מעבר לתוכן

טורניר דיבייט| הרשמה.

FreddieNF

הודעות מומלצות

שלום כל חברי הליגה!

פורום מחודש- החלטנו גם לעשות תחרות חדשה!!!

טורניר הדיבייט, טורניר ניסיוני שמתבצע בפעם הראשונה בפורום כדי לראות- כמה אתם יודעים להתווכח?

השופטים יהיו:

@FreddieNF, @גילעד, ו @shukush202

הסבר על המושג דיבייט:

דיבייט, בגדול- הוא וויכוח מאורגן.

כל אחד מהמשתתפים מקבל צד אותו הוא מייצג, ולפי חוקים מסודרים, הוא צריך להוכיח למה הדעה שלו והצד שלו צודקים.

שכנעו את השופטים שהצד שלכם הוא הנכון!

מהם החוקים?

לפני התחרות:

באשכול הזה תירשמו לדיבייט, מי שרוצה כמובן.

כאשר יש בידינו מספיק משתמשים (8 או 16) נוכל לארגן טורניר, את הקרבות נפרסם פה.

היריב שלכם יהיה רנדומלי- וכאשר תגלו אותו, נבקש משניכם לקבוע את מועד הדיבייט בזמן המתאים לשניכם (הקרב ייצטרך להיקבע אחרי לא יותר משבוע מפתיחת הטורניר) במידה ולא הגעתם למועד שקבעתם, יריבכם ייקבל ניצחון טכני. שימו לב לוודא שיש גם לפחות שופט אחד שיוכל לפקח על הדיבייט בזמן שקבעתם.

את הנושא של הדיבייט, ואת הצדדים שלכם-נפרסם זמן מה לפני הדיבייט כדי שיהיה לכם זמן לאסוף חומר על הנושא, במידה ואתם לא מכירים אותו מספיק.

הדיבייט עצמו:

מיד כשיתחיל הדיבייט, נודיע מי מכם מתחיל- ואותו אחד יפרסם בהודעה אחת את דעתו, עם נימוקים והדגשות למה הצד שלו צודק והצד השני טועה.

לאחר שכתבתם את הצד שלכם, יריבכם ייקבל את תורו- בו הוא יגיב (גם כן בהודעה אחת) על ההודעה שלכם אם יירצה, כדי לנסות לנמק למה הצד שלו הוא הצודק, הוא ייקבל 15 דקות לעשות זאת.

המחזור הזה יימשך פעמיים (סה״כ: שחקן ראשון- שחקן שני- שחקן ראשון- שחקן שני) ומייד בסיומו ננעל את האשכול ולא יהיה ניתן להגיב.

נפרסם לאחר מכן סקר הצבעות- בו אנשים מכל הליגה יכולים להביע את דעתם לגבי המנצח- וגם אנחנו השופטים, נצביע ונחווה דעתנו.

במהלך הסיבוב הראשון הציון יורכב כך שלניקוד השופטים יש השפעה של כ- 50% על הציון וכך גם לניקוד השחקנים יש השפעה של כ-50% על הציון. ככל שנתקדם בשלבים ניקוד השחקנים ישפיע יותר וניקוד השופטים ישפיע פחות (בכל שלב יועברו 5% מהשפעת ניקוד השופטים אל השפעת ניקוד השחקנים.)

האדם עם מספר ההצבעות הגדול ביותר, יעלה לשלב הבא- ויתקרב עוד צעד אחד לעבר הניצחון.

*החוקים הגלובאליים חלים גם כאן

*רק לאנשים שתורם מותר להגיב במהלך התחרות, שאר המשתמשים מתבקשים לא לכתוב שום דבר.

*אין לקלל, להשתמש בשפה לא הולמת, להוריד מוניטין על תגובות של היריב, או להשמיץ את המשתמש היריב בשום צורה- ברור לנו כמה להט יכול להווצר מוויכוחים, אבל לא נסבול בריונות.

* אין לקבל או לבקש שוחד בשום אופן! שחקן אשר יהיה מעורב בעסקה כזו ולא ידווח מסתכן בקנס ובסילוק מוחלט מהתחרות.

*לא לכתוב 2 הודעות רצוף, אחת זה מספיק בהחלט- אם שכחתם משהו מוזמנים לכתוב אותה בהודעה הבאה, או להתארגן יותר על האסטרטגיה שלכם.

