם רואים פה, ולמה הפרצוף שלו כזה עקום? חבר ביקש ממני לצייר את נארוטו בביירון מוד מתוך תמונה שהוא מצא. אני אישית לא התקדמתי אפילו לנארוטו שיפודן, בטח שלא לבורוטו, כך שאין לי מושג מה הקטע. הציור שבתמונה צויר מאוד, מאוד בקטן על דף שאלות באנגלית בזמן שיעור, ועבר כמה שיפוצים בעיניים. לא יצא נורא, אם תשאלו אותי. זהו לאשכול הזה, מוזמנים לתת תגובות והערות. באשכול הבא: ציור על גב הטלפון- מגן שקוף זה מעולה!
  4 points
 4. זוכי תחרות הסיפור הקצר לאחר תחרות ארוכה ודיונים רבים על הסיפורים האיכותיים שלכם, יש לנו זוכים. מקום ראשון: @אנונימוס עם ניקוד סופי של 92/100. זוכה ב- 4 טבעות לבחירה מבין הטבעות הבאות (ללא כפל)- (מהירות, הגנה מיוחדת, התקפה מיוחדת, הגנה, חיים, התקפה.) מקום שני: @cactus עם ניקוד סופי של 91/100. זוכה ב- 3 טבעות רנדומליות מבין הטבעות הבאות (ללא כפל)-(מהירות, הגנה מיוחדת, התקפה מיוחדת, הגנה, חיים, התקפה) מקום שלישי: @eri עם ניקוד סופי של 89/100. זוכה ב- טבעת הגנה + טבעת הגנה מיוחדת + טבעת התקפה מיוחדת מקום רביעי: @המלאך עם ניקוד סופי של 84/100. זוכה ב- טבעת מהירות בנוסף לכך- כל משתמש אשר השתתף בתחרות ולא הגיע ל4 המקומות הראשונים יזכה ב30 מטבעות לחשבונו. *לאור הפעילות הגבוהה הוחלט להוסיף מקום רביעי ופרס קטן לכל שחקן שהשתתף. **משתמש אשר הפרס שלו כולל אפשרות בחירה ישלח הודעה עם בחירתו אל Shinnok- (לחיץ) ברכות לזוכים וכל הכבוד למשתתפים! מוזמנים לברך את הזוכים באשכול.
  4 points
 5. שלום לכולם וברוכים הבאים לאשכול שלי. אז מה קורה חברים כאן עידן תלם אינדהגיים... אה רגע טעות בפתיח. היום לאשכול שלנו החלטתי לעשות הסבר על שמות של שחקנים בליגה, מה השם הזה בעצם אומר, לפעמים יהיו שמות עם הסבר רציני ארוך ומייגע ויהיה כאלה עם הסבר קצר. שנתחיל? השם הראשון: תור. תור(תעמוד בתור) למי שלא ראה מארוול או לא מכיר את המיתולוגיה הנורדית(נראה לי ככה כותבים), הוא אל הרעםם. במארוול, תור הוא בנו של אודין השולט בתשעת הממלכות הקיימות ביקום, יש מספר אפשריות לאן הוא מתקדם בכל קו זמן אבל נלך על הקלאסי. תור מצטרף בשלב מסוימם לאוונגרס והלך להיות חלק מגיבורי העל, הם עוזרים להגן על היקום מפני חייזרים/אנשים שרוצים להשתלט על העולם. כוחו של תור מתבטא בעיקר בברקים שיכול להוציא מהידיים אבל משתמש בעיקר בנשק שנחצב בנפחיית בוולאהלאה או משהו כזה שזה הפטיש שלו. במיתולוגיה הנורדית אני פחות בקיא אבל הוא פחות או יותר כמו במארוול רק ממה שנראה במשחק god of war: ראגנארוק הוא משתמש בסוג של גרזן כזה. השני השני: CactusKing. בשמו הפרטי, מנשה או מנש או מלך הקקטוסים איך שאתם אוהבים לקרוא לו. כולם חושבים שמנשה בחר לקרוא בשמו ככה בגלל קקניה, אבל יש סיפור אפל וסודי מאחורי. למנשה יש אהבה בלתי נתפסת לקקטוסים, הוא אוכל קקטוס שותה קקטוס מגדל קקטוס, יש אומרים אפילו התחתן עם הבת של מלך הקקטוסים. אבל איך הפך למלך אתם בוודאי שואלים? אז בליל גשום וחשוך כמו עכשיו הוא בא ודקר את מלך הקקטוסים עם קקטוס!!! וכך הפך למלך וציוו שכל אחד יגדל קקטוס בביתו אחרת הוא יבוא באישון ליל(מנסה לדבר בשפה גבוה שבקושי סיימתי בגרות בלשון) וידקור אתכם בקקטוס! ראו הוזהרתם! אם אתם לא מאמינים, תשאלו את מנשה ותדעו.... זה הכל להיום, מקווה שאהבתם תעשו סאב ושתפו עם חברים (#יוטיוב) ושהיה לכם המשך יום מהנה.
  4 points
 6. שלום כולם מה קורה? באתי לדבר על נושא שנחשפתי אליו יותר בזמן האחרון, וזה יתומים בפורים. כן כן, עשרות ילדים בגילי ובגילכם, שחוגגים ביום שלישי את חג הפורים לבד. בלי מתנות, בלי משפחה, ובלי משלוחי מנות. מאות ילדים בישראל, שהדבר האחרון שמדאיג אותם זה למי להביא משלוח מנות, ולמי לא. נחשפתי לנושא הזה בשבוע שעבר. אצלינו בבית-ספר מאד מאמינים בלתת מעצמינו בשביל אחרים. המנהל בא אלינו לכיתה והסביר לנו, שבתור אחת הכיתות הבוגרות בבית הספר, הוא מזמין אותנו למסיבת פורים, שתיארך בבית היתומים הקרוב לבית הספר. הרגשות היו מעורבים, חלק שמחו, חלק התעצבנו, וחלק היו בסדר עם זה, וביניהם הייתי אני, התלבטתי אם לבוא או לא... מצד אחד, יש מצווה לשמח את היתומים, מצד שני, זה יצא מאוחר בלילה, וכנראה רוב חברי כיתתי לא יגיעו. חשבתי במשך שתי דקות, עד שאחד הילדים שאל את המנהל;" חייבים לבוא?". המנהל עמד והסתכל עליו במבט חודר, הוא דיבר איתנו על כמה חשוב לשמח את היתומים, שאין להם כלום בחיים חוץ מאת עצמם, וככה הילד זילזל בזה?! הגעתי להחלטה, ואמרתי לעצמי: "אתה הולך, לא משנה מה". חשבתי לעצמי איך הייתי מרגיש אם המצב היה הפוך, שבו אני הייתי חס וחלילה אותו יתום שאין לו כלום. כמה הייתי שמח אם היו באים לבקר אותי. יומיים לאחר מכן קיבלנו כל אחד פתק, שבו היה רשום שצריך להביא 2 מתנות לבנים/ בנות בגילאים שונים. פניתי לאמא שלי, והיא השיגה לי 2 מתנות לילדות בנות 5-9 עטופות בנייר עטיפה יפה, ולקחתי את זה לבית ספר. באותו הבוקר השמיע המנהל במערכת כריזה, שיש להביא את המתנות לקומת הכניסה, שם היו שקים שמחכים שימלאו אותם. ובסוף היום היו מעל חמש שקים ענקיים! ביום שישי הכיתה שלי הפכה לפס ייצור, הכיתה שלי מונתה להכנת משלוחי מנות לאותם הילדים. המשלוחי מנות היו מורכבים מכל מיני ממתקים וחטיפים. אני מודה שבהתחלה לא היה לי כוח, וזה היה נראה לי כמו חתיכת מטלה, אבל בסוף התנדבתי, ולא התחרטתי על זה. זה היה כיף גדול, הכנו מעל 300 משלוחי מנות ליתומים בידיעה שיש ילדים שישמחו כל-כך לקבל אותם בפורים. זה הכל. רק רציתי לומר- לפעמים חשוב לחשוב גם על אחרים, ולא רק על עצמינו. אני מקווה שאותם היתומים יקבלו את המתנות והממתקים, וישמחו ממש כמו שאני שמחתי להביא להם אותם. המשך יום טוב ופורים שמח 🙂
  4 points
 7. חידון לכבוד פורים 2023 לכבוד חג הפורים האהוב, יתקיים חידון בנושא פורים. זמני החידון: יום חמישי (2/3/2023) בשעה 19:00. יום שישי (3/3/2023) בשעה 13:00. מבנה החידון: בחידון שלנו יהיו 30 שאלות, 15 שאלות כל יום. אני אנהל הפעם את החידון 🙂 מאחל בהצלחה לכולם! פרסים: מקום ראשון 300 זהב . מקום שני 200 זהב . מקום שלישי 100 זהב . חוקי החידון -כל חוקי הפורום חלים גם כאן. -אין לערך תגובות. משתמש אשר יערוך תגובה מסתכן בעונש. -תשובה של מישהו שעשה העתק הדבק תיפסל, ואותו שחקן עלול להיקנס על כך. -אסור לרשום תגובות שלא קשורות לחידון. תגובות ספאם/ לא רלוונטיות יטופלו. -במקרה של שותפים, רק אחד מהם יוכל לענות על השאלות במהלך כל החידון. במקרים חריגים ניתן לפנות למנהל החידון לאישור. -תשובות עם שגיאות כתיב או תשובות לא מלאות- לא יחשבו. בהצלחה לכולם!! מצב הנקודות : @גילעד1- 9 נקודות. @eri- 3 נקודות. @cactus- 2 נקודות.
