מעבר לתוכן

My Hero Academia חיקוי???

השועל הלבן

הודעות מומלצות

טוב אז חזרתי? מצטער לבאס אבל לא אני פשוט חולה ומשעמם לי ממש אבל ממש וחשבתי להחיות טיפה את הפרום

מצטער להגיד אבל הוא ממש מת כשאני מסתכל על הפעולות האחרונות אני רואה אשכול אחד שנפתח של סיפור היחיד מתחילת שבוע 

ועוד כמה אשכולות של באן בעיות ורעיונות כך זה אמור להיות? אז בוא נעורר טיפה את חובבי האנימה @shukush202 @KaitoSama  @FreddieNF

(ממש לא חושב שבגלל שעזבתי הפרום מת פשוט תחילת לימודים כולם עסוקים מלחמה ועוד מיליון סיבות נוספות)

אני יודע שאלה ממש אוהבים אנימה וכמובן יש עוד הרבה שאשמח להכיר

אז התחלתי את הסדרה הזאת אקדמיית הגיבורים שלי והתחלתי להבין למה יצא לה שם כזה גדול

טיפה מעצבן אותי שמידוריה/דקו ולכל מי שלא הבין הגיבור המרכזי עם השיער הירוק

עם כל כך הרבה סיטאוציות של בכי! באמת שכל איזה 7 פרקים אתה רואה אותו בוכה 

וצריך אבל לא ברמה כל כך מוגזמת זה טיפה מפריע לי

ועכשיו לחיקוי, ורגע רגע רגע איזה חיקוי יש?? אתם בטח שמתם לב לזה שראיתם את הסדרה ולאלא שדילגו

כיוון שזה לא במנגה וזה פילרים קאיטו ההמ ההמ 

אפשר לראות את דקו נכנס למצב סאיינה כמו של גקו שעושה וואהוואה כמו מטורף (עונה  4 פרק 13 אם אני זוכר נכון)

ודקה אחר כך דופק ליריב שלו מיליון אגרופים כמו הסגנון של לופי של ריבוי ידיים כביכול 

חיקוי? יכול להיות , חשבו על זה בעצמם? ספק , ביקשו מהיוצרים של הסדרות ? לא יודע תשאלו אותם

וכן זה לא בדיוק נראה אותו דבר אז לכל מי שלא ראה תהנו וקחו תמונות

https://prnt.sc/eNpbodAkzMvy

https://prnt.sc/wpzDmaioqcFz

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לא היית צריך לתייג אותי כי כנראה בכל מקרה הייתי מגיב

פרדי לא חובב אנימה בלשון המעטה הוא צפה בגג ב3 אבל הוא מקשיב להרצאות הארוכות שלי

בכל מקרה אני ומיי הירו אקדמיה סיימנו את מערכת היחסים שלנו לפני שנתיים בתחילת עונה 5 ולא אחזור אליה בזמן הקרוב ^-^  אבל דקו לא הכי נורא ביחס לשאר הכיתה שלו שפשוט... מעעעעעעעעעעע קרינג'ים,  עונה 1 ו2 באמת יותר מידי קרינג'ים גם עם הבכי וזה אבל זה סביל ברובו.

ולגבי חיקוי, נוופ זה לא (וחיקוי זה דבר ממש נפוץ בתעשיית הבידור הבינלאומית), זה נוטה לכיוון ההשראה בגלל היכולת לשימוש ב100 אחוז בוואן פור אול בלי self damage אז גם השיער קצת יותר למעלה אבל בלי קשר במקרים של סדרות באטל שונן  הרבה פעמים יוצרי מנגה יוצרים אותה מתוך השראה ואהבה למנגות אחרות, המנגקה קואי הוריקושי שכתב את אקדמיית הגיבורים שלי היה בגיל 16 מעריץ וואן פיס ונארוטו שאפילו אודה פירסם ציור שלו  בווליום 23 (סוף אלאבאסטה כלומר 2002)

הוא גדל והפך למנגקה (יוצר מנגה) ולקח השראה מהמנגות שהעריץ אם כי השראתו העיקרית היא דווקא נארוטו (לפחות לפי מה שהבנתי)

איצ'ירו אודה היוצר של וואן פיס בעצמו מעריץ דרגון בול מושבע ולקח השראה רבה ממנה

הצעירים מוכירים את העבודות של הסנסי שלהם ככה זה עובד לוקחים השראה מהיצירות הוותיקות והמצליחות ומזה יוצרים מנגה.

חשוב לציין שדרגון בול היא אבן דרך בעולם הבאטל שונן ולכן המון באטל שונן לקחו ממנה השראה.

