עבור לתוכן
 • צור חשבון
×
×
 • צור חדש...

כל הפעילויות

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. הצוות תמיכה הכי וותיק זה CactusKing והמפקח הכי וותיק זה RamYo וזו התשובה שלי אם הכוונה הייתה מי הכי וותיק בתפקיד עצנו
 3. הצוות תמיכה הכי וותיק זה Whiteknight והמפקח הכי וותיק זה Shinnok זה תלוי באם הכוונה הייתה הכי וותיק בליגה מהפקחים והצוות תמיכה ולא הכי וותיקים בתפקיד
 4. Today
 5. מצטיין החודש - ספטמבר כמו בכול חודש, גם החודש נבחר מצטיין החודש - המשתמש אשר השקיע בפורום בצורה הכי טובה ויפה. מצטיין החודש של חודש ספטמבר הוא.. לא היה משתמש שהשקיע מספיק. חוץ ממצטיין החודש שלנו, נבחר עוד שני משתמשים שהשקיעו לא מעט בחודש החולף. המשתמשים הם @NFrealmusic @HideNseeK שני המשתמשים פתחו במרחב הפורומים אשכולות מושקעים ותופסי עין! לכן הם זוכים בטבעת חיים. בנוסף למצטיינים, בכל חודש יש אשכול אשר הוא אשכול מצטיין בחודש. האשכול הוא: מפרסם האשכול זוכה ב50 מטבעות לחשבונו. ברכות לזוכים, צוות הפורום.
 6. Type: Giveaway

  ההגרלה מסתיימת בעוד 3 ימים וגם 21 שעות

  • 3 Prizes
  • 5 משתתפים

  פרסים: מקום ראשון-טבעת מהירות/טבעת לבחירה(לא כולל יהלום,אבדון ואבן האודם) + 30 זהב+20 אלף סילבר מקום שני-טבעת לבחירה (לא כולל מהירות,יהלום,אבדון ואבן האודם)+10 זהב מקום שלישי-טבעת רנדומלית(לא כולל מהירות,יהלום,אבדון ואבן האודם) *שחקן ששם המשתמש שלו לא מעודכן בפרופיל בפורום לא יקבל את הפרס!
 7. Yesterday
 8. שלום לכולם אז אני משחק fun run ואני צריך חברים במשחק אז אם אתם יכולים להוריד ואז להיכנס לקעשור אני אשמח הקישור : https://invite.playfunrun.com/v1NYejZ4xJZMhvj26
 9. האתגר הקודם: האתגר של היום מי המפקח הוותיק ביותר בצוות? מי חבר הצוות (לא כולל מפקחים) הכי וותיק? שחקן שיענה נכון על שתי השאלות יזכה ב - 6 זהב. בהצלחה לכולם!
 10. השבוע האחרון
 11. 1. שם במשחק: Osiris 2. קישור לפרופיל: https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=Osiris 3. תמונת הציור: 4. הסבר קצר על הציור: מישהי שיורה חץ בתלת מימדי
 12. זה לא לפי הטופס, כתבת שלוש תגובות ברצף, ולדעתי זה לא קריטי. אם מה שיש בשישייה זה רק מה שאתה מוכר (כי אתה לא רוצה להראות את הפוקימונים שאתה משתמש בהם...) אין ממש בעיה לפתוח לכולם.
 13. היה אחלה חודש, יפה שאתה ממשיך את האתגר היומי כבר 59 ימים!(כמספר האתגר היומי האחרון שהיה)
 14. גם החודש היו לנו הרבה זוכים. הזוכים @Shadow Sonic (אתגר #43, 5 זהב) @Agam Nizri (אתגר #45, 5 זהב) @jek123 (אתגר #46, 5 זהב) @jek123 (אתגר #47, 5 זהב) @cactus (אתגר #48, 5 זהב) @cactus (אתגר #49, 5 זהב) @amichay (אתגר #51, 4 זהב) @Shadow Sonic (אתגר #53, 5 זהב) @cactus (אתגר #54, 4 זהב) @White Knight (אתגר #55, 5 זהב) @jek123 (אתגר #56, 5 זהב) @גילעד1 (אתגר #57, 5 זהב) @גילעד1 (אתגר #59, 5 זהב)
 15. שם במשחק:SHAYNET קישור לפרופיל https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=SHAYNET הצעה-שיהיה אפשרות שמשהו ספציפי יראה ולא כולם זה יכול לעזור בכך שלא יציצו לפרטיות נגיד בקשר למכירה אתה לא רוצה שאחר יראה גם לכם קורה שאתם רוצים להראות למישהו ספציפי את השישיה שלכם אתם פשוט לוחצים ראשי>פרטי משתמש>הצג את הפוקימונים שלך בפרופיל: כן למה שפשוט לא היה כתוב למישהו ספציפי מאמן:_______<כאן היו רושמים תתנו מוניטין אם אתם חושבים שזה טוב
 16. התשובה לא נכונה. מספיק שנתייחס לאחוזי הלכידה, שתלויים בכמה חיים אתה מוריד לפוקימון ובאיזה פוקדור אתה משתמש, וקיבלנו שהתשובה הנכונה היא ו'. בנוסף, רמת המאמן משפיעה על סיכוי מציאת אגדי. כך שהתשובה הנכונה היא שלא ניתן לדעת.
 17. אני שמח שאהבת(: אני מבין למה אתה מתכוון, אבל בקשר למלך אני לא מתכוון לשנות, כי לדעתי זה נשמע יותר טוב ככה. ולקטטוס אין ממש הפך, אז השתמשתי בפרי שלו, וגם זה נשמע נחמד לדעתי. והוספתי מהתגובות שלכם: "Doom man-איש המציאות" אז תודה לשניכם(:
 18. שאלון  ליגה!