  4 points
 8. ברוכים הבאים אז למי שלא מכיר אחד התחומים האהובים עליי במוזיקה היא מוזיקה עברית ישנה (אתם יודעים כוורת וכדומה) אז היום באשכול אנסה לעשות טירליסט של 10 השירים האהובים עליי עם הסבר קטן על כל שיר ושיר אז בלי עוד הקדמות מיותרות- גבריאל #התחלנו מקום עשירי: שישי שבת-זקני צפת שישי שבת הוא בעצם שיר עם כמות מילים מאוד דלה בלשון המעטה כלומר הוא שיר עם 3 בתי מילים אשר 2 מהם מאוד דומים פשוט שינוי סדר של שורות. עכשיו מה שאני אוהב לגבי השיר הזה הוא את החזרתיות, כאילו אם בכל שיר אחר שמורכב באותה צורה של חזרה אני פשוט לא אשמע אותו אז משום מה זה השיר היחיד שעובד לי הקונספט של החזרת מילים ולחן בו. משהו שמצליח לגרום לך להאזין לשיר 4 דקות נוספות כל פעם מחדש. השיר עצמו הוא מהאלבום זקני צפת 2 שיצא בשנת 1994 הנה קישור לשיר עצמו למעוניינים מקום תשיעי: שלמה ארצי- בשבילה אתה מלך העולם אז כן אני מניח שלמי ששומע שלמה ארצי השיר הזה ספציפית טיפה מותיר אכזבה. הרבה מאחר שזה פשוט השיר הכי מוכר של שלמה ארצי. הקטע אצל השיר הזה שזה פשוט השיר היחיד שאני מכיר שלו ומשום מה אני תמיד אהבתי אותו. כאילו משום מה השיר תמיד גרם לי לחשוב על העתיד כי האמירה "בשבילה תאכל להיות" תמיד הגדיר הרבה מהסיבה שבגללה אני לומד ולכן תמיד היה לשיר מקום שמור אצלי בלב. השיר עצמו יצא באלבום אהבתיהם בשנת 2000 הנה קישור לשיר עצמו למעוניינים. מקום שמיני: גזוז- אמא ודני אמא ודני הלכו לים פתע פגשו ליוויתן דני נפל על לשונו תיכף נבלע בתוך בטנו. אז בעצם אמא ודני תמיד מזכיר לי את אליס בארץ הפלאות. בקטע של הזיה של האמא של דני על כך שדני נבלע בליוויתן ועבר לעולם אחר (אכל איסקאיד). עכשיו זה לא שיר עמוק בכלל כמו רוב מה שתראו פה שיהיה ברור. אבל השיר הוא זורם הוא כיפי הוא עם סיפור שמעביר לך את השיר בהנאה והוא פשוט טוב (לדעתי). אמא ודני יצא באלבום "גזוז" שיצע בשנת 1979 הנה קישור לשיר עצמו למעוניינים. מקום שביעי: שלמה גרוניך, שלמה יידוב ושם טוב לוי- הנסיך הקטן לגבי השיר על הנסיך הקטן מפלוגה ב'... האמת שזה אחד מהשירים הבודדים שאני יודע טיפה רקע עליו: אז זה שיר שנכתב על ידי יהונתן גפן (העז), השיר נכתב על חברו הטוב אשר נספה במהלך השירות הצבאי. לדעתי זה שיר שהולחן באופן נהדר על ידי שם טוב לוי, שיר שמעביר את האופי הקודר של השיר תוך כדי קצב זורם ובעל סיפור טוב בתוך השירה עצמה. זה אחד מהשירים האלו שתמיד שאני שומע אותם אני רוצה להזיל דמעה ולהתרגש. השיר עצמו יצא באלבום "קצת אחרת" בשנת 1994 הנה קישור לשיר עצמו למעוניינים. מקום שישי: יהודית רביץ- בך לא נוגע האמת שהשיר הזה הוא שיר שאני פחות אוהב בגלל כמה שהוא כזה שיר עמוק (למרות שהוא כזה). השיר הזה הוא יותר שיר שמוכר לי מהילדות ולכן תמיד אהבתי את השיר הזה, ומשום מה תמיד אהבתי את השיר הזה. השיר עצמו ממש זורם עד שהוא פשוט מחליט לקטוע את המזמור הרגיל שלו ואז זה פשוט מחזיר אותך לתוך השיר מחדש משהו שתמיד תופס לי את התשומת לב בתוך שיר שהוא פשוט מרגיע לנעים לשמוע. השיר עצמו יצא באלבום געגוע בשנת 2000 הנה קישור לשיר עצמו למעוניינים. מקום חמישי: אריק איינשטיין + שלום חנוך- קח לך אישה ובנה לה בית האמת שהשיר הזה הוא השיר שאני שומע כרגע והכי נהנה ממנו, אבל אני התחלתי לאהוב אותו ממש בגלל 2 סיבות- הסיבה הראשונה היא שהשיר משלב 2 מהזמרים היותר טובים בישראל לדעתי. מה שאני אוהב בשיר הזה הוא את המנגינה שמלוות בשריקה ומתאימה כל כך לשיר. את השיר הזה אני לפחות שומע כרגע מוריד ממני את הסטרס וגורם לי להיות רגוע. השיר עצמו יצא יצא באלבום שבלול בשנת 1970 הנה קישור לשיר עצמו למעוניינים. מקום רביעי: חווה אלברשטיין- כמו צמח בר אז השיר כמו צמח בר הוא שיר אהבה שלדעתי מוצג באופן מעט מוזר, מדבר על קבלה וסליחה, על כך שלפעמים צריך לתת לזמן לעבור. לגבי חווה אלבשטיין, מבחינת סוגי שירים לדעתי האישית השירים הכי טובים שלה הם השירים העצובים יותר, או לפחות האלו עם הנימה העצובה יותר, אחד מהשירים שהיא מבצעת בביצוע יותר טוב. כל דרך ההגייה המיוחדת של חווה באה לידי ביטוי באופן הכי טוב בשיר לדעתי ועוד והמנגינה המינימלית אשר גורמת לקולה של חווה להיות יותר מורגש... השיר יצא באלבום "כמו צמח בר" בשנת 1975 הנה קישור לשיר עצמו למעוניינים. מקום שלישי: החלונות הגבוהים- אינך יכולה אחד האלבומים האהובים עליי בשפה העברית הוא החלונות הגבוהים, בין אם זה הבובה זהבה, כמה נעים וכל השבוע לך שהם בין השירים האהובים עליי. אך מטעם גיוון מוזיקלי רק שיר אחד שהוא מעל כולם. כפי שהבנתם אז השיר הוא אינך יכולה. יש לי אהבה מיוחדת לשיר הזה בגלל שהשיר עצמו מולחן טוב ממש מבטה שיחה ומצליח להביע הבנה מלוות בחוסר הבנה מצד הדובר בשיר. מה שלדעתי מראה על כתיבה שמתייחסת יותר לטבע האנושי מאשר כל שאר השירי אהבה אכזבה שיש היום בשירים יהודים. השיר יצא באלבום "החלונות הגבוהים" בשנת 1967 הנה קישור לשיר עצמו למעוניינים. מקום שני: הכבש השישה עשר- אני אוהב עוד אחד מהאלבומים האהובים עליי בשפה העברית הוא הכבש השישה עשר. הכבש השישה עשר הוא אלבום נוסטלגי רצח, עם הרבה שירי ילדים שגדלתי עליהם. השיר שתמיד הכי מחזיר אותי לילדות וגורם לי לשמוח שאני שומע אותו הוא "אני אוהב". כנראה השיר הכי נוסטלגי שאני מכיר מאשר כל שיר שאני מכיר, ועדיין כל כך טוב לשמוע אותו כל פעם מחדש. השיר יצא באלבום "הכבש השישה עשר" בשנת 1978 הנה קישור לשיר עצמו למעוניינים. מקום ראשון: כוורת- הבלדה על הארי ודרצ'י ובמקום הראשון והמיוחד שיר כנראה מאוד שנוי במחלוקת... מאחר ולשיר אין רקע מיוחד אבל השיר עצמו הוא באמת מאוד מיוחד: בדרך בה שרים אותו המילים עצמם בסיפור הלא קשור לשום דבר והכל. השיר הזה הוא כן שיר לא חכם, בלי סנטימנטליים כאלו ואחרים ואפילו לא עם מנגינה עיקבת. אבל השיר הזה הוא לדעתי כיף צרוף והנאה שמרגישה שהייתה גם בשירת השיר. לכן תמיד שאני שומע את השיר אני מחייך ולא משנה מתי. עכשיו לשיר הזה אני אזהיר שאם אתם שומעים אותו באוזניות אסור לשמוע עם אוזן אחת כי תפספסו חצי מהשיר. השיר יצא באלבום "פוגי בפיתה" בשנת 1974 הנה קישור לשיר עצמו למעוניינים. תודה לכל מי שנשאר וקרא עד לפה אשמח לתגובה על איזה שירים אתם ממליצים ^^ נתראה באשכול הבא שיצא מחר כי גבריאל איתגר אותי
  3 points
 9. 🎶🎂אין, אין, אין, חגיגה. בלי, בלי, בלי, בלי עוגה!🎂🎶 היום אנחנו חוגגים יום הולדת ללא פחות מאשר החבר בצוות תמיכה שלנו- יהונתן @jokerwars1 בכבודו ובעצמו!! למי שלא מכיר את יהונתן, יהונתן הוא בחור מקסים שכרגע משרת בצבא והוא אדם טוב, לא פחות מכמה שהוא חבר טוב. את יהונתן יצא לי לראות מידי פעם בצ'אט כשהוא היה מתחבר, אבל לא דיברתי איתו, עד שיום אחד הוא וליאן אמרו שלום אחד לשני ואני שאלתי למה לי לא אומרים שלום. יהונתן אמר שבגלל שהוא לא ממש מכיר אותי הוא לא יכול לומר לי שלום, אני ראיתי בזה כמשהו נוראי, ומיד ביקשתי ממנו את הדיס שלו כדי שנוכל להכיר, מפה לשם בפורים יצא לנו לדבר הרבה בסביבות 2 בלילה, אני חפרתי לו הוא ניסה לברוח מהחפירות שלי ,ומפה לשם נהפכנו לחברים, ומשם השאר היסטוריה. מכיוון שידעתי על יום ההולדת שלו יותר משבוע מראש, היה לי זמן לאסוף לכבוד יהונתן כמה ברכות מחברי הצוות ליום הולדתו. @גילעד1- יהונתן היקר, המשך להפיץ אושר בכל מקום בו אתה נמצא. מאחל לך להפסיק לפרנס את g20 ברנדום ולהישאר ללא זהב לשינוי מצב 😔. בהצלחה בהמשך השירות הצבאי! @cactus- ג'וקר היקר לא סתם ליצן מרושע, ג'וקר שלנו מרנדו כבר לא משועשע. מאז שהוא התחיל להמר עם g20, הוא נתקע עמוק ברצף ההפסדים. אבל ג'וקר שלנו על ההתמכרות מתגבר, ולאט לאט שוב זהב אצלו מצטבר. אז ג'וקר, מזל טוב ליום הולדתך! שתצליח לשמור אצלך את זהבך. ותזכור, אנחנו תמיד כאן בשבילך. קקטוס. @The King of Demons- מזל טוב עד 120, הרבה בריאות ואושר וש"צ. @RamYo - מזל טוב עד 120, שתמשיך להיות בצוות לעוד הרבה שנים טובות. @White Knight - אחלה יהונתן, שתמיד תישאר מצחיק 😜. @Doom man- מזל טוב! שתזכה לאושר ועושר וחיים ארוכים, ושתצליח בכל מעשה ידיך- ובכללי בהצלחה בכל התחומים בחיים. שתזכה להשיג את עבודת חלומותיך, ובכללי שכל מה שתיקח על עצמך לעשות- יצא הכי טוב שרק יכול להיות! ועכשיו לברכה שלי. יהונתן היקר, מזל טוב ליום הולדתך ה-21. שתזכה בחיים שלך לכל מה שתרצה, מהדבר הקטן ביותר, ועד לדבר הגדול ביותר! שתמשיך להתעלות על עצמך מחדש בכל יום ושתצליח בהכל. שתשתחרר מהר מהצבא, ושתמצא בכל יום חברים חדשים שיהיו חברים טובים כמעט כמוך ( אבל רק כמעט, כי אין מושלם כמוך), והכי חשוב, שתזכה לכמה שפחות חפירות ממני. בהערצה, שוקי. ועכשיו אחרי כל הברכות המרגשות הללו בואו נעבור לציור!! 🥳🥳 אז בתמונה אנחנו רואים (מימין לשמאל) קילואה מרביץ לגון עם סגנון הברק שלו, ויקטיני שזה הפוקימון האהוב על יהונתן, ובשמאל יש דמות שחצי המצאתי. יהונתן ביקש ממני לקחת את התמונת פרופיל שלו בדיסקורד ולשים אותה בחליפה ושתחזיק קלף של ג'וקר. ⬆️התמונה שלו בדיסקורד⬆️ עד כאן להפעם! מקווה שיהיה ליהונתן את ההכי טוב שבעולם, נתראה באשכול הבא!
