מעבר לתוכן

הם ישלמו

Eytan

הודעות מומלצות

7/10/23- 11:00

אני עומד למות, אבל זה לא משנה לי. למה אתם שואלים? הם הרגו את החברים שלי, ועל גופתי שזה יעבור להם בשקט, הפעם הם הגזימו. עכשיו אני והמחלקה שלי מובלים יחדיו לשם, איפה שכל הזוועות בארצנו קורות כרגע. בעוד כשעה נגיע לבסיס, ומשם אני באופן אישי אגרום להם לשלם על מה שהם עשו, ולא משנה מה המחיר יהיה. אני יודע שזה אולי נשמע הרבה זמן, אבל אני יודע עמוק בלב שאולי זה הזמן האחרון שיהיה לי לכתוב. אבל אני לא יכול להדחיק את כל השנאה, אותה שנאה שנחקקה בליבי בשעות השבת האחרונות.

רק אתמול הייתי בבסיס, נהנה מעוד ארוחת שישי עם חברי. אבל שיחות הטלפון התכופות שהעירו אותי ואת שותפי לחדר, שיחות מלאות בדמעות ובכי, מלאות פחד על מה שקרה לי ולסובבי. לא יכולתי לעצור את עצמי מלהבין את האמת. כאשר עייני חשכו, הבנתי למה כולם כל כך דאגו. פתאום ארצנו הרגישה אחרת. מיד עליתי על מדים ורצתי למ"מ שלי לשאול מתי יוצאים.  לצערי הרב התשובה שלו הייתה הססנות, לא כי הוא לא רצה לצאת מיד ולהשמיד את האויב כמוני, אלא מאחר ולא היה לו איך את המענה לשאלה כל כך טריוויאלית באותו הרגע...

לבסוף יצאנו רק שעתיים אