מעבר לתוכן

​​​​​​​פרסי ג'קסון והארי פוטר: המסע לאולימפוס

Lightning hammer

רוצים חלק שתים?  

2 הצבעות

1. 1. רוצים חלק שתים?

• אהבתי, מחכה לחלק 2
      2
    • אהבתי אבל פחות חלק 2...
      0
    • לא אהבתי, אשמח לחלק 2 משופר יותר...
      0
    • לא אהבתי
      0

הודעות מומלצות

*עלילת הסיפור נבנתה על ידי בינה מלאכותית ולכן קצת מוזרה, זה סוג של ניסוי לראות אם בעזרת בינה מלאכותית ושיפור אנושי יווצר סיפור טוב שתאהבו...*

עבר הרבה זמן. 

פרסי ג'קסון בן ה-25 הוא כבר גיבור ידוע בעולם האלים היוונים. הוא סיים את לימודיו במחנה החצויים, נשא לאישה את אנבת' צ'ייס, והפך לאחד המנהיגים הבולטים של המחנה.

הארי פוטר בן ה-30 הוא גם ידוע בעולם הקוסמים. הוא סיים את לימודיו בהוגוורטס, נשא לאישה את ג'יני וויזלי, והפך לאחד מאנשי הממשלה בקוסמות.

יום אחד, פרסי מקבל מכתב מסתורי. המכתב מגיע מהר האולימפוס, ומכיל הזמנה לפרסי להגיע לאולימפוס לשיחה חשובה. פרסי מופתע מההזמנה, אבל הוא מחליט לציית לה.

פרסי מגיע לאולימפוס ומופיע בפני כל האלים, האלים מספרים לפרסי שיש סכנה חדשה המאיימת על העולם, סכנה היא זו פרי יצירתו של טיטאן בשם קרונוס, האלים מספרים לפרסי שהוא היחיד שיכול לעצור את קרונוס, הם אומרים לו שהוא צריך למצוא את החרב המקודשת של פריקלס, אשר היא יחידה בקרונוס.

פרסי מבין שיש לו משימה חשובה לביצוע, הוא מקבל את החרב של פריקלס מהאלים, ומתחיל את המסע שלו להציל את העולם.

פרסי יודע שהוא צריך למצוא את קרונוס, אבל הוא לא יודע איפה הוא נמצא, הוא מחליט ללכת לאנגליה שם מתגורר הארי פוטר.

פרסי מגיע ללונדון ומוצא את הארי בביתו, הארי מופתע לראות את פרסי אבל הוא מסכים לעזור לו.

פרסי מספר להארי על הסכנה המאיימת על העולם, הארי מבין שזוהי משימה חשובה, והוא מחליט להצטרף לפרסי.

פרסי והארי יוצאים למסע שלהם לאנגליה, הם יודעים שהם צריכים למצוא את קרונוס במהירות לפני שיהיה מאוחר מדי.

פרסי והארי נמצאים בלונדון ומתחילים לחקור את העיר, הם מחפשים אחר רמזים שיכולים להוביל אותם לקרונוס.

יום אחד, פרסי והארי מגיעים לפארק גדול בלונדון. הם רואים קבוצה של אנשים עומדים סביב המעגל של אבנים, פרסי והארי מתקרבים לקבוצה, ומגלים שהם עושים טקס עתיק,

טקס זה נועד להזמין את קרונוס לעולם, פרסי והארי יודעים שהם צריכים לעצור את הטקס! הם מתפרצים לתוך הטקס, ומתחילים להילחם באנשים.

פרסי והארי נלחמים בקרבת קשה, אבל לבסוף הם מצליחים להביס את האנשים. הם הורסים את הטקס, ומונעים מקרונוס להגיע לעולם.

פרסי והארי מבינים שהם הצליחו לעכב את קרונוס, אבל הם יודעים שהוא עדיין מסתתר אי שם- הם צריכים למצוא אותו, לפני שיהיה מאוחר מדי.

פרסי והארי מחליטים להעביר להר האבוד, שהוא מקום מסתורי בלב אנגליה.

הם מאמינים שההר האבוד הוא המקום בו קרונוס מסתתר. פרסי והארי מגיעים להר האבוד, ומתחילים לחקור אותו. הם יודעים שההר האבוד הוא מקום מסוכן,

אבל הם חייבים למצוא את קרונוס...

