מעבר לתוכן

אשכול ציון לשבח

TheUnreal

הודעות מומלצות

• בעלים

שלום לכולם,

צוות המשחק עמל ודואג לכך שתהיה לכם חווית משחק דינמית ומהנה ככל הניתן על בסיס קבוע:
בשגרה - סיוע לשחקנים, תיקוני באגים, הוצאה לפועל של הצעות ועוד
באירועים מיוחדים - הוצאת איוונטים חדשים, פעילויות ועוד

המשחק טומן בחובו שלל פונקציות, והרבה פעמים לא כולן בהירות עבור כל אחד מהמשתמשים, ולכן סיוע והנגשת המידע הנ"ל הם חיוניים עבור חווית משחק שלמה, בריאה, יעילה ומהנה יותר. 
הצוות מסייע בשגרה, ובכך מבטיח חווית משחק מהנה יותר עבור כלל השחקנים. אולם, לא רק הצוות לוקח חלק בהיבט זה, אלא שיש שחקנים נוספים, שאינם מהצוות, אשר תורמים מזמנם ומהידע שלהם כדי לאפשר לשחקנים אחרים להנות יותר מהמשחק ולממש את מלוא הפוטנציאל העומד לרשותם. 

באשכול זה אנו קוראים לכם, השחקנים שחוו סיוע יוצא דופן, מקצועי ואכפתי, לשבח את אותם חברי צוות / שחקנים שגרמו לכך שחווית המשחק שלכם תהיה לחוויית משחק משמעותית יותר.
הנהלת המשחק תצפה בתגובותיכם מעת לעת, כדי לראות את נקודת מבטכם הסובייקטיבית וגם כדי להיחשף לדברים שצוות המשחק אינו בהכרח רואה

שחקנים אשר יקבלו ציון לשבח עשויים לקבל בונוסים לחשבונם ואף להעלות את הסיכוי לקבלת הצעה להצטרפות לצוות התמיכה של המשחק אשר מהווה חלק פעיל וישיר בכלל החידושים והעדכונים במשחק / לצוות הפורום במידה ומדובר בסיוע במסגרת פורום המשחק. זאת כמובן לצד צפייה של הצוות בכם בשגרה. 
חברי צוות אשר יקבלו ציון לשבח עשויים להתקדם בדרגות הצוות. 

פורמט הציון לשבח:

כינוי במשחק
השחקן / חבר הצוות שאני רוצה לציין לשבח: 
הסיטואציה שלאורה אני מציין אותו לשבח:
תמונה (אופציונאלי): 
הוא משמעותי עבורי משום ש:
האם השחקן / חבר הצוות ביקש ממני לציין אותו לשבח בעקבות הסיטואציה או שעשיתי זאת מיוזמתי?

*ככל שהסיבה מנומקת יותר כך הציון לשבח יהיה משמעותי יותר.
*הוספת תמונה רלוונטית תהפוך את הציון לשבח למשמעותי יותר באופן דרמטי.
*חוק ההקפצות אינו תקף לאשכול זה - ניתן להגיב באשכול זה בכל עת.
*חוק הדאבל פוסט אינו תקף לאשכול זה - ניתן להגיב תגובות עוקבות, כל עוד הן מנומקות ואינן ספאם. 
*שחקן מסוים לא יכול לציין לשבח את אותו שחקן / חבר צוות, אלא בחלוף שבוע לפחות. 
*שחקן שיימצא אינו דובר אמת בלפחות אחד מהסעיפים / מקיים המלצות מכורות (לדוגמא: "תמליץ עליי ואני עליך" ועוד) עשוי לשאת בהשלכות.

תודה לכם על הקדשת הזמן בקריאת האשכול, ובמידה ובחרתם לציין לשבח אדם מיוחד - תודה לכם גם על כך.
אנו מקווים שאתם נהנים במשחק, ומקווים שבדרך הזאת, על יתרונותיה הרבים, נוכל להגביר את חווית ההנאה שלכם לטווח הרחוק.  

בברכת משחק פורה מהנה, צוות המשחק. 

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

כינוי במשחק: חתוליםהםהחיים

השחקן / חבר הצוות שאני רוצה לציין לשבח: @TheUnreal

הסיטואציה שלאורה אני מציין אותו לשבח: כל ההשקעה בכל כך מעט זמן על בניית הפורום החדש. אפילו לא צריך תמונה. פשוט תסתכלו על המסך סביבכם.

הוא משמעותי עבורי משום ש: אמנם מעולם לא דיברנו, אבל תמיד הוא נמצא פה בשביל כל השחקנים, כבר יותר מ-10 שנים. על זה מגיע לו לפחות ציון קטן לשבח.

האם השחקן / חבר הצוות ביקש ממני לציין אותו לשבח בעקבות הסיטואציה או שעשיתי זאת מיוזמתי? 

מיוזמתי.

גאה להיות הראשון שמציין אותך לשבח כאן. אני מאמין שיהיו עוד רבים. תודה!

