עבור לתוכן

כל הפעילויות

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. ח1221 הוריד את המוניטין שלך מהסיבה הבאה: חושב שהוא מלך אבל הוא סתם נבלה נתחיל מזה שאני לא מכיר את הילד? אני לא יודע מי זה והוא סתם מוריד לי מוניטין, לא דיברתי איתו בעבר ולא הכרתי אותו. נמאס כבר מהילדים הבני 8 שמורידים מוניטין ללא סיבה. אשמח שתחזירו לי את המוניטין.
 3. ח1221 הוריד את המוניטין שלך מהסיבה הבאה: חושב שהוא מלך אבל הוא סתם נבלה קבלו משהו, אני לא מכיר את הילד בכלל. אני מתחבר אחרי שעתיים ומוריד לי מוניטין, מי הוא בכלל? לא הכרתי אותו ואני לא יודע מי זה. כבר נמאס לי מכל הילדים הבני 8 וחצי שסתם מורידים מוניטין. אשמח להחזר.
 4. Yesterday
 5. לא הבנתי משהו נגיד ואני מבקש ממך לצוד לי את פיקאצו אתה צד אותו אני צריך לשלם לך עוד זהב
 6. צודק אני חושב שכדי שזה היה גם בשאר החפצים ולא רק בחרב ומגן יש עוד כמה חפצים כאלה
 7. שם: ProShot הצעה: שיהיה אפשר למכור את החפצים החדשים חרב חלוד ומגן חלוד בסכום סמלי של זהב למשחק. במה ההצעה תעזור: בתאכלס, החפצים האלה מפסיקים להיות שימושיים אחרי שאתה שם לפוקימון את החפץ, יש לי כבר זאשיאן ויש לי עוד 3 חרבות שאני ממש לא צריך, וגם אי אפשר למכור לאף אחד אז זה סתם נמצא אצלך בחפצים. ההצעה שלי שיהיה אפשר למכור את החפצים האלה בסכום סמלי של זהב למשחק.
 8. בגלל הפרופיל שלך הזכרתי את הפיג'מות :) בכל מקרה תביא לי איזה המבורגר מיטונף מפימו גרי, תודה, תודה תודה תודה תודה!!(זה כבר משמש)
 9. השבוע האחרון
 10. שם במשחק:KILL4FUN הבעיה שלי היא באג בחיים של הפוקימון שבועות מולטרס: הבעיה היא שהפוקימון מת איך שאני נכנס לקרב ושאני יוצא לרפא זה מראה שהוא פול חיים וכל קרב רשום שאני תוקף ראשון והוא מתחיל אם 0 חיים יש לי בשישיה שבועות מולטרס רמה 83 (הייתה רמה 82 ניסית לתקן תבאג בזה שנתתי סוכריה לא עזר) http://prntscr.com/sl73zi ככה נראים הסטאטים שלה אבל ברגע שמתחילים קרב פתאום מופיע ככה http://prntscr.com/sl74mk ולאחר מכאן הולך לרפא וזה מציג ככה http://prntscr.com/sl753u אי אפשר לתקוף ואי אפשר גם להשים אותו שני בקבוצה ולנסות להחליף הוא כיאלו מת תמיד למרות שהוא פול חיים אשמח שיסדרו תבאג בהקדם כי אני רוצה לסיים לאמן אותו (כל פוקימון שראיתי שזה קרה לו מוחזק בכדור רגיל )
 11. 1. "המצב שלו מוריד מהירות והוא אמר שפעם היה באג במצב המוריד מהירות שפגע בחיים ולכן הזרניאס הפסיד 40 כוח בחיים, לפי איך שנראה תוקן הבאג אבל לזרניאס שלי לא תוקן החיים גם זרניאס יכול להגיע בין 515-550 חיים ושלי סיים נמוך הרבה יותר ממה שהוא אמור להיות" מכיוון שעבר המון זמן מאז שהשינוי הזה בוצע, אין דרך לבדוק אם זה אכן מה שקרה, וגם אם זה מה שקרה - אין שינויים רטרואקטיבים ארוכים שאנחנו יכולים לעשות. 2. איך אתה בדיוק מחשב את "מה אמור להיות"? יכול להיות שיש לך טעות בחישוב של מה אמור להיות ומה שאמור להיות זה בדיוק מה שיצא לפוקימון שלך בהתאם לסטאטים?
 12. רונאלדו מה עשית נגד יא מלון
 13. crafter