*אין להעתיק נימוקים/ תוכן ממקורות אחרים.

* אין לערוך את ההודעה שלכם- לכן חשבו טוב על מה אתם רוצים להגיד ואיך אתם מתנסחים.  

אוקיי, נראה לי הבנתי- מה יוצא לי מזה?

אה כן, הפרסים!!!

ברור לנו שזו לא עומדת להיות תחרות קלה- לכן הפרסים יהיו כמובן, בהתאם.

מקום ראשון…

סט טבעות (לא כולל אבן האודם, יהלום ואבן הספיר)

Attack%20Ring.pngDefence%20Ring.pngS-Atk%20Ring.pngS-Def%20Ring.pngSpeed%20Ring.pngLife%20Ring.png

מקום שני…

4 טבעות לבחירה מבין הטבעות הבאות:

Attack%20Ring.pngDefence%20Ring.pngS-Atk%20Ring.pngS-Def%20Ring.pngSpeed%20Ring.pngLife%20Ring.png

מקום שלישי…

3 טבעות רנדומליות מבין הטבעות הבאות:

Attack%20Ring.pngDefence%20Ring.pngS-Atk%20Ring.pngS-Def%20Ring.pngLife%20Ring.png

*הפרסים יכולים להשתנות בהתאם לרמת הפעילות.

נשמע שווה! אז איך נרשמים?

בקלות! רק תמלאו את הטופס הזה בתגובות, לפני שההרשמה תסגר- מבקשים לא להרשם אם אתם לא מתכוונים להשתתף באמת:

שם במשחק:

האם אני מתחייב/ת לשמור ולפעול על פי כל החוקים במהלך הדיבייט?:

האם אני מתחייב להגיע בזמן לדיבייטים במועדים שייקבעו?:

האם אני מבין שפרישה מהטורניר/ אי ציות לחוקי הטורניר עשויים לגרור קנסות?

מועד ההרשמה הוא מהיום (15/11) בשעה 20:00 ועד יום רביעי (22/11) בשעה 23:00.

מועד תחילת הטורניר: יום ראשון (26/11)

המשתתפים:

valt

jkk

cactus

konbironUS

eri

DarkGod

jek123

Infinite

בהמתנה (ייתכן שיכנסו במידה ושחקן יפרוש/ יעבור על החוקים בשלב מוקדם):

darkide

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• גילעד שינה כותרת לטורניר דיבייט| הרשמה.

היי במשחק שמי הוא valt

אני נשבע לשמור על החוקים נשבע לבוא בזמן(רק אשמח אם הקרבות שלי היהיו באזור שעה ארבע בצהריים כי בבוקר או שאני לא קם או שבקרוב אני חוזר ללמוד)ואני מבין שאם אפרוש או לא אציית לחוקים אקבל קנס

נערך בתאריך - על-ידי valt
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

שם במשחק:jkk

אני מתחייב לפעול על פי כל החוקים במהלך הדיבייט

אני מתחייב להגיע בזמן לדיבייטים במועדים שיקבעו(אבל אני מבקש שזה לא יהיה בשבת ובמוצאי שבת ושיהיה בזמן קצת מאוחר שאני אסיים בית ספר אם אפשר)

אני מבין שאני יכול לקבל קנס אם אפרוש מהטורניר(אבל אל תשפטו אותי אם אני לא אהיה בזמן אם זה יהיה כשיהיה לי בית ספר או אירוע או שאני אלך למקום כלשהו)

• אהבתי 1
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות valt כתב:

היי איך אני נרשם?ואם אפשר שהקרבות שלי לא יהייהו בבוקר? פשוט אני בקרוב יחזור ללמוד אז אשמח שהקרבות שלי הייהו כזה בשעה ארבע.ואני צריך זהב להירשם?

כל פרטי ההרשמה רשומים באשכול, במידה ואתה נתקל בבעיות טכניות מוזמן לפנות לאחד מחברי צוות הפורום בפרטי.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

שם במשחק: CactusKing

האם אני מתחייב/ת לשמור ולפעול על פי כל החוקים במהלך הדיבייט?:

האם אני מתחייב להגיע בזמן לדיבייטים במועדים שייקבעו?:

האם אני מבין שפרישה מהטורניר/ אי ציות לחוקי הטורניר עשויים לגרור קנסות?

