מעבר לתוכן

סיפור| תסביר לי

FreddieNF

הודעות מומלצות

אני מתחננת בפניו, והוא לא מקשיב.

זה היה הקש ששבר את גב הגמל, אתמול התקשרתי אליו-לא ענה, היום בבוקר התקשרתי אליו- לא ענה.

כשהוא הגיע לארוחת ערב אתי היום, הוא אכל את הספגטי שהכנתי לו בזריזות, נתן לי נשיקה קטנה על הלחי והתכונן לצאת.

התגעגעתי לזמנים שהוא פינק אותי, שהתייחס רק אליי, שהתקשר אליי לשם שינוי- קבע לנו ארוחות ערב במסעדות יוקרה.

אהבתי שהייתי כל עולמו, איך הוא הסתכל עליי כשהתחלתי לצאת איתו, כשהסכמנו שאנחנו אוהבים אחד את השני, כשהתחתנו, וכשהוא הציע לי נישואים.

הכל חוזר לאותו הלילה, אני חוזרת הבייתה אחרי יום ארוך- רוצה רק להרגע, ואיך שאני מתקרבת לדירה אני שומעת צליל של כינור.

אני פותחת את הדלת לראות אותו מנגן בשבילי בכינור, (היה לו קשה מאוד להתאמן על הכלי הזה, משום מה) ורדים בכל הדירה, ושטיח אדום פרוש לרגליי.

הוא לא באמת הציע לי נישואים באותו הלילה, הוא לא היה צריך- אני פשוט הסכמתי, והוא חייך ושתק.

ועכשיו, אני מתחננת בפניו והוא כאילו בכלל לא שם לב שאני מדברת איתו- בכלל לא מסתכל עליי, ורק מחפש את המפתח לדלת.

"תסביר לי!!" אני מתחננת בפניו "תסביר לי מה קורה? יש מישהי אחרת? אתה כבר לא אוהב אותי? מה יש?!?!?".

הוא אפילו לא מרים מבט, אז אני תופסת לו את הפרצוף, לא אכפת לי שהוא מתעוות בכאב- ומכריחה אותו להסתכל לי לתוך העיניים, אני רואה שם רק סימני שאלה.

'הוא בחור מקסים' אני מזכירה לעצמי 'הוא חמוד, הוא נחמד, לא צועק, שקט בכללי- לא מדבר עם אף אחת אחרת או אפילו שם לב אליהן'.

...

אני מזכירה לעצמי את אותם דברים בתא המאסר שלי, שכן שמע את הירייה, הוא דיווח למשטרה.

הם תפסו אותי עומדת מעל הגופה, משלבת את אצבעות ידיו באצבעותיי.

ושרה לו שירי ערש, כמובן- הוא מת.

'זה מצחיק' אני אומרת לעצמי, הוא הרי ממילא מעולם לא שמע את הקול שלי.

הוא היה חירש בכל מקרה, הוא לא שמע את קולי מעולם.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

הצטרפות לשיח

באפשרותך לשלוח הודעה כעת ולהירשם מאוחר יותר. אם ברשותך חשבון, ניתן להתחבר עכשיו לשליחת הודעה דרך חשבונך.

אורח
הוספת תגובה

×   הדבקה כטקסט עשיר.   הדבקה כטקסט רגיל במקום

מאושרים אך ורק 75 סמייקונים.

×   הקישור שלך מוצמד אוטומטית.   הצגה כקישור במקום

×   תוכן הקודם שלכם שוחזר.   ניקוי עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.
  • פעילות אחרונה

1. 1

פריט חדש

2. 4

לשלם לבעלים כמות מסויימת של זהב כדי לבקש ממנו שיצור לך דמות

3. 1

לשפר את הפרסים של עליית רמה

4. 5

איוונט חבר מביא חבר

• סטטוסים אחרונים