מעבר לתוכן

(עוד!) 3 חיות מיתולוגיות שקיימות במציאות (בערך?)

FreddieNF

הודעות מומלצות

אהלן- בפורום הקודם פתחתי אשכול שיעמום, ומשום מה אהבתם אותו, אז החלטתי- היי למה לא לפתוח חלק 2?

אל תענו, זה רטורי.

אזזזזזזז....

לא מצאתי איך להמשיך את ההקדמה- נתחיל?

אל תענו, זה שוב רטורי.

לאשכול הקודם (שיחזרתי אותו לנוחויותכם)- 

אז.

נתחיל עם מפלצת אדירת מימדים! מגינה על מגדלים! נושפת אש!

דרקון!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

דרקון אדום בראשות... - דרקון אדום בראשות טיריון לאניסטר

סליחה, לא התמונה הנכונה.

דרקון!!!!!!!!!!!!!!

כוח ענק

כן, הרבה פחות מרשים, דרקון קומודו (או 'כוח ענק') היא לטאה ענקית (הגדולה ביותר בעולם) וטורפת.

גודלו הוא בערך 2.5-3 מטרים והמשקל שלו הוא 166 קילו (שמן יותר ממני).

למה הוא כל כך שמן? כי הוא מעולם לא עשה דיאטה! (סטאגדיש, מחיאות כפיים מנומסות מצד הקהל), אבל בכנות- הדרקון הזה אוכל כמעט הכל- כבשים,חזירי בר, פגרים, בני אדם, דרקונים אחרים- סה"כ נשמע ייצור נחמד.

הדרקון הזה יכול לאכול גם תאו! עכשיו תשאלו- איך הוא יכול לאכול תאו? מעצבנים- אני לא יכול לשמוע אתכם אז מה זה עוזר שתשאלו?

הדרקון הזה רואה תאו- ומחליט 'היי, זה נראה טעים' ובא לנשוך אותו ברגל, אחרי הנשיכה הוא נסוג מהתאו ומתחיל לעקוב אחריו.

אחרי כמה ימים הוא (או דרקון אחר) רץ ונושך אותו ברגל השנייה, עד שהתאו מאבד את יכולת התזוזה או מת מאיבוד דם- כיף!

הדרקון הזה גם מהיר מאוד (20 קמ"ש בריצה) אבל הוא לא באמת רץ לעתים קרובות כל כך, וזה לא מפריע שיש לו ארס משלו למקרי חירום.

אל תפחדו, כי הארס לא באמת רעיל או משהו, אבל ההרכב הכימי שלו מעכב קרישת דם, וככה יותר קל לו להרוג חייה אחרת מאיבוד דם.

אז כן, הדרקון לא יורק אש, או שום דבר אחר- אבל הוא חייה מעניינת כמעט באותה המידה, ממליץ לקרוא עליו בויקיפדיה כי יש המון דברים מעניינים לגביו שאני לא מסביר -אמונות תפלות, כוחות ריפוי, ציד, סיפורי עם לגביו- בהחלט חייה לוהטת (אוקיי, בלי מחיאות כפיים- אפילו אני מודה שזה היה עלוב).

עכשיו, עם הבהלה לזהב- וקשקשים עשויים מפלדה...

דרקון!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

בגן החיות של אמסטרדם

שוב זה? כבר עשינו אחד!

דרקון המים, ולשם שינוי- הוא אפילו לא גדול.

דרקון מים הוא זן שלם של חרדונים, שגדלים במזרח אסיה, יש המון סוגים של דרקוני מים (תאילנדי, סיני, ירוק- לא יודע מה שונה הירוק שלא קראו לו עם שם המדינה, כנראה מדובר על איזה אפגניסטן או משהו- דרקון מים אפגניסטני לא נשמע מעולה).

למה קוראים להם דרקון? אז כשחיפשתי את היצור הזה, באתי במחשבה שהוא, כמו דג צלף, ממלא פה במים ויורק אותם- וכך פוגע בזחלים וכדו וצד אותם.

זו עובדה שקרית, קוראים להם דרקון- כי יש להם קוצים על הגב, והם אפילו לא קטלניים- חייה משעממת לחלוטין, את זה אני אגיד- מה בכל זאת מעניין אצלם?

דרקון המים הוא אוכל כל- שיכול לחיות גם במים וגם ביבשה, אבל בניגוד לדו חיים, אין לו שום סיבה לעשות את שניהם.

אם הוא רואה דג, הוא יישחה. אם הוא רואה עכבר- הוא יירוץ. בניגוד לתנינים או צפרדעים, אין לו צורך לחיות ליד מים- והוא יכול לחיות את כל 15 שנותיו בלי להכנס למים, כל עוד הוא יכול לשתות.

הם כן נוטים לישון קרוב לנחלים, כי אם הם מרגישים מאויימים הם ייקפצו לנחל הקרוב ויישחו, או יצללו למשך עד 90 דקות כדי לברוח מהטרף.

החיות האלו משמשות כחיות מחמד נפוצות ואהובות מאוד, אם כי יש להם בעייה להתרבות כשהן לא בטבע- אז אם יש לכם לב, אל תקנו אחד.

מה עוד אני יכול להגיד עליהם? לא הרבה, יש להם זקן אם זה קריטי למישהו.

