מעבר לתוכן

וואן פיס/נארוטו מה יותר טוב

מה אתם מעדיפים?  

2 הצבעות

1. 1. וואן פיס או נארוטו

• רק וואן פיס !!!
    • נארוטו שולט !!!

הודעות מומלצות

משעמם לי מאוד בבית אז החלטתי לפתוח אשכול ולדעת מה אתם מעדיפים את נארוטו או את וואן פיס 

אני יספר בקצרה על שתי סדרות ההאנימה המפורסמות(שרק אומר יש כמה וכמה אזכורים בשתי הסדרות לסדרה השנייה)

נתחיל בוואן פיס

גולד רוג'ר היה שודד אמיץ והצליח לכבוש את כל העולם אך חלה במחלה שלא ניתנת לריפוי לכן החליט להסגיר את עצמו והוא הוצא להורג

שנייה לפני מותו אדם מן הקהל שאל אותו היכן החבאת את כל אוצרותיך? והוא ענה תחפשו את הוואן פיס שם האוצר השווה מכל

בשביל להגיע לוואן פיס אתה עובר בשרשרת איים ארוכה עד שאתה מגיע לאי האחרון וכך התחיל עידן הפיראטים

בעולם הזה יש גם פירות המכונים פרות שטן אשר נותנים כוח מיוחד לאוכל אותם והנה האפשרויות 1 להפוך לחיה כלשהי
2 היכולת להפוך למינרל או דבר כלשהו כמו אש בוץ עשן וכו' 3 לקבל כוח של אל זה יכול להיות רעידת אדמה או גומי או מגנט הכול יכול להיות

ויש את המראינס הם כביכול המשטרה של הים תפקידם לעצור את הפיראטים ואצלם יש את האדמירלים האנשים הכי חזקים במשטרה שכוחם 

עולה על המחשב

ולפיראטים יש את היונקו 4 יונקו חסרי מעצורים כוחם עצום וחלקם טיפה משוגעים אה ביג מאמא לא אמרתי כלום

ויש את השיצבוקאי כמה פיראטים חזקים שהמשטרה מרשה להם להיות פיראטים יודע עולם הזוי

כל אחד המטרה שלו להשיג את הוואן פיס ולהפוך למלך הפיראטים של הדור הזה

ועכשיו נארוטו

התחילה בעולם מלא מלחמות עד שקמו שני חברים מהשבטים הכי חזקים האיזור מאדרה וכמובן ההוקאגה הראשון

שנייה בוא נחפש בגוגל את השם שלו.....האשיראמה סנג'ו ומצאתי שניהם דיברו ע חלומות גדולים ובסוף התחילו להקים כפר 

ובשלב מסוים הם ראו שהשבט של מאדרה שנאוי מאוד ולא אהבו אותם בכפר לאט לאט הרחיקו אותם לחלק הנידח של הכפר והם זכו 

בתנאים מחפירים במיוחד רובם עבדו במשטרה של העיר כיוון שהם היו הכי חזקים שם וזה הוסיף רק על השנאה שלהם

יום אחד מאדרה דיבר האשיראמה על המצב וביקש להיות ראש העיר במקומו האשיראמה סירב ושניהם נלחמו עד למוות

מאדרה הובס ומת(או שלא?) והאשיראמה המשיך לשלוט לאט לאט קמו להם עוד כפרים בחיקוי של הכפר העלה הנסתר

העולם עצמו מבוסס על עולם הנינגות שלכל אחד יש ג'וטסו מיוחדים ששיכים רק למשפחה שלו או לשבט שלו

בעולם הזה יש 9 מפלצות שמדורגות לפי זנבם ככל שמספר הזנבות יותר נמוך ככה המפלצת יותר חלשה

ואחרי שהבנתם אני מקווה מה זאת כל סדרה (לפחות אני מקווה) מה אתם מעדיפים?

אני אישית מתלבט מצד אחד נאורטו יותר עצוב ומבגר אותך תמבין מה זה משפחה חברים

מה עבר על הגיבור נארוטו איזה ילדות קשה וכשהוא מצחיק הוא פשוט קורע 

כשהוא נלחם הוא נלחם על עקרונות אבל הקרבות לא מובנים בכלל

לדוגמא אורוצימרו זה אדם שניסה לשלוט בכול הסגנוני לחימה 

היה אמור למות איזה 90 100 פעמים וכל פעם חוזר לחיים כאילו מה נדפק כאן

לעומת זאת וואן פיס סדרה מצחיקה לופי מזכיר לי את פרסי גקסון רק הרבה יותר מטומטם

הוא נלחם על חברים שלו ובלי החברים שלו אין לו מהות לחיים לפעמים זה עצוב אבל

המקום היחיד שבכיתי זה בסיפור על הדוקטור מתי שהם פגשו את צופר

ולכן אני מעדיף את נאורטו

נב אני אולי יחזור מתי פעם אם אשכול אז תעקבו

נערך בתאריך - על-ידי השועלהלבן
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

גרמת לי לקונפיקט בראש, שני האנימות האלה הם בין האהובות עליי ומאוד קשוח לי לבחור אחד.

