מעבר לתוכן

כל הפעילויות

הזנה זו מתעדכנת אוטומטית

 1. שעה אחרונה
 2. אתמול
 3. הדרישות לא גבוהות. לפתוח 3 אשכולות במהלך 30 יום זה אפשרי לחלוטין. בנוסף, הפרסים מאוד גבוהים..
 4. בוודאי שיש לפתוח אשכולות חדשים..
 5. אשכולות שפתחו בעבר נחשבים או שצריך חדשים לגמרי?
 6. קשוחחח אם אפשר להחליש את התנאים...
 7. Type: הגרלה

  ההגרלה תסתיים בעוד: 29ימים וגם 5 שעות

  • 3 פרסים
  • 0 משתתפים

  יחד עם חג הפסח- הגיעה גם ההגרלה הגדולה! אז איך אפשר להשתתף בה? להגרלה זו ישנן דרישות שונות מהדרישות הרגילות. כדי להיכנס להגרלה זו לא תצטרכו מספר מסוים של נקודות מוניטין, וגם לא מספר מסוים של הודעות פעילות. להלן הדרישות: - פתיחת 3 אשכולות- יש לפתוח אשכולות רציניים ולא אשכולות ספאם. כל אשכול יכול להיפתח בכל פורום שתבחרו (מלבד משוב ותמיכה, הצעות ורעיונות, מסחר בליגה והודעות מהצוות) ואתם מחליטים במה הוא יעסוק. - 5 תגובות- יש להגיב לפחות 5 תגובות באשכולות ששחקנים אחרים פתחו. - לאחר שפתחתם מספיק אשכולות והגבתם מספיק תגובות- על מנת שתוכלו להיכנס להגרלה יש לשלוח הודעה פרטית (בפורום, במשחק או בדיסקורד) ל @גילעד. יש לציין בהודעה שעמדתם בדרישות ההגרלה ולצרף קישור אל הפרופיל שלכם בפורום. אז למה בעצם כדאי להשתתף בהגרלה? מלבד ההנאה שבפתיחת האשכולות ובפעילות הכללית בפורום תוכלו לזכות בפרסים שווים במיוחד.. מקום ראשון: זוכה בלא פחות מאבן הגנה! מקום שני: זוכה בזוג טבעות לבחירתו מבין הטבעות הבאות הבאות: טבעת אבן האודם, טבעת אבן הספיר וטבעת יהלום (ללא כפל)+ טבעת רנדומלית מבין שאר הטבעות. מקום שלישי: זוכה בטבעת רנדומלית מבין הטבעות הבאות: טבעת אבן האודם, טבעת אבן הספיר וטבעת יהלום+ 50 זהב *שימו לב- במידה ויהיו משתתפים רבים הפרסים ישודרגו משמעותית וייתכן שיתווספו מקומות נוספים. בנוסף, במידה ואכן תהיה פעילות גבוהה צפויות הגרלות נוספות בסגנון בעתיד. ההרשמה להגרלה תהיה פתוחה למשך 30 יום. נצלו את הזמן בחוכמה על מנת להספיק ולעמוד בדרישות, ותיכנסו גם אתם להגרלה ותנסו לזכות בפרסים השווים. נזכיר כמובן כי בלי קשר להגרלה בכל חודש נבחר מצטיין חודש, ולכן כדאי להיות פעילים על מנת לזכות בתואר הנחשק (ובפרסים שהוא מביא יחד איתו) בהצלחה לכולם וחג שמח!
 8. 😭אני בחיים לא אצליח לעשות משהו דומה זה. אתה יכול לעשות אנימה במצרים...
 9. Type: הגרלה