*חלק מההרשאה היא מסדרת האשכולות העולמות מתנגשים, אז תודה ל @FreddieNF*

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות Lightning hammer כתב:

*עלילת הסיפור נבנתה על ידי בינה מלאכותית ולכן קצת מוזרה, זה סוג של ניסוי לראות אם בעזרת בינה מלאכותית ושיפור אנושי יווצר סיפור טוב שתאהבו...*

עבר הרבה זמן. 

פרסי ג'קסון בן ה-25 הוא כבר גיבור ידוע בעולם האלים היוונים. הוא סיים את לימודיו במחנה החצויים, נשא לאישה את אנבת' צ'ייס, והפך לאחד המנהיגים הבולטים של המחנה.

הארי פוטר בן ה-30 הוא גם ידוע בעולם הקוסמים. הוא סיים את לימודיו בהוגוורטס, נשא לאישה את ג'יני וויזלי, והפך לאחד מאנשי הממשלה בקוסמות.

יום אחד, פרסי מקבל מכתב מסתורי. המכתב מגיע מהר האולימפוס, ומכיל הזמנה לפרסי להגיע לאולימפוס לשיחה חשובה. פרסי מופתע מההזמנה, אבל הוא מחליט לציית לה.

פרסי מגיע לאולימפוס ומופיע בפני כל האלים, האלים מספרים לפרסי שיש סכנה חדשה המאיימת על העולם, סכנה היא זו פרי יצירתו של טיטאן בשם קרונוס, האלים מספרים לפרסי שהוא היחיד שיכול לעצור את קרונוס, הם אומרים לו שהוא צריך למצוא את החרב המקודשת של פריקלס, אשר היא יחידה בקרונוס.

פרסי מבין שיש לו משימה חשובה לביצוע, הוא מקבל את החרב של פריקלס מהאלים, ומתחיל את המסע שלו להציל את העולם.

פרסי יודע שהוא צריך למצוא את קרונוס, אבל הוא לא יודע איפה הוא נמצא, הוא מחליט ללכת לאנגליה שם מתגורר הארי פוטר.

פרסי מגיע ללונדון ומוצא את הארי בביתו, הארי מופתע לראות את פרסי אבל הוא מסכים לעזור לו.

פרסי מספר להארי על הסכנה המאיימת על העולם, הארי מבין שזוהי משימה חשובה, והוא מחליט להצטרף לפרסי.

פרסי והארי יוצאים למסע שלהם לאנגליה, הם יודעים שהם צריכים למצוא את קרונוס במהירות לפני שיהיה מאוחר מדי.

פרסי והארי נמצאים בלונדון ומתחילים לחקור את העיר, הם מחפשים אחר רמזים שיכולים להוביל אותם לקרונוס.

פרסי והארי נלחמים בקרבת קשה, אבל לבסוף הם מצליחים להביס את האנשים. הם הורסים את הטקס, ומונעים מקרונוס להגיע לעולם.

פרסי והארי מבינים שהם הצליחו לעכב את קרונוס, אבל הם יודעים שהוא עדיין מסתתר אי שם- הם צריכים למצוא אותו, לפני שיהיה מאוחר מדי.

פרסי והארי מחליטים להעביר להר האבוד, שהוא מקום מסתורי בלב אנגליה.

*חלק מההרשאה היא מסדרת האשכולות העולמות מתנגשים, אז תודה ל @FreddieNF*

אחי האא איך לומר את זה אני מת על האשכולות שלך אבל את זה פחות חיבבתי במיוחד אתה צריך שיפור בתחילת משפטים לדוגמא

וגם כל פעם שמתחיל משהו מעניין אתה עושה יום אחד

ודבר אחרון למה פרסי צריך את הארי? הוא לא יודע יותר ממנו

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אהבתי, תרגום ברמה גבוהה ועלילה מעניינת.

אני מתערב שאם אתה היית כותב הסיפור היה מטורף פי אלף- מהניסיון שלי עם האשכולות שלך.

לפני 11 דקות השועל הלבן כתב:

דווקא אני לא מסכים, הארי יודע הרבה יותר מפרסי כי פרסי קצת… מטומטם. בלי קשר לעובדה שהארי הוא חזק רצח, ולפי איך שהבינה המלאכותית תיארה את זה- הוא עומד בראש ממשלת הקוסמות.

כן הייתי מוסיף עוד 5 דמויות, הרי לדעת 2 הגיבורים למספר 7 יש משמעות כלשהי.