כל אחת מהם מצייגת צורת אחרת של גיבור ואת המסע שלו, אם בנארוטו מדובר על ילד שהתחיל בלא כלום ומסיים במקום הכי טוב שיש לבין וואן פיס שמספרת על ילד שרוצה להגשים את החלום שלו ועובר הרבה תעלות וקשיים.

אני לא יכול להחליט על אחת, אני אוהב את שניהם חחחחח.

תודה על אשכול דיון מעולה!

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

וואן פיס אני הרבה יותר אוהב- כי הייקום נשמע לי יותר הגיוני ובנוי טוב.

לא יודע מה איתך אבל הקטע של ׳לופי תעזור לי׳ של נאמי. ו׳למה את לא אומרת שאני הבת שלך׳ של רובין- פגעו בי חזק, היו דמעות.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

נארוטווווווווווווווווווווווווו שולט.
אחלה אשכול, אשמח ליותר תמונות פעם הבאה

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את 2 הסדרות(לא מזמן עשיתי מרתון על נארוטו)ועדיין רואה את וואן פיס אוהב את שתי הסדרות.מצד 1 אני חושב שלתווך ארוך יותר קל לזכור את העלילה של נארוטו. לגבי וואן פיס עלילה ארוכה וקשה לזכור לתווך הארוך את הכל למרות שאת 2 העלילות אהבתי והתחברתי .אני בסוף בוחר בוואן פיס

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

מבין שתי האנימות ראיתי רק את נארוטו ולכן אין לי דעה ממשית על וואן פיס.

מבין כל האנימות שראיתי נארוטו בהחלט בטופ למרות שאהבתי את שיפודן בפער לעומת נארוטו.

הייתי משנה את התקציר מכיוון שהוא מכיל ספוילרים.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות Hawks כתב:

מבין שתי האנימות ראיתי רק את נארוטו ולכן אין לי דעה ממשית על וואן פיס.

מבין כל האנימות שראיתי נארוטו בהחלט בטופ למרות שאהבתי את שיפודן בפער לעומת נארוטו.

הייתי משנה את התקציר מכיוון שהוא מכיל ספוילרים.

אני מדבר גם לנארוטו וגם לשיפודן

כי מה זה נארוטו 100 פרקים

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

אני ראיתי את נארוטו וסיימתי ובוואן פיס אני באמצע אחרי הטיים סקיפ אבל אני אוהב שתיהן מה שכן דבר אחד מוריד לי בנארוטו זה שלפני הזמן שהם מתבגרים בנארוטו הם הרבה זמן רק מחפשים את סאסקה וזה נהיה משעמם ורק אחר כך זה יותר כיף לצפות

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

איך אתם משווים את נארוטו לוואן פיס
סדרה שחצי ממנה פילרים ויש שם אולי 150 פרקים מעניינים וגם זה בספק
לבין אנימה אגדית שכל פרק אתה נדהם יותר ויותר ויש יותר מתח ועלילה ועולם הרבה הרבה הרבה יותר טוב ואשכרה בין האנימות הכי פופלריות למרות שיש לה מעל 1100 פרקים והרבה מתייאשים מלהתחיל אותה בכלל

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות TITAN כתב:

איך אתם משווים את נארוטו לוואן פיס
סדרה שחצי ממנה פילרים ויש שם אולי 150 פרקים מעניינים וגם זה בספק
לבין אנימה אגדית שכל פרק אתה נדהם יותר ויותר ויש יותר מתח ועלילה ועולם הרבה הרבה הרבה יותר טוב ואשכרה בין האנימות הכי פופלריות למרות שיש לה מעל 1100 פרקים והרבה מתייאשים מלהתחיל אותה בכלל

אתה צודק בקשר לזה שרק בסוף זה טוב ובכל השאר זה משעמם בנארוטו אבל העניין הוא הפרקים של הסוף בנארוטו שפשוט טובים

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

אני רק רוצה לומר משהו קטן שביפן הם הראו את אחוזי הצפיות הכי גבוהות של סדרות אנימה 
1, דרגן בול
2, נארוטו
3, וואן פיס

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

הצטרפות לשיח

באפשרותך לשלוח הודעה כעת ולהירשם מאוחר יותר. אם ברשותך חשבון, ניתן להתחבר עכשיו לשליחת הודעה דרך חשבונך.

אורח
הוספת תגובה

×   הדבקה כטקסט עשיר.   הדבקה כטקסט רגיל במקום

מאושרים אך ורק 75 סמייקונים.

×   הקישור שלך מוצמד אוטומטית.   הצגה כקישור במקום

×   תוכן הקודם שלכם שוחזר.   ניקוי עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.
  • יצירת חדש...