  במבוק (מה שבתמונה) קולה או  תות

  גומי/ חמצוצים - עמוד 2 מתוך 4 - מתוקשוקגומי/ חמצוצים - עמוד 3 מתוך 4 - מתוקשוק

  ??????.....

  תגיבו למטה

  איזה כיף זה לכתוב בכתב גדול

  ביייי

 19. אני ספציפית כמעט לא אוכל ואיכשהו בריא כמו שור (רזה כמובן) יחסית לכיתה ט 36 קילו זה כלום ובגלל זה היה לי ממש קל צום גדליה ועד סוף הצום כמעט לא הציק לי (זה יפה בהתחשב בזה שיום לפני זה אכלתי בערב שני משולשי פיצה ו זהו) יום כיפור זה יחסית קל (בשבילי) ועד הערב זה לא באמת מפריע לי אז אין כאן עצה חוץ מ...(חושב) ... ... לא אין עצה
 20. העצה שלי היא לא להוריד את הזבל באמצע הצום, זה מעייף. עכשיו תדמיין שפתחתי את צום גדליה בלסחוב ספר תורה ספרדי (ה' ישמור ספרדים, כאילו יצרתם את הספר תורה הזה בשביל להרוג את הידיים?) ממתחם אחד בישיבה למתחם אחר. קיצר כיפור כבר לא יהיה גרוע יותר.. דיון מהנה!
 21. נראה לי שההפך של מלך הוא עני, או משהו דומה. וסברס הוא לא ההפך של קקטוס, זה הפרי של הקקטוס מסוג צבר. מנש, Doom זה אבדון, אבוד, דין. אני חושב שאפשר להשתמש בחיה או בהמה כהפך לאדם. אפשר להגיד שההפך ממנו זה כלב גישוש (בהמה או חיה שעושה ההפך מלאבד, כלומר למצוא). אני הייתי בוחר משהו בכיוון של "בהמת ההתעלות" או משהו, כדי לדייק יותר למשמעות של Doom (לא שעל זה אי אפשר לחלוק, כן? כל אחד ואיך שהוא מפרש את זה, וזו דעתי).
 22. אין להגיב על אשכול שחלפו שבועיים ומעלה מאז התגובה האחרונה בו,האשכול ננעל.
 1. Load more activity