מעבר לתוכן

המלצת משחק-Aether gazer

eri

הודעות מומלצות

וואו, אז זה פורום משחקים! עבר המון זמן מאז הפעם האחרונה שנכנסתי אליו, ובטח גם מאז שאתם.

אז למה בדיוק אני, חובב ספרות וציור, נמצא בפורום משחקים?

Aether Gazer - Arknights publisher announces new anime-style mobile action  RPG - MMO Culture

הכירו את Aether gazer!

AG הוא משחק שממוקם בעולם העתידני של גאיה, עולם בתוך מערכת מחשבים שנועד להכיל את מה שנשאר מהאנושות.

הסיפור הכללי מדבר על יצורים בשם Visbanes שחיים בתוך הקוד של גאיה ומנסים להשמיד / להשתלט על העולם, ועל אמצעי המניעה שיצרה המערכת של גאיה- Modifiers (בקיצור "Mods" ביחיד "Modifier", "Mod").

המודס הם אנשים שקיבלו הרשאה מיוחדת להתחבר למערכת של גאיה בעזרת הנשק שלהם (Access key), ומקבלים כוח על אנושי עם היכולת להילחם בוויזביין.

כמה עובדות טכניות משעממות:

המשחק יצא באפריל 2022, כך שהוא די חדש!

מפתחי המשחק: Yongshi יחד עם Yostar Games

המשחק זמין במכשירי אנדרואיד וiOS, אני לא יודע אם הוא זמין או יהיה זמין בפלטפורמות נוספות בעתיד.

ונחזור לנושאים מעניינים עם מעט דיבורים על...

תוכן המשחק!

סיפור: הסיפור הוא ככל הנראה מסיפורי המשחק הכי טובים שנתקלתי בהם במשחקים חינמיים דומים, ורוב הזמן אני מחכה בסבלנות וקורא את הדיאלוגים במקום לדלג. אפילו עם מדלגים ישנו תקציר, כך שאם אין לכם סבלנות עדיין תוכלו לקרוא את התקציר כדי להבין בערך מה קורה. חלק מסיפורי הצד מעולים וחלקם לא משהו, אבל מה יש לעשות...

גרפיקה: פשוט מדהימה. הגרפיקה במשחק טובה מאוד, אומנם לא ברמה של משקים כמו Noah's heart, עם עיצוב הדמות ועולם פתוח מגוחך בגודלו, ולא מרשימה ביכולת לחקור את העולם כמו במשחקים Genshin impact או Tower of fantasy (כל המשחקים שהזכרתי הם משחקי עולם פתוח ששיחקתי, וגם הם מומלצים בחום).

הגרפיקה במשחק מספקת חוויית קרב נהדרת ואקטיבית, סצנות אקשן מגניבות ומראה משחק כללי נהדר ונוח לשימוש.

מערכת קרבות: הקרבות במשחק הם קרבות פעילים ב2.5D, מה שאומר שלא תקפצו לגובה או תטפסו במשחק הזה, אבל בהחלט תקבלו הרגשה של מרחקים וגופים תלת ממדיים, תתחמקו ממתקפות ואפילו תחטיאו בעצמכם מדי פעם, בנוסף לאפשרות לשנות את זווית הצפייה. לכל דמות יש סגנון משחק שונה ויכולות ייחודיות, ולשחקן יש חופש מסוים בהתאמת סגנון המשחק לזה האידיאלי בשבילו או בשביל מצבי משחק שונים.

בדרך כלל לפני הכניסה לקרב תוכלו לבחור דמות אחת להשתמש בה באופן אקטיבי בתור ראש הצוות, ושתי דמויות נוספות שיופעלו על ידי המשחק, מלבד המתקפה האולטימטיבית. דמויות שונות יוצרות סינרגיה שונה בצוות, כך שאפשר לקבל בונוסים נחמדים על שימוש בדמויות מאותו הסוג או דמיות שהיכולות שלהן משתלבות.

להשיג דמויות ולשדרג אותן! כמו במשחקים רבים אחרים, השגת דמויות היא שליפה רנדומלית. בתוך 10 שליפות מאז הדמות בדרגה A או S האחרונה חייבים לקבל דמות בדרגה A, ובתוך 70 מאז דמות בדרגה S מקבלים דמות נוספת באותה הדרגה. הספירה ממשיכה גם כשהסיכויים המוגברים מתחלפים, כך שאין דאגה לגבי בזבוז משאבים.

קבלת דמות שכבר השגתם תעניק לכם "מידע" של הדמות, שיאפשר לכם להעלות את דרגת הדמות.

