מעבר לתוכן

שאלות נפוצות

גילעד

הודעות מומלצות

• אחראי הקהילה

הוחלט לבצע פרוייקט שבו ההנהלה וחברי צוות התמיכה ייזמו שאלות נפוצות שנשאלות במשחק בשגרתיות ויביאו עליהן תשובה.

העמוד הזה יתעדכן מעת לעת עם שאלות ותשובות חדשות.

סוגייה 1:

שאלה: 

כיצד לוכדים פוקימון?

תשובה: 

על מנת ללכוד פוקימון, יש צורך בפוקדור/ים. (אותם ניתן להשיג בשוק). שים לב שיש כמה סוגים של פוקדורים. בחר את הטוב ביותר עבורך.

גש למפת ההתקפה, בחר איזור ותתחיל בקרב.

על מנת שסיכוי הלכידה יהיה גבוה יותר, יש להחליש את הפוקימון ולהוריד לו חיים (למעט מאסטר בול) , אך היזהר לא להרוג אותו.

לחץ על כפתור החפצים, בחר בפוקדור המבוקש, לחץ על "השתמש" ותקווה שתתפוס. 

במידה ולא הצלחת, אתה רשאי לנסות שוב ושוב. שים לב שלכל פוקימון סיכוי תפיסה שונה שאותו תוכל לראות ב"מידע על פוקימונים". בחר פוקדור בחוכמה.

סוגייה 2:

שאלה:

כיצד משיגים כסף במשחק?

תשובה: 

ניתן להשיג כסף דרך:

- גלגל המזל, מכירת פוקימונים וחפצים, לוטו, "פצח את הכספת", קרבות נגד מאמנים, גניבה דרך כפתור בפרופיל, לעבוד, להשלים משימות, פתיחת תיבות, הצלחה בקודי הפתעה, זכייה באיוונטים / פעילויות / תחרויות, קנייה ממשתמשים דרך מרכז המסחר, קניית חבילות הפרימיום המובחרות, ודרך המסע הגדול.

.

סוגייה 3:

שאלה:

כיצד משיגים זהב במשחק?

תשובה: 

ניתן להשיג זהב ע"י מכירת פוקימונים או חפצים, השלמת המשימות היומיות, להשלים משימות במשחק, מציאת אבן האיוונט, לוטו, מירוצי רייהורן, הגרלות מטעם ההנהלה, הובלה בקרבות היום, הובלה בטורניר הדייג, פתיחת תיבות, זכייה במירוצים, שימוש בגלגל המזל, הצלחה בקודי ההפתעה, זכייה בתחרויות ופעילויות, קנייה ממשתמשים אחרים דרך מרכז המסחר, קניית חבילות הפרימיום המובחרות, ודרך המסע הגדול.

סוגייה 4:

שאלה: 

איך מפתחים פוקימונים לפוקימוני מגה?

תשובה: 

במידה ולפוקימון יש התפתחות מגה, על מנת לפתח אותו יש צורך באבן מגה ובסכום סמלי של זהב. תדאג שהפוקימון המבוקש יהיה בשישייה ולא בבית.

כנס לעמוד "חפצים", חפש את אבן המגה, לחץ על השתמש ומיד לאחר מכן בחר בפוקימון המבוקש. תתחדש! יש לך פוקימון מגה חדש.

סוגייה 5:

שאלה: 

יש לי בעיה במשחק. לא הבנתי משהו. למי אני פונה?

תשובה: 

במשחק יש לנו צוות מסור מאוד שלב ליבו הוא לעזור לשחקנים בבעיות והוא נקרא צוות תמיכה. הם מסומנים בירוק בצ'אט המשחק וברשימת המחוברים.

כל בעיה שיש לכם להפנות דרכם והם יתנו לכם את המענה הטוב ביותר.

סוגייה 6:

שאלה: 

נתקלתי בבאג / בעיה שחבר בצוות התמיכה לא הצליח לפתור עבורי. מה אני עושה?

תשובה: 

יש לפתוח נושא בפורום משוב ותמיכה. במידה ועבר זמן ממושך העולה על24 שעות, ניתן לפנות במשחק.

