מעבר לתוכן

מה האנימות שאתם הכי מופתעים מהם העונה

Senku

הודעות מומלצות

אני הכי מופתע מארבעת האנימות האלה העונה (למטה ביחד עם לינקים לטריילר שלהם ומידע קטן)

The New Gate (השער החדש) 

מסופר על משחק חדש שתקועים בו משתמשים ויכולים למות בו! נשמע מוכר קצת ? לא זה לא אומנות החרב אונליין XD 

והדרך היחידה לחזור לעולם האמיתי היא להביס את הבוס האחרון משתמש בשם שין מצליח להילחם ולהביס את הבוס האחרון אך במקום לחזור כמו כולם הוא מקבל פלאש של אור בוהק ומסנוור שהוא מתעורר הוא מגלה שהוא נשאר במשחק רק 500 שנה בעתיד ! מה יקרה לו איך הוא יעבור את הקשיים ומה הוא יעשה כל זאת תראו באנימה ^^

Wind Breaker ׁ(ווינד ברייקר/ שובר רוח)

מסופר על הרוקה סאקורה תלמיד שאוהב להילחם בקרבות שעובר ללמוד בבית הספר פורין אחרי ששמע ששם נמצאים התלמידים החזקים והקשוחים ביותר הרוקה רוצה להיות בפסגה והחזק ביותר 

האם הוא יצליח להגשים את המטרה להיות בפסגה והחזק ביותר בפורין ? נראה באנימה^^

Kaiju No .8 ( קאיג'ו מס' 8)

מפלצות מוטנטיות מופיעות ביפן במשך שנים כדי להילחם במפלצות הוקמה יחידה צבאית בשם חיל ההגנה אחרי שהיחידה הורגת את הקאיג'ו 

אין מי שינקה את השאריות שנשאר מהמפלצות בשביל זה יש את המטאטאים צוות שעובד תחת תאגיד הניקוי המקצועי לניקוי מפלצות הקאיג'ו 

קאפקה היבינו אינו שמח בעבודתו כמטאטא בגילו (32) וחולם מגיל צעיר להיות בחיל ההגנה ולהרוג את מפלצות הקאיג'ו אחרי שניסה במהלך חייו להתקבל לחיל ההגנה ונכשל הוא החליט להתפשר ולהישאר מטאטא אך כאשר מופיע מתלמד חדש וצעיר בשם לנו איצ'יקאווה קאפקה נזכר בחלומו לאחר כמה מקרים שקרו קאפקה נתקל בקאיג'ו דמוי חרק טפילי אשר נכנס לפיו  והופכת אותו לקאיג'ו בעזרת כוחו החדש הוא מנסה את מזלו שוב להצטרף לצוות חיל ההגנה האם הוא יצליח להגשים את חלומו ? 

Re :Monster ׁ(רי מונסטר)

טומוקאי קנאטה נהרג אך חזר לחיים בעולם אחר כגובלין חלש בשם גובורו אך כל הזכרונות מחייו הקודמים של גובורו נשארו 

איך גובורו ישרוד בעולם החדש את זה נידע רק באנימה ^^

מה האנימות שאתם הכי מופתעים מהם העונה ?

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות itay1246 כתב:

וואלה wind breaker ו spice and wolf אהבתי 

זאב ותבלין ממש אהבתי מהפרק הראשון אבל אני זוכר את האנימה מפעם XD החידוש שלה ממש יפה כן 

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

וואללה לצערי לא יצא לי לשמוע על אף אחת מהאנימות האלו... חבל.

האמת לצערי הרבנ זמן לא ראיתי אנימה, מדי פעם שאין לי מה לראות אני מדליק נטפליקס ושם וינלאנד סאגה, אבל אני בקצב ממש איטי.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

למען האמת רוב האנימות החדשות לא ממש עושות לי את זה, אז סוג של הפסקתי לצפות באנימה, אבל אם אתה אומר שהן טובות אולי אני אצטרך לבחון אותן בכל אופן.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

הצטרפות לשיח

באפשרותך לשלוח הודעה כעת ולהירשם מאוחר יותר. אם ברשותך חשבון, ניתן להתחבר עכשיו לשליחת הודעה דרך חשבונך.

אורח
הוספת תגובה

×   הדבקה כטקסט עשיר.   הדבקה כטקסט רגיל במקום

מאושרים אך ורק 75 סמייקונים.

×   הקישור שלך מוצמד אוטומטית.   הצגה כקישור במקום

×   תוכן הקודם שלכם שוחזר.   ניקוי עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.
  • יצירת חדש...