נערך בתאריך - על-ידי KaitoSama
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות KaitoSama כתב:

לא היית צריך לתייג אותי כי כנראה בכל מקרה הייתי מגיב

פרדי לא חובב אנימה בלשון המעטה הוא צפה בגג ב3 אבל הוא מקשיב להרצאות הארוכות שלי

בכל מקרה אני ומיי הירו אקדמיה סיימנו את מערכת היחסים שלנו לפני שנתיים בתחילת עונה 5 ולא אחזור אליה בזמן הקרוב ^-^  אבל דקו לא הכי נורא ביחס לשאר הכיתה שלו שפשוט... מעעעעעעעעעעע קרינג'ים,  עונה 1 ו2 באמת יותר מידי קרינג'ים גם עם הבכי וזה אבל זה סביל ברובו.

ולגבי חיקוי, נוופ זה לא (וחיקוי זה דבר ממש נפוץ בתעשיית הבידור הבינלאומית), זה נוטה לכיוון ההשראה בגלל היכולת לשימוש ב100 אחוז בוואן פור אול בלי self damage אז גם השיער קצת יותר למעלה אבל בלי קשר במקרים של סדרות באטל שונן  הרבה פעמים יוצרי מנגה יוצרים אותה מתוך השראה ואהבה למנגות אחרות, המנגקה קואי הוריקושי שכתב את אקדמיית הגיבורים שלי היה בגיל 16 מעריץ וואן פיס ונארוטו שאפילו אודה פירסם ציור שלו  בווליום 23 (סוף אלאבאסטה כלומר 2002)

הוא גדל והפך למנגקה (יוצר מנגה) ולקח השראה מהמנגות שהעריץ אם כי השראתו העיקרית היא דווקא נארוטו (לפחות לפי מה שהבנתי)

איצ'ירו אודה היוצר של וואן פיס בעצמו מעריץ דרגון בול מושבע ולקח השראה רבה ממנה

הצעירים מוכירים את העבודות של הסנסי שלהם ככה זה עובד לוקחים השראה מהיצירות הוותיקות והמצליחות ומזה יוצרים מנגה.

חשוב לציין שדרגון בול היא אבן דרך בעולם הבאטל שונן ולכן המון באטל שונן לקחו ממנה השראה.

הם די קרינגים אני מסכים איתך לגמרי  וגם אין שם כל כך בידור כאילו אם אנ זוכר נכון עד עכשיו הבידור הכי טוב לאמיליון שנמלה יותר מצחיקה ממנו

וכן הבנתי איך זה מתנהל וכו' כל הקטע של החקיויוםאבל עדיין נראה לי מוזר שתיסצאנות של השראה פריים אחר פריים

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה השועל הלבן כתב:

הם די קרינגים אני מסכים איתך לגמרי  וגם אין שם כל כך בידור כאילו אם אנ זוכר נכון עד עכשיו הבידור הכי טוב לאמיליון שנמלה יותר מצחיקה ממנו

וכן הבנתי איך זה מתנהל וכו' כל הקטע של החקיויוםאבל עדיין נראה לי מוזר שתיסצאנות של השראה פריים אחר פריים

שוב זה לא חיקוי זה השראה כל יוצר מביא משהו משלו למנגה וחלקם עושים דברים שונעם, היריבות של באקוגו ודקו בניגוד ליריבית של נארוטו וסאסקה לא הדרדרה למצב של נקמה

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 43 דקות KaitoSama כתב:

שוב זה לא חיקוי זה השראה כל יוצר מביא משהו משלו למנגה וחלקם עושים דברים שונעם, היריבות של באקוגו ודקו בניגוד ליריבית של נארוטו וסאסקה לא הדרדרה למצב של נקמה

מבין את מה שאתה אומר אבל לדעתי זה השראה יותר מידי כאילו לעשות סנון אגרופים חשמל מסביבו צבע השיער טיפה משתנה ועולה למעלה נראלי חורג את הגבול 

בגלל זה לא דיברתי על כל מה שהיה בסדרה ותאמין לי שלא חסר

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 43 דקות השועל הלבן כתב:

מבין את מה שאתה אומר אבל לדעתי זה השראה יותר מידי כאילו לעשות סנון אגרופים חשמל מסביבו צבע השיער טיפה משתנה ועולה למעלה נראלי חורג את הגבול 

בגלל זה לא דיברתי על כל מה שהיה בסדרה ותאמין לי שלא חסר

עדיין לקרוא לזה חיקוי זה מטופש, זה כמו לקרוא לדיג'ימון חיקוי של פוקימון [וזה לא]
בעונה 5 ומעלה יש יותר מאפיינים לONE FOR ALL אם באמת בוער לך

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

כמו שקאיטו אמר, והרחיב, זה לא חיקוי, וזה דבר נפוץ בהרבה אנימות.

באותה מידה תוכל לומר שהרגע שנארוטו מקבל את אנרגיית הקיובי זה דומה להתפרצות כוח של דרגון בול.

