מעבר לתוכן

הצעה|החייאת הפורום

trenkl

בעד או נגד ההצעה?  

8 הצבעות

1. 1. תענו נו

• בעד
      5
    • נגד
      3

הודעות מומלצות

שם במשחק: Sanity

קישור לפרופיל:https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=Sanity

כותרת ההצעה: הכותרת כבר רשומה למעלה-אולי שורה מיותרת בטופס?

תיאור ההצעה: שינתן תפקיד (אולי עם פרס במשחק) לשחקנים עם הבנה בנושא מסויים בשביל שיפיעילו פורום. לא תפקיד ניהולי, פשוט לפתוח אשכולות ולהגיב.

לצורך הדוגמא אם יש שחקן שמבין במוזיקה למשל-לתת לו את התפקיד בפורום מוזיקה, נושאים כלליים-דיונים כלליים...

במה ההצעה תשפר את הפורום: המון אשכולות יגרמו לפעילות-שתמשיך הלאה...

נערך בתאריך - על-ידי trenkl
  • שווה 1
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות kiritoxz כתב:

לא רואה סיבה שיקבלו על דבר כזה פרס.. חוץ מזה אני ניטרלי הפורום לא מעניין אותי כלכך

שיהיה סיבה לפוש מטורף להתחלה. 

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית נגד זה שבכללי יקבלו פרסים מהפורום לליגה, הפורום אמור להיות אתר חיצוני אין שום סיבה שיקבלו פרסים אל הליגה, לתת פרסים בשביל שתהיה כאן פעילות זה די עצוב אבל כן

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה kiritoxz כתב:

אני אישית נגד זה שבכללי יקבלו פרסים מהפורום לליגה, הפורום אמור להיות אתר חיצוני אין שום סיבה שיקבלו פרסים אל הליגה, לתת פרסים בשביל שתהיה כאן פעילות זה די עצוב אבל כן

לא חיצוני, נוסף.

אני נגד ההצעה מסיבה אחרת- אני לא חושב שאנשים צריכים להוציא אשכולות חובה כי זה עלול לגרום להם לאבד את החשק.

אני כן מבין את הרצון להחחות את הפורום- והכיוון יפה, אבל לא נראה לי שזה פרקטי ׳לשכור׳ אנשים להיות פעילים

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות kiritoxz כתב:

אתה מקנא בנו שאנחנו מצליחים להתפרנס יפה יפה מהפורום? באשכולות שלי אני משקיע פי 10 ממה שאתה משקיע בחרישה הסתמית שלך 

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

אני לא נגד הרעיון פר סה, אבל מרגיש לי מיותר לעשות את זה כתפקיד. זו הצעה קצת מגונה, לבקש לעשות משהו שכל אחד יכול לעשות ללא תשלום עבור שכר מסוים. הפורום הוא לא עבודה, לכן לא מחייב בשכר.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות kiritoxz כתב:

תקרא את מה שכתב TheUnreal באשכול הפתיחה מחדש של הפורום

"החלטנו בכל זאת, לעלות פורום חדש - בגרסה חדשה יותר - כי אנחנו מאמינים, שהקהילה עצמה היא מה שחשוב."

לכן על השקעה בקהילה תקבל גם פרס במשחק-לי נשמע הגיוני

נערך בתאריך - על-ידי trenkl
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות KaitoSama כתב:

אתה מקנא בנו שאנחנו מצליחים להתפרנס יפה יפה מהפורום? באשכולות שלי אני משקיע פי 10 ממה שאתה משקיע בחרישה הסתמית שלך 

אחד יש דרך לדבר.

שתיים מה יש לי לקנא בכם שאתם מקבלים פרסים? זה פשוט לא ריאלי שתקבלו פרסים מכאן לליגה לדעתי.

3 תשקיע כמה שתקיע זאת ממש לא תחרות ואתה לא יודע כמה אני משקיע ב"חרישות הסתמיות שלי" כמו שאני לא מזלזל בדברים שלך אל תזלזל בשלי תודה.

לפני 17 שעות FreddieNF כתב:

לא חיצוני, נוסף.

אני נגד ההצעה מסיבה אחרת- אני לא חושב שאנשים צריכים להוציא אשכולות חובה כי זה עלול לגרום להם לאבד את החשק.

