מעבר לתוכן

להישאר מקום ראשון בדייג

123QWEASD

האם אתם בעד או נגד?  

4 הצבעות

1. 1. האם אתם בעד או נגד?

הודעות מומלצות

בוקר/צהריים/ערב (מקווה שלא לילה) מקסימ/ים לכולם שמי במשחק הוא 123QWEASD

הצעתי היא: שיהיה POP UP גם לדייג כאשר נמצאים בטופ 3

אני חושב שזה יעזור בכך שימנע לדוג בטעות מתוך הרגל מה עוד שבניגוד לקרבות זה אפילו לא מעט אותך ולא מפריע 

אני אישית כשחזרתי למשחק לפני בערך חודש ובין הדברים הראשונים ששאלתי זה האם יש משהו שמונע ממני להרוג אגדיים ענו לי שיש POP UP שמונע ממך -דבר מדהים שאני ממש שמח שקיים  

תודה רבה והמשך יום נעים לכולם

נערך בתאריך - על-ידי 123QWEASD
אמרו לי שנדרש פורמט
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

אני בעד, אני זוכר שההצעה הזו באה עשרות פעמים ובסוף קיבלו רק חצי ממנה. אני מקווה שייעשו כמו שאתה מציע.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני ב-30.4.2024 ב 6:42 PM FreddieNF כתב:

אני בעד, אני זוכר שההצעה הזו באה עשרות פעמים ובסוף קיבלו רק חצי ממנה. אני מקווה שייעשו כמו שאתה מציע.

לא נראה לי שמשהו ישתנה הפעם

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות trenkl כתב:

לא נראה לי שמשהו ישתנה הפעם

כרגע יש כאלה שהצביעו נגד  אולי זאת הסיבה -תצביע בעד ואם יהי רוב מוחץ אולי הפעם כן יתקנו

ובאמת כל מי שהצביע נגד ממש אשמח אם תוכלו לומר למה אולי נמצא פיתרון אחר שיהיה מוסכם על כולם

(כגון שיהיה כפתור הזזה שרק מי שיפעיל אותו יקבל את המגבלה)

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי הקהילה

היי, כפי שנאמר פה, ההצעה הוצעה מספר פעמים בעבר- ובעקבותיה נכנסה האזהרה שיש במידה ואתה בטופ.

לא ראיתי התייחסות שלך לתגובות של הצוות להצעות הקודמות, ולכן אני לא מבין למה פתחת את ההצעה מחדש.

אם אתה חושב שלמרות המענה של הצוות והסיבות שצוינו בהודעה ממנו יש צורך בשינוי נוסף- תתייחס לסיבות השונות. אחרת פשוט תקבל אותו המענה כי הסיבות נותרו כמו שהן..

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות גילעד כתב:

היי, כפי שנאמר פה, ההצעה הוצעה מספר פעמים בעבר- ובעקבותיה נכנסה האזהרה שיש במידה ואתה בטופ.

לא ראיתי התייחסות שלך לתגובות של הצוות להצעות הקודמות, ולכן אני לא מבין למה פתחת את ההצעה מחדש.

אם אתה חושב שלמרות המענה של הצוות והסיבות שצוינו בהודעה ממנו יש צורך בשינוי נוסף- תתייחס לסיבות השונות. אחרת פשוט תקבל אותו המענה כי הסיבות נותרו כמו שהן..

תוכל לכוון אותי לאיזה אשכול הכי רלוונטי שאליו אתייחס?

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי הקהילה
לפני 3 דקות 123QWEASD כתב:

תוכל לכוון אותי לאיזה אשכול הכי רלוונטי שאליו אתייחס?

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות גילעד כתב:

נראה שהיה שם רוב מוחץ שביקש להוסיף וללא טענות נגד למעט הצוות תמיכה שאמר להשאיר אחריות על השחקן 

כרגע הדיאלוג שם נעול

בכל מקרה לא ירדתי לסוף דעתם של צוות התמיכה למה לא להוסיף אם המאזן הוא 9-1 לטובת השינוי של הוספת חסימה לדייג

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי הקהילה
לפני 1 דקה 123QWEASD כתב:

נראה שהיה שם רוב מוחץ שביקש להוסיף וללא טענות נגד למעט הצוות תמיכה שאמר להשאיר אחריות על השחקן 

כרגע הדיאלוג שם נעול

בכל מקרה לא ירדתי לסוף דעתם של צוות התמיכה למה לא להוסיף אם המאזן הוא 9-1 לטובת השינוי של הוספת חסימה לדייג

הוספנו, אזהרה בצבע אדום במידה ואתה בטופ.