אין קשר בין הדברים וזו סדרה מעולה, וככל שתתקדם בעונות תבין כמה הכוחות שלהם שונים.

אחלה דיון!

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות shukush202 כתב:

באותה מידה תוכל לומר שהרגע שנארוטו מקבל את אנרגיית הקיובי זה דומה להתפרצות כוח של דרגון בול.

אין קשר בין הדברים וזו סדרה מעולה, וככל שתתקדם בעונות תבין כמה הכוחות שלהם שונים.

אחלה דיון!

נפוץ בהרבה סדרות שונן*

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות shukush202 כתב:

אחלה דיון!

כל כך צודק ובתור אחד שמחכה לעונה הבאה שתצא רק ככה מבינים על כל הקושי והקשיים שהוא עובר והוא גודל וזה לא חיקוי זאת אנימה שכל עונה הגיבור גודל ולומד ומתבגר ומתגבר על האני הישן שלו אנימה כל כך יפה ( לפחות בשבילי) ואני עוד אחד שראה כל כך הרבה אנימות (סיימתי את הפרקים הנוכחיים של וואן פיס לפחות 3 פעמים ואני קורא גם את המנגה)

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה Senku כתב:

כל כך צודק ובתור אחד שמחכה לעונה הבאה שתצא רק ככה מבינים על כל הקושי והקשיים שהוא עובר והוא גודל וזה לא חיקוי זאת אנימה שכל עונה הגיבור גודל ולומד ומתבגר ומתגבר על האני הישן שלו אנימה כל כך יפה ( לפחות בשבילי) ואני עוד אחד שראה כל כך הרבה אנימות (סיימתי את הפרקים הנוכחיים של וואן פיס לפחות 3 פעמים ואני קורא גם את המנגה)

שמע, סדרה סבירה סך הכל

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות Senku כתב:

לפני 4 דקות KaitoSama כתב:

שמע, סדרה סבירה סך הכל

לדעתי עשו עליה רעשיותר מידי גדול לעומת מה שהיא

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות השועל הלבן כתב:

לדעתי עשו עליה רעשיותר מידי גדול לעומת מה שהיא

ככה זה גם על דימון סלייר, על טוקיו ריוונג'רס מיי הירו לא מיוחדת בעניין

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות KaitoSama כתב:

ככה זה גם על דימון סלייר, על טוקיו ריוונג'רס מיי הירו לא מיוחדת בעניין

אני לא יודע מה איתך אבל אני שמעתי שהיא עומדת לשבור את כל האנימות עם שיא חדש של צפיות 

והתחלו לדבר אליה באופן מטורף אני פשוט מאוכזב מממנה

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות השועל הלבן כתב:

אני לא יודע מה איתך אבל אני שמעתי שהיא עומדת לשבור את כל האנימות עם שיא חדש של צפיות 

בסופו של דבר מה שחשוב זה החוויה שלך, לא של אחרים אבל אני כן מסכים  שיש הרבה סדרות שמובילות במדיום האנימה שלא בהכרח  המושכים ביותר עבור צופים אחרים 

את דימון סלייר ממש שנאתי למרות שזכתה לפופולריות דיי גבוהה בגלל האנימציה הקטע שמעבר לאנימציה ופסקול אין בה כלום טוב.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות KaitoSama כתב:

בסופו של דבר מה שחשוב זה החוויה שלך, לא של אחרים אבל אני כן מסכים  שיש הרבה סדרות שמובילות במדיום האנימה שלא בהכרח  המושכים ביותר עבור צופים אחרים 

את דימון סלייר ממש שנאתי למרות שזכתה לפופולריות דיי גבוהה בגלל האנימציה הקטע שמעבר לאנימציה ופסקול אין בה כלום טוב.

לפני 17 שעות השועל הלבן כתב:

בסוף זה עניין של טעם יש דברים שאתם תתחברו ואחרים לא וההפך אני לאומת זאת ממש אהבתי דווקא וגם את דימון סלייר וטוקיו ריוונג'רס כל אחד ומה שהוא אהב והתחבר 

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות Senku כתב:

בסוף זה עניין של טעם יש דברים שאתם תתחברו ואחרים לא וההפך אני לאומת זאת ממש אהבתי דווקא וגם את דימון סלייר וטוקיו ריוונג'רס כל אחד ומה שהוא אהב והתחבר 

תוכל לציין בבקשה למה כל כך התחברת שם?

