מעבר לתוכן

fakemon| יוצרים מחוז חדש- אמזוניה( הקדמה)

הודעות מומלצות

היי לכולם ^^

מאז שהייתי קטנה, נהגתי לצייר פוקימונים מהראש שלי. ואז עלתה לי המחשבה, למה לא לקחת את זה צעד קדימה, ולהתחיל פרויקט בו אני אמציא מחוז שלי לגמרי מאפס- שיכלול בו מלא פוקימונים חדשים, מאמנים, ערים, סיפור וכול מה שמחוז פוקימון צריך.

אז לאחר קצת חשיבה, החלטתי לבסס את המחוז שלי על ברזיל , שזה אחד מהמקומות הכי מעניינים ואהובים עליי בעולם. למחוז החלטתי לקרוא אמזוניה, שמבוסס על נהר האמאזונאס שחוצה את ברזיל. 

Banner

הכירו את טיאגו, ואת אדריאנה- הפרוטאגוניסטים של המחוז. הם בני 16, ושניהם מתחילים את המסע שלהם בעיר ורדאמאר, עיר קטנה ששוכנת בצפון מערב המחוז, בין הים לבין גונג'ל טרופי וגדול. טיאגו הוא הבוגר יותר מבין השניים, יותר זהיר ופחות לוקח סיכונים. הוא מאוד סקרן, אוהב פוקימונים ואוהב לחקור את הטבע ומה שסביבו. אדריאנה חיובית, אוהבת להשטות ורוב הפעמים לא רצינית, והיא אוהבת להכיר אנשים חדשים ומקומות חדשים. 

ניתן לראות את  הפוקימונים ההתחלתיים של המחוז- 

1.בואליה\Boalia- פוקימון בואה העץ.

2.פליימארה\flamara- פוקימון המקאוו.

3.אקווצלוט\aquacelot- פוקימון האוצולוט.

אז זה פחות או יותר היה ההקדמה של המחוז, מקווה שאהבתם עד עכשיו. בפרק הבא אני אתחיל לספר את הסיפור, אציג את הפרופסורית של המחוז, היריב של טיאגו ואדריאנה וכמובן את ההפתחויות של ההתחלתיים. בינתיים אשמח לשמוע מה אתם חושבים על הרעיון שלי, ובאיזה פוקימון התחלתי תבחרו.

תודה רבה על הקריאה!

File:Flag of Brazil.svg

נערך בתאריך - על-ידי Mathilde
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

זה כל כך יפה!

מזכיר לי אשכול שפרסמתי בעבר על ציורים של כמה פוקימונים שהמצאתי לפני שנתיים בערך.

כמובן ששלך הרבה יותר טובים, בפער.

אשמח לראות חלק נוסף ולראות איך המחוז הזה מתפתח!

קיבלת בונוס לחשבונך!

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות Lightning hammer כתב:

ואוו, עיצוב מעולה!

גם הרעיון ממש טוב...

רק צריך להוסיף עוד פוקימונים

נ"ב: עיצבת בעצמך?

תודה רבה !

אני מתכוונת להוסיף עוד פוקימונים כול פרק ולאט לאט אני אבנה פוקידקס שלם

כן זה עיצוב שלי 

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי הקהילה

יצא לי לראות מספר אשכולות שנפתחו בעבר על רעיון דומה, אך אין ספק שלקחת את הרעיון מספר צעדים קדימה.

ניכרת החשיבה הרבה שהושקעה בכל פרט ופרט ביצירה, והתוצאה מדהימה!

מחכה לאשכול הבא בסדרה 🙂

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

הצטרפות לשיח

באפשרותך לשלוח הודעה כעת ולהירשם מאוחר יותר. אם ברשותך חשבון, ניתן להתחבר עכשיו לשליחת הודעה דרך חשבונך.

אורח
הוספת תגובה

×   הדבקה כטקסט עשיר.   הדבקה כטקסט רגיל במקום

מאושרים אך ורק 75 סמייקונים.

×   הקישור שלך מוצמד אוטומטית.   הצגה כקישור במקום

×   תוכן הקודם שלכם שוחזר.   ניקוי עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.
  • יצירת חדש...