מעבר לתוכן

מצה עם...?

הודעות מומלצות

שלום לכולם אז כמו שאתם יודעים פסח אגיע וגם המצות!! 
אז באשכול זה אני יביא 5 דברים שאני ידרג לפי הסדר שאני מאוד אוהב לאכול עם המצה ונשמע גם מה אתם אוהבים או שיש לכם דברים נוספים 

1#
מצה במילוי תפוח אדמה

DSC_0100.jpg
זה אחד הדברים הטעימים ביותר לדעתי אין פסח שעובר עליי בלי זה חובה!!
אופן ההכנה של זה הוא דיי פשוט משרים מצה במים כמה דקות מרתיחים תפוח אדמה
עושים אותו פירה ואז שמים במצה ומגלגלים מעט טיגון ואפשר לאכול! ממליץ

2#
מצה במילוי גבינות
DSC_0024-Copy.jpg

זה גם מאוד טעים המרקמים שזה יוצר ששמים גבינות בתוך מצה ביחד עם הטיגון קצת מדהימים!
וגם זה אופן הכנה מאוד פשוט בדיוק כמו ההכנה של התפוח אדמה רק שפה לא צריך לחכות לפתוח אדמה 
אלא ישר גבינות וטיגון ולאכול בתאבון 
🙂 

3#
מצה עם שוקולד!!
HyERcanQd_0_0_3000_1688_0_x-large.jpg

אי אפשר שלא לכתוב את זה באשכול אני אוכל כל יום אחד או שתיים לפחות בפסח
גם הכי פשוט להכנה וגם טעים ועם ממרח שוקולד חלבי זה השיא

4#
עראיס מצה
DSC_0022-Copy.jpg

זה מאוד טעים ויכול להתאים לערבים משפחתיים או צהריים זה מרגיש ממש כמו הרגיל ולא מורגש בקושי המצה 
אפשר לאכול את זה עם תוספת טחינה או חומוס או אולי איזה סלט בצד או בלי כלום תלוי איך אתם אוהבים 
אני אוהב לאכול את זה עם טחינה קצת כי זה קצת כבד כזה בלי משהו בצד

5#
חביתת מצה
maxresdefault.jpg

אוקיי זה אני יגיד את האמת זה נחמד עם יודעים לעשות את זה טוב ולא להכניס יותר מידי מצות 
אבל עדין מומלץ עם אתם חובביי חביתות זה יכול להתאים לכם ואם שמים אחר כך גבינה צהובה
מעל זה משדרג את הכל 

עד פה האשכול  מקווה שאהבתם ותנסו את הדברים השמח לשמוע מה אתם הכי אוהבים מפה , ואם יש לכם עוד מאכלים מסוימים שאתם אוכלים בפסח
    בתאבון 🙂 

קרדיט:     התמונות נלקחו מאתר מתכונים ב10 דקות

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני ב-24.4.2024 ב 8:09 PM Lightning hammer כתב:

אני לא אוכל שרויה!!!

מוזמנים לנחם אותי...

מי שלא מבין אז מצה שרויה זה מצה עם משהו עליה רטוב...

תנוחם מן השמים

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

הצטרפות לשיח

באפשרותך לשלוח הודעה כעת ולהירשם מאוחר יותר. אם ברשותך חשבון, ניתן להתחבר עכשיו לשליחת הודעה דרך חשבונך.

אורח
הוספת תגובה

×   הדבקה כטקסט עשיר.   הדבקה כטקסט רגיל במקום

מאושרים אך ורק 75 סמייקונים.

×   הקישור שלך מוצמד אוטומטית.   הצגה כקישור במקום

×   תוכן הקודם שלכם שוחזר.   ניקוי עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.
  • פעילות אחרונה

1. 0

בייבי פייס

2. 10

ההגרלה הגדולה| פסח 2024

3. 10

ההגרלה הגדולה| פסח 2024

• סטטוסים אחרונים

• הישגים אחרונים

• 123QWEASD זכה בתג