מעבר לתוכן

איזו אנימה אתם רואים כרגע או האחרונה שראיתם?

jkk

הודעות מומלצות

אני ממש אוהב אנימה זה הסגנון סדרות שאני הכי אוהב ורציתי לשאול את מי מכם שרואה גם אנימה באופן מרובה מה האנימה האחרונה שראיתם או שאתם רואים עכשיו כי אני מחפש אנימה טובה 

אז אם תוכלו להמליץ לי גם על אנימה מסוימת שהיא טובה אני אשמח☺️

תודה

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

כן ראיתי חלק משם זה הסגנון שאני אוהב אני מכיר אותם אני אוהב יותר אנימות של קרבות וכוח וכאלו ופחות מהאלו של החיי חברה פשוט או אליפויות בספורט אני אוהב כאלו כמו ג'וג'וטסו קאיזן או נארוטו ודיימון סלייר וכו' אם אתה מבין למה אני מתכוון

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 43 דקות jkk כתב:

כן ראיתי חלק משם זה הסגנון שאני אוהב אני מכיר אותם אני אוהב יותר אנימות של קרבות וכוח וכאלו ופחות מהאלו של החיי חברה פשוט או אליפויות בספורט אני אוהב כאלו כמו ג'וג'וטסו קאיזן או נארוטו ודיימון סלייר וכו' אם אתה מבין למה אני מתכוון

כשהייתי ילד זה גם היה ככה אני יותר מתחבר כיום לסדרות שיש להם יותר עומק ולרוב זה דרך דיאלוג, דיאלוג ארוך ומעניין ימשוך אותי יותר לסדרה מאשר קרבות, בכלל סדרות שיש בהם רק אלמנט של קרבות בקושי מושכים אותי בשלב זה ולכן דימון סלייר קיבלה אצלי 6 אבל זה כי הייתי נחמד.
בין היתר מאוד נהנה מסדרות סלייס אוף לייף, הם מאוד מצחיקות ומרתקות.

נערך בתאריך - על-ידי KaitoSama
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אוהב סדרות כאלו זה סתם מציק אולי לפעמים אני רואה סדרות אבל רק ספציפיות שיש להן עלילה טובה

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

הצטרפות לשיח

באפשרותך לשלוח הודעה כעת ולהירשם מאוחר יותר. אם ברשותך חשבון, ניתן להתחבר עכשיו לשליחת הודעה דרך חשבונך.

אורח
הוספת תגובה

×   הדבקה כטקסט עשיר.   הדבקה כטקסט רגיל במקום

מאושרים אך ורק 75 סמייקונים.

×   הקישור שלך מוצמד אוטומטית.   הצגה כקישור במקום

×   תוכן הקודם שלכם שוחזר.   ניקוי עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.
  • יצירת חדש...