מעבר לתוכן

white kyurm

jkk

הודעות מומלצות

שם במשחק:jkk

White Kyurem

Pokemon White Kyurem, פוקימון סופר חזק שהוא שילוב של רשירם וקיורם. ואייט קיורם הוא ממש חזק ויכול לעשות כמה התקפות מדהימות!

אחת ההתקפות שלה נקראת 'שריפת קרח'. הוא יורה החוצה קרן סופר מקפיאה שיכולה להקפיא כל דבר בדרכה. זה כמו פיצוץ סופר קפוא!

מתקפה נוספת שיש ל-White Kyurem נקראת 'Fusion Flare'. הוא יורה החוצה כדור גדול של אנרגיה לוהטת שיכול לשרוף את יריביו. זה כמו כדור אש סופר לוהט!

White Kyurem יכול גם להשתמש במהלך שנקרא 'Dragon Pulse'. זה משחרר קרן עוצמתית של אנרגיית דרקון שיכולה לפגוע ממש חזק. זה כמו אגרוף דרקון חזק במיוחד!

ולבסוף, יש לו התקפה שנקראת 'זעם'. זה ממש כועס ומתחיל לתקוף ללא הפסקה עם מהלכי דרקון סופר חזקים. זה כמו השתוללות מוחלטת!

עם כל ההתקפות המגניבות האלה, White Kyurem הוא פוקימון אחד קשוח. זה כוח שצריך לתת עליו את הדעת והוא יכול באמת לחטוף אגרוף בקרבות!"

image.png.799946399cb3e402ab101ef7212bb53c.png

White Kyurem the king

לדעתי מיוטו יותר מדי שחצן וגאוותן ושתלטן בשביל להיות המלך של הפוקימונים,אני חושב שוואיט קיורם מתאים להיות המלך כי מבחינת השקפות, White Kyurem מייצג איזון ודו קיום הרמוני. הפוקימון האגדי הזה מאמין בתוקף בחשיבות האחדות וההבנה. הוא רואה את העולם דרך עדשה של חמלה, תוך שימת דגש על הצורך בשיתוף פעולה בין כל היצורים. White Kyurem מעריך את השמירה על הטבע ומקווה לתת השראה לאחרים לטפח ולהגן על סביבתם.

בעוד שיש לו כוח אדיר, הלבן קיורם מאמין בשימוש בכוחו באחריות ולמטרות נעלות. זה מעודד מאמנים ובני אדם כאחד לשאוף לצמיחה אישית, לטפח את כישרונותיהם ולהשפיע לטובה על העולם הסובב אותם.

למרות קומתו מעוררת הכבוד, הלבן קיורם נשאר צנוע ומבקש לעורר ענווה אצל אחרים. היא מכירה בגיוון ובייחודיות של כל פרט, רואה כוח בהבדלים ומעודדת אחרים לאמץ את התכונות הייחודיות שלהם.

בסך הכל, Pokemon White Kyurem הוא סמל של חוכמה, אחדות ופוטנציאל לגדולה הטמון בכולנו. השקפותיו משקפות הבנה עמוקה של הקשר בין כל היצורים החיים ושאיפה לעולם הרמוני ומשגשג עבור פוקימונים ובני אדם כאחד."

והוא מתאים ממש להיות הפוקימון האחראי על שאר הפוקימונים גם בגלל הכוח וגם בגלל החמלה לפוקימונים ובני אדם.

כי הוא יכול לראות דברים שאחרים לא יכולים לראות והוא יוצר הרמוניה ושלום בין פוקימונים ואנשים.

נערך בתאריך - על-ידי jkk
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות jkk כתב:

☺️

לפני 15 דקות jkk כתב:

זה מביע את ריגשותיי לגבי זה שמיוטו המלך של הפוקימונים

תקרא את חוקי הפורום אסור להגיב שתי תגובות ברצף תדווח שעשית לחבר צוות וכך לא תקבל נגודת אזהרה

אשכול יפה מאוד היה יותר טוב אם היית מוסיף תמונות או צבעים למילים

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

אה טוב ולא הוספתי תמונות כי לא הצלחתי להעלות את התמונה שרציתי ואיפה מדווחים?

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות jkk כתב:

אה טוב ולא הוספתי תמונות כי לא הצלחתי להעלות את התמונה שרציתי ואיפה מדווחים?

אני אדווח אתה יכול לכתוב פשוט תמונות של וואיט קירום וזה יראה לך ההנה תראה דוגמא 657.gif

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

חחחחח כל כך רואים עליך שצפית באנימה או שאתה סתם מפנטז

כל כך כואב לי לאמר לך שוואיט קיורם הכל חוץ ממה שאתה מתאר כאן

וואיט קיורם זה קיורם שקיורם עצמו פוקימון רשע שהקפיא אנשים בעודו אוכל פוקימונים ובני אדם שקיבל את הdna splicers מה שמנפץ את הקרח מהכנפיים שלו וכשהכנפיים של קיורם משוחררות הם משמשות לשאיבה של ראשיראם וזקרום כדי להתחזק ובכך הפך בכפייה את ראשיראם לכדור לבן אותו הוא ספג והפך לעוצמתי יותר אין שום קשר בין מה שאמרת למה שהפוקימון הזה בכלל מייצג 

עם זאת, כן נאמר שכשהוא מתמזג עם ראשיראם הוא גם עשוי לחלוק את השאיפות והאידיאלוגיות שלו/של זקרום תלוי את מי הוא שואב אבל עדיין קיורם בבסיסו דיי רשע ולא סתם הוא גם האגדי היחיד שבמשחקים בצורת הוואיט קיורם אפשר רק להרוג ולא לתפוס

נערך בתאריך - על-ידי KaitoSama
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני ב-1.11.2023 ב 11:26 PM jkk כתב:

זעם'

הייתי אומר זעם חסר שליטה או זעם מוחלט

בלי קשר לאשכול אני יותר טיפוס של בלאק קיורם, אבל אני מאמין שהרעיון של מי הוא מלך הפוקימונים דווקא מגניב

אם כי כנראה הייתי נותן את זה לפוקימון כמו ארכאוס, או רג'יגיגס

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

גם ארכאוס נראה לי מתאים אבל הוא מרגיש לי יותר מדי מפואר כזה ובלי קשר גם צריך משהו שיאזן ביניהם

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות jkk כתב:

גם ארכאוס נראה לי מתאים אבל הוא מרגיש לי יותר מדי מפואר כזה ובלי קשר גם צריך משהו שיאזן ביניהם

ארכאוס הוא המלך של הפוקימונים הוא זה שיצר אותם

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

הצטרפות לשיח

באפשרותך לשלוח הודעה כעת ולהירשם מאוחר יותר. אם ברשותך חשבון, ניתן להתחבר עכשיו לשליחת הודעה דרך חשבונך.

אורח
הוספת תגובה

×   הדבקה כטקסט עשיר.   הדבקה כטקסט רגיל במקום

מאושרים אך ורק 75 סמייקונים.

×   הקישור שלך מוצמד אוטומטית.   הצגה כקישור במקום

×   תוכן הקודם שלכם שוחזר.   ניקוי עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.
  • יצירת חדש...