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• גילעד נעוץ וגם מומלץ את האשכול

כינוי במשחק: Icarus, כפי שרשום לי בפרופיל.
השחקן / חבר הצוות שאני רוצה לציין לשבח: האחד והיחיד, @גילעד! כשאלוהים חילק מגרעות לכל אחד היית בשירותים כמו שאומרים.
הסיטואציה שלאורה אני מציין אותו לשבח: לאור כל המצב האחרון, גילעד היה מאוד קשוב לבקשות של המון אנשים שהפורום חשוב להם. אי אפשר לעשות דבר כזה בלי שזה יהיה חשוב גם לך, ולכן אני מודה לו מאוד. יש משהו מאוד קסום במקום הזה, ואני יודע שזה שהוא פה משאיר לי גם מקום טוב לחזור אליו ולא רק זכרונות נחמדים לקחת איתי.
תמונה (אופציונאלי): Orangutan with a leaf hat : r/orangutan 
                                       תמונה נחמדה של אורנגוטן שמצאתי בגוגל תמונות.
הוא משמעותי עבורי משום ש: כפי שציינתי קודם, הוא דואג לזה שלא יהיה לי רק מקום ללכת ממנו אלא גם מקום טוב לחזור אליו, בית. על זה אין רק לציין לשבח אלא לתת אות גבורה. אנחנו עוד בצליחת התעלה החשוכה הזו של המפץ הגדול, ואין ספק שגילעד לקח יוזמה גדולה בכל העניין.
האם השחקן / חבר הצוות ביקש ממני לציין אותו לשבח בעקבות הסיטואציה או שעשיתי זאת מיוזמתי? יוזמתי, למה שיבקש?

• אהבתי 1
  • תודה! 3
  • שווה 1
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

כינוי במשחק: shukush202

השחקן/ חבר הצוות שברצוני לשבח: @גילעד, @FreddieNF, @The king of demons.

הסיטואציה שלאורה אני מציין אותם: זה לא סוד שהפורום הישן נפל, ושלושתם עמלו וטרחו כדי שהפורום יפתח מחדש, מעריך אותם מעל ומעבר, מת עליהם אחד אחד, ממש כמו משפחה בשבילי 💗

תמונה: אין

הוא משמעותי עבורי משום ש: בלעדיהם לא היה פורום, ואם לא הם אז קשה למצוא חברים טובים יותר 😆

מיוזמתי/ ביקשו: ממש אבל ממש לא! מיוזמתי בלבד!

• אהבתי 1
  • תודה! 2
  • שווה 1
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

כינוי במשחק: xtralarg 

השחקן/חבר הצוות שאני רוצה לשבח: גילעד kirito

הסיטואציה שלאורה אני מציין אותם: שניהם עזרו לי לשים תמונת נושא בפרופיל גם שלא הבנתי ואולי קצת שיגעתי הם עדיין עזרו לי ולא רק זה הם עוזרים לי תמיד במה שאני צריך תודה רבה להם 

תמונה: אין 

הוא משמעותי עבורי משום ש: בלעדיהם לא הייתי מצליח לעשות את זה ולא יודע אם משהו אחר היה עוזר לי בזה הם עזרו לי ממש וכמו שציינתי קודם זה לא רק הפעם זה מלא פעמיים עוזרים לי 

האם השחקן/חבר הצוות ביקש ממני לציין אותו לשבח בעקבות הסיטואציה או שעשיתי את זה מיוזמתי: מיוזמתי המלאה תודה רבה להם

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

כינוי במשחק: shinnok.

השחקן / חבר הצוות שאני רוצה לציין לשבח: @גילעד @shukush202 @FreddieNF @TheUnreal @Doom man @Senku @megajoker.

הסיטואציה שלאורה אני מציין אותו לשבח: לאחר מחיקת הפורום הישן + הבאגים במשחק שנוצרו מהעדכון, כל אלה עבדו מסביב לשעון כדי לשחזר את כל הפורום ולבנות אותו מחדש. חיפוש בכל פונקציה אפשרית במשחק לוודא שהכל תקין וכל באג שמצאנו ודיווחו להם ישר עשו את מיטב המאמצים לתיקונים ולסידור. אני גאה להיות חלק משני הצוותים המדהימים.

תמונה (אופציונאלי):אין.

הוא משמעותי עבורי משום ש: ללא ספק עשו מעל ומעבר למען המשחק, הפורום והקהילה שלנו.

האם השחקן / חבר הצוות ביקש ממני לציין אותו לשבח בעקבות הסיטואציה או שעשיתי זאת מיוזמתי? מיוזמתי.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

כינוי במשחק: Thor

השחקן / חבר הצוות שאני רוצה לציין לשבח: @גילעד @TheUnreal

הסיטואציה שלאורה אני מציין אותו לשבח: גילעד בפורום על העזרה בהחזרה של הפורום TheUnreal בליגה על התיקון של הבאגים במהירות.