  3 points
 10. אין ספק מבחינתי שפוקדור החברים הוא 10/10(או 30/30 בדירוג שלך). פוקדור שמעבר להיותו "סתם" פוקדור הוא גם חברותי וגם מצחיק - נותן לי תחושת שייכות וגורם לי להרגיש כאילו אני הפוקימון במהלך מסע הלכידות הארוך שלי. במקום השני הייתי שוקל לשים פוקדור ספארי, אני אוהב לטייל בספארי.
  3 points
 11. אני יודע שחיכיתם לו... שוקי והפינג פונג באשכול מסודר. האשכול יכלול אלטרנטיבות שהועלו תוך כדי כחלק רציף מהעלילה אם אפשר, וכאופציות אם לא. אם סיימתם לקרוא, מוזמנים להמשיך את הסיפור בתגובות. תבלת- מילים הן הערות, השם שלי לפני תגובה שלי. סגול- @אנונימוס(g20) אומר כל מיני דברים בתור מנהל האתגר. ירוק- תגובות של @גילעד1 (גילעד). אדום- @yuukiמוסיפה את הסופים המבאסים שלה. זהב- @shukush202שוקוש, הוא שוקי. שוקי והפינג פונג כך הכל התחיל... אנונימוס: העונה השישית של "אקדמיית הגיבורים שלי". כיצד ניתן לתאר את החלק הראשון של העונה? מה הנושא המרכזי בה? גילעד: חלק מעולה, הנושא הוא חזרתו של שוקי לאקדמיה. אגב, לאחר שובו של שוקי הוא הסתבך בצרות ורצו להעיף אותו בחזרה. (אופציה 1) eri: ואז הגיעה הבחורה שתמיד מגיעה איכשהו והכניסה את שוקי לעוד יותר צרות בתמורה לזה שהוא לא יעוף מהאקדמיה. (אופציה 2) גילעד: אך לפתע נזכר מנהל האקדמיה במשחק הפינג פונג החשוב נגד התיכון המתחרה, והרי שוקי אלוף בפינג פונג. המנהל החליט להשאיר אותו לבינתיים. yuuki: ואז הבחורה הייתה יותר טובה משוקי בפינג פונג אז לא היו צריכים את שוקי והעיפו אותו. Shukush (שוקי): חח אני מת. שוקי התאמן חודשים בשלג ובקור וניצח את הבחורה והחזירו אותו לאקדמיה. גילעד: הגיע הזמן למשחק הפינג פונג. כששוקי עלה לשחק נותר רק עוד משחק אחד, שיכריע את התיקו בין בתי הספר. האם שוקי יצליח לנצח ולהביא לאקדמיה את הגביע? שוקי חייב לנצח, אחרת הוא עלול לעוף מהאקדמיה, והפעם לתמיד. אנונימוס (קיבלת 🙂): אני רוצה אח"כ את הסיפור באשכול נפרד, שיהיה אפשר לקרוא אותו בצורה רציפה. yuuki (אופציה 1): שוקי הפסיד בפינג פונג ועף מהאקדמיה בבושת פנים. eri: מבואס, הוא הפך לגיימר מתבודד. הוא מת מרעב וחזר לחיים בעולם אחר עם כוחות מוגזמים בטירוף, שכולם קשורים בפינג פונג! גילעד (אופציה 2): שוקי מגיע לחבטה המכריעה במשחק, הוא נמצא בA-B וכבר השיג נקודה. שוקי חובט והכדור עף בסיבוב מדהים... ישר אל תוך אפו של המנהל. Shukush (שוקי, אופציה 3): למזלו של שוקי המנהל היה רק הולוגרמה ואף אחד לא נפגע וכל מה שאמרו קודם היה רק דמיון פרוע. שוקי חבט בכדור ובמסובבת מדהימה שרק שוקי יכול לעשות הוא ניצח ונשאר באקדמיה. גילעד (המשך ל2): מנהל האקדמיה הפסיק מיד את המשחק וגרר את שוקי באוזן אל חדרו. שוקי חשש מאוד מהבאות. eri: והיתה לו סיבה טובה- הבאות היו חבורת שפוטות של הזאתי מההתחלה שבאו להתלונן על זה ששוקי מייצג את האקדמיה במקום ההיא, למרות שהוא גרוע Shukush (שוקי): חמור! (הוא התכוון אלי חיחי) eri: החמור נכנס מהחלון, בעט את הבנות המעצבנות החוצה, ואז פתח את פיו ואמר: "היי שוקי, רוצה להיות מאסטר הפינג פונג?" לאחר שאף אחד לא זרם והמשיך את הסיפור... שוקי והמנהל הביטו בחמור ואז זה בזה. בלי פאניקה, חשב מנהל האקדמיה, בזמן ששוקי אמר: "אתה מדבר! אה, ולמה אתה יודע את השם שלי?" החמור הביט בשוקי בפרצוף שהיה יכול להיראות רציני אם הוא לא היה חמור ואמר... (עד היום לא ידוע מה אמר החמור, כי האשכול ננעל) המנהל הרים סרגל גדול מהשולחן והניף אותו כלפי החמור. (אפשר להמשיך גם מכאן. באופן כללי אני יוצא מנקודת הנחה שהמנהל הוא NPC בסיפור הזה ולהנפת הסרגל אין משמעות, אבל זה תלוי רק בכם!) דברי סיום: הסיפור לא נגמר! מה דברי סיום?! תמשיכו אותו, עצלנים!
  3 points
 12. 3 points
 13. תחרות אשכולות| פסח איך אמר פעם המשורר? 🎵 "שמחה רבה, אביב הגיע, פסח בא, ואיתו , ואיתו, ואיתו תחרות אשכולות"🎵 אז כמו שהבנתם, תתקיים תחרות אשכולות בנושא פסח. תוכלו לפתוח את האשכול בנושא פסח בכל פורום שתרצו. פרטי התחרות: כל משתתף יוכל לפתוח אשכול אחד בכל פורום שהוא רוצה, כל עוד האשכול בנושא פסח, ( לדוגמא: ציור הקשור בפסח, אשכול המסביר על החג, שיר הקשור לחג, וכו') ויוסיף קישור לאשכול כאן בתגובות. זמנים: שליחת האשכולות ניתנת בכל זמן התחרות. *שימו לב❣️ שחקן שיפתח אשכול לתחרות לפני הזמן לא ישתתף בתחרות. * תחילת התחרות ביום ראשון ב6:00 בבוקר (26/3/2023). סיום התחרות יהיה ביום רביעי ערב פסח, בשעה 15:00 (5/4/2023) שופטים: @shukush202 @גילעד1 קריטריונים: מקוריות 45% עיצוב 35% חיבור האשכול לחג הפסח 20% חוקים: 1. החוקים הגלובאליים חלים כם כאן. 2. אין להגיב תגובות שאינן קשורות לתחרות. 3. במקרה של שותפים רק אחד מהם יוכל להשתתף. 4. אין לפרסם תכנים פורנוגרפים. 5. אין לפרסם אשכול לתחרות לפני תחילתה, מי שיעשה כך יצא מהתחרות. 8. אין להשתמש באותו האשכול לשתי התחרויות הפועלות כרגע בפורום. 7. כל משתמש אשר יעבור על אחד מהחוקים הללו יעוף מהתחרות. פרסים: מקום ראשון: טבעת יהלום / טבעת הספיר / טבעת האודם (לבחירה) + טבעת מהירות . מקום שני: טבעת מהירות + טבעת רנדומלית (לא כולל יהלום/ ספיר/ אודם/ מהירות) מקום שלישי: טבעת הגנה + 50 זהב . * הפרסים יכולים להשתנות בהתאם לרמת הפעילות בהצלחה לכל המשתתפים! פסח כשר ושמח! 😋
  2 points
 14. היי, הרציונל שמוצג בהצעה הגיוני - עידוד השחקנים לשימוש בסוחרים. למרות זאת, גם עם ההגבלה שמוצעת באשכול, ההחלפה האוטומטית תתן הזדמנות נרחבת יותר ותקל על השגה של פוקימונים בעלי ערך מהסוחרים. בנוסף, הרענון האוטומטי יוריד מערכו של רענון הסוחרים שהצוות לפעמים מבצע - זו פעילות מיוחדת של הצוות. זה יגרום לרענון הסוחרים להפוך למשהו יותר נפוץ ורמת הריגוש תרד. לאור האמור לעיל, ההצעה נדחתה תודה על הצעתך, נשמח לראות הצעות נוספות ממך בפורום המשחק, ננעל.
  2 points
 15. היי, הצעה 1 - צוות המשחק שואף לשמור על איזון בשוק - הקטנה של ריבוי פרסים ושמירה על איזון בתמורה שהמשתמש מקבל מהפעולות שלו. הוספה של אבן הגנה כסופה לליג פאס עשויה לשבור את האיזון הזה ולהגדיל את שווי הפרס שמתקבל. הפרסים הנוכחיים בליג פאס כבר שווים מאוד ומעניקים למשתמש שלל חפצים שונים. לכן, ההצעה נדחתה הצעה 2 - הרציונל שמוצג בהצעה הגיוני - הוספת שימוש למשימות בליג פאס גם לאחר סיומו. ההצעה תיכנס למשחק בהמשך, כמות הניקוד הדרושה לפרס והפרס שמקבלים יפורסמו בהמשך. תודה על הצעתך, נשמח לראות הצעות נוספות ממך בפורום המשחק, ננעל.
  2 points
 16. בפוסט של היום אני אדבר עמכם על אחד הציורים שסיימתי לדמות ליליה מליגת האגדות אז את הציור התחלתי בסקיצה של פוזה שמצאתי באתר פינטרס. לאחר מכן הוספתי את הדברים שמאפיינים את הדמות ליליה על גבי אותה הסקיצה. לאחר מכן הוספתי צבעי בסיס בליירים נפרדים ועליהם עשיתי את כל השיידינג, אך לא אוכל להראות צבעי בסיס נטו כי זה משולב וזה הציור בערך... רק להוריד את הסקאץ' מקווה שזה עזר לכם במשהו, הפוסט הזה היה יותר בשביל "לעשות פוסט". מקווה שנהנתם, ניפגש מחר.