אני כן מבין את הרצון להחחות את הפורום- והכיוון יפה, אבל לא נראה לי שזה פרקטי ׳לשכור׳ אנשים להיות פעילים

כוונתי בחיצוני הייתה שזה דבר נוסף לליגה אבל שלא בהכרח קשור אם אתה מבין את הכוונה שלי במקרה.

אני מבין למה אתה נגד אבל בכל זאת קבלת פרסים על זה שהם עושים אשכולות זה לא מתאים בעיניי ועוד פרסים מוגזמים אפשר להגיד.

אני מסכים איתך, זה באמת כמו לשכור וכבר אמרו לי שהפרסים זה בשביל שתהיה פעילות וחיים בפורום שזה לא דבר פרקטי כמו שאמרת

לפני 6 שעות trenkl כתב:

תקרא את מה שכתב TheUnreal באשכול הפתיחה מחדש של הפורום

"החלטנו בכל זאת, לעלות פורום חדש - בגרסה חדשה יותר - כי אנחנו מאמינים, שהקהילה עצמה היא מה שחשוב."

לכן על השקעה בקהילה תקבל גם פרס במשחק-לי נשמע הגיוני

אני מבין את הכוונה בלהחיות את הפורום ושתהיה פעילות אבל בעיניי זה כמו לשכור אותם שיעלו אשכולות ויקבלו תמורה מבין? הפרסים גם יחסית מוגזמים בעיניי

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
  • אחראי הקהילה

היי,

אחת מהמטרות שלנו היא שתהיה פעילות גבוהה בפורום. אנחנו מעודדים לפעילות גבוהה במגוון דרכים, ומחלקים פרסים/ בונוסים בתדירות גבוהה. תחרויות, בחירת העורך וכדומה עוזרים מאוד להשגת המטרה הזו.

ברגע שניתן לשחקנים מסויימים העדפה על פני שחקנים אחרים בפורום, ובמיוחד רק כי יש להם הבנה בנושא מסויים ונשלם להם כדי שיהיו פעילים, אנחנו מפספסים את כל המטרה שלנו מהפורום.

אתה מבין במוזיקה? אתה אוהב מוזיקה? למה שלא תשתף את הקהילה, תיצור תוכן איכותי ותגיב בתוכן של אחרים? נכון, לא תקבל תשלום כלשהו על כך בוודאות, אבל אתה כן עשוי לקבל תגמולים נחמדים מדי פעם.

המצב שאתה מתאר עלול להגיע לשלושה מקומות שאנחנו לא רוצים בהם:

1. רק השחקנים שמקבלים תשלום יהיו פעילים בפורום.
  2. כולם ירצו לקבל תשלום, ומי שלא יקבל יתרגז וייצור ריבים.
  3. כל השחקנים יקבלו תשלום קבוע וייצרו תוכן לא בשביל לשתף בו אחרים, אלא כדי לקבל את התשלום שלהם.

המטרה שלנו היא בראש ובראשונה שהשחקנים ייצרו תוכן כדי לשתף בו אחרים, ולהרגיש חלק מהקהילה הנפלאה שלנו. יחד עם המטרה הזו אנחנו כן רוצים לתגמל את השחקנים על הפעילות מדי פעם בפעם, אך להפוך את התגמולים הללו לתשלום קבוע זה לא הפתרון הנכון.

כמובן, שאם שחקן משקיע לאורך תקופה בפורום, ומרגיש שהוא יכול לתרום במיוחד בנושא מסויים, כמו פורום מוזיקה שציינת בדוגמא שלך, ובכללי הוא חושב שהוא מתאים לצוות, הוא מוזמן להציע מועמדות לצוות הפורום, ובמידה והוא יתקבל הוא יוכל להשפיע יותר על הנעשה בפורום.

לכן, ההצעה נדחתה.

תודה על הצעתך, נשמח לקבל הצעות נוספות ממך בפורום המשחק. ננעל.

• שווה 3
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

אורח
נושא זה נעול לתגובות חדשות.
  • צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.
  • פעילות אחרונה

1. 5

דירוג כל המכונים הראשונים של משחקי הפוקימון

2. 1

פריט חדש