מעבר לתוכן

מדריך ציור|| אף

shukush202

הודעות מומלצות

זהו אשכול מוצל מהפורום הקודם, מומלץ לקרוא בוואיט מוד אחרת קשה לקרוא...

הגעתי היום עם אשכול המשך לסדרת מדריכי הציור שלי. עקב ביקוש וחפירות מההוא שאסור לומר את שמו, (בעיקר כי לא יודעים מה השם שלו, תבינו לבד במי מדובר.) והפעם, כמו שהבנתם מהכותרת, אנחנו נלמד לצייר איבר פשוט במיוחד- האף, בחמישה שלבים!

אז בואו נתחיל!

שלב ראשון:

כשלב ראשון, נרצה לצייר שלושה עיגולים, אחד הגדול יותר שנמצא באמצע ושניים קטנים בצדדים, (שימו של שהכדורים הקטני צרים להיות בגובה של אמצע העיגול הגדול, כמו בתמונה.)ומעליהם נצייר משולש.

20230403-184157.jpg

שלב שני:

נוסיף שני קווים מקבילים במאוזן היוצאים משני צידי העיגול הגדול, ובסוף הקווים נוסיף עוד שני קווים מקבלים במאוזן.

20230403-184239.jpg

שלב שלישי:

נצייר את צורת האף. אתם יכולים לצייר את זה בעט או בעיפרון. אני בחרתי לצייר בעט כדי להדגיש לכם בדיוק מה לצייר.

20230403-184339.jpg

שלב רביעי:

נוסיף פרטים נוספים בעט, כמו מיקום העין, והשקע שבין האף לשפה העליונה. עכשיו, ניתנת לכם בחירה, או שאתם יכולים למחוק את הקווים ששירטטנו בעיפרון(עם עשיתם בעט), אם עשיתם בעיפרון מומלץ לעשות את השלב הבא, וגם מי שעשה בעט יכול. נדגיש בעיפרון את כל הקווים ששירטטנו איתם ( חוץ מהקווים המאונכים).

20230403-184857.jpg

שלב חמישי: 

ניקח מקל אוזניים, כן, כן. המקל עם הצמר גפן בשני הקצוות שאתם מנקים איתו את האוזניים, בתחום הציור הוא משנה תפקיד, והוא משמש לעירבול הצבעים והצללה. נעבור חזק עם הצמר גפן על קווי העיפרון - איפה שהעיגולים, בצורה מעגלית כלפי פנים, כדי שישאר ברק מסויים באף,  ואיפה שציירנו את עצם האף, נעבור מלמעלה ללמטה עד שיתקבל הדבר הבא:

20230403-191612.jpg

אני לא בטוח עד כמה זה עבר במצלמה, אבל אצלי בבית זה נראה הרבה יותר תלת ממדי. לא מאמינים לי? תנסו בעצמכם.

עד כאן להיום! מקווה שאהבתם, וניסיתם לצייר בעצמכם. אם כן יותר מאשמח שתשתפו אותי בתוצאות. במדריך הבא נלמד לצייר פה!

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

הצטרפות לשיח

באפשרותך לשלוח הודעה כעת ולהירשם מאוחר יותר. אם ברשותך חשבון, ניתן להתחבר עכשיו לשליחת הודעה דרך חשבונך.

אורח
הוספת תגובה

×   הדבקה כטקסט עשיר.   הדבקה כטקסט רגיל במקום

מאושרים אך ורק 75 סמייקונים.

×   הקישור שלך מוצמד אוטומטית.   הצגה כקישור במקום

×   תוכן הקודם שלכם שוחזר.   ניקוי עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.
  • יצירת חדש...