  2 points
 17. 🎶🎵היום יום הולדת! היום יום הולדת! היום יום הולדת ל--רם!!🎵🎶 טוב, אולי לא בדיוק היום... יותר בכיוון של יום חמישי הקודם, אבל בכל זאת- יום הולדת שמח! @RamYo כהרגלי, ברגע ששמעתי שיש למישהו יום הולדת לא יכולתי שלא להתחיל לחשוב על הציור שאצייר לו, הבעיה שמישהו (כן, כן, אני מסתכל עליך יהונתן.) לא הסכים לגלות לי של מי היום הולדת, ואני הייתי צריך לחכות עד לאותו היום כדי לדעת שזה היום הולדת של לא אחר מאשר רם, וזאת גם הסיבה שהציור הגיע כזה מאוחר. לצערי, לא יצא לי להכיר יותר מדי את רם. מדי פעם כשהא היה מתחבר לליגה הייתי שואל אותו לשלומו, אבל יותר מזה לא דיברנו ממש, וכשהוא עזב את הפורום זה באמת היה מפתיע והשאיר חלל גדול בלב של כולנו. בגלל שהתחלתי מאוחר ולא היה לי זמן לאסוף ברכות מכל חברי הצוות, כתבתי ברכה יפה. לרם היקר, מזל טוב ליום הולדתך! מקווה בשבילך שתמשיך להיות בן אדם כל כך טוב ונחמד, ובאמת שאתה דמות להערצה. מאחל לך את כל הטוב שבעולם ושתתעלה על עצמיך כל יום מחדש, בין אם זה ביום-יום ובין אם זה בליגה. מזל טוב! ממני, ומצוות התמיכה! אז ביום ההולדת של רם פניתי אליו בשאלה; "מה אתה רוצה בציור יום הולדת שלך?". בסופו של דבר הוא ענה לי, ואמר שהוא רוצה שהציור יהיה מהאנימות הבאות: נארוטו, אטאק און טיטאן, והאנטר x האנטר, ואמר שהוא זורם עם איזה דמויות שאבחר ושזה לא באמת משנה לו. עכשיו למי שלא מכיר אותי, כשזה מגיע לציורים- אין לי גבולות, אז אולי קצת הגזמתי וזה לקח לי יותר מדי זמן, וגם חלק מהדמויות לא יצאו טובות במיוחד, אז תיאלצו לסלוח לי על זה. ועכשיו לציור! 🥳 אז כמו שאתם רואים הדמויות הנבחרות הן: (מימין לשמאל) לווי, נארוטו, גון, גארי, ארן, פאלקיה, והטיאטן ארן. ארן ולווי הם דמויות מאטאק און טיטאן, נארוטו מנארוטו (כאילו דה) וגון מהאנטר x האנטר, ופאלקיה היא הפוקימון האהוב עליו. רציתי לצייר גם את הדמות שלו במשחק, אבל הוא ביקש את הדמות שבמשתמש kratos, אה ואני מתעקש שתתעלמו מאיך שלווי יצא, הוא היה ממש קשה לציור. בנוסף מי שיענה ראשון מה רשום בשני הכיתובים ביפנית יזכה ב- 15 זהב . אז עד כאן להפעם! שוב פעם אני אומר מזל טוב לרם, ובקרוב יעלה אשכול ציור נוסף, אז תישארו מעודכנים!
  2 points
 18. Eytan

  אל תראו תקראו

  בעולם המודרני שלנו שיטה יותר מקובלת לצריכת תוכן היא צפייה מאשר קריאה, בין אם מדובר על סדרות, סרטים ואף הצגות. כיום יש לנו הרבה אדפטציות לסדרות וסרטים שמקורם הוא בספרים. קיימים כמה תכנים אשר לא מביישים את הספר וכותבו כמו: שר הטבעות, ההוביט, משחקי הכס וכו... היום רציתי לדבר על סרט שלא רק שמבייש את הספר אלא גם את כותב הספר אשר היה במאי על הספר. היום אנסה לשכנע אתכם למה לא לראות את הסרט "בית הספר לטוב ולרע"/"school for good and evil", אלא לקרוא את הספר (בעל אותו השם למי שלא בטוח). אז לצורך הבהרה לספר ולסרט יש תרגום לעברית ולסרט אף יש דיבוב אז למי שלא מכיר את העלילה של הסדרה אני אשים את התקציר (שהייתי צריך להכין) סופי ואגתה הן זוג חברות מהעיירה גבלדון, עיירה אשר כל תכליתה היא סיפורי האגדות אשר מגיעים באופן מסתורי לספרייה. האגדה אומרת כי פעם ב5 שנים 2 ילדים מן העיירה הולכים בעצמם להיות חלק מאגדה בבית הספר לטוב ולרע. סופי ואגתה הן זוג חברות מאותה העיירה אשר חלומה של סופי הוא להגיע לבית הספר לטוב ולמצוא את נסיך חלומותיה. אגתה לעומת זאת נראתה כמו התלמידה המושלמת ללכת לבית הספר לרע בשל המראה שלה, הבית שלה וחתול המחמד המרושע שלה. ערב אחד חלומה של סופי התגשם והיא וחברתה אגתה נשלחו לאגדה, רק שחלה טעות, סופי נשלחה לבית הספר לרע ואגתה נשלחה לבית הספר לטוב. האם זאת באמת הייתה טעות או שמע גורל? עכשיו, הבעיה שלי עם הסרט שהוא פשוט הורס את כל בדגש על כל מה שטוב בספר. אם אני אהיה כרגע באמירה דלה הם פשוט שמו פס על מה שקרה בספר, כאילו מישהו קרה את התקציר וראה חלק מהדמויות והחליט לבנות על זה סרט. אולי חלקכם שואלים את עצמכם- "מה זאת אומרת שם פס על הספר?" בסרט יוצא לנו מצב בו אנחנו מקבלים מידע שלא קרה בספר, דמויות שהסיפור שלהן היה שונה לגמרי והדבר הכי גרוע זה האוול שעשו ליובה. אז בעצם יובה הוא מורה אשר בה מגזע הגמדים, בספר יובה הוא מורה קשוח אשר מלמד את התלמידים על הישרדות ביער, מישהו שאחראי על כמה מהאירועים החשובים בספרים, לאדם שאומר משהו צוחק לעצמו ואז אומר "אתם לא תבינו זה בדיחת גמדים" כאילו מה זה בכלל אומר? זה כאילו אני אגיד "אע זה מכירה ערבית" אצחק לעצמי ואגיד "לא תבינו זה בדיחת מתנחלים" (בבקשה אל תעלבו בין אם אתם ערבים לבין אם אתם מתנחלים) עכשיו, עוד בעיה שכן קשורה ליובה... הדמויות, ליטרלי שינו כל דמות באופי ו80% מהן במראה. אני לא אתעכב על זה יותר אני רק אציג את השלישיה שהכי נהרסה לי בסרט: הסטר אנאדיל ודוט- עכשיו פה ספציפית אני אצא טיפה קטנוני כי אתם יודעים, זה כולה מראה של דמויות וכאלו. אבל אני לא מבין איך המלהק שחקנים חשב על זה? לקחו שלישיה שבלעדיה הספר היה פי 10 יותר גרוע והפכו אותן לחסרות עמוד שדרה, חסרות אופי וההפך המוחלט ממה שהיה כתוב במראה שלהן בספר... (פליז אל תקחו את זה לצד הגזעני). עכשיו עוד דבר שעיצבן אותי הוא שהם לקחו בערך חצי מהאירועים החשובים בסרט, ואז עברו עליהם מהר וברפרוף. לגיט הקטעים שזכו להכי הרבה צומת לב הם פילרים וקטעים ששינו ב50% מהעלילה המקורית. אני אתן לכם דוגמה הכוללת ספויילר: בספר האירוע האהוב עליי הוא כאשר המנהלת של בית הספר לטוב אמרה לאגתה (אחת הדמויות) שהיא תהפוך אותה ליפה (מאחר שלאגתה היה בעיית ביטחון עצמי). עכשיו היה לקטע הזה מוטיב, המנהלת אמרה לאגתה שהיא באופן קסום תשנה לה את המראה, ומה שקרה בפועל שאחרי מה שקרה אגתה הלכה לה בשמחה וכולם היו מופתעים מאיך שהיא נראית. אגתה הייתה בשמיים מחכה לראות מה גרם לכולם להגיב ככה ואיך היא נראית, אך בסוף התברר לה שהיא נראת אותו הדבר. אז עלתה לה השאלה "למה כולם הופתעו מאיך שאני נראית?" (כאילו היה תגובות טובות על המראה שלה) ואז הגיעה מוסר הסכל: המראה החיצוני מושפע קודם כל מאיך שאתה חושב, אם אתה ישר תקרא לעצמך מכוער, ותהיה חסר ביטחון גם הסביבה שלך תחשוב ככה. ואז בום יש מסר. אני לא בטוח אם הקטע קרא או לא אבל אם הוא היה זה היה לאיזה 5 שניות מקסימום. אז אני אעשה ריקאף קטן ללמה לא לראות את הסרט אלא לקרוא את הספר 1 יותר מדי שינויים בעלילה וסיפורי של דמויות 2 האוול שנגרם לכל הדמויות הכי טובות בספרים (אולי חוץ מהורט סופי ואגתה) 3 דילוג ורפרוף על חלקים טובים בעלי מסרים תוך כדי הדגשה של פילרים חסרי משמעות. עכשיו אם מישהו יגיד לי "אבל למי אכפת? אם הסרט טוב אז זה לא משנה" אני פשוט אשים פה קישור לדף הIMDB של הסרט אגב אם יש חלק אחד טוב זה הסצנה הזו מקווה שהאשכול היה מעניין, למרות שזה פשוט אני יורד על סרט שהיה פשוט אדפטציה נוראית לספר שאהבתי.
  2 points
 19. באופן כללי אני נגד אך כן יש נקודות שהעלית שיכולות לשפר את הדיסקורד ואני אסביר. באופן אישי אני מאמין שהרוב מעדיפים את הצ'אט בדיסקורד ולא בליגה מסיבות שונות - אפשרות להוסיף גיפים, לערוך את ההודעות, יותר מגוון של אימוג'ים ובאופן אישי רמת הפילטר לא קיימת ולכן יותר קל להתכתב בדיסקורד, בנוסף, כמו שכבר העלו בתגובה להצעה, המשמעות של לארגן גם צוות לשרת דיסקורד למטרת אכיפת חוקים מכפילה את העבודה של הצוות עם תמורה מאוד נמוכה. טענה נוספת היא שבמידה ששרת הדיסקורד יהיה תיעדוף מובהק לשחקני הליגה, רמת הפעילות בצ'אט תרד משמעותית ולכן שחקן חדש שנכנס לאתר ולא מכיר את הדיסקורד יחשוב שהאתר לא פעיל מכיוון שכולם מדברים בדיסקורד. בנוגע לוויס צ'אט, בעבר היה והורידו את האפשרות לדבר בשרת הדיסקורד של הליגה ולכן אני מאמין שהעדפה היא שהסטטוס קוו הנוכחי ישאר. בכל הקשור ל"רולים צבעוניים יותר", במקום מסוים אני כן מאמין שאפשר "לשחק" יותר עם האפשרות אך לא בצורה מוגזמת מכיוון שאם לכל שחקן יהיה רול צבעוני הדיסקורד יראה פחות מסודר, לפחות לטעמי. צ'אט פרסומי בדיסקורד - אני בעד למרות שניתן לפרסם מכירות בפורום שניתן לפרסם בצ'אט או בציוצים, אני כן חושב שיש מקום לאפשרות לפרסם מכירות בדיסקורד מכיוון שבמידה ואתה רוצה למכור פוקימונים או חפצים, ככל שיהיו יותר מקומות לפרסם את עצמך ככה עולים גם הסיכוים למכור.
