מעבר לתוכן

הרפתקאות יונתן פרק 2. חוסר-כל

קטון

הודעות מומלצות

פרק 2

במעלית תמיד נוגנה מנגינה של פסנתר , היא נעצרה והדלת נפתחת חדר לבן עם מלא ארגים ושולחנות נראה לעיני יונתן . הו התאנח עמוקות ואז צעק "פרופסור יש לי משלוח בשבילך"

לפתע איש עם משקפיים עבות וזקנקן קטן הגיע "אני שמח שיש לך תמיד אפשרות לבוא הנה, יונתן" 

יונתן גילגל עניים והגיש לפרופסור ג'יי-איק פתק "פה כתוב מה שאתה צריך לדעת" גבו של יונתן סובב מהר לפניו של הפרופסור ומיהר למעלית ,יונתן לחץ על הכפתור והמעלית לא נפתחה 

"אתה כלוא" זעק הפרופסור . שתיקה . ולשונו של הפרופסור ערה מטון של פסיכופט לקול רך של גננות "יש לי הצעה מעניינת אני יכול לעזור לך לפתוח את המצב הכחול"  יונתן כשמוע את המילים התלבט האם להקשיב לפרופסור מצד אחד הוא רמאי מד שני הוא יכול לעזור ליונתן עם הבעיה הזאת

לשס"מ יש כמה מצבים

ירוק-מצב רגיל

אדום-מצב סכנה

סגול-מצב ציד/כוח

כתום-מצב חום

צהוב-מצב אור

כחול- מצב מוזר

יונתן לא ידע מה עושה המצב הכחול הוא גם מעולם לא הצליח להפעיל את המצב הכחול . יונתן הגיש את השעון לפרופסור והפרופסור שם את השעום בין שני קופסאות מתכת ולחץ על כפתור

"מצב סריקה " נשמעה קריאה אלקטרונית

ואז הפרופסור הסתכל על יונתן ואמר לו "רימיתי אותך אני הולך להעתיק את השס"מ"

"אוי. לא" אמר יונתן בקול לועג , ולפני שהפרופסור עמד לשאול למה הוא דיבר בקול לועג נשמע פיצוץ שהעיף את הפרופסור 

יונתן הלך לחלק שהרגע הפך לשחור בחדר ולקח את השעון והסביר "אדוני . אני עושה עסקים בשוק שחור נראה לך לא אמגן את הכלים שלי" והלך

למחרת בבית ספר נשמע קול צווחני "יוניייייי" יונתן התבאס זה עומר חבר שלו שכל הזמן קורא לו יוני . "כן" ענה יונתן בזמן שקיווה בליבו שזאת פעם אחרונה שיקראו לו יוני "ככה יש היום פעילות בפארק ,אתה בא?" יונתן תמיד ענה את התשובה הבאה "לא. יש לי עבודה לעשות הערב" 

עומר נחר בבוז "כבר חצי שנה אתה עובד, במה אתה בכלל עובד? אתה נער דתי בן 12 שכל השיעור אוכל ביסלי"

יונתן הגיב "לגבי הביסלי המורה הרשה לאכול בשיעור"

עומר עיוות את פניו ואמר "אם לא תענה לי אני אשתמש בפאר"

פאר היה ילד רכלן ברמות שידע מה שלא רצו שידע אם היית מבקש הוא היה נותן מידע בעבור סכום שוקולד סמלי

יונתן לא ידע מה לעשות הוא יודע ששני האפשריות יהיו גרועות במה לבחור גילוי סוד מסוכן או בושה למשך חצי שנה 

המשך יבוא

------------------------------------

סליחה שיצא פרק קצר 

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור, השפה, העיצוב, והעלילה מעולים לגמרי! ממש מהנה לקרוא את הפרקים האלה.

שים לב לכמה שגיאות כתיב שיש לך (לא משהו רציני)

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות FreddieNF כתב:

הסיפור, השפה, העיצוב, והעלילה מעולים לגמרי! ממש מהנה לקרוא את הפרקים האלה.

שים לב לכמה שגיאות כתיב שיש לך (לא משהו רציני)

תודה על ההערה

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

הצטרפות לשיח

באפשרותך לשלוח הודעה כעת ולהירשם מאוחר יותר. אם ברשותך חשבון, ניתן להתחבר עכשיו לשליחת הודעה דרך חשבונך.

אורח
הוספת תגובה

×   הדבקה כטקסט עשיר.   הדבקה כטקסט רגיל במקום

מאושרים אך ורק 75 סמייקונים.

×   הקישור שלך מוצמד אוטומטית.   הצגה כקישור במקום

×   תוכן הקודם שלכם שוחזר.   ניקוי עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.
  • יצירת חדש...