  ההגרלה תסתיים בעוד: 4ימים וגם 5 שעות

  • 3 פרסים
  • 15 משתתפים

  "אביב הגיע, פסח בא" הגרלה חגיגית לכבוד חג הפסח, ללא תנאי סף! כל שחקן יכול להירשם להגרלה זו. מקום ראשון: תיבת פלטינום + מפתח זהב מקום שני: 2 תיבות זהב מקום שלישי: תיבת זהב + מפתח ברזל * משתמש שלא יעדכן את שם המשתמש שלו במשחק בפרופיל בפורום לא יקבל פרס.
 10. קודם כל- מגניב רצח, ציור מרשים יחסית לעבודת אומנות שעבדו עליה במשך תקופת חיים שלמה, אז בטח שב5 דקות. תצייר לנו ציור לכבוד פסח?
 11. השבוע האחרון
 12. זה היה עוד יום רגיל בבית ספר, לשוקי שלנו שיעמם כרגיל בשיעור הלכה, הוא הוציא את המחברת ו... זו התוצאה; עשיתי את זה בערך ב5 דקות, מה הסיפור שלו? אין לי מושג האמת, ציור די ישן, איזה שלושה חודשים עברו מאז... מה שכן הוא נראה די מגניב לא? נראה מתנשא כזה. קיצור, פסח שמח לכולם ולילה טוב!
 13. ואוו איזה עבודה מושקעת! מפורט ומלא מידע, אני בחיים לא הייתי עושה את כל זה... שאפו
 14. shukush202

  חידון פסח- 2024

  חידון פסח- 2024 "שמחה רבה, שמחה רבה, אביב הגיע חי-דון בא" מה? מה הכוונה 'אלו לא מילות השיר'?... טוב נו, בכל מקרה. פסח שמח וכשר לכולם, אני שמח להכריז על חידון שיתקיים לכבוד חג הפסח! מהלך החידון: ארבעה ימים של חופש, ארבעה ימים לחידון. כל יום ינתנו 15 שאלות, השחקן שיענה הכי מהר את התשובה הנכונה מקבל את הנקודה! בסוף כל חידון ינתן מצב נקודות נוכחי כדי לדעת מי המוביל! תאריכים: 1. יום רביעי, (24/4/24) בשעה: 16:00- 17:30. עורך החידון: @The king of demons 2. יום חמישי, (25/4/24) בשעה: 14:00- 15:30. עורך החידון: @shukush202 3. יום ראשון (28/4/24) בשעה: 16:00- 17:30. עורך החידון: @FreddieNF 4. יום שלישי (אסרו חג) (30/4/24) בשעה: 16:00-17:30. עורך החידון: @FreddieNF *שימו לב שאילו אינם חידונים נפרדים וכל יום הניקוד ממשיך מהיום הקודם* פרסים: מקום ראשון: נכחד רנדומלי מוזהב מסדרת הפסח!! מקום שני: אבן הגנה כסופה! מקום שלישי: סט טבעות (לא כולל אודם וספיר)! *במידה ויהיו מעל 10 משתתפים פעילים במהלך החידון הפרסים יגדלו משמעותית!!* בנוסף, כל שחקן שישיג לעצמו 3 נקודות ולא הגיע לטופ 3 יזכה בבונוס! חוקי החידון: 1. אין לכתוב תגובות ספאם, או כל נושא שאינו קשור לתחרות. 2. במידה וטעיתם אין לכתוב שוב תשובה נוספת, אלא אם כן ניתן אישור מפורש ממוסר החידון. 3. אין לקלל להעליב או לפגוע במשתמשים אחרים 4. כל החוקים הגלובליים חלים גם כאן. 5. במקרה של עירעור, יש לשלוח אותו למוסר החידון בפרטי בפורום/ בדיסקורד. בהצלחה לכולם, חידון פסח יוצא לדרך!
 15. אבל אחת טעימה. נו מה לעשות, כשרון טבעי
 16. בויה, על הניסיון הראשון אני מאסטר פוקימון עם אגדי בכיס
 17. ווויייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי
 18. לאאאא, עד שהיה לי אגדי עכשיו הוא חביתה 🥹🥹🥹
 19. ברכות לזוכים כל הכבוד על ההשקעה
 20. כל הכבוד לזוכים! תודה רבה על התחרות!
 1. טעינת פעילויות נוספות
×
×
 • יצירת חדש...