  2 points
 20. רשימת הישגים - הכי הרבה עוקבים בפורום - ✅ הכי הרבה סטטוסים בפורום - ✅ טופ 3 מוניטין בפורום - ✅ הכי הרבה מוניטין בפורום - עדיין לא 😞 טופ 3 הודעות פעילות בפורום - עדיין לא 😞 הכי הרבה תגובות לסטטוסים - ✅ טופ 3 הגרלות בפורום - ✅ טופ 3 סטטוסים בפרופיל של אנשים אחרים - ✅ המטרה הבאה, הכי הרבה מוניטין. @Elizתתכונן, אני בדרך.
  2 points
 21. מכל החפצים שציינת לדעתי תיבת הטיטניום היא השווה ביותר מכיוון שניתן לקבל נכחדים/טיטאנים שיכולים להיות מאוד שימושיים ללא תלות באיוונט פעיל, כמובן שבדרך כלל מקבלים פוקימונים פחות טובים כמו אטרנטוס מהולל לדוגמה...
  2 points
 22. Type: Giveaway

  הושלם

  • 3 Prizes
  • 39 משתתפים

  לכבוד חג הפורים, הגרלה שבועית פתוחה לכולם - ללא הגבלות! מקום ראשון - טבעת מהירות מקום שני - טבעת רנדומלית(לא כולל טבעת מהירות, טבעת יהלום, טבעת אבן האודם וטבעת אבן הספיר) מקום שלישי - 60 זהב *שחקן שלא יעדכן את שמו במשחק בפרופיל בפורום לא יקבל פרס
  2 points
 23. מצטיין החודש|פברואר כמו בכל חודש, גם החודש נבחר מצטיין החודש - המשתמש אשר השקיע בפורום בצורה הכי טובה ויפה. מצטיין החודש של חודש פברואר הוא... לא היה משתמש אשר השקיע מספיק החודש. למרות זאת, ישנם 3 משתמשים אשר השקיעו לא מעט בחודש החולף. המשתמשים הללו הם... @Zeraora @eri @אנונימוס שלושת המשתמשים הגיבו רבות לאשכולות של אחרים והיו פעילים ברחבי הפורום. ישר כח! כל אחד מהסגנים זוכה ב- 150 מטבעות לחשבונו. אשכול החודש| פברואר בנוסף למצטיין החודש נבחר גם אשכול החודש- האשכול הכי מושקע לחודש זה. אשכול החודש הוא..... פותח האשכול יזכה ב- 30 זהב לחשבונו. ברכות לזוכים! נקווה לפעילות רבה גם בחודש זה!
  2 points
 24. קודם כל קצת רקע על העולם. העולם בו מתרחש הסיפור הוא עולם שפיתחתי במשך המון זמן, אבל לא עלה לי רעיון לסיפור שאוכל לספר בו- אם יש לכם רעיון, או אפילו יותר טוב, אם תרצו לכתוב בו סיפור משלכם, דברו איתי בפרטי כאן או בליגה. העולם בו מתרחש הסיפור הוא עולם של סיפורים, בו לסיפורים, חוקים ותבניות יש כוח אמיתי. זהו העולם של קאל (רוח הסיפור, מהרוחות העליונות המכונות "אלים", שזה עניין רחב בפני עצמו), ויש בעולם הזה אנשים שבורכו בברכתו של קאל- מספרי הסיפורים. האנשים האלו הם צופים מן הצד, נוודים שמספרים סיפורים ומסוגלים להשפיע על המציאות בדרכים קטנות. סיפור על מספרי סיפורים "רוצים לשמוע סיפור?" נשמעה לחישה, מלווה בנגינת מיתרים. מספרת סיפורים הגיעה לכפר! השמועה נפוצה עם צלילי המיתר. בואו ילדים, התקרבו אל המדורה... האש מחממת, האש מאירה. סיפורנו מתחיל בלילה אפל, בעונת הגשמים, בכפר קטן בין ההרים. זה היה לילה של חורף, קר וקודר. מדורה דלקה בלב הכפר, וצלילי תיפוף חלושים, מסתוריים, מילאו את האוויר. המתופף, מספר סיפורים זקן ומיומן רכן קדימה ולחש- "רוצים לשמוע סיפור?" הילדה רצתה. לא היה דבר שאהבה יותר, דבר שריגש אותה יותר או קסם לה יותר מהסיפורים. היא הצטופפה עם שאר הילדים סביב המדורה, וניסתה להתקרב אל הזקן. "איזה סיפור אספר? ישנם סיפורים רבים מספור. יש סיפורים על אבירים, על ממלכות, יש שירים ואגדות- אך לא. בואו ושמעו את סיפורו של מספר סיפורים". כך סיפר הזקן את סיפורו, סיפור מרגש, מותח, מלהיב. סיפור על מסע ועל חיפוש, סיפורו של מספר סיפורים. זיק ניצת בעיניה של הילדה. הזמן עבר והעונות התחלפו, והילדה גדלה והתבגרה, כדרכן של ילדות. עתה, כנערה, נאלצה לעזור בבית ועם החיות. לא נותר לה זמן לשבת ולהרהר בסיפורים, אך הזיק שבעיני הילדה רק נותר חבוי בעיני הנערה השחורות כגחלת. בלילה אחד חשוך, סביב המדורה, ישבה הנערה פעם נוספת להקשיב לסיפור. בעיניה של הנערה נתגלה הזיק פעם נוספת, התלבה והפך להחלטה בוערת- היא תהפוך למספרת סיפורים. לאחר שסיים את הסיפור היא ניגשה אל מספר הסיפורים וביקשה ממנו שילמד אותה, אך הוא סירב. הוא טען שהיא נלהבת מדי, ושכוחם של הסיפורים יזיק לה. אך הנערה לא ויתרה. בשנה שלאחר מכן הגיע מספר סיפורים נוסף, וגם ממנו היא ביקשה- למד אותי! אך שוב נענתה בסירוב. בתסכולה החליטה הנערה שתארוז את חפציה ותלך אחריו, תסרב לעזוב אותו עד שילמד אותה את אומנות הסיפור. וכך עשתה. במשך ימים רבים עקבה הנערה אחריו, בתנאים ההרריים הקשים, בכפרים הקטנים, המפוזרים, בשממה אפורה בלי סוף- אך הוא סירב ללמד אותה, ואף המעיט בשיחה. כאשר הגיעו לאחר זמן רב לעיר גדולה, חמק מספר הסיפורים מן הנערה בהמון. נערה לבדה, בעיר לא מוכרת. לא יעזרו לה, למסכנה, בבגדיה המרופטים, במבטאה הכפרי. נערה לבדה. אך האש בליבה בערה בעוז והניעה אותה. היא מצאה מחסה כעוזרת בביתה של זקנה נדיבה, וחיכתה עד אשר יגיעו מספרי סיפורים נוספים. ואכן הגיעו. המספרת הראשונה סירבה, וכך גם המספר השני. אך כאשר שמע השלישי את סיפורה, צחק צחוק רציני. הוא הציע ללמד אותה, אך השביע אותה שלא תשתמש בכוחה מחוץ לשיעוריו. באחד הכפרים פגשו אדם שחלה ונטה למות. בני משפחתו של החולה התחננו לעזרתו, אך המספר סירב להשתמש בסיפוריו כדי לעזור, מחשש שיזיק. תחינותיהם שברו את ליבה של הנערה. בלילה חמקה אל ביתו של החולה, וסיפרה לו איך כוחותיו חוזרים אליו, איך בקרוב יוכל ללכת, לשבת, לצחוק ולבכות עם משפחתו שוב. למחרת בבוקר האיש קם על רגליו. הוא צחק ובכה, כוחותיו חזרו אליו, אך המחלה נותרה. באותו יום התחזקה מחלתו תחת הלחץ, בעודו ממשיך את שגרת חייו. בערב נרדם, ובבוקר לא קם. כך למדה הנערה שיעור חשוב, ששום מורה שבעולם לא יכול היה ללמד אותה. ברבות הימים והשנים הפכה הנערה מספרת סיפורים מיומנת יותר, זהירה יותר. היא המשיכה לנדוד, וראתה איך נרקמים למול עיניה סיפורים ואגדות. לבסוף הגיעה לכפר קטן בין ההרים, רכנה קדימה ולחשה- "רוצים לשמוע סיפור?" הסוף, וההתחלה. כך נגמר הסיפור, אני מקווה שאהבתם. מזכיר שוב- אם למישהו יש רעיון לסיפור בשבילי, או אם מישהו רוצה להשתמש בבניית העולם שלי כדי לכתוב סיפור משלו, אשמח מאוד אם תפנו אלי בפרטי. יש עוד הרבה מאוד פרטים בבניית היקום הזה. אם תרצו לכתוב בו סיפור תיאלצו לדעת עוד פרטים, ואני יכול לספק או להמציא אותם- אל תהססו לשאול. בפשטות: אני אהיה התחקירן מעולם אחר שלכם לצורך הסיפור 🙂
  2 points
 25. מקום שלישי? נחמד מאוד. לא ציפיתי להשיג יותר, היו פה מתחרים מעולים! @אנונימוסשלך היה הכי טוב, ולדעתי לפחות גם בפער. צורת הכתיבה נהדרת, מעבירה את הרגשות העזים בסיפור ומלמדת על הדמות. הסיפור הוא סיפור על נושא שלא הרבה היו כותבים עליו סיפור בדיוני, משום שזה לא סיפור עם סוף טוב- אני מניח שמגיע לך המקום הראשון הזה גם על האומץ לבחור בנתיב הזה. הסיפור בנוי כמקטעים קצרים, כמו זכרונות, ובכל זאת מאוד נוח לקריאה רציפה. כל הכבוד! @cactusשלך, אני מניח, מוביל בזכות המקוריות וצורת הכתיבה המעולה. קונספט ה"מתנקש" הוא נפוץ, ובתחרות ראינו שניים כאלה, שבשניהם הייתה התנקשות דו צדדית! בכל מקרה, הקטע עם החתול בטח מוסיף לך מלא נקודות על מקוריות. @המלאך יצרת סיפור נחמד מאוד, אבל אתה מסוגל ליותר- כבר ראיתי אותך עושה זאת. כשצורת הכתיבה, המקוריות והדמויות פשוטים יותר מבשאר הסיפורים, ובהשוואה ליכולת שלך נראה כאילו לא היה לך כוח להשקיע יותר מדי. מזל טוב לכל הזוכים, ובהצלחה לכל המשתתפים בפעם הבאה! למה אין את הניתוח של השופטים באשכולות הזוכים בתחרויות? זה יכול להיות מעניין, וגם לתת ביקורת בונה למתחרים. חבל...
