מעבר לתוכן

חדר המוטאנטים- סיפור

jek123

הודעות מומלצות

"מי אתה שוב?" שאלתי.

מצחיק כמה מתון הייתי. לעומתי דילן שתק ובהה בקיר.

"מה יש לו?" שאל הזר וסידר את המשקפיים.

"סתם קצת הלחיץ אותו ששנייה אחת אנחנו חוזרים מבית ספר ושנייה אחרת אנחנו בחדר עם מישהו שבחיים לא ראינו..."

הזר נופף ביד בביטול "הוא כנראה מפחד מאיזה מבחן שיש לכם..."

" כי זה מה שילחיץ אותו" מלמלתי. ישבתי על כיסא שנראה כאילו אדם וחווה זרקו לפח כי הוא ישן מדי, גם דילן ישב על כיסא די דומה. דילן עדיין לא זז. שאר החדר היה ריק: קירות מתכת. בלי חלונות או משהו כזה, רק דלת מאחורי הבן-אדם שאנחנו לא מכירים. כיף!

"אני אקצר את הקטע המוזר. כנראה נזרוק לך ולחבר שלך איזה מפלצת לחדר ונבדוק מה יקרה". הוא היה אדם עם שיער שחור מסודר, ומשקפיים עגולות, היו לו ג'ינס, וחולצת טריקו עם הכיתוב 'גם כשקשה... יש על זה פתגם סיני עתיק', הוא היה שרירי, והיה לו אקדח בנרתיק. לא כדאי לנסות לעלף אותו או משהו. 

"שאלה אחת." אם אני אמשוך את הזמן אולי אצליח למצוא פתרון... "למה אתם עושים את זה?" הוא הרים גבה, שלח יד לכיס ואז התחרט.

"ת'כלס לא עניינך." הוא אמר והסתובב לדלת. "אבל אם אתה תשרוד אולי נגלה לך" הוא יצא מהדלת ונעל אותה. נשארו רק אני ודילן...

"דילן!" הסתובבתי. הוא הסתכל עלי במבט חלול. 

"שמעת?" שאלתי.

"כן" הוא ענה. "קלטתי מה הם מנסים לעשות כשראיתי את הכרטיס ביקור שנפל לו."

הסתכלתי לרצפה וראיתי: כרטיס בוהק בצבע ורוד וירוק. הייתי כל כך מרוכז בשיחה שאין סיכוי שהייתי שם לב, התכופפתי לכרטיס וראיתי:

'יצור מפלצות להשכרה!'

'לפרטים חייגו: 05575025397'

"מבאס" ציינתי.

"יאללה בוא נשבור את הכיסאות האלה כדי ליצור דרך להגן על עצמנו" דילן אמר וניגש לכיסא שלו.

הלכתי לכיסא שלי וזרקתי אותו בכל הכוח על הדלת. שני רגליים של הכיסא נפלו. "מעולה!" דילן צעק.

"גם יש לנו דרך להגן על עצמנו וגם הם חושבים שאנחנו מנסים לברוח!" דילן תפס ברגליים של הכיסא ועקר אותם על הניסיון הראשון. הוא תמיד היה בכושר יותר טוב ממני.

"כדי שתתרחקו!" שמענו מחוץ לדלת. תפסנו את שנשאר מהכיסאות ורצנו לפינה.

הדלת נפתחה ויצא ממנה עכביש בגודל של סוס, עם שניים נוטפות ארס.

ואז התעוררתי נוטף זיעה. דווקא התחשק לי להילחם בעכביש.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

ניסוח מעולה, כתוב מעניין, עלילה טובה.

יש לי רק בעיה קטנה פה של סדר... תשתדל להיות יותר מובן בסיפור.

אם זה היה סדרת סיפורים אז אפשר להיות לא ברור בהתחלה ואז לאט לאט להסביר אבל זה סיפור קצר... צריך להבין מה הולך כאן

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

וואי חחחחחחחח הצחיק אותי סוף הסיפור

יש שתי טעויות כתיב קטנות (שני במקום שתי, ושניים במקום שיניים) וחוץ מזה הכל ממש טוב.

ברכות על הזכייה, סיפור מעולה~

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

הצטרפות לשיח

באפשרותך לשלוח הודעה כעת ולהירשם מאוחר יותר. אם ברשותך חשבון, ניתן להתחבר עכשיו לשליחת הודעה דרך חשבונך.

אורח
הוספת תגובה

×   הדבקה כטקסט עשיר.   הדבקה כטקסט רגיל במקום

מאושרים אך ורק 75 סמייקונים.

×   הקישור שלך מוצמד אוטומטית.   הצגה כקישור במקום

×   תוכן הקודם שלכם שוחזר.   ניקוי עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.
  • יצירת חדש...