מעבר לתוכן

האיש השחור-סיפור בהמשכים-חלק חמישי

דדנה

הודעות מומלצות

מבצע חילוץ בלתי חוקי
מאותו טיול אני חושבת איך להוציא את אבא ואת האיש השחור (למרות שבהתחלה לא רציתי) מהכלא ויום אחד חלמתי על רעיון אדיר! זה הולך ככה: אמא מתחפשת לשוטרת ומחליפה את השומר ואז אני ורון נכנסים ואמא מביאה לנו את המפתחות לכלא ואנחנו מוציאים אותם ולא חשבתי שתהיה בעיה בזה, ואז כמו בכול סיפור, הייתה בעיה... בעיה ענקית! הכול הלך חלק עד ש... כול האסירים ברחו ואז תפסו אותנו על חם.
                                 חזרה לחדר החקירות
הנה אני שוב מוצאת ת'צמי בחדר החקירות ושוב אבא נכנס לכלא אבל הפעם ביקשו ממני להסביר: "הרי אמרת שלא היית שוטפה לפשע" החוקר אמר ועניתי בלעג: "לא הייתי שוטפה לפשע, פעם שעברה." ואז הוא שאל: "אם כך למה את משחררת את שניהם? שני הפושעים הגדולים ביותר בכול הזמנים?" עניתי: "כי זה אבא שלי אולי? לא חשבת על זה?" "כן, טוב זאת לא סיבה לפשוע ככה." הוא ענה בהרהור, הסכמתי איתו, אני חייבת לאמר, ואז הוא אמר לי וכנראה גם לאמא ורון: "אתם נכנסים לכלא אבל רק לחודשיים למרות שזה היה פשע ענק, וזה סיכן את כול העולם ואשתו ובניו ובנותיו ונכדיו ונכדותיו וכן הלאה... אבל שני קטינים ואמא שלהם לא יכולים, כלומר אסור לשים אותם במאסר עולם כמו שרציתי." באותו הרגע הבנתי שהוא השוטר הרע או לפחות ככה חשבתי, ואז אני וכנראה גם אמא ורון התנגדנו ואז נכנס לחדר שוטר ענק עם שרירי דינוזאור וצעק: "את נכנסת לכלא עכשיו!!!!" עניתי ביבבה: "לא!" אז הוא אמר: "כנראה שנצטרך לעשות את זה בדרך הקשה" והתקרב אלי תוך כדי לעשות קליקים בכול מקום אפשרי... ואז עצר, הוריד את מדי השוטר ו...זה היה האיש השחור! הוא רץ לשוטר וחנק אותו למוות ולחש לי: "בואי נצא מפה לפני שישימו לב כי אין לי כוח לחזור לכלוב ציפורים הזה." הלכתי איתו מהחדר ואז גיליתי שאבא עשה אותו דבר עם אמא ועוד מישהו לא מוכר עשה את זה עם רון, אה רגע זה ההוא שאבא ניצח בהורדת ידיים... החלטתי החלטה: מעכשיו אבא והאיש השחור לא נתפסים יותר ואני רון ואמא מחפים עליהם בפריצות ל"כלובי ציפורים" כמו שהאיש השחור קורא לזה.

מקווה שניהנתם: דדנה

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את כל 5 החלקים, ודה שהסתקרנתי- הרעיונות והעלילה שלך יפים וחדשים.

עיצוב הסיפור, והאורך- פה אפשר לשפר.

הייתי מאריך כל פרק ועובד על איך האשכול ייראה (להגדיל טיפה את הכתב, נניח- ולא לדחוס הכל לפסקה אחת).

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את הסיפור זה סיפור טוב

אבל אם אפשר להגדיל את הכתב פעם הבאה

ואולי גם לנסות לעשות פרקים ארוכים יותר 

אני אשמח

אבל בכללי אתה כותב טוב

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
לפני ב-20.11.2023 ב 11:58 PM BlackWolf כתב:

אהבתי את הסיפור זה סיפור טוב

אבל אם אפשר להגדיל את הכתב פעם הבאה

ואולי גם לנסות לעשות פרקים ארוכים יותר 

אני אשמח

אבל בכללי אתה כותב טוב

סבבה, תודה על התמיכה ועל העזרה

לפני ב-20.11.2023 ב 8:48 PM FreddieNF כתב:

קראתי את כל 5 החלקים, ודה שהסתקרנתי- הרעיונות והעלילה שלך יפים וחדשים.

עיצוב הסיפור, והאורך- פה אפשר לשפר.

הייתי מאריך כל פרק ועובד על איך האשכול ייראה (להגדיל טיפה את הכתב, נניח- ולא לדחוס הכל לפסקה אחת).

נערך בתאריך - על-ידי דדנה
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני ב-1.12.2023 ב 11:43 AM דדנה כתב:

היי, אין להגיב על אשכול שעברו שבועיים מאז התגובה האחרונה בו.

כמו כן, אין להגיב שתי תגובות ברצף בלי שתהיה תגובה של מישהו אחר שתחצוץ בינהן.

האשכול ננעל והתגובות מוזגו

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

אורח
נושא זה נעול לתגובות חדשות.
  • צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.
  • יצירת חדש...