תמונה (אופציונאלי): אין

הוא משמעותי עבורי משום ש: גילעד: מאוד פעיל ועוזר לתפקוד של הליגה והפורום, TheUnreal: הוא הבעלים כאילו... בזכותו המשחק...

האם השחקן / חבר הצוות ביקש ממני לציין אותו לשבח בעקבות הסיטואציה או שעשיתי זאת מיוזמתי?: מיוזמתי.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

כינוי במשחק: CactusKing
השחקן / חבר הצוות שאני רוצה לציין לשבח: @Doom man
הסיטואציה שלאורה אני מציין אותו לשבח: עזרה בשחזור ומציאת אשכולות ישנים, על אף שזה לא התפקיד שלו. מתן מענה שותף באופן כללי, עזרה בבעיות/באגים למינהם.
הוא משמעותי עבורי משום ש: עוזר לי באופן רציף וסדיר, עונה להודעות (כמעט) 24/7, אפילו ב2 בלילה. עזר לי עם הפורום למרות שהוא בכלל בצוות התמיכה. 
האם השחקן / חבר הצוות ביקש ממני לציין אותו לשבח בעקבות הסיטואציה או שעשיתי זאת מיוזמתי?: מיוזמתי.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

שם במשחק: השועל הלבן

השחקן או חבר הצוות שברצוני לשבח: @גילעד @Doom man @Senku

@shukush202 @FreddieNF @The king of demons @TheUnreal

@megajoker

הסיטאוציה שלאורה אני משבח אותם: כל אחד ואחד מהם בהתחשב במצב

של הפורום ושל המדינה הם עוזרים תומכים מדברים אם צריך

מרגיעים מביאים לנו עיסוקים להתעסק ובמיוחד עכשיו שכמה מחברי הצוות

נלחמים במערכה אז העבודה שלהם כפולה הם משתדלים להיות במשחק הרבה

יותר משחקנים רגילים ואין מה להגיד חוץ מ תודה או כמו שלופי די מונקי אומר

(מוקדש להמלך של הפיראטים) תודה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הוא משמעותי עבורי כיוון: טוב דבר ראשון בלי עזרתם הפורום לא היה כמו שהוא עכשיו

פורום חדש ומשופר יותר עם עדכונים טובים ואני מאמין שעשית את המירב להציל את הנתונים

וכמובן המשחק עם התוכנות החדשות ההוספות השיפורים הביצועים

וללא קשר העזרה שהם מעניקים לי ולכל אחד גורמים לכולם להרגיש

שליגת הפוקימונים הוא משפחה (בלי מכות זה וירטולי)

האם הם ביקשו או שזה מיוזמתי: לא נראלי שכל שך הרבה שחקנים יבקשו את זה

דווקא ממני ברור שזה מיוזמתי אין מילים

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

כינוי במשחק: CactusKing
השחקן / חבר הצוות שאני רוצה לציין לשבח: Doom man
הסיטואציה שלאורה אני מציין אותו לשבח:  התבצע היום טורניר דראפט בצ'אט המשחק, קבות הדראפט קרסו לחצי (4 מתוך 8 מהשחקנים), בלי למרוח יותר מידי הוא הכריז על מתווה חלופי לתחרות (4 המשתתפים שכן עובד להם יתחרו כרגיל בטורניר מצומצם, בין ה4 שלא תוגרל תיבת זהב וכל מי שלא זכה בתיבה יקבל 30 זהב כפיצוי על אי היכולת להשתתף בעקבות תקלה טכנית), טיפול מהיר ואיכותי בסיטואציה לחוצה.
הוא משמעותי עבורי משום ש: פעיל תמיד בצ'אט המשחק, נותן פעיליות כשצריך ונותן תשובות בצ'אט לכל שאלה. וכמו שהודגם למעלה, מסתדר מעולה במצבי חירום.
האם השחקן / חבר הצוות ביקש ממני לציין אותו לשבח בעקבות הסיטואציה או שעשיתי זאת מיוזמתי? כמובן שלא ביקש.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

הצטרפות לשיח

באפשרותך לשלוח הודעה כעת ולהירשם מאוחר יותר. אם ברשותך חשבון, ניתן להתחבר עכשיו לשליחת הודעה דרך חשבונך.

אורח
הוספת תגובה

×   הדבקה כטקסט עשיר.   הדבקה כטקסט רגיל במקום

מאושרים אך ורק 75 סמייקונים.

×   הקישור שלך מוצמד אוטומטית.   הצגה כקישור במקום

×   תוכן הקודם שלכם שוחזר.   ניקוי עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.
  • פעילות אחרונה

1. 1

פריט חדש

2. 4

לשלם לבעלים כמות מסויימת של זהב כדי לבקש ממנו שיצור לך דמות

3. 1

לשפר את הפרסים של עליית רמה

4. 5

איוונט חבר מביא חבר

• סטטוסים אחרונים