למה אתה חושב שצריך משהו מעבר?

דבר נוסף שמופיע בתגובה של הצוות- לדעת הצוות עדיין נדרשת אחריות מסוימת מצד השחקן, ואנחנו לא רוצים למנוע ממך את האפשרות לדוג שוב גם אם אתה בטופ

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות גילעד כתב:

הוספנו, אזהרה בצבע אדום במידה ואתה בטופ.

למה אתה חושב שצריך משהו מעבר?

דבר נוסף שמופיע בתגובה של הצוות- לדעת הצוות עדיין נדרשת אחריות מסוימת מצד השחקן, ואנחנו לא רוצים למנוע ממך את האפשרות לדוג שוב גם אם אתה בטופ

אני חושב שהאזהרה לא מספיקה כי לא שמים לב אליה וכמו שכאשר יש פוקימון בנדירות גבוהה/אגדי אנשים לוחצים על ההתקפה ולא מתמיד שמים לב איזה פוקימון מופיע מולם (ולמרות שהוא ממש מולך עדיין צריך לעצור) 

אז כאשר אנחנו דגים כל 5 דק שזה עשרות פעמים ביום מתוך הרגל זה מוכח* ככמעט בלתי אפשרי

*אפשר להוסיף COUNTER שכל פעם שמישהו יצא מהטופ 3 כאשר התוצאה שלו יותר גבוהה מהשלישי של אותו יום בשעה 11:59:59 וככה באמת לראות כמה פעמים זה קורה 

ואם זה קורה באמת להרבה אנשים הרבה פעמים אז באמת אי אפשר לצפות שיסימו לב להתראה 

(תודה רבה על התגובות המהירות (כיף לבקש עזרה כששומעים אותך))

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי הקהילה
לפני 3 דקות 123QWEASD כתב:

אני חושב שהאזהרה לא מספיקה כי לא שמים לב אליה וכמו שכאשר יש פוקימון בנדירות גבוהה/אגדי אנשים לוחצים על ההתקפה ולא מתמיד שמים לב איזה פוקימון מופיע מולם (ולמרות שהוא ממש מולך עדיין צריך לעצור) 

אז כאשר אנחנו דגים כל 5 דק שזה עשרות פעמים ביום מתוך הרגל זה מוכח* ככמעט בלתי אפשרי

*אפשר להוסיף COUNTER שכל פעם שמישהו יצא מהטופ 3 כאשר התוצאה שלו יותר גבוהה מהשלישי של אותו יום בשעה 11:59:59 וככה באמת לראות כמה פעמים זה קורה 

ואם זה קורה באמת להרבה אנשים הרבה פעמים אז באמת אי אפשר לצפות שיסימו לב להתראה 

(תודה רבה על התגובות המהירות (כיף לבקש עזרה כששומעים אותך))

לא ענית על חלק משמעותי מהתגובה שלי- "לדעת הצוות עדיין נדרשת אחריות מסוימת מצד השחקן, ואנחנו לא רוצים למנוע ממך את האפשרות לדוג שוב גם אם אתה בטופ"

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות גילעד כתב:

לא ענית על חלק משמעותי מהתגובה שלי- "לדעת הצוות עדיין נדרשת אחריות מסוימת מצד השחקן, ואנחנו לא רוצים למנוע ממך את האפשרות לדוג שוב גם אם אתה בטופ"

מאותה סיבה שבאגדיים אין אחריות על השחקן 

(שאני מעריך שזה מכיוון שהרגו הרבה אגדיים בטעות-אז גם פה אם תעשו בדיקה של כמה דגו בטעות אני חושב שזו כמות מספקת לכך שתמנעו לדוג בטעות)

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

הצטרפות לשיח

באפשרותך לשלוח הודעה כעת ולהירשם מאוחר יותר. אם ברשותך חשבון, ניתן להתחבר עכשיו לשליחת הודעה דרך חשבונך.

אורח
הוספת תגובה

×   הדבקה כטקסט עשיר.   הדבקה כטקסט רגיל במקום

מאושרים אך ורק 75 סמייקונים.

×   הקישור שלך מוצמד אוטומטית.   הצגה כקישור במקום

×   תוכן הקודם שלכם שוחזר.   ניקוי עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.
  • יצירת חדש...