והחיה השלישית, הטהורה, הקסומה, עם הכנפיים והרצון לעשות טוב בעולם, שליחיו של אלוקים.

מלאך!

250px-Sea_angels_.jpg

ים.

זו חייה מאוד מגניבה, כן- כמו ש @Eytanאמר, כנראה החיות הכי מגניבות חיות במים. באסה ליבשה.

כמו שאפשר לראות הם בהחלט 'מלאכיים', זוהרים ובעלי כנפיים.

כמו כל חיות הים- הן חיות מתחת למים, למרבה ההפתעה.

הם ניזונים מפרפרי ים- לוכדים אותם בעזרת המחושים שלהם, ושוחים בעזרת הכנפיים העדינות שלהם- בדרך כלל הם שוחים ממש לאט, אבל כשהם רוצים הם יכולים לנופף בכנפיהם במהירות- כשהם רודפים אחרי הטרף שלהם לדוג'- או כשהם בורחים מטורפים.

החיות הללו קטנות- הגדולים בינהם מגיעים ל5 ס"מ, והם ג'לטין כמעט טהור- מה שגורם להרבה טורפים לראות בהם טרף קל.

למען האמת יש להם קונכייה, בערך בשעה הראשונה לחייהם- הם נפתרים ממנה ברגע שהם יכולים, כדי שיוכלו לצוף ביותר קלות מבלי שיהיה עליהם שריון שיכביד עליהם.

הם קרובי משפחה של המדוזות- לכן גם להם יש את הגן הזוהר, ולכן הם נראים כל כך מופלאים.

בניגוד לשאר החיות שסיקרתי בעמוד הזה- מלאכי ים למען האמת בכלל לא נדירים- אם תלכו לאנטרטיקה (כמו שרבים מכם תיכננו לעשות בשבוע הבא, אל תכחישו) תוכלו למצוא הרבה מאוד מלאכי ים, הם נפוצים בכמעט כל העולם, אבל באנטרטיקה נרשם שיש 300 מלאכי ים על כל מטר רבוע!, מה שאומר שאם אתם לא מוצאים אחד, יש לכם מזל נורא- או שאתם עיוורים (או שאתם לא טסים לאנטרטיקה, אבל זו אפשרות לא סבירה- כולם טסים לאנטרטיקה).

זה בערך מסכם את הדברים החשובים לגביהם- מוזמנים לקרוא על החיה המדהימה הזו- היות ויש לה עוד הרבה חלקים מעניינים בהתנהגות, ובגנטיקה.

*אגב, עובדה מעניינת: אם תחפשו מלאך ים בעברית זה יביא אתכם לדף של כריש- והוא נראה הרבה יותר מגניב מהמלאך הזה, עברית זו שפה מוזרה

זה היה סוף אשכול שלו- תגיבו, כדי שנוכל לכתוב עצומה שתחזיר דרקונים אמיתיים ותפטר מהזיופים.

• אהבתי 4
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב לי, ותקשיב לי טוב.

אני מת על ההומור שלך. האשכולות שלך הם הכי טובים ביקום.

מעבר קומדיה מדהימה יש גם מחקר מקיף והנגשה לקורא, הלוואי עלי לפתוח אשכולות כמי שלך.

אגב, איך ידעת שאני טס בראשון לאנטרטיקה?

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות shukush202 כתב:

תקשיב לי, ותקשיב לי טוב.

אני מת על ההומור שלך. האשכולות שלך הם הכי טובים ביקום.

מעבר קומדיה מדהימה יש גם מחקר מקיף והנגשה לקורא, הלוואי עלי לפתוח אשכולות כמי שלך.

תודה, אחי- מחמם את הלב

לפני 24 דקות shukush202 כתב:

אגב, איך ידעת שאני טס בראשון לאנטרטיקה?

כולם אחי- לאיפה עוד?

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

ואו האומר הזה פשוט כל כך טוב ואני כל כך אוהב אותווווו

אבל זה לא תירוץ ללמה אתה לא עושה וייס

נב דרקון קומדו מזכיר לי טיפה את הלטאות של אומת האש רוכבים אליהם

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה FreddieNF כתב:

תודה, אחי- מחמם את הלב

כולם אחי- לאיפה עוד?

טסתי אתמול גם לסהרה

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה shukush202 כתב:

טסתי אתמול גם לסהרה

מגניב, אולי אני אטוס היום אם אספיק לחזור לפני שבת.

לפני 1 שעה השועל הלבן כתב:

ואו האומר הזה פשוט כל כך טוב ואני כל כך אוהב אותווווו

אבל זה לא תירוץ ללמה אתה לא עושה וייס

נב דרקון קומדו מזכיר לי טיפה את הלטאות של אומת האש רוכבים אליהם

תודה, אשכרההההההההההההה

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
לפני 13 דקות אורילינדנר כתב:

עוד אחד עוד אחד

היי, אין להגיב על אשכול שעברו שבועיים ומעלה מאז התגובה האחרונה בו.

ננעל.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

אורח
נושא זה נעול לתגובות חדשות.
  • צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.
  • פעילות אחרונה

1. 1

פריט חדש

2. 4

לשלם לבעלים כמות מסויימת של זהב כדי לבקש ממנו שיצור לך דמות