מעבר לתוכן

ערעור על באן

DarkGod

הודעות מומלצות

שם משתמש במשחק: DarkGod

קישור לפרופיל: אי אפשר 

סיבה: קיבלתי הודעה אדומה ועניתי אחרי 30 שניות (בעיניי זמן תגובה הגיוני אך לא רלוונטי) וקיבלתי באן.

עכשיו זה ברור שאני לא משתמש בבוט הממוצע שלי 5-10 אלף בקושי אם הייתי משתמש בבוט היה מעל 20 ביום...

מה שהיה זה שראיתי סדרה כהרגלי כשאני חורש וכמה שניות של חוסר ריכוז זה מה שגרם למענה איטי יותר מבדרך כלל (קיבלתי עשרות הודעות אדומות).

עכשיו כן אני יודע שצריך להיות מרוכזים כשעושים קרבות,

אבל קורה שלפעמים מתפספס, זה לא סיבה לבאן.

אשמח להתחשבות והסרת הבאן בלי יותר מידי נזק למשתמש.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

שלום וברכה.

מעל 30 שניות לא להגיב תו מסוים בצ'אט זה זמן שהוא לא הגיוני לאור העובדה שההודעה והכתב שלה גדולים מאוד במטרה שלא תוכל לפספס.

ציינת שאתה יודע שצריך להתרכז בקרבות, אז למה אתה רואה סדרה? זה כמו להגיד לשוטר אני יודע שאסור לנסוע מעל 120 קמ"ש  אבל נסעתי 200 קמ"ש, אתה מכשיל את עצמך מלכתחילה.

מלבד שני הדברים הנ"ל, יש בידינו אנדצקיות נוספות שלא אחשוף כאן מלבד אחת שמראה שלחצת במקומות לא לחיצים(55 לחיצות).

צוות המשחק דוגל באמת, לכן אמירת האמת של הנעשה תקל משמעותית על הקנס בעוד שהתעקשות עם שקרים תוביל לקנס כבד ועונש חמור.

לסיכום, ללא שיתוף פעולה והודאה במעשה, הבאן לא יוסר.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות The king of demons כתב:

שלום וברכה.

מעל 30 שניות לא להגיב תו מסוים בצ'אט זה זמן שהוא לא הגיוני לאור העובדה שההודעה והכתב שלה גדולים מאוד במטרה שלא תוכל לפספס.

ציינת שאתה יודע שצריך להתרכז בקרבות, אז למה אתה רואה סדרה? זה כמו להגיד לשוטר אני יודע שאסור לנסוע מעל 120 קמ"ש  אבל נסעתי 200 קמ"ש, אתה מכשיל את עצמך מלכתחילה.

מלבד שני הדברים הנ"ל, יש בידינו אנדצקיות נוספות שלא אחשוף כאן מלבד אחת שמראה שלחצת במקומות לא לחיצים(55 לחיצות).

צוות המשחק דוגל באמת, לכן אמירת האמת של הנעשה תקל משמעותית על הקנס בעוד שהתעקשות עם שקרים תוביל לקנס כבד ועונש חמור.

לסיכום, ללא שיתוף פעולה והודאה במעשה, הבאן לא יוסר.

בוא נודה על האמת לחרוש בלי לעשות פעולה כולשהי במשך שעות זה פשוט משעמם זה פשוט לחזור על אותה הפעולה שוב ושוב במשך שעות...
לראות סדרה זה משהו שעוזר להעביר את הזמן בקרבות ואני בטוח ש99.9% מהשחקנים עושים את זה...
אמרת שבעינך זה לא זמן סביר אבל זה נראלי סביר לגמרי..
הדוגמא שלך שלך עם השוטר תמוהה בעיניי..
אם אסע 200 קמש מישהו עלול למות, אם אני שניה לא אסתכל במסך שום דבר לא יקרה.
בנוסף אני לא יודע איזה אינדקציות יש לך אבל זה פשוט מוטעה,לא השתמשתי בבוט אף פעם.
אני לא הולך להודות במשהו לא נכון.
זה כבר מרגיש שאתם מחפשים שחקנים ללא סיבה.
אין לי בעיה לעשות עם אחד מהצוות שיתוף מסך ולהראות את כל הקבצים שיש לי על המחשב.

נערך בתאריך - על-ידי DarkGod
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לאחר בדיקת כל האינדקציות והממצאים, ולאחר בירור מעמיק איתך, נראה שעדיין אתה נשאר בדעתך.

לאור חוסר שיתוף הפעולה הוחלט שהבאן לא יוסר כל עוד אין הודאה בנושא. 

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

אורח
נושא זה נעול לתגובות חדשות.
  • צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.
  • יצירת חדש...