מעבר לתוכן

סיקור דמות- מינאטו נאמיקאזה

פרון

הודעות מומלצות

היי, מה נשמע?
לכבוד החזרה ללימודים ("יאיי" [סמיילי בוכה]), החלטתי לעשות כמה אשכולות.
ו.... כן זה גם בגלל ההגרלה המטורפת שהצוות אירגן(תודהההה). 
הדמות שאדבר עליה היום היא:

מינאטו נאמיקאזה

Minato Vs Laxus | Anime Amino

סיפור חיים:
מינאטו נולד בכפר העלה הנסתר, וכבר בילדותו היה מוכשר מאוד וסיים את האקדמיה בהצטיינות.
נוסף על כך שהוא היה מוכשר מאוד, הוא גם היה מאוד אהוב על תושבי הכפר וכולם חיבבו אותו.
כשהפך לגנין, המורה או ה"סנסיי" שקיבל היה ג'יראייה ובשל כך נהפך לעוד יותר חזק.
אחרי שקיבל את דרגת ה"ג'ונין", מינאטו קיבל צוות משלו, שכלל את קאקאשי, אוביטו ורין. כעבור זמן קצר,
נפרצה מלחמת הנינג'ות השלישית ומינאטו היה צריך לעזוב את הצוות שלו כדי להלחם באזור קרב אחר 
אך בשל היעדרותו, קאקאשי, אוביטו ורין נקלעו לסבב אירועים שבסופם אוביטו מת. זמן קצר אחרי שהמלחמה
נגמרה, מינאטו, שהיה הנינג'ה בעל ההישגים הכי גבוהים במלחמה, נהפך ישר אחר כך להוקאגה ה-4
של כפר העלה הנסתר. אחרי שנהפך להוקאגה, התחתן מינאטו עם קושינה אוזומקי. כעבור כמה שנים, 

בלילה אחד, אדם בעל מסכה שכינה את עצמו "אוצ'יהא מאדארה" (שבעצם היה אוביטו, אבל זה 
בכלל סיפור שלם), הוציא מתוך קושינה מפלצת בעלת 9 זנבות שעד אז הייתה כלואה בתוכה, ובעזרתה
תקף את כפר העלה הנסתר. באותו זמן גם נולד למינאטו ולקושינה ילד, ושמו נארוטו, על שם הגיבור בספר של
ג'יראייה, מורו של מינאטו וסנדקו של נארוטו. כאשר אוביטו תקף את הכפר ביחד עם מפלצת תשעת הזנבות, 
מינאטו יצא להילחם קודם נגד אוביטו, שאותו הוא הביס אחרי זמן קצר ואז מינאטו הלך להלחם נגד השועל, אך 
כל הניסיונות לעצור אותו לא הראו הצלחה. במאמץ אחרון לעצור את המפלצת, מינאטו חתם את המפלצת בנארוטו,

החלטה שעלתה בחייו ובחיי קושינה.

למה בחרתי דווקא במינאטו?
לדעתי, מינאטו הוא הדמות הכי טובת הלב בסדרה וכמעט בכל הסצנות שלו מינאטו
מתואר כמישהו טוב לב וחסר מעצורים שכולם מעריצים אותו ולוקחים ממנו השראה.
אני חושב שבתקופת המלחמה הזאת, אנחנו צריכים אנשים עם תכונות כמו של מינאטו:
טוב לב, הקשבה, לדעת את האחר ורגישות.

זה סוף האשכול מקווה שנהנתם 🙂

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, אשכול של פרון=לייק.

לא צפיתי בנארוטו, ובכל זאת הצלחת להסביר את זה בצורה כל כך ברורה ומקיפה שממש קלטתי כמעט את כל האזכורים.

גם העיצוב וגם הכתיבה מצויינים, ניכרת השקעה.

הייתי מוסיף כמה כותרות שיסבירו פרטים טכניים מהירים על הדמות, לפני שאתה ישר קופץ לסיפור חיים.

(לכתוב נניח- שם הדמות: תפקיד בסדרה: כוחות:) אבל זו רק הצעה.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

מעולם לא ראיתי את הסדרה הזו אבל כמו שאמרו לפני הצלחת להסביר יחסית בקצרה על הדמות וזה מענין מאוד
בסיפור חיים מרגיש אבל קצת דחוס וקשה קצת לקרוא את זה בייחוד עם הצבע אבל זה רק הרגשה שלי הייתי מציע אולי מעט באשכולות הבאים שלך לקצר קצת אולי ביותר דברים או לעשות רווחים ופסקאות יותר 
חוץ מזה אבל אחרי שקוראים את זה בכל זאת זה מאוד מובן מה אתה רוצה להעביר במסר פה 

תודה על האשכול תמשיך לפתוח עוד אשכולות

נערך בתאריך - על-ידי Nemesis
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לא צפיתי בנארוטו אז כבר זה חידש לי ועורר בי הרגשה שאני צריך לראות, כל הכבוד על ההשקעה רואים שהשקעת זמן ומחשבה על האשכול והעיצוב.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

מתקן אותך הם לא מתו בעקבות ההחלטה הזאת הם התאבדו בשביל שהציפורן שלו לא תפגע בנראוטו גרמת לזה להישמע כמו כישוף ועלות הכישוף היא חיים של שניהם

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

אשכול הסבר פצצה! מינאטו ללא ספק דמות שמאוד אהבתי שלצערי לא ראו ממנה יותר מדי.

הייתי שמח שתסדר את הסבר על הדמות, בתור התחלה מאיזה אנימה הוא יש כאלה שלא ראו נארוטו ולתת הסברים תפקיד שלו בסדרה וכו.

אשמח לראות עוד אשכולות כאלה.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

הצטרפות לשיח

באפשרותך לשלוח הודעה כעת ולהירשם מאוחר יותר. אם ברשותך חשבון, ניתן להתחבר עכשיו לשליחת הודעה דרך חשבונך.

אורח
הוספת תגובה

×   הדבקה כטקסט עשיר.   הדבקה כטקסט רגיל במקום

מאושרים אך ורק 75 סמייקונים.

×   הקישור שלך מוצמד אוטומטית.   הצגה כקישור במקום

×   תוכן הקודם שלכם שוחזר.   ניקוי עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.
  • פעילות אחרונה

1. 0

סופרנובות-דירוג

2. 8

5 חיות שעדיין קיימות והייתי רוצה שיכחדו.

3. 2

תחרות אשכולות| התעוררות.

4. 1

באג בליג פאס

• סטטוסים אחרונים

• הישגים אחרונים

• Utimate זכה בתג
      הנושא הראשון
    • begemot זכה בתג
      פוסט ראשון
    • yuuki זכה בתג
      חבר מתמיד