מעבר לתוכן

אז הלכתי לכל המתקנים בלונה פארק

הודעות מומלצות

אז בתור אדם בן 18, קרוב לגיוס, יצא והלכתי לכל המתקנים בלונה פארק הזה. אני יכול לומר שחלקם היו יותר מעניינים ומתגמלים, חלקם בזבוז זמן גמור. אתם יודעים איך זה נכון? יש לך את כל היום לעשות כל מה שאתה יכול ורוצה, בסוף היום בדרך כלל הילדים שהשתדלו הכי הרבה מתוגמלים מהחוויה הכי הרבה. במקרה שלי זה לא ככה. אפשר לומר שהייתי החודש בלונה פארק לא מעט זמן, מעל 30 שעות בלי למצמץ אפילו, ובשעות האלו הצלחתי להעלות על כל מתקן ומתקן, לפחות לכל אחד שהיה רלוונטי לי. כמובן שלא אעלה למתקן כמו הקרוסלת סוסים, נכון שלפני 10 שנים אולי המתקן הזה היה מעניין מבחינתי, אבל כשהזמן עובר, ככה גם הרלוונטיות שלו. ניתן לשים לב לזה גם בתורים, כולם יכולים באופן חופשי להעלות אליהם, אולי לא להגיב, כי איך אפשר להגיב על משהו ישן כל כך? בקושי אפשר לזכור מה היה שבועיים אחרי, אז להגיב על דברים כל כך ישנים? 

כמובן שהיו הרבה דברים נחמדים בתהליך, זכיתי לעבור על הרבה דברים, כמובן שבכל מתקן ומתקן למדתי וחוויתי חוויה אחרת. אבל לצערי הרב שאני חושב על החוויה, ועל מה יכל לצאת ממה, אני לא יכול לומר שהיה לי כיף במיוחד. בגלל איזה תקלה תכנית אחת יצא שהייתי תקועה בסוף של המתקן לזמן לא מוגבל, ניסיתי לריב עם המפעיל על כך, כמובן שבישורת האחרונה תקלה אחת יכולה להרוס חוויה שלמה, אפילו שניסיתי לדבר עם המפעיל, הוא נתן לי תשובות כל כך לא מעניינות כמו "אחי המתקן התקלקל אחרי 10 שנים שהוא עבד", אבל זה לא ממש רלוונטי לעכשיו. כמובן שבסוף סידרו את המתקן, אבל שקוטעים לך את כל הזמן שחיכית ועמלת בתור, והורסים את החלק המעניין והמתגמל, זה פשוט לא שווה את זה כבר. לכן בשלב הזה כבר הרגשתי שהלכתי לכל המתקנים בלונה פארק, זה לא בדיוק נכון, אבל זה נכון מספיק להיום, וזה מה שחשוב.

מקווה שחלק מכם הבנתם מה הסיפור הקטן הזה בה לומר, בהצלחה לכולם ^^

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

אמממ, לא הבנתי מה זה בא לומר, אני טיפש?

בכל מקרה, אני בחיים לא הייתי עולה על כל המתקנים, אני םחדן מדי, אני צרחתי צרחות מהרכבת הקטנה...

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

הצטרפות לשיח

באפשרותך לשלוח הודעה כעת ולהירשם מאוחר יותר. אם ברשותך חשבון, ניתן להתחבר עכשיו לשליחת הודעה דרך חשבונך.

אורח
הוספת תגובה

×   הדבקה כטקסט עשיר.   הדבקה כטקסט רגיל במקום

מאושרים אך ורק 75 סמייקונים.

×   הקישור שלך מוצמד אוטומטית.   הצגה כקישור במקום

×   תוכן הקודם שלכם שוחזר.   ניקוי עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.
  • יצירת חדש...