שדרוג של דמויות נעשה בהרבה דרכים- רמת הדמות, הדרגה שלה, רמת המתקפות והיכולות שלה, רמת הנשק וסמלים עם כוחות מיוחדים. כדי לחזק כל אחד מהדברים הללו צריך להשקיע באיסוף המשאבים הדרושים לשדרוג.

המשחק הוא מרובה משתתפים! רוב חוויית המשחק היא לשחקן יחיד, אבל פונקציות כמו צ'אט, קבוצות ואיוונטים משותפים הופכים את חוויית המשחק לנחמדה יותר. אם יש משהו שלא מבינים, צריכים עזרה או הסברים, או סתם רוצים לדבר, הקהילה נחמדה ותומכת (לרוב). יש צ'אט כללי, צ'אט לקבוצה ואפילו צ'אט לקבוצות זמניות באיוונטים מסוימים.

Idle gameplay: במשחק יש גם פיתוח של מסעדה קטנה שמנוהלת על ידי הדמויות שלכם וריהוט החדרים של הדמויות וחדר הלובי. זה מצב משחק שיכול להמשיך גם בלי התערבות תמידית, והוא נחמד מאוד גם בלי קשר לבונוסים הקטנים שהוא יכול לתת לדמויות שלכם.

דעה אישית על המשחק:

נהניתי מאוד מהמשחק, ואני מקווה להמשיך להנות ממנו גם בעתיד. המשחק מעוצב נהדר ומאוזן לתפארת, הסיפור מעניין והקרבות מעניינים ומאתגרים.

אם הצלחתי לעורר את העניין שלכם, אני ממליץ בחום לנסות את המשחק.

להתראות באשכול הבא!

נערך בתאריך - על-ידי eri
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

אשכול מצוין! מפרט ומסביר לעומק את המשחק ונותן חשק להתנסות בו.

כיף לראות שחזרת לפתוח אשכולות, מצפה לאשכול הבא שלך!

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה The king of demons כתב:

אשכול מצוין! מפרט ומסביר לעומק את המשחק ונותן חשק להתנסות בו.

כיף לראות שחזרת לפתוח אשכולות, מצפה לאשכול הבא שלך!

תודה על התגובה המעודדת!

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

אשכול מעולה, מאוד נהניתי לקרוא! העיצוב, הכתיבה, הניסוח, והדקדוק- ברמה גבוהה מאוד 😮 

הצלחת לסקרן אותי, ואני עכשיו רוצה להוריד את המשחק- כמה שאלות:

המשחק עולה כסף?

משחק כבד?

יש אפשרות להלחם מול חברים וכדו?

כמה קשה להתקדם במשחק?

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות FreddieNF כתב:

אשכול מעולה, מאוד נהניתי לקרוא! העיצוב, הכתיבה, הניסוח, והדקדוק- ברמה גבוהה מאוד 😮 

הצלחת לסקרן אותי, ואני עכשיו רוצה להוריד את המשחק- כמה שאלות:

המשחק עולה כסף?

משחק כבד?

יש אפשרות להלחם מול חברים וכדו?

כמה קשה להתקדם במשחק?

המשחק לא עולה כסף כמו שהזכרתי על דרך אגב באשכול, אבל הוא עשוי להיחשב לכבד לטלפון נייד רגיל- המשחק מכיל כרגע 15.5GB בערך.

אין קרבות בין משתמשים ככל הידוע לי, אבל בטוח יש דירוג כולל פרסים בחלק מהאירועים (לא שקל להיכנס לדירוג גבוה בין שחקנים מכל העולם…)

ההתקדמות במשחק הייתה יחסית מהירה עד איפה שהגעתי ומתחילה להאט קצת עכשיו, כשאני בשלבים מתקדמים יותר והשלמתי את רוב ההישגים הקלים.

נחמד לראות עניין, תודה על התגובה!

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

הצטרפות לשיח

באפשרותך לשלוח הודעה כעת ולהירשם מאוחר יותר. אם ברשותך חשבון, ניתן להתחבר עכשיו לשליחת הודעה דרך חשבונך.

אורח
הוספת תגובה

×   הדבקה כטקסט עשיר.   הדבקה כטקסט רגיל במקום

מאושרים אך ורק 75 סמייקונים.

×   הקישור שלך מוצמד אוטומטית.   הצגה כקישור במקום

×   תוכן הקודם שלכם שוחזר.   ניקוי עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.
  • יצירת חדש...