  2 points
 26. זוכי החידון לכבוד פורים- 2023 כמו כל דבר טוב גם החידון שלנו הגיע לסיומו ואיתו הגיעו גם הזוכים: מקום ראשון: @גילעד1 עם 15 נקודות שזוכה ב- 300 זהב . מקום שני: @cactus עם 10 נקודות שזוכה ב- 200 זהב . מקום שלישי: @eri עם 3 נקודות שזוכה ב- 100 זהב . ברכות לזוכים!! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ כל הכבוד לשאר המשתתפים שטרחו והשקיעו. מוזמנים לשבח את הזוכים בתגובות.
  2 points
 27. וגילעד לוקח את הנקודה האחרונה! תשובה נכונה!. אשכול הזוכים יתפרסם בקרוב. תודה רבה שהשתתפתם בחידון לכבוד החג האהוב- חג הפורים. בהצלחה בחידונים הבאים 😊
  2 points
 28. תשובה נכונה! תודה רבה שהשתתפתם בחידון, מחר חידון נוסף! מצב הנקודות יעודכן בתחילת האשכול. ניתן לערער עד תחילת החידון מחר.
  2 points
 29. לפני כשנה התקיים "טורניר האלופים". האם תרצו לראות את הטורניר חוזר? הגיע הזמן לטורניר האלופים #2? ( אני בהחלט רוצה לראות את הטורניר חוזר גם השנה, הזדמנות טובה לתיבת טיטאניום! )
  2 points
 30. Eytan

  גנזך אורות הסער

  באשכול היום אדבר על סדרת הספרים של סנדרסון "גנזך אורות הסער", אחת העלילות האהובות עליי שהייתי ממליץ גם לכם לחוות. תקציר: הסיפור מתקיים ברושאר, ממלכה אשר נשלטת על ידי בעירי עיניים ורסיסים. הסיפור שלנו הוא על מלחמה בין 2 גזעים אשר נלחמים על רצח של המלך המנוח גאליבר. עולם אשר עובד על פי כוח הנקרא "אור סער" שמפעיל את העולם. סיפורינו מתמקד על שלוש דמויות- קאלאדין: קפטן לשעבר בצבאו של הלורד הבהיר אמראם, אשר הפך להיות עבד. לאחר שנמכר באזור כל המחלמה מבין קאלאדין כי הוא עכשיו נמצא בצוות הגשרים, צוות אשר כל מטרת הצוות שלו היא למות תוך כדי סחיבת גשר ענק, בתחילת דרכו כ"איש גשרים" קאלאדין מגיע לסף התאבדות, אך לבסוף התאושש מן ההחלטה להמשיך קדימה. שאלאן: בהירת עיניים אשר מנסה להפוך למלומדתה של הכופרת הכי גדולה בעולם. הסיבה לכך היא לא הסיבה שאתם חושבים שהיא, לשאלאן הייתה בעיה אשר אם היא לא תפתור ביתה יגיע למצב בו הוא יקרוס לתוך משפחות אחרות, מה שבעצם מניע אותה לעשות החלטות שאינן מקובלות מן הבחינה המוסרית. דאלינר: אחיו של המלך המנוח אשר החל להזות על סיפורי העבר של עולמם רושאר. בין כל לכל החל לקרוא את הספר "דרך המלכים" אשר גרם לו לתהות על מהות הגזע שלו ועל החלטותיה, עקב כך בית המלוכה של גזעו מרחיק את דלינאר מהם בגלל שנתפס כמוזר ושמועות אשר רצות עליו. דרך המלכים הינו הספר הראשון של סדרת הספרים גנזך אורות הסער, אשר מהווה לא פחות מסדרת המופת של ברנדון סנדרסון. מה מייחד את הספר? הספר עצמו כתוב באופן כזה אשר מציג לנו שלושה דמויות ראשיות, עכשיו בשונה מהארי פוטר לדוגמה שהיה את- הארי רון והרמיוני, בסדרה הזו לכל אחד מהדמויות הראשיות יש סיפור שונה, מטרה שונה ותכלית שונה. מה שגורם לספר עצמו לגיוון הרבה יותר גדול, כי אם בבית הספר לקוסמים "הווגווטס" יש קוסמים מורים ושטויות כאלו, רק כאלו. בגנזך יש לך הכל- מדענים, מלכים, רוצחים, עבדים, לוחמים וכו, מה שנותן לספר גיוון הרבה יותר גדול של דמויות. אופן הכתיבה של הספר עצמו גם יחודי ברמת ההפוגות, הפוגות הן קטעים בספר אשר קוטעות את העלילה הראשית ומעבירות אותנו לתרחישים חשובים שקורים בעולם. וכמובן בכל ספר (שלם) אנו זוכים לסיפור העבר של אחת הדמויות. למה אני כל כך אוהב את הספר? במילה אחת תבנית (המבין יבין)+(אסור להזדווג). אבל עכשיו ברצינות, הספרים האלו בעלי הכל- עלילה סוחפת, אקשן טוב, קרב מחשבתי איכותי, בגידות, אחוות, שנינות (גם המבין יבין) ומעל הכל ההומור של הספר הזה פשוט טוב מידי. לדעתי העלילה עצמה כתובה נהדר, כל טוויסט מגיע שצריך, אתה אף פעם לא בטוח מה יקרה הלאה (אבל אני לקראת הסיום של ספר 3 חלק א אז סלי ספויילרים כי אני מנסה להישאר יחסית חסר ספויילרים). אחד הדברים שאני הכי אוהב זה את היצירתיות בכתיבת שמות בספר- יש לך סימן לידה בולטת? נעים להכיר מהיום אתה צלקת. התפקיד שלך זה לרדת על אנשים? נעים להכיר מהיום אתה השנינות של המלך. בין כו לכו אני חושב שהדרך בה העולם שלהם עובד לקחה מן ייחוס מסוים לאיך בני אדם התנהלו באזור סוף המאה ה19, מה שגם נותן לי לחשוב הרבה על התנהגות של בני אדם כי כמו בכל דבר שאני מסקר תמיד יש הפליה מסויימת, בספר הזה אתה בעיקר נשפט על פי גזע וצבע עיניים, דבר שלדעתי אפילו יחסית תקף היום, כאילו זה לא שמישהו כהה עור לא יכול להצליח, אבל אני מרגיש את זה אצלינו בישראל שזה לפחות כן משנה משהו. כל היחוס הזה לדעתי נותן רווד הרבה יותר עמוק לכל מי שמשרתים עם קאלאדין, ולדעתי זה היופי האמיתי בגשר 4 (לפחות עד סוף ספר 1). לגבי רכישת הספר בגלל איזה ויכוח בין הוצאת הספרים שאחראית על יצוא הספר בעברית וחנויות הספרים של סטימצקי, הספר לא נמצא לפחות בזמן שאני כותב את האשכול בחנויות הספרים שלהם, המלצה אישית שלי לקנות אותם בצומת ספרים אבל זה כבר שלכם. מקווה שהאשכול עצמו היה סבבה, וכפי שאומרים נתראה מחר (תתכונן גבריאל, עוד 3 ימים)
  1 point
 31. Eytan

  המלצה על אנימה #3

  ההמלצה של היום תהיה על האנימה בוצ'י הרוק "Bocchi the Rock!" תקציר: בילדותה היטורי גוטו חלמה לנגן בלהקה עקב נגן אשר משך את תשומת ליבה. הסיבה לכך היא כי הוא אמר שלאחר שהפך לחבר להקה הוא רכש לעצמו חברים רבים. הסיבה לכך היא שהיטורי היא אינטרוברטית (מופנמת יותר על כך בלינק), ועקב כך חשבה שהיא צריכה להתחיל ולנגן על גיטרה, "כפי שהזמר אמר אם אנגן טוב על גיטרה יהיו לי הרבה חברים נכון?". זה לא עבד להיטורי, והיא הגיעה לתיכון ההכי רחוק שהיא יכלה למצוא כדי להתחיל דף וחדש וסוף כל סוף למצוא חברים חדשים, בין לבין שגוטו ניהלה ערוץ יוטיוב מוצלח העוסק בנגינת גיטרה. אך גוטו לצערינו לא הצליחה למצוא חברות חדשות גם בתיכון החדש... אחרי היום הראשון ללימודים, גוטו יושבת לבד ברחוב. "האם עוד פעם פישלתי?" (כן). אך לפתע מישהי שואלת אותה האם היא מנגת בגיטרה? לאחר השבה בחיוב גוטו נגררת להרכב שמנסים להקים, מה שגרם לגוטו לשמוח, סופסוף היה לה להקה לנגן בה. על מה הסדרה? על פי התקציר אפשר להבין כי האנימה עצמה היא על מוזיקה בעיקר. אך הסיפור משתמש במוזיקה בשביל לקדם את הדמות הראשית "היטורי גוטו", רבים אומרים כי היא אחת הדמויות ההכי מובנת שיש באנימה. גוטו היא בעצם אדם שעד התיכון לא הצליחה ליצור קשר חברי אחד, אך פתאום בתיכון היא הגיעה ללהקה, עבודה ועוד הרבה דברים אשר תגלו בסדרה עצמה. האנימה מתקשרת בעיקר לסיפורה האישי אשר מושפע בעיקר ממוזיקה, אך עם הקשר המשפחתי והחברי שלה. למה אנוכי כל כך אוהב את הסדרה? אז אם לסכם במילה אחת- הכל. לדעתי הדמויות בסדרה מתאימות בול לסיפור של גוטו בעוד שיש 4 דמויות ראשיות- המופנמת, החברה של כולם, הנצלנית והבוגרת (באופי). מה שיוצר אווירה מוזרה, אבל שנותת תחושה אמיתי של העולם. האנימציה בסדרה טובה וגם בעלת גיוונים מוזרים לכל דבר ועניין, בקטע של רגע אחד האנימציה רגילה ופתאום אתה רואה מודל תלת מימד נזרק לקופסאות (תבינו בהמשך), מה שנותן לאנימציה אופי שונה צבעוני ומיוחד. בסדרה עצמה יש הומור שאני אישית אהבתי, הומור צפוי אבל בדרך לא צפויה. משהו שתופס אותך לא מוכן ומשאיר את העלילה היחסית אפרורית אלמנט טוב של הומור שמוציא אותך מהעצב הקיים. המוזיקה (ואיך אפשר שבלי) טובה. הרבה פעמים יש פשוט קטעי גיטרה שמופיעים סתם ולפעמים קטעים בהם הגיטרה נותת לך הייפ ובעצם נותת לך מוזיקה שכיף להאזין לה בזמן הסדרה. לגבי MAL הסדרה מדורגת בmy anime list 8.9 (דירוג אישי 10) ואתם מוזמנים לראות על הסדרה יותר בקישור הזה. מקווה שהנהנתם הפוסט ונתראה מחר
  1 point