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

שם במשחק:KONBIRON

אני מתחייב להגיע בזמן לדיבייטים במועדים שיקבעו(אבל אני מבקש שזה לא יהיה בשבת ובמוצאי שבת ושיהיה בזמן קצת מאוחר שאני אסיים בית ספר אם אפשר)

אני מבין שאני יכול לקבל קנס אם אפרוש מהטורניר(אבל אל תשפטו אותי אם אני לא אהיה בזמן אם זה יהיה כשיהיה לי בית ספר או אירוע או שאני אלך למקום כלשהו)

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות Lightning hammer כתב:

כמה זמן יהיה אפשר להגיב לשני בקרב הדיבייט?

15 דקות, נוסף לאשכול.

תודה על שהסבת את תשומת ליבנו

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי הקהילה
לפני 12 דקות Olympus כתב:

תאריך הטורניר יקבע רק אחרי שכמות הנרשמים תהיה מספקת?

התאריך עודכן באשכול. תודה.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

אני מתחייב לכל ההתחייבויות הנחוצות ומבין את ההשלכות של אי עמידה בהן.

נערך בתאריך - על-ידי eri
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני כעת eri כתב:

האם יינתן זמן של כמה ימים שבו צריך למצוא פיקוח ולקיים את הדיבייט כמו בטורנירים ותחרויות, או שיהיה צורך להשתתף בשעות מדויקות וקבועות מראש כמו בחידונים ומכרזים?

כמו שנאמר באשכול, תוכלו לקבוע לעצמכם זמן שמקובל על שניכם, אך הוא חייב להיות במהלך השבוע ולא לאחריו.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

שם במשחק: DarkGod

האם אני מתחייב/ת לשמור ולפעול על פי כל החוקים במהלך הדיבייט?: כן

האם אני מתחייב להגיע בזמן לדיבייטים במועדים שייקבעו?: כן

האם אני מבין שפרישה מהטורניר/ אי ציות לחוקי הטורניר עשויים לגרור קנסות? כן

נערך בתאריך - על-ידי DarkGod
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי הקהילה
לפני 1 דקה jkk כתב:

מתי תפרסמו את הנושא והצדדים?

כל המידע רשום באשכול. אם לא הבנת משהו, כדאי לעבור עליו פעם נוספת.

לפני ב-9.11.2023 ב 12:12 AM FreddieNF כתב:

את הנושא של הדיבייט, ואת הצדדים שלכם-נפרסם זמן מה לפני הדיבייט כדי שיהיה לכם זמן לאסוף חומר על הנושא, במידה ואתם לא מכירים אותו מספיק.

בתחילת הטורניר תחולקו לזוגות, יהיה זמן שבו כל קרבות הסבב הראשון צריכים להתבצע, ובתחילת הזמן הזה כל זוג יקבל את הנושא שלו וכל משתתף יקבל צד.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

שם במשחק: BlackLotus

מבטיח לשמור על החוקים (לפחות לא בכוונה)

מבטיח להגיע בזמן לדיבייט (כל עוד הוא בזמן שאני יכול ולא קובעים לי אותו ל04:00 ביום כיפור)

מבין שאם אני אפרוש אני אקנס 

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

שם במשחק:Infinite

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

שם במשחק: Darkide

האם אני מתחייב/ת לשמור ולפעול על פי כל החוקים במהלך הדיבייט?: כן

האם אני מתחייב להגיע בזמן לדיבייטים במועדים שייקבעו?: כן

האם אני מבין שפרישה מהטורניר/ אי ציות לחוקי הטורניר עשויים לגרור קנסות? כן

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי הקהילה

זמן ההרשמה תם. שמונת המשתמשים הראשונים שמילאו את הטופס וצירפו אותו בתגובות ישתתפו בטורניר (שמות המשתתפים מופיעים באשכול). פרטים נוספים (כגון היריב, הנושא והצד שלכם בויכוח) יינתנו בקרוב. נזכיר שהטורניר יתחיל ביום ראשון (26/11)

• אהבתי 1
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

אורח
נושא זה נעול לתגובות חדשות.
  • צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.
  • יצירת חדש...