מעבר לתוכן

טוסט

מלככם

הודעות מומלצות

טוסט (ככה כותבים את זה? נכון?. יש!!! תביא ת'מאה שקל . אמרתי לך שמואל!!!🤣)

מה קורה אנשים?. מכירים טוסט? אם כן כל הכבוד.(אותו דבר לגבי צ'יפס)

קיצר כל מי שמכיר טוסט בוא נקרא לכם בשם - לחשושים - לא, שמוליק זה נשמע שם מומצא בוא נקרא לך ****, יאללה? אחלה שם, עכשיו מתחילים באמת.

שכחתי מה רציתי לכתוב... אה, כן. כשאתה מכין טוסט תוודא שהטוסט נשאר כמה שיותר זמן בטוסטר (לא יותר מידי) כי ככה הוא יוצא קרנצ'י ואם הוא לא קרנצ'י הוא לא טוסט (למי שהיה אמור כבר להתאבד ולא עשה את זה) אה וההתחלה אז אתם לוקחים פיתה או סנדוויצ' במקרה שלי זה פיתה אין לי סנדוויצ'ים בבית) אז חותכים את הפיתה או פורסים את הלחם מורחים רסק עגבניות(לא מורחים קטשופ, אל תעשו את הטעות הגדולה הזאת אני אומר את זה מנסיון😔) אל הגבינה הצהובה צריך לשים לב שתברח מהצדדים שתנזול ודבר אחרון לאכול את זה חם שהגבינה תימתח. אני מרגיש כמו ויקיפדיה. אז **** מתי אתה מחזיר לי את צ'נדלור -לחשושים- מה עוד מעט אמרת את זה לפני שעה -לחשושים- מה -לחשושים- שעה זה כן הרבה זמן זה שישים פעמים שישים שניות זה יוצא... -לחשושים- אז מה אם אני בכיתה י"ב יש לי זיכרון לטווח קצר.

הסוף              אין לי כוח לעשות פסיקים                                                                                                                  אז אם אתם לא מצליחים לקרוא                                                                         תתמודדו

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט

מורחים רסק עגבניות (לא מורחים קטשופ)

סוף סוף, צדיק אחד בסדום.

בגדול טוסט זה דבר ממש אנדרייטד, שמח שסוף סוף יש אשכול שנותן לו את הכבוד הראוי לו.

טיפים לחביתה מוצלחת באשכול הבא?

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

הצטרפות לשיח

באפשרותך לשלוח הודעה כעת ולהירשם מאוחר יותר. אם ברשותך חשבון, ניתן להתחבר עכשיו לשליחת הודעה דרך חשבונך.

אורח
הוספת תגובה

×   הדבקה כטקסט עשיר.   הדבקה כטקסט רגיל במקום

מאושרים אך ורק 75 סמייקונים.

×   הקישור שלך מוצמד אוטומטית.   הצגה כקישור במקום

×   תוכן הקודם שלכם שוחזר.   ניקוי עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.
  • יצירת חדש...