(נניח, רון הרמיוני גרובר אנבת ועוד איזה גיני)

אבל שוב, זו הבינה המלאכותית שכתבה את העלילה- לכן אני מבין אם הבנייה שלה קצת מוזרה.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות השועל הלבן כתב:

ודבר אחרון למה פרסי צריך את הארי?

פרסי די דביל ודיסלקט והוא בקושי מסתדר בלי אנבת או גרובר

והסיפור בכללי אחלה פשוט לבינה מלאכותית יש נטייה גדולה ליצור סיפורים ילדותיים אם לא מפרטים לה אחד לאחד מה שאתה רוצה אבל בכללי היא לא יוצרת בדרך כלל סיפורים בוגרים

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את האשכול מאוד, כן הייתי שמח אם היית מתקן טיפה את הAI, כל הזמן כתוב את שמות הגיבורים, זה לא נוח, אפשר להחליף את זה ל-" הוא", "הם", וכו.

חוץ מזה? סיפור מטורף!

מקווה לחלק 2!

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני ב-31.12.2023 ב 7:58 AM השועל הלבן כתב:

אחי האא איך לומר את זה אני מת על האשכולות שלך אבל את זה פחות חיבבתי במיוחד אתה צריך שיפור בתחילת משפטים לדוגמא

וגם כל פעם שמתחיל משהו מעניין אתה עושה יום אחד

תודה, האשכול נועד כדי לבדוק איך לעשות סיפורים בעזרת בינה מלאכותית.

לבינה אין ממש את היכולת לשנות כל תחילת משפט ולעשות שהעלילה תכתב בצורה מתחדשת...

לפני ב-31.12.2023 ב 8:13 AM FreddieNF כתב:

דווקא אהבתי, תרגום ברמה גבוהה ועלילה מעניינת.

אני מתערב שאם אתה היית כותב הסיפור היה מטורף פי אלף- מהניסיון שלי עם האשכולות שלך.

דווקא אני לא מסכים, הארי יודע הרבה יותר מפרסי כי פרסי קצת… מטומטם. בלי קשר לעובדה שהארי הוא חזק רצח, ולפי איך שהבינה המלאכותית תיארה את זה- הוא עומד בראש ממשלת הקוסמות.

כן הייתי מוסיף עוד 5 דמויות, הרי לדעת 2 הגיבורים למספר 7 יש משמעות כלשהי.

(נניח, רון הרמיוני גרובר אנבת ועוד איזה גיני)

אבל שוב, זו הבינה המלאכותית שכתבה את העלילה- לכן אני מבין אם הבנייה שלה קצת מוזרה.

תודה על הפירגון והרעיון אבל לא בטוח שאני יעשה חלק 2...

לפני ב-31.12.2023 ב 7:25 PM jkk כתב:

פרסי די דביל ודיסלקט והוא בקושי מסתדר בלי אנבת או גרובר

והסיפור בכללי אחלה פשוט לבינה מלאכותית יש נטייה גדולה ליצור סיפורים ילדותיים אם לא מפרטים לה אחד לאחד מה שאתה רוצה אבל בכללי היא לא יוצרת בדרך כלל סיפורים בוגרים

לדעתי העלילה בנויה טוב אבל המבנה כתיבה יצא קצת מוזר

לפני ב-31.12.2023 ב 9:40 PM shukush202 כתב:

אהבתי את האשכול מאוד, כן הייתי שמח אם היית מתקן טיפה את הAI, כל הזמן כתוב את שמות הגיבורים, זה לא נוח, אפשר להחליף את זה ל-" הוא", "הם", וכו.

חוץ מזה? סיפור מטורף!

מקווה לחלק 2!

לא תיקנתי בגלל שזה יותר מידי שינוי מהמקור של הAI

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

הצטרפות לשיח

באפשרותך לשלוח הודעה כעת ולהירשם מאוחר יותר. אם ברשותך חשבון, ניתן להתחבר עכשיו לשליחת הודעה דרך חשבונך.

אורח
הוספת תגובה

×   הדבקה כטקסט עשיר.   הדבקה כטקסט רגיל במקום

מאושרים אך ורק 75 סמייקונים.

×   הקישור שלך מוצמד אוטומטית.   הצגה כקישור במקום

×   תוכן הקודם שלכם שוחזר.   ניקוי עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.
  • יצירת חדש...