מעבר לתוכן

שיר אחר| פרק 2

FreddieNF

הודעות מומלצות

תופתעו לגלות, היא אכן עשתה זאת.

החברה היפהפה שלי נקשה באצבעותייה- והרגשתי משהו מרים אותי, מצאתי את עצמי מרחף מטרים ספורים מעל הקרקע.

"אני אפילו לא בטוחה אם הוא אביר קדוש אמיתי" אמרה המכשפה הג'ינג'ית, "יש מצב שביאטרינה השתגעה".

ביאטרינה הסתובבה אליה בהפתעה, "מירל, מותק- תגידי לי ששמעתי לא נכון ולא העלבת אותי כרגע".

הג'ינג'ית- כנראה מירל- בלעה את הלשון, חששה כנראה מהחברה שלי (זה מוזר שהתמלאתי גאווה על זה?).

ביאטרינה נופפה בידה בביטול "פליקס הוא האחד בשבילי, מירל- מה שאומר שהוא אביר קדוש. או שלא ככה אמרתם לי".

המכשפה השלישית -ובראבו על האומץ שלה- הרימה את האצבע "אבל ביאטרינה, לא כולן מוצאות את האביר הקדוש שלהן כל כך מהר, אני עוד לא מצאתי את שלי".

"זה בגלל שאת לא חזקה כמוני, דוקט" אמרה ביאטרינה, וליוותה דיבור למעשה והקישה באצבעה- וגרמה לדוקט להתהפך באוויר כמה פעמים.

כשדוקט התיישרה היא נעשתה קצת ירקרקה, ובקושי לחשה "סליחה ביאטרינה".

ביאטרינה הייתה נראית מאושרת מהתגובה, מה שקצת גרם לי לסלוד ממנה.

"אממ" מלמלתי, קצת פחדתי מחברה שלי- אבל לא נראה שייקרה לי משהו יותר גרוע מהמצב שלי עכשיו- אז הסתכנתי "בי, מה... קרה לך?".

התשובה שקיבלתי הייתה צחוק חד, "פליקס... אתה קורע אותי!".

היא נופפה בידיים בהתרגשות "זה קרה לי אתמול בלילה, החברות החדשות שלי קראו לזה 'התעוררות' והכירו לי את הכוחות שלי, מסתבר שאני מכשפת 'טלקינזיס' ואני יכול לשלוט בדברים מרחוק, נכון שאני מגניבה?".

'מגניבה' לא הייתה המילה הראשונה שעלתה לי לראש, אבל לא רציתי להתגרות במזל.

כשהגעתי היום לבית ספר, אני חשבתי על שיעור מתמטיקה שהיה לי, ובהחלט לא חשבתי  שארחף מעל פלורידה כשהחברה שלי צוחקת בעצבניות ויושבת על מטאטא ולידי שתי בחורות שנמנעות מלהסתכל עליי.

אחת מהן כמעט הקיאה, ואחת התנגשה בקיר אחרי כמה היערות לא מתאימות לבי- התחלתי באמת לפחד מהחברה שלי.

וזה אפילו לא היה מפחיד כמו דוקט, והמשפט שהיא לחשה לי תוך כדי המעוף.

"היא צודקת אתה יודע" היא אמרה לידי "אחד הכוחות שלי זה לחוש בפוטנציאל של אנשים- ובהחלט יש לך כוחות".

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

הצטרפות לשיח

באפשרותך לשלוח הודעה כעת ולהירשם מאוחר יותר. אם ברשותך חשבון, ניתן להתחבר עכשיו לשליחת הודעה דרך חשבונך.

אורח
הוספת תגובה

×   הדבקה כטקסט עשיר.   הדבקה כטקסט רגיל במקום

מאושרים אך ורק 75 סמייקונים.

×   הקישור שלך מוצמד אוטומטית.   הצגה כקישור במקום

×   תוכן הקודם שלכם שוחזר.   ניקוי עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.
  • פעילות אחרונה

1. 1

פריט חדש

2. 4

לשלם לבעלים כמות מסויימת של זהב כדי לבקש ממנו שיצור לך דמות

3. 1

לשפר את הפרסים של עליית רמה

4. 5

איוונט חבר מביא חבר

• סטטוסים אחרונים