 32. שלום לכולם, היום אעלה אשכול אשר קשור יותר בגרפיקה ברמה בסיסית. באשכול זה אדבר על איך ליצור מדפי מנגה אינטרנטיים שומר מסך למחשב. ספציפית השתמשתי ברזולוציית full hd (1280:1080) שלב ראשון- פאנלים בעצם כל עיצוב מנגה טוב מתחיל בפאנלים טובים, כאלו שבאים להביע רגש מסויים שהוא לרוב רגעי שיא שגורמים לך לחזור לאותו ההייפ. בעיצוב שעשיתי השתמשתי בפאנלים מהמנגה "הייקיו" (קישור לMAL) של הינטה ספציפית נטו כי אחרי הטיימסקיפ הינטה כזה גברי, ואם כבר אז כבר דמות שאני אוהב. עכשיו כפי שניתן לראות התמונה עצמה דיי מוזרה כמו שהיא, מבחינה של יותר מדי קווים מפרידים שתקועים אחד בשני, לכן בשלב השני אני עושה את הדבר הבא- שלב שני- soft brush אז למי שלא מבין, soft brush היא מברשת שהאמצע שלה הוא חד וככל שהצדדים יותר מתרחקים ככה המברשת נחלשת כמו שמוצג פה- עכשיו בעזרת המברשת הזו אנו "מעדנים" את הקצבות של הפאנלים בשביל שישתלבו ביחד באופן יותר טוב, אצלי לדוגמה זה נראה ככה- עכשיו כמובן שלא הכל דבש פה גם כן, אבל ניסיתי לתת את הרעיון הכללי של איך לעשות את זה (עצלות) ועשיתי את זה בעיקר חפיף. שלב שלישי- צבעים אז לגבי צבעים אין לי באמת יותר מדי מה ללמד, כעיקרון אפשר לפרק את כל הצבעים השונים לליירים נפרדים, או לעשות כמה "סלטים" של צבעים. המלצה אישית שלי לעשות את זה בליירים נפרדים מאחר ואז אפשר לבחור אפקט אחר לכל צבע. הקטע באפקטים הם שהם עוזרים מאוד לגרום לצבע מסויים לבלוט בצורה מאוד ברורה, או כהה או אפילו "לזהור". אז זה יותר קטע של משחק וניסוי ותהייה. ספציפית פה הלכתי על שילוב של כתום כחול כי זה פשוט מתאים להינטה והולך נהדר ביחד. ככה בסוף זה נראה אחרי הוספת צבע- אז בעצם פה רציתי להבליט יותר את הינטה משאר הפאנל, אז נתתי לו רק כזו צבייה התחלתית (ואגב עקב האפקטים הצבע אפילו קיבל שיידינג אז נייס). שלב רביעי- כיתוב אז בכיתוב בעצם השתמשתי בפונט מהאתר הזה. ספציפית את הפונט של אלן דן, שאמור להיות אפשרי לשימוש מסחרי אז לא אמורה להיות בעיה איתו. בשימוש בפונט הלכתי למאפיינים של איך שיראה הכתב. דבר ראשון stroke- זה נותן סוג של מסגרת סביב הכיתוב דבר שני בשביל להטמיע הdrop shadow גרמתי לו להיות יחסית חזק ולא רחוק אחר כך השתמשתי ב gradient overlay בעל גוון כתוב בהיר בחלק העליון שהופך לכתום כהה ככל שהאות ממשיכה למטה. לבסוף השתמשתי בinner glow חזק וקצר לאפקט ש"יפריד" את האות מהמסגרת השחורה שיצרנו לה בהתחלה. וככה נראה בסוף השומר מסך- לצורך העניין אם מתעלמים מהזמן שלקח לי למצוא תמונות ופונט אני מאמין שהכל לקח לי 20 דקות שזה ממש נחמד בסך הכל. מקווה שעזרתי לכם נפגש באשכול הבא ולילה טוב לכולם ^^
  1 point
 33. יותר מהשותפה שלי מה שבטוח @Ykrat (איכסקרת)
  1 point
 34. בלי רעיונות!!! אם כבר, תאחלו לו שיהיה לו מלא זהב ושהוא יוכל להרשות לעצמו להפסיד לי 😄😉 הציור הפעם בהחלט מדהים!
  1 point
 35. אני יודע לשרוף חביתה ולהכין סלטים פגז
  1 point
 36. עשרת ימי תשובה מידע כללי תאריך התחלה: א' תשרי. תאריך סיום: י' תשרי. שם נוסף: בין כסה לעשור. מקור: "דִּרְשׁוּ ה' בְּהִמָּצְאוֹ קְרָאֻהוּ בִּהְיוֹתוֹ קָרוֹב" (ישעיהו, פרק נ"ה, פסוק ו'). תכלית: חזרת האדם בתשובה והפיכתו אדם טוב יותר. הלכות (הלכות שמקורן במסכת ברכות, דף י"ב, עמוד ב') - מסיימים עם אמירת "המלך הקדוש" במקום "האל הקדוש" בברכה השלישית בתפילת שמונה עשרה. - מסיימים עם אמירת "המלך המשפט" במקום "מלך אוהב צדקה ומשפט" בברכה האחת עשרה בתפילת שמונה עשרה. (הלכות שמקורן בתקופת הגאונים) - תוספת "זכרנו לחיים..." בברכה הראשונה בתפילת שמונה עשרה. - תוספת "מי כמוך..." בברכה השנייה בתפילת שמונה עשרה. - תוספת "וכתוב לחיים..." בברכה השמונה עשרה בתפילת שמונה עשרה. - תוספת "בספר חיים..." בברכה התשע עשרה בתפילת שמונה עשרה. (הלכות נוספות) - ראוי שבזמן זה אדם יבחן את מעשיו בשנה החולפת ולתקנם כאשר צריך. - בתקופה זו מחויב אדם בקיום חשבון נפש בעניינים שבין אדם לחברו. - התקופה הזו מהווה הזדמנות אחרונה לאדם לפייס מישהו שהוא פגע בו, משום שאין יום הכיפורים מכפר עליהן. - לאחר שהאדם מפייס את חברו עליו להתוודות בפני ה', משום שפוגע בכבודו של הקב"ה כאשר עובר על מצוות שבין אדם לחברו. - אם פגיעתו של אדם באחר גורמת היא לפגיעה נוספת באותו אדם, על הפוגע לקחת אחריות על הפגיעה ולהסביר לפוגעים האחרים שהוא טעה כאשר פגע בנפגע. מנהגים - הקפדה יתרה על קיום המצוות. - למידה רבה של דברי תורה ובייחוד של דברים הקשורים לתשובה. - אמירת "אבינו מלכנו" בשחרית ומנחה לאחר חזרת הש"ץ. דיני פיוס חבר עברות שבין אדם לחברו חמורות מאוד, עד כדי רמה שאין יום הכיפורים מכפר עליהן. כיצד בכל זאת ניתן לכפר על עבירות שכאלו לפני שאנו עומדים לדין ביום הכיפורים? הנה מדריך מקוצר: 1. על האדם להתנצל בעצמו. כאשר האדם מתבייש או סבור שדווקא בעזרת שליח יוכל לרצות את חברו אפילו יותר - ישלח שליח. 2. פירוט החטא בפני הנפגע. כאשר האדם סבור שהפירוט יגרום לנפגע לפגיעה נוספת - אינו יפרט. 3. ביטולן של השלכות הפגיעה. על האדם להתאמץ להחזיר לנפגע את שלקח לו, בין אם זה כבודו ובין אם זה רכושו. 4. ניסיון נוסף. אם לאחר כל זה, הנפגע אינו מחל לפוגע, הפוגע ייקח איתו עוד שלושה אנשים נוספים ויתנצל בפני הנפגע פעם נוספת - בפניהם. 5. עוד ניסיון נוסף. גם הפעם, יאלץ הפוגע לעשות את אותו הדבר, ייקח שלושה אנשים איתו ויתנצל בפני הנפגע בפניהם. 6. ניסיון אחרון! אם פעם נוספת כשל, יעשה זאת שוב - בפעם האחרונה, ייקח איתו שלושה אנשים ויתנצל בפני הנפגע בפניהם. 7. סיימתם. אם גם הפעם בחר הנפגע שלא למחול - אין הפוגע צריך להתנצל שוב! החוטא יהיה הנפגע שסירב למחול. הערה: כאשר פגע ברבו יתנצל עד אשר רבו ימחל לו. מסקנה? לא מומלץ! עד עכשיו דיברנו על הפוגע, אז הנה כמה מילים על הנפגע כדי לאזן: על הנפגע שלא להיות אכזר ושישאף למחילה גם הוא. למה זה חשוב? כי אם הנפגע בוחר שלא לסלוח - לא יסלחו לו אחרים וגם לא ימחלו עליו בשמיים. כמו שרובכם בוודאי מבינים, לא תמיד חייבים לסלוח, אז... מתי אפשר שלא לסלוח? לפניכם כמה אפשרויות: 1. כאשר הנפגע חושש שגם לאחר שימחל לפוגע - הפוגע יפגע בו שוב. 2. כאשר הפוגע פגע משמעותית בשמו הטוב של הנפגע - אפילו כאשר הפוגע יתשדל לבטל את דבריו הרעים ויספר את טעותו לרבים, הנפגע אינו מחויב לסלוח. לסיום כמה מילים לסיום 😄 כמה מכם משתדלים בעשרת ימי תשובה להתנצל בפני כל מה שזז? אתם עושים את זה? אם כן, תדעו שאתם עושים טעות. למה? משום שאתם גוררים בדיוק את ההפך ממה שהתכוונתם אליו. כוונתכם הייתה לרצות את אלו שפגעתם בהם? בפועל, אתם פוגעים בהם יותר. ע"י כך שבקשת הסליחה שלכם היא כללית ואינה ייחודית, ספציפית ומותאמת לפגיעה, אתם מעוררים בנפגע מחשבה של זלזול בפגיעתו. נותנים לו להרגיש שאינכם קיימתם חשבון נפש אמיתי עם עצמכם. פוגעים ומצערים אותו אף יותר בעקבות תחושה שאתם גורמים לו שבקשת הסליחה אינה כנה ואמיתית. בקיצור, כל שנשאר לאחל הוא שנצליח כולנו להכיר בחסרונותינו וטעויותינו ולשפרם, ושנמנע כמה שיותר מלפגוע ולהיפגע.
  1 point
 37. שם משתמש - g20. ההצעה: הוספת החפצים הבאים לקבוצות: החלפת משימה בפאס (המשימה הקבוצתית). עלות מומלצת: 50 זהב + 70K סילבר. +20% נק' בפאס ל - 8 שעות (כל משימה ששחקן בקבוצה ישלים בזמן שהחפץ פעיל תעניק לו פי 1.2 יותר ממה שהיא צריכה להעניק). עלות מומלצת: 150 זהב + 200K סילבר. +50% נק' בפאס ל - 6 שעות (אותו רעיון). עלות מומלצת: 400 זהב + 400K סילבר. סיכוי מוגבר למציאת אגדיים ונדירים-מאוד. עלות מומלצת: 300 זהב + 200K סילבר. התרומה של ההצעה: חידוש בקבוצות, מתן משמעות רצינית לבנק הקבוצה, ועידוד פעילות, תרומות ושותפות בקבוצה.
  1 point
 38. היי, תודה על הצעתך. צוות המשחק משתדל לשמור על האיזון בתגמול שבו אנשים מקבלים מביצוע פעולות במשחק. ההצעה עשויה להרוס את האיזון - היא תקל על מציאת פוקימונים למשימות הלכידה בפאס, ובכללי תקל על מציאת אגדיים או פוקימונים נדירים. בנוסף, זה עשוי לגרום למפת הקרבות להיות מסורבלת ועמוסה במידע. לאור הסיבות שצוינו, ההצעה נדחתה נשמח לשמוע הצעות נוספות ממך בפורום המשחק, ננעל.
