מעבר לתוכן

Attack onTitan - המלצה לצפיה

Aqwaman200

הודעות מומלצות

שלום וברוכים הבאים לאשכול שלי, אני אנסה לדבר עם הסדרה בדרך שבה אנשים שלא צפו בסדרה לא יקבלו ספוילרים.

קצת בכלליות:

Attack on titan היא סידרת מנגה יפנית שנכתבה ואוירה על ידי Hajime Isayama. הסדרה מתרחשת בעולם שבו האנושות נאלצת לחיות בערים המוקפות בשלוש חומות עצומות שמגנים עליהם מפני הטיטאנים דמויי האדם, הסדרה עוקבת אחרי Eren Yeager שהוא הדמות הראשית.

העונה הראשונה של הסדרה התחילה בשנת 2013 והסתיימה בשנת 2023.

הסדרה מדובבת ביפנית ויש לה דיבוב לאנגלית, אני הומלצתי לראות ביפנית אך גם הדיבוב לאנגלית הוא מעולה, המנגה של Attack on Titan נמכרה מעל 140 מיליון מה שהופך אותה לאחת מסדרות המנגה הנכמרות ביותר בעולם, הסדרה זכתה בשלל פרסים כמו פרס Kodansha Manga ועוד.

לסדרה יש 4 עונות:

עונה ראשונה עם 25 פרקים

עונה שנייה עם 12 פרקים

עונה שלישית עם 23 פרקים

עונה רביעית המחולקת לארבעה חלקים שבהם: חלק ראשון עם 16 פרקים, חלק שני עם 12 פרקים וחלק שלישי ורביעים ששודרו כשני פרקי ספישל באורך של שעה כל אחד.

לסדרה יש לייב אקשן, אחד כסרט ואחד כמיני סדרה, אני לא ראיתי את הלייב אקשן אך כן שמעתי שהן לא מומלצות.

מדוע אני ממליץ על הסדרה?

אני ממליץ על הסדרה מכיוון שהיא טובה בכל המובנים, מהאנימציה שלא מרגישים שהיא ישנה ועד שירי פתיחה מעולים עם משמעויות, כל דמות בנויה בצורה מעולה.

שיר פתיחה מהעונה הראשונה כדוגמה: 

לסדרה יש חלקים מרגשים מאוד כמו הפרק הראשון של הסדרה, סוף עונה 2 וסוף עונה 4. 

מרגישים איך כל דמות נבנת ומשתנה לאט לאט. 

תהיו בטוחים שהסדרה כמעט אף פעם לא מרגישה משעממת וכל פעם יש בעיה חדשה, הסדרה מתחילה להיות מאוד מעניינת מפרק 6 בעונה 1 ומשם היא רק עולה.

יש עוד המון דברים שהייתי רוצה להוסיף אבל אני לא רוצה לעשות ספוילרים, אני ממליץ בחום לצפות בסדרה.

הסדרה מכלילה הרבה אלימות וקטעים המשולבים בדם רב, לא מומלץ לבעלי לב חלש ולאנשים שזה יכול לעשות טריגר.

תודה על ההקשבה מקווה שנהנתם

נערך בתאריך - על-ידי Aqwaman200
שגיאה בנתונים
  • אהבתי 3
  • תודה! 1
  • שווה 1
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

הצטרפות לשיח

באפשרותך לשלוח הודעה כעת ולהירשם מאוחר יותר. אם ברשותך חשבון, ניתן להתחבר עכשיו לשליחת הודעה דרך חשבונך.

אורח
הוספת תגובה

×   הדבקה כטקסט עשיר.   הדבקה כטקסט רגיל במקום

מאושרים אך ורק 75 סמייקונים.

×   הקישור שלך מוצמד אוטומטית.   הצגה כקישור במקום

×   תוכן הקודם שלכם שוחזר.   ניקוי עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.
  • פעילות אחרונה

1. 2

טורניר "התחלה חדשה"

2. 2

מה האנימות שאתם הכי מופתעים מהם העונה

3. 2

טורניר "התחלה חדשה"

4. 2

טורניר "התחלה חדשה"

• סטטוסים אחרונים