יש לפנות לאחד המנהלים במשחק או הבעלים שמסומנים בכחול / אדום בצ'אט המשחק וברשימת המחוברים. פונים דרך הודעה פרטית במשחק וממתינים לתשובה. זאת כמובן אם קודם פתחתם נושא רלוונטי בפורום המשחק.

סוגייה 7:

שאלה: 

שחקנים אמרו לי שניתן להשיג פוקימונים, זהב וכסף דרך החידון השבועי. מהו החידון השבועי?

תשובה: 

החידון השבועי הוא חידון שמתנהל אחת לשבוע ע"י אחד מחברי צוות התמיכה. החידון כולל מספר מוגדר של שאלות והשחקן שעונה נכונה על מירב השאלות זוכה בפרס.

הכרזה על החידון תהיה מספר שעות לפני בראשו של הצ'אט ו/או הודעה בעמוד הפייסבוק של המשחק.

סוגייה 8:

שאלה: 

איך עולים לצוות תמיכה / משתמש כבוד / אלוף הליגה?

תשובה: 

נא לקרוא את מידע על הדרגות במשחק.

סוגייה 9:

שאלה:

מהו מצב של פוקימון? איך אני משנה מצב של פוקימון?

תשובה: 

מצב של פוקימון בעצם מעניק לפוקימון יתרון באחד הסטאטים וחסרון בסטאט אחר. ראה: מצבי פוקימונים.

ניתן לשנות את מצבו של הפוקימון בעזרת אבן מצב שניתנת להשגה בטבע / קודי הפתעה.

סוגייה 10:

שאלה:

באיזה פוקדור כדאי לי להשתמש לשם לכידת פוקימון?

תשובה:

הפוקדור הטוב ביותר הוא מאסטר בול שסיכוי הלכידה שלו הוא 100% בלא תלות בכמות החיים של הפוקימון.

אולם, לא נשתמש על כל פוקימון בפוקדור זה. נשתמש בו על פוקימונים חזקים וקשים ללכידה.

יש פוקדורים נוספים שלפני שאתם משתמשים בהם,תקראו לאיזה אלמנט או באיזו סיטואציה כדאי להשתמש בהם.

סוגייה 11:

שאלה:

יש לי פוקימון עם הרבה התקפה מיוחדת, זאת אומרת שמתקפות מיוחדות אצלו יהיו חזקות יותר. איך אני אדע אם מתקפה היא מיוחדת או לא?

תשובה: 

כדי לדעת אם מתקפה כלשהי היא מיוחדת או פיזית (רגילה), ניתן לחפש בגוגל את שם המתקפה בצירוף המילה Bulbapedia (לדוגמא הקלידו Bulbapedia Flamethrower ), כנסו לתוצאה הראשונה, ותראו שמתחת לתמונה של המתקפה בצד ימין רשום "Category". אם רשום ליד הקטגוריה את המילה "Physical", המתקפה היא רגילה/פיזית. אם רשום "Special", המתקפה היא מיוחדת.

לאחרונה נוספה לליגה האפשרות לראות אם מתקפה היא מיוחדת או פיזית בעמוד "מידע על התקפות".

סוגייה 12:

שאלה:

מהו IV / EV?

תשובה:

ראה מדריך IV ּּ+ EV.

ניתן לשאול פה שאלות ושאלות נבחרות ייכנסו לאשכול עם תשובה. ניתן להקפיץ את האשכול בכל עת.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• גילעד נעוץ וגם מומלץ את האשכול

הצטרפות לשיח

באפשרותך לשלוח הודעה כעת ולהירשם מאוחר יותר. אם ברשותך חשבון, ניתן להתחבר עכשיו לשליחת הודעה דרך חשבונך.

אורח
הוספת תגובה

×   הדבקה כטקסט עשיר.   הדבקה כטקסט רגיל במקום

מאושרים אך ורק 75 סמייקונים.

×   הקישור שלך מוצמד אוטומטית.   הצגה כקישור במקום

×   תוכן הקודם שלכם שוחזר.   ניקוי עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.
  • יצירת חדש...