מעבר לתוכן

אפשרות לבטל את ה"מגניב עלית רמה" בקרבות שדה

ash741

ביטול הודעה של עלית רמה  

6 הצבעות

1. 1. האם כדאי להוסיף או לא

הודעות מומלצות

שם במשחק:ash741

קישור לפרופיל:https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=ash741

פרטי ההצעה: כמו בכותרת

ההצעה: ההצעה שלי היא שתיהיה אפשרות לבטל את זה שמראה לך מזל טוב/מגניב הפוקימון עלה רמה.

זה יעזור בכך שאם מישהו רוצה לאצן פוקימון ברמה נמוכה זה יכול ממש לעצבן ולהציק שזה קופץ כל שנייה זה גורם לאנשים פחות לאמן [וגם לא לאמן לאחרים בתשלום] וככה לוקח יותר זמן לעלות רמות עם הפוקימון .

זה מקשה על ההמשך של השחקן ולגרום לו לא לרצות לאמן את הפוקימון שלו בכלל מה שיכול לגום לזה שפחות פוקימונים ימכרו או יעברו הקפצה.

[את המתקפות שהפוקימון לומד זה כן יקפיץ כשהוא יגיע לרמה של המתקפה]

ההצעה תעזור בכך שזה יחיסוך הרבה זמן לאנשים באימונים אנשים יחזרו לאמן בתשלום ויותר פוקימונים ימכרו ויעברו הקפצה.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה במה זה יועיל כל כך.

זה כן נחוץ לדעתי לדעת מתי הפוקימון שלך עלה רמה כדי לראות מה הוא קיבל ואיפה להמשיך לאמן אותו.

לא חושב שזה מה שימנע מאנשים לאמן למאמנים אחרים פוקימון או לך להמשיך לאמן את הפוקימונים שלך.

לכן אני נגד.

נערך בתאריך - על-ידי SupportMan
  • שווה 3
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות SupportMan כתב:

לא רואה במה זה יועיל כל כך.

זה כן נחוץ לדעתי לדעת מתי הפוקימון שלך עלה רמה כדי לראות מה הוא קיבל ואיפה להמשיך לאמן אותו.

לא חושב שזה מה שימנע מאנשים לאמן למאמנים אחרים פוקימון או לך להמשיך לאמן את הפוקימונים שלך.

לכן אני נגד.

בגלל זה אתה יכול לבחור אם להשים את זה או לא אני מכיר המון מאמנים שלא מאמנים לאחרים ולהם בתשלום בגלל זה

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות ash741 כתב:

בגלל זה אתה יכול לבחור אם להשים את זה או לא אני מכיר המון מאמנים שלא מאמנים לאחרים ולהם בתשלום בגלל זה

פעם ראשונה שאני שומע על זה, בכל אופן זה לא משהו שנחוץ.

יש הרבה דברים שאפשר לעשות בהגדרות על אותו סגנון אבל לא עשו את זה, כי זה לא משהו נחוץ לתפקוד המשחק.

ואם יעשו את זה, זה יהיה על הדרך ולא יעשו את זה לדעתי במקום משהו שעובדים עליו, ככה שגם אם זה יתקבל זה לא יקרה בזמן הקרוב.

אבל אני עדיין לא רואה בזה משהו הכרחי לצערי שמצריך לעשות את זה כרגע.

• אהבתי 1
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה במה זה מועיל לעשות את השינוי הזה 

שעולים רמה עם הפוקימון זה מראה שם את ההתקפה החדשה שיכולים ללמד את הפוקימון אז להוריד את זה יבטל את האופצייה הזאת 

אני נגד הפעם סליחה

• אהבתי 1
  • שווה 1
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

אני ניטרלי כי נכון שזה יעזור לחלק מהחרשנים שפחות דואגים לרמה של הפוקימון באותו הזמן 

אבל מצד שני זה גם לא משהו שצריך להשקיע בשביל להוסיף זה לא משהו שכל כך צריך אותו למרות שזה יכול לעזור

לפני ב-22.1.2024 ב 5:58 PM זורפה כתב:

לא רוצה במה זה מועיל לעשות את השינוי הזה 

שעולים רמה עם הפוקימון זה מראה שם את ההתקפה החדשה שיכולים ללמד את הפוקימון אז להוריד את זה יבטל את האופצייה הזאת 

אני נגד הפעם סליחה

אבל מה שאתה לא רואה שהוא לא כתב שיבטלו את האפשרות הוא התכוון שתהיה אפשרות לבטל את זה ולהחזיר במידה ויש צורך

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות jkk כתב:

אני ניטרלי כי נכון שזה יעזור לחלק מהחרשנים שפחות דואגים לרמה של הפוקימון באותו הזמן 

אבל מצד שני זה גם לא משהו שצריך להשקיע בשביל להוסיף זה לא משהו שכל כך צריך אותו למרות שזה יכול לעזור

אבל מה שאתה לא רואה שהוא לא כתב שיבטלו את האפשרות הוא התכוון שתהיה אפשרות לבטל את זה ולהחזיר במידה ויש צורך

אני יודע ראיתי שהוא רשם את זה אבל שוב פעם אני אומר אם סתם נגיד שחקן כן בוחר לבטל את הפעולה זה ימנע ממנו ללמוד מתקפה חדשה ורלוונטית לפוקימון הוא יכול לפספס את זה 

• אהבתי 1
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות זורפה כתב:

אני יודע ראיתי שהוא רשם את זה אבל שוב פעם אני אומר אם סתם נגיד שחקן כן בוחר לבטל את הפעולה זה ימנע ממנו ללמוד מתקפה חדשה ורלוונטית לפוקימון הוא יכול לפספס את זה 

כן אני יודע זאת גם אחת הסיבות שאני נגד

• שווה 2
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לא נחוץ כל כך לדעתי, כמו יתר הסיבות שהועלו כאן זה מועיל לדעת מתי אתה ולה רמה, אם זה היה מבטל את החרישה האוטומטית הייתי מציע את זה בעצמי.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

שלום,

ההודעה המוקפצת בעת עליית רמה מביאה אינפורמציה חיונית לשחקן - ברגע שההודעה הזו קופצת הוא יודע שהפוקימון שלו עלה רמה, הודעה זו היא חיונית.

האפשרות לבטל את ההודעה הזו לא תתווסף, השחקן יכול לאשר את ההודעה בלחיצת כפתור אחת, ולמרבית השחקנים ההודעה הזו מסייעת ונותנת מידע חיוני.

לכן, הצעתך נדחתה.

תודה על הצעתך, נשמח לראות הצעות נוספות ממך בפורום המשחק,

ננעל.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• Doom man נעל את אשכול
אורח
נושא זה נעול לתגובות חדשות.
  • צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.
  • פעילות אחרונה

1. 0