מעבר לתוכן

Minecraft - המשחק האגדי

Aqwaman200

הודעות מומלצות

שלום לכולם, היום אני אדבר על המשחק הגדול Minecraft.

Minecraft הוא משחק משנת 2009 שנוצר על ידי אדם בשםMarkus Persson הידוע כNotch, המשחק בבעלות חברת Mojang ונקנה על ידי Microsoft לפני כמה שנים.

המשחק הוא מסוג sandbox שהוא סוג משחקים שאין בו מטרה ספציפית משמע את/ה יכולים לעשות כל מה שאתם רוצים ושהדבר היחיד שמגביל אתכם הוא הדימיון שלכם.

למשחק יש סוגים רבים של דרכים לשחק אותו אם זה בsingelplayr או multiplayr.

יש כלל שרתים של mini-games כמו hypixel שנותנים לשחק עוד משחקונים כמו bedwars ועוד.

כמו שהזכרתי לפני כן המשחק הוצא לאור בשנת 2009 ומאז יש בו מיליוני שחקנים שמשחקים בו ובכל עדכון שיש למשחק רק עוד ועוד שחקנים נכנסים. 

אחד מהדברים המיוחדים במשחק הוא שהרבה בתי ספר בעולם משתמשים בו ככלי למידה.

למה אני אוהב Minecraft?

אחת מהסיבות העיקריות שאני אוהב את המשחק הזה הוא שהוא כל הזמן מתעדכן, המשחק לא נשאר כמו שהוא היה פעם והמתכנתים של המשחק רק מוסיפים עוד ועוד דברים.

כל עדכון עיקרי הצוות של Minecraft מאפשרים לנו השחקנים להשפיע על חלק מהמשחק בהצבעות על mob שיכול להיכנס למשחק.

המשחק גמיש מאוד ואפשר לשחק גם ממחשב מאקס-בוקס או מפלסטיישן.

בנוסף המשחק נותן לשחק את האפשרות לשחק באיזו גרסה שהוא רוצה ולא מכריח אותו לשחק בגרסה העדכנית ביותר.

כאשר אני עליתי לחטיבה לפני כמה שנים טובות Minecraft היה משהו שכולנו אהבנו ואני חושב שבלי Minecraft חלק מהחברים שיש לי ומהזכרונות הטובים שלי איתם לא היו.

בנוסף, יש סוגי מודים שונים לMinecraft כך שלא חייב לשחק במשחק הרגיל, אחד מהמודים האוהבים עלי הם pixelmon שזה שילוב של פוקימון אל מיינקראפט.

בקיצור Minecraft הוא משחק מדהים שאין כמותו  ואני חושב שהוא ימשיך להישאר גם אחרי 15 שנים, המשחק הוא נוסטלגי במיוחד ויש לו קהילה מעולה.

אני מקווה שהסברתי טוב על המשחק, אני לא רוצה שהאשכול יהיה ארוך מידי גם כן, אני ממליץ מאוד על המשחק לכל מי שלא שיחק.

תודה על ההקשבה, מקווה שנהנתם :).

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, אשכול מטורף! השקעה מלאה ונורא אהבתי את כל החוות דעת האישית והמידע המעניין.

קודם כל, מיינקראפט זה משחק אגדי, מסכים- יש לי אותו על הטלפון ואנשים שאומרים שמי שמשלם עליו משועמם פשוט לא מבינים מהחיים שלהם (כולה 24 שקל, שווה כל אגורה).

נורא גם כיף לעשות אתגרים עם חברים, אני חושב שאני מאוד מסכים עם הציון שלך לגבי חוויות טובות עם אנשים שאני מכיר.

דבר אחד קטנטן, האשכול נראה טיפה כמו טקסט טהור- יהיה נוח עם תעצב אותו קצת (לא יותר מדי, כן סידרת אותו נוח, ונתת כותרות- רק צבעים, טקסט טיפה גדול יותר, ותמונה פה ושם) אני חושב שזה יוסיף המון לאשכול.

תודה רבה! באמת נהניתי לקרוא!

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

הצטרפות לשיח

באפשרותך לשלוח הודעה כעת ולהירשם מאוחר יותר. אם ברשותך חשבון, ניתן להתחבר עכשיו לשליחת הודעה דרך חשבונך.

אורח
הוספת תגובה

×   הדבקה כטקסט עשיר.   הדבקה כטקסט רגיל במקום

מאושרים אך ורק 75 סמייקונים.

×   הקישור שלך מוצמד אוטומטית.   הצגה כקישור במקום

×   תוכן הקודם שלכם שוחזר.   ניקוי עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.
  • יצירת חדש...