מעבר לתוכן

בואו נדבר שנייה על דיוות מוזיקליות

Eytan

הודעות מומלצות

ברוכים הבאים לעוד אשכול שלי שבו הפעם אדבר על מוזיקה, היום אדבר על אחת הדיוות שאני אישית הכי אוהב (אגב אני מודע לכך שלא כולן ממש דיוות אבל זה פשוט יותר נוח לעבוד עם המושג) הבא נתחיל?

לכל אחד יש את הזמרת הזאת שהוא אוהב יותר

תכלס אם אנחנו מדברים על מוזיקה יש תמיד את הזמר/ת האהוב יותר על כולם (או להקה) אבל היום אני אנסה להתרכז בעיקר בזמרת האהובה עליי. יש  הרבה זמרות מאוד מוכשרות בעולם וגם בארץ, יש זמרות כמו טיילור סוויפט, ריאנה, ליידי גגה ואו נגיד ישראליות כמו נגיד נועה קירל (אם אתם מיני אורי).

בסופו של יום לכל אחד יש טעם אחר במוזיקה ותמיד נתעדף מישהו על מישהו אחר בין אם זה נועזותו בשירים, הדרך בה הם שרים או הקול שלהם והרבה פעמים גם ההופעה שלהם. 

אבל היום אני אדבר על זמרת שאני שומע כבר שנים רבות בלי להספיק לשמוע אותה ממש, אחת שאני שומע שירים שלה גם בתקופות שמחות וקשות, פשוט מישהי עם קול אדיר וזהות נסתרת. במילים אחרות הזמרת האהובה עליי היא Sia.

sia_furler_am_coachella_festival_2008.jp

למה דווקא Sia?

בואו נתחיל מזה שיש לה קול מטורף. באמת והיא אחת האנשים עם הקול הכי ווקלי לדעתי, והדרך בה השירים שלה עוברים פשוט מטורפת ברוב הזמן וגם שזה לא מלווה במוזיקה וקולות רקע שמזוהים בהרבה מהשירים שלה הקול שלה עדיין מצליח לסחוף אותך לתוך המילים.

בין השאר הרבה מהשירים שלה אשכרה מנסים להחדיר בך מסר, מה שלא קורה בהרבה מאוד מהשירים היום, ולצערי מעט ירד אצלה עם השנים...

אבל בסופו של יום תמיד יש לה קריירה שלמה שאפשר להכליל. ואני תאמת מתחיל להבין לאחרונה עד כמה אני לא מכיר את השירים שלה, כי הרבה מהפרסום שלה התחיל מ2014, עכשיו גם לפני זה יש עולם מוזיקלי שלם שרק צריך לחפור בו ולא עמוק כדי למצוא שירים שיגעו לליבך.

1*V4_QiVe4WJnnOAglMxvDIQ.jpeg

חשוב לציין

גם הרבה ישראלים בטוח אוהבים את סיה, ואני מאמין שזה לא קשה לאהוב אותה, שוב היא זמרת ענקית. אבל לעומת נגיד טיילור ריאנה וכל אלו הדמות שלה גם ממש מעניינת מבחינת הקהל הנרחב. אפילו בישראל לקחו את השירים שלה והדמות שלה לצורך בידור מסויים. בין השאר גם הרבה פרסומות לאורך השנים נתמכו על השירים שלה. אבל אף פעם בחיי לא ראיתי רעש ענק על סיה כמו שראיתי על הרבה זמרים אחרים עכשיו זאת שאלה טובה גם למה. אני חושב שהדמות שהיא יצרה לעצמה גרמה לה להיות אישה ממש מוכרת אבל בו זמנית היא לא מנסה להיות מרעישה כמו נגיד טיילור או בילי שיש להן לא מעט ראיונות ועניינים שמפוצצים את האינטרנט. גם לא קליפים ראווטניים כמו שנגיד היה לקייטי פרי בתקופתה. שזה באמת החלק שאני רואה למסתורי אצלה.

אגב מה זה אומר שהשתמשו בה לצורך בידור ישראלי?

כמה משיריה האהובים עליי

כמובן שאם אנחנו מדברים על סיה צריך לתת קרדיט לשיר שבעצם גרם לסיה להתפצץ- chandelier

אם מדברים כבר על האלבום הזה למה שלא נכניס גם את- elastic heart

ולמה שלא נוסיף גם שיר מאלבומה השני הכי מוכר של סיה- birds set free

ולדבר האחרון אני אתן את האלבום שעוזר לי לעבור את התקופה האחרונה- some people have real problems

זה הכל והיום, מקווה שתעשו לי לייק וסאבסקרייב כי זה האשכול הזה של הפעם בשבוע שיש לי כוח להשקיע מעט

נערך בתאריך - על-ידי Eytan
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

אשכול מעולה!

יצא לי לראות תמונה שלה, ונראה לי ששמעתי בעבר את שנדליר, אבל חוץ מזה לא יצא לי ממש להכיר אותה.

אני שמח לראות שבאשכולות שלך אתה תמיד מביא את הצד שלך בהתחברות לשירים/ זמרים/ ספרים, ככה צריך להיות אשכול טוב!

מקווה לאשכול נוסף בקרוב!

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

הצטרפות לשיח

באפשרותך לשלוח הודעה כעת ולהירשם מאוחר יותר. אם ברשותך חשבון, ניתן להתחבר עכשיו לשליחת הודעה דרך חשבונך.

אורח
הוספת תגובה

×   הדבקה כטקסט עשיר.   הדבקה כטקסט רגיל במקום

מאושרים אך ורק 75 סמייקונים.

×   הקישור שלך מוצמד אוטומטית.   הצגה כקישור במקום

×   תוכן הקודם שלכם שוחזר.   ניקוי עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.
  • פעילות אחרונה

1. 1

פריט חדש

2. 4

לשלם לבעלים כמות מסויימת של זהב כדי לבקש ממנו שיצור לך דמות

3. 1

לשפר את הפרסים של עליית רמה

4. 5

איוונט חבר מביא חבר

• סטטוסים אחרונים