עבור לתוכן

כל הפעילויות

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. הצעה מנוסחת בצורה מאוד לא מובנת. להגיד שאתה מציע "קרבות ארוכים ומעניינים" זה לא ממש מסביר מה אתה מציע להוסיף. אתה מתכוון להוסיף אנימציה למתקפות? להוסיף אנימציה לפוקימונים בזמן שהם תוקפים? צריך לדעת מה אתה מציע. לדעתי, ההצעה לא תוסיף הרבה כי גם אם יהיו אנימציות זה יוסיף כמה שניות כל תור ולא ישפר כל כך אתה החוויה. אם אתה רוצה לחוות את הקרבות כמו בסדרת האנימה נסה לשחק את משחקי הפוקימון המקוריים, ניתן להוריד כמה מהם למחשב.
 3. אה היית אומר אז אני בעד
 4. כולם תקשיבו יש אפשרות גם לקרבות רגילים! אתה לא חייב לדבר אליו זה בשביל החוויה.
 5. Today
 6. מה זה הטמטום הזה איך לעזאזל אני לא באמת אדבר לפוקימון הפוקימון שלי לא באמת יזוז אחורה ואגיד לו בכל הכוח לך תעשה שיעורים בלשון אחר כך תציע הצעות חסרות טאקט.
 7. לא חושב כי אז אנשים לא יוכלו לחרוש
 8. לעניין אתה מסתכל מהצד הממש לא מעשי לעשות שהפוקימונים יתקפו ויזוז זה מוגזם ודורש המון אבל המון תיכנות וכול זה בשביל מה? זה יעשה באגים של הפוקימן קופץ מוריד יותר וכו.... לא כול דבר בסדרה יכול להכנס, נגד
 9. נגד עם אתה רוצה לחרוש יבזבז לך תזמן
 10. בעד יכול להוסיף המון למשחק
 11. יש גם את הקרבות הרגילים קרבות ארוכים הם בשביל החוויה
 12. אני נגד כי זה יחנו וקרבות יכולים להיות ארוכים אם אתה מחליף באמצע
 13. חדש בפורום? המדריך למתחילים בפורום: לגבי הסקר בלמעלה של האשכול יש לך לשונית שנקראת "סקר" לחץ עליה בחר את השאלה+ כותרת + אפשריות תהנה~
 14. שם משתמש במשחק : שעיה אני חושב שיעזור לליגה: אני חושב שרעיון זה יתרום לליגה בכך שמי שראה את הסידרה ואוהב פוקימונים ישמח להילחם כמו בסידרה ולחוות את חווית אימון פוקימונים כמו בסידרה. שלום ! אני רוצה לעשות בליגה קרבות אמיתיים כמו בסידרה כך שהקרבות יהיו ארוכים ומעניינים. הקרב יהיה אגרסיבי יותר משום שנראה את הפוקימונים מתקיפים. אגב חשבתי שהרעיון עשוי להיות עול על מי שרוצה לעשות הרבה קרבות ולכן הקרבות המהירים הישארו והתווספו גם הקרבות האמיתיים. וחשבתי שיהיה אפשרות לקרבות נגד שני מאמנים באקראי אם שניהם נלחמים שם, יהיה סיכוי קטן שהם יפגשו. הקרבות האלו לא יחשבו במאזן זירה. יש אפשרות לקרבות רגילים!
 15. שלום שעיה, אני שמח שפתחת אשכול לכבוד תחרות האשכולות בנושא אנימה ומנגה במיוחד כשאתה חדש בפורום אך שים לב לכמה דברים: *לאשכולות מסוג הצעה יש לצרף את הטופס הבא: שם משתמש במשחק: ההצעה: כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק: *הנושא של האשכול צריך להיות רלוונטי לאותו פורום, כלומר, אם פתחת אשכול בפורום אנימה ומנגה, האשכול צריך להיות קשור לנושא, בין אם זה סיקור, פרסום או שיתוף של סרטונים מאנימות או טיזר של אנימה/מנגה חדשה שאמורה לצאת וכו'. אשמח אם תפתח אשכול חדש לכבוד התחרות שיהיה גם רלוונטי לפורום עצמו, במידה ותרצה עדיין לפרסם את ההצעה הנ"ל, תצטרך לפתוח מחדש את האשכול לפי הטופס שציינתי למעלה בפורום "הצעות ורעיונות" האשכול ננעל.
 16. זו הכוונה כול דבר שהוא אנימה ומנגה לא הצעה
 17. אכן זה לתחרות וRainDrop אמר שאפשר כל רעיון שעולה על הדעת. לגבי מה אני חושב שיתרום למשחק אני עכשיו עורך(חחחחח)
 18. בין האיוונטים המצופים של השנה. תודה על המבזק, מצפה לראות עוד מבזקים בסגנון.
 19. היי שעיה 🙂 כאן מנש כול כך משמח לראות אשכולות שלך בפורום אבל עד כמה שזה משמח לאשכולות הצעות יש טופס והרי הוא לפניך: שם משתמש במשחק: השם שלכם בליגה ההצעה: הסבר מפורט על ההצעה, מומלץ גם לשים תמונות להמחשה במידת הצורך. כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק: במה אתם חושבים שההצעה יכולה לתרום? בנוסף פתחת את האשכול בפורום אנימה ומנגה על אף שהוא מתאים להצעות ורעיונות הוספת מילים מודגשות לכן אני מניח שזה לתחרות אבל התחרות היא על דברים שקשורים לפורום זה מקווה שעזרת מנש 🙂
 20. שלום ! אני רוצה לעשות בליגה קרבות אמיתיים כמו בסידרה כך שהקרבות יהיו ארוכים ומעניינים. הקרב יהיה אגרסיבי יותר משום שנראה את הפוקימונים מתקיפים. וכך גם תוכלו למצוא פוקימונים כועסים נקיים נאלחים וכו.. אגב חשבתי שרעיון עשוי להיות עול על מי שרוצה לעשות הרבה קרבות ולכן הקרבות המהירים הישארו והתווספו גם הקרבות האמיתיים. וחשבתי שיהיה אפשרות לקרבות נגד שני מאמנים באקראי אם שניהם נלחמים שם, יהיה סיכוי קטן שהם יפגשו. הקרבות האלו לא יחשבו במאזן זירה. ואני רוצה שיהיה שם שני סוגים מיוחדים של פוקימונים - גבורה ואבדון ( גם בשבילך מנש) והם יהיו כך גבורה + 1 במהירות ו-1 בהתקפה מיוחדת אבדון +1 בהתקפה ו-1 בהגנה. אני חושב שרעיון זה יתרום לליגה בכך שמי שראה את הסידרה ואוהב פוקימונים ישמח להילחם כמו בסידרה ולחוות את חווית אימון פוקימונים כמו בסידרה.
 21. מה הם המילים לתחרות? שם משתמש במשחק: שעיה קישור לפרופיל: https://www.pokeisrael.net/index.php?page=profile&player=שעיה אשכול:
 22. בעד ממש אבל רוצה שזה יהיה נדיר כמו טבעות שיהיה קטע. אחרת זה באמת יהרוס הכל.
 23. Yesterday
 24. תתחיל, זה יצא אתמול ובכל יום שני יוצא באתר של כאן 11. סדרה מדהימה, שהשאירה אותי עם פה פתוח, ורצון לפרק נוסף.
 1. Load more activity
×
×
 • צור חדש...