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות Senku כתב:

שמע אתה אוהב את הפשוט, אני קצת התבגרתי בטעם שלי והתחלתי לאהוב יצירות יותר עמוקות ומעניינות וגם בין היתר אני לא רק רואה אנימה, אני קורא מנגה אני קורא visual novel 

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות KaitoSama כתב:

שמע אתה אוהב את הפשוט, אני קצת התבגרתי בטעם שלי והתחלתי לאהוב יצירות יותר עמוקות ומעניינות וגם בין היתר אני לא רק רואה אנימה, אני קורא מנגה אני קורא visual novel 

לא רק את הפשוט הטעם שלי הוא ענקי אחי אני אוהב הכל מהכל בגלל זה אני יכול לצאת מהקובייה כי אני ראיתי הרבה לא רק אנימות גם אני לא מקובע על סגנון אחד אני מנסה הכל עם אני לא מתחבר ולא אוהב אז אני מפסיק פשוט אבל אני מנסה קודם כל כי מה יש להפסיד 

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה Senku כתב:

לא רק את הפשוט הטעם שלי הוא ענקי אחי אני אוהב הכל מהכל בגלל זה אני יכול לצאת מהקובייה כי אני ראיתי הרבה לא רק אנימות גם אני לא מקובע על סגנון אחד אני מנסה הכל עם אני לא מתחבר ולא אוהב אז אני מפסיק פשוט אבל אני מנסה קודם כל כי מה יש להפסיד 

גם אני אוהב הכל מהכל, אני אוהב FOOD WARS אני אוהב וואן פיס, בליץ' 
ספציפית אני לא מתחבר כל כך לNEW GEN אבל אני עדיין אוהב נגיד ג'וג'וטסו קאיזן וAOT אבל דימון סלייר ומיי הירו פשוט שוננים דיי גנרים וקרינג'ים שממש קשים לי לצפייה
אבל כשאתה צופה בהרבה אנימות, כן הסטנדרט שלך עולה במידה מסוימת ואתה לא מחפש את אותו סגנון גנרי שהיה באלף שוננים אם כי אני חושב שביצוע טוב גם יכול להפוך אותו למהנה וזה איפה שג'ווג'וטסו קאיזן הצטיינה עבורי שהיה לה עונה ראשונה שמבוצעת ברובה בצורה נהדרת [לא ראיתי את הסרט ועונה 2 מתוך עצלנות]

נערך בתאריך - על-ידי KaitoSama
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

כשראיתי את הכותרת צפיתי לאשכול מעניין המשוחח על המוביט החוזר שיש בסדרות השונן אך התאכזתי לראות שמדובר באשכול שמתבסס על 3 שניות של פרקי פילר, מקווה לאשכול מעניין יותר פעם הבאהץ

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות Griffith כתב:

כשראיתי את הכותרת צפיתי לאשכול מעניין המשוחח על המוביט החוזר שיש בסדרות השונן אך התאכזתי לראות שמדובר באשכול שמתבסס על 3 שניות של פרקי פילר, מקווה לאשכול מעניין יותר פעם הבאהץ

נראלך שהוא ראה מספיק כדי לדבר על כך? אל תדאג יום אחד אכתוב אשכול שמדבר על זה

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

תשמע גם יש איזו סדרה של אנימה לא זוכר איזו שרואים את כוכב פיקולו מדרגון בול ודמות מהסדרה בסדרה שהיא לא דרגון בול וזה פשוט אחד לאחד כוכב פיקולו

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה jkk כתב:

תשמע גם יש איזו סדרה של אנימה לא זוכר איזו שרואים את כוכב פיקולו מדרגון בול ודמות מהסדרה בסדרה שהיא לא דרגון בול וזה פשוט אחד לאחד כוכב פיקולו

בבקשה גם אתה וגם הוא תחשבו לפני שאתם מנסים לאמר על משהו שהוא חיקוי

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

זה באמת נכון,

זה ממש אחד לאחד כוכב פיקולו זה לא שונה בשום צורה ממש רואים את הרקע של כוכב פיקולו מאחורי הדמות

נערך בתאריך - על-ידי jkk
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה נחשב חיקוי, זה נראה יותר כמו לקיחת השראה.

אפשר להגיד שסוניק חיקה את דרגון בול: 7 דרגון בול=7 אמרלדים, סופר סייאן=סופר סוניק (סופר סוניק נראה צהוב ומעלה לו את הקוצים/שיער למעלה כמו סופר סייאן)

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

הצטרפות לשיח

באפשרותך לשלוח הודעה כעת ולהירשם מאוחר יותר. אם ברשותך חשבון, ניתן להתחבר עכשיו לשליחת הודעה דרך חשבונך.

אורח
הוספת תגובה

×   הדבקה כטקסט עשיר.   הדבקה כטקסט רגיל במקום

מאושרים אך ורק 75 סמייקונים.

×   הקישור שלך מוצמד אוטומטית.   הצגה כקישור במקום

×   תוכן הקודם שלכם שוחזר.   ניקוי עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.
  • יצירת חדש...