  מכירה גדולה

  מכירת פוקימונים : תקנון מכירה : * כל הפריטים והפוקימונים שמוצגים פה למכירה מתעדכנים מדי יום ככה שאם פוקימון נמכר הוא ירד מהמכירה ביום שלמחרת כנ" ל לגבי חפץ. * לכל פוקימון או חפץ יהיה מחיר מינימום שלא יהיה ניתן לרדת מתחתיו המחירים האלה נורא זולים בכוונה כדי שיהיה נוח למשא ומתן במידה ושני אנשים יהיו מעוניינים באותו הדבר. * אני מבקש שאת כל ההצעות תשלחו בדואר למשתמש שלי crafter זה יעשה את זה הרבה יותר נוח. * אני מקבל זהב כסף טבעות ומאסטרים אז תרגישו חופשי להציע😆 אגדיים : וואיט קיורם רמה 100 מצב אדאמנט שינה מצב פול בוסטים לא מוזהב מחיר מינימום 400 זהב זמזאזנטה בלי מגן רמה 5 לכודה במאסטר בול מצב מעלה מהירות וiv 31 במהירות ובכללי iv טוב מחיר מינימום 300 זהב דיאלגה רמה 73 מאמונת EV מלא iv מעולה מצב קרפולמחיר מינימום 150 זהב רשיראם רמה 38 אחלה iv מחיר מינימום 80 זהב מגות: מגה סוואמפרט רמה 18 מצב naughtyמחיר מינימום 15 זהב מגה טיירניטר רמה 84 מאומן EV מלא iv מעולה מצב SASSY 1732 מחיר מינימום 60 זהב התחלתיים: טורטרה רמה 7 מחיר מינימום 10 זהב וונוזאור רמות 82 ו92 מחיר מינימום 10 זהב אמפוליאון רמה 17 מחיר מינימום 10 זהב אייביזור רמה 19 מחיר מינימום 10 זהב צספין רמה 5 מחיר מינימום 10 זהב מונפרנו רמה 5 מחיר מינימום 10 זהב נדירים מאוד: סלאמאנס מוזהב רמה 87 מחיר מינימום 5 זהב סלאקינג רמות 37 ו82 מחיר מינמום 5 זהב דרגונייט רמות 55 61 מחיר מינימום 5 זהב אימון פוקימונים : כמה הבהרות לגבי האימון - יש אופציה להתמקח לגבי מחיר מבטיח הנחות גדולות במקרים של אימונים גדולים . אני חרשן רוב האימונים מלבד כאלה גדולים ממש לא יקחו יותר מכמה שעות . ועכשיו למחירון : מרמה 5 עד 30: זהב אחד לרמה מרמה 30-70: 2 זהב לרמה מרמה 70 -100 : 3 זהב לרמה אימון EV מלא 30 זהב לא משנה כמה רמות מבצע ענק : אימון מלא לפוקימון מרמה 5 עד 98 כולל אימון EV ב-150 זהב מבצע משוגע לגמרי כשקובעים אימון יש אופצייה לעשות את הדבר הבא : בהתאם למספר הרמות וסוג האימון שמבקשים ניתן לקבוע זמן מראש לאימון כך לדוגמה אימון של פוקימון מרמה 70 עד 100 יעלה 60 זהב ויקח בסביבות ה5 שעות כך נוכל לתאם זמן מראש בתוספת תשלום של 20 זהב, אם אין עמידה בזמנים אין צורך לשלם על האימון כלל אם יש עמידה בזמנים יש להוסיף 20 זהב למחיר שנקבע מראש. (זו אופציה לבחירתכם לא חייבים להשתמש בה בכל האימונים)
 14. בעד,שיפור שמקל על החיים ואני לא רואה שום סיבה למה זה לא יכנס למשחק.
 15. ממש בעד זה כזה מעצבן שאתה משקיע והכל ובסוף מלא
 16. בעדדדדדדדדדדדדדד
 17. בעד מאוד יעזור
 18. מספר 2. פידד אחלה שיר אבל כן גיבור של אמא שיר עם משמועות גדולה אחלה שיר[גם סיפור אישי מעורב פה חח]
 19. בעד מיליון אחוז
 20. ברור שבעד אני כותב מלא פעמים הודעות לשחקנים ודיי מבאס לכתוב את אותה הודעה פעמיים ואפילו יותר
 21. ori~

  תיבת דואר

  שם משתמש במשחק-Moshiko ההצעה-ששולחים הודעה לשחקן בליגה שיהיה רשום אם יש דואר פנוי/או שהדואר מלא איך אני חושב שההצעה תעזור למשחק/לשחקנים? נוכל לדעת אם הדואר מלא במקום להשקיע בהודעה ואז לראות שהדואר מלא. קרטיד לביבי שיפ על הרעיון
 22. לוללללללללללללל הפיג'מותתתתתתתתתתתתתתתתתתת מרוב שאני מעריץ את הסדרה הזאת אני גם עם הפרופיל של גרי היה לי טראומה ממנו בפרק שהוא מכר את הברד הירוק הזה לוללללללל, גם אותך אני אוהב. אני אוהב את כל הליגה, אם הייתי מכניס את כולם זה היה הרבהה מדי
 23. אורי האחחח גם אני אוהב אותך 3> ולסיכום: נינינינינינינינייייייי שקטטטטטטט שיהיה שם חוללייגגניייייםם!!!!
 1. Load more activity
×
×
 • צור חדש...