  1 point
 39. אוקי, אז עקב הצעה מהאחראי לפורום לציור, אני החלטתי לצייר 2 פוקימונים ב2 צורות צביעה ציור שונות. הפוקימונים שהחלטתי לצייר אם זרניאס וצ'ימצ'אר שהם האגדי וההתחלתי האהובים עליי. אך מפה לשם יצא שהם נראים נורא ואיום אבל אתם תסתדרו...
  1 point
 40. שם במשחק: Shully ההצעה שלי: להוסיף דף 'ציידי פוקימונים' בו יש מאמנים של המחשב שנותנים (בדומה לסוחרים) הצעות על הפוקימונים שלכם. במה זה שונה, אתם שואלים? טוב. בציידי הפוקימונים, המאמנים לא בהכרח מציעים פוקימונים על הפוקימונים שלכם (היינו גם כסף, זהב, חפצים, מטבעות), ויכולים להיות להם יותר דרישות מסתם סוג של פוקימון. לא מבינים למה אני מתכוון, הנה כמה דוג' לדברים שיכולים לקרות. מאמן מכון פרא: היי אתה! אני מנסה להתחזק לאחרונה וחסרים לי פוקימונים עם פונטציאל טוב, אם תוכל להשיג לי X(שם הפוקימון) עם IV בסיסי של X בהתקפה, אתן לך Y זהב וW כסף. פרופסור פוג'י: הו שלום לך, אני עורך מחקר חדש על פוקימונים מוזהבים ואשמח אם תתן לי X מוזהב- בתמורה תוכל לקבל את החפץ Y הנדיר הזה שמצאתי לא מזמן. ג'ובאני: אז בסוף הגעת, העסק הוא כזה! אם תתן לי פוקימון מסוג L בנדירות F תוכל לקבל את הביצה הנדירה הזו, המביאה לך פוקימון באותה נדירות אך מסוג Q. קפטן פאנטום: אהוי חובל, רוצה קצת החלפות אה? אני מניח שאם תוכל להביא לי את פוקימון G אני אוכל להביא לך Z מטבעות מהספינה ששדדתי לאחרונה. וכ'ו, נראה לי הבנתם אותי, אין לי זמן להאריך, אז רק כמה דברים: בדומה לסוחרים, הדרושים ייתחלפו כל יום וגם הם פתוחים אותם הצעות לכולם. הבנתי שרוצים לדעת איך החלוקה תעבוד אז אני מציע חלוקה כזו (תודה רבה ל @אנונימוסערך את הכל מחדש) נכחד: 600 זהב/אבן הגנה/1000 מטבעות/7 טבעות רנדומליות (מהרגילות)/3 טבעות רנדומליות מהמיוחדות (ספיר/אודם/יהלום)/ 1,200000 סילבר - ללא שילוב של הדברים, כל פעם יופיע רק אחד מהם כתשלום, זה משמעותי כי זה מקל על התכנות. אגדי: 100 זהב/טבעת רנדומלית (מהרגילות)/200 מטבעות/ 200000 סילבר - כנ"ל. מגה: 30 זהב/60 מטבעות/ 60000 סילבר (אבן חלום אדומה/כחולה) - כנ"ל. נדיר-מאוד - 10 זהב/20 מטבעות/ 20000 סילבר (מפתח ברזל/מפתח זהב/תיבת כסף) - כנ"ל. נדיר/נפוץ - מספר רנדומלי של מטבעות (עד 10)/אבן (רבייה,מגה,מצב) - כנ"ל. תנאים מיוחדים והתוספות שלהם לתמורה: ממוצע IV מעל 20 - תוספת של 2% על סכום הבסיס, תבוא לידי ביטוי רק בזהב/מטבעות/סילבר. ממוצע IV מעל 25 - תוספת של 5% על סכום הבסיס, כנ"ל. ממוצע EV מעל 150 - תוספת של 2% על סכום הבסיס, כנ"ל. ממוצע EV מעל 200 - תוספת של 4% על סכום הבסיס, כנ"ל. ממוצע EV מעל 230 - תוספת של 7% על סכום הבסיס, כנ"ל. מוזהב - תוספת של 20% על סכום הבסיס, כנ"ל. שינה מצב - תוספת של 15% על סכום הבסיס, כנ"ל. רמה מעל 50 - תוספת של 1% על סכום הבסיס, כנ"ל. רמה מעל 80 - תוספת של 2% על סכום הבסיס, כנ"ל. רמה מעל 95 - תוספת של 4% על סכום הבסיס, כנ"ל. למה אני חושב שההצעה תוכל לעזור: כי ציד הפוקימונים הנפוצים והנדירים ייהפוך להיות יותר גדול וממשי ומעניין במשחק
  1 point
 41. תשובה נכונה! החידה הבאה: g20 יכול להכניס לכל קרטון 8 טבעות התקפה או 10 טבעות יהלום. הוא הכניס למחסן שלו 96 טבעות סה"כ. אם יש יותר טבעות התקפה מיהלום, כמה קרטונים הוא הכניס למחסן?
  1 point
 42. אז ברוכים הבאים להמלצה השנייה שלי על אנימה. האנימה שאדבר עליה היום נקראת "ברוכים הבאים לרחבת הריקודים"/"wallcome to the ballroom". תקציר פוג'יטה טטרה הוא תלמיד תיכון אשר תקוע בשאלה הגדולה מכל "במה אעסוק בעתיד?". לטטרה אין איזה כישרון מיוחד, תחום עניין משמעותי ואפילו לא ביטחון עצמי, אשר יעזרו לו בבעייתו. לאחר שנסחט על ידי כמה "פרחחים" מבית ספרו (ערסים אם בא לכם), מישהו נחלץ לטובתו של טטרה והוציא אותו מן הסיצואציה הלא נעימה. לאדם הזה קוראים סנגוקו, רקדן מקצועי, ובעל הסטודיו אשר לצידו קרתה הסחיטה. לאחר מקרה זה סנגוקו לקח עמו את טטרה, והראה לו את עולם הריקודים סלוניים. משהו השתנה בטטרה לאחר פגישתו עם סנגוקו, עכשיו לטטרה יש מטרה בחיים. טטרה רוצה להפוך לרקדן מקצועי ולהיות ברמתו של המנטור שלו, סנגוקו (שדרך אגב מדורג בין ההכי טובים בעולם אז בהצלחה טטרה). לספקנים שבינינו אני מבין אם חלקכם הגדול לא השתכנע, כאילו זו סדרה על ריקוד סלוני, למי באמת אכפת מזה נכון? אז לדעתי זה פשוט דרך לא נכונה להסתכל על כך, כאילו נכון זאת סדרה על ריקודים סלוניים, אבל גם הייקיו היא סדרה על כדורעף, וגם הכדורסל של קרוקו היא סדרה על כדורסל (כמה מפתיע) וגם הסדרה מרץ מגיע כאריה (שכתבתי עליה בהמלצה הקודמת ממליץ לקרוא) היא רק סדרה על שוגי. אני חושב שהדבר היותר חשוב הוא הדמויות והעלילה, מאשר הספורט בו עוסקים. עכשיו יש כאלו שיגידו שזה כן חשוב, ואני לא אתווכח איתם אבל אני חושב שזו לא סיבה מספיק טובה לפסול לפני שרואים. חוות דעת דעתי לגבי הסדרה היא מאוד חיובית דווקא. כפי שאמרתי קודם הדמויות והעלילה הם הדבר החשוב, אני פשוט נהנתי מהם מאוד. עכשיו נכון שאני לא רקדן וגם לא עומד לעשות את זה, אבל לדעתי הריקוד עבר באופן טוב מבחינת האנימציה מוזיקה וזוויות ציור. לדעתי החוזקה היא שהסדרה מנסה להידבק למציאות, אך עדיין לבוא ולתת ידע בנושא בצורה יצירתית ועדיין להישאר בתחום היפה והצבעוני, תוך כדי רגעים של הנפשה טובה (או בקיצור האנימציה הדינמית וססגונית). קישורים קישור לMAL
  1 point
 43. כן אני יודע.
  1 point
 44. היי, הרציונל שעומד מאחורי ההצעה מובן - תכנון אסטרטגי מיטבי עם חשיפה מינימלית למשתמשי הליגה. ההצעה התקבלה, אך היא תיכנס למשחק עם שינוי קל: הסיסמה לחדר תשמש גם בתור הסיסמה לצפייה בקרב - מאפשר גם לקבוצות מצומצות של שחקנים לצפות בקרב במידה וזה רצוי. תודה על הצעתך, ננעל.
  1 point
 45. עוד סיקור מצוין! בהמשך לתגובה הקודמת, ישנן הרבה מאוד מילים "חריגות" בתקציר - עדיף למעט להשתמש במילים כאלו, וגם כאשר אתה משתמש, להסביר את הכוונה במילים. בנוסף, בניגוד לסיקור הקודם שלך, שם התקציר סיפר את עקרונות הסיפור ברמיזות קלות תוך השארת עניין לקריאת הסיפור, כאן, התקציר הוא אוסף משפטים המכילים עובדות. אין שאלה פתוחה ואין משהו שלצורכו יש לקרוא את הסיפור. זה מרגיש יותר כמו "סיכום" עובדתי לסיפור מאשר "תקציר" שמטרתו לעורר עניין.
  1 point
 46. שמח לראות אשכולות שלך, המשך להפעיל את פורום אנימה ומנגה 😉 האנימה בהחלט נשמעת מעניינת, ניתן להסיק מדבריך שהרבה אנשים יתחברו אליה ויקשרו אירועים מהחיים הפרטיים שלהם אל האירועים שבה. תודה על ההמלצה! מחכה לאשכול הבא.
  1 point
 47. להצעה יש חסרונות ויתרונות כמו שהציגו מקודם , אך אני חושב שאם אתה רוצה לעשות קרב שאף אחד לא יראה יש דרכים לעשות זאת כמו לקבוע קרב בשעה שאף אחד לא בליגה או לבקש מראש שלא יצפו בקרב . אף אחד כאן לא רשע שירצה לעשות לך דווקא ולצפות יש דרכים לעשות קרב פרטי וחבל להעמיס סתם על המערכת.
  1 point
 48. פשיי אני באשכול החודש
  1 point
 49. 1 point
 50. שלום. הרעיון שלך יכול להביא פתרון לעניין שציינת ולתקן את זה. עם זאת כשאתה נותן לשחקן מוניטין בין בפורום בין בליגה אתה חושב לפני שאתה פועל, כשאתה נותן מוניטין אתה סוג של נותן פידבק על השחקן, אם הוא שחקן טוב או לחלופין שחקן לא טוב, בגלל זה גם חשוב לא לפועל בפזיזות. בנוסף, אפשר לתקן אם אכן העלאת/הורדת מוניטין ואתה לא מסכים איתו. אתה יכול שוב להעלות/להוריד מוניטין בהתאם למה שאתה רואה לנכון. ההצעה נדחתה. תודה רבה על הצעתך! אשמח לראות עוד אשכולות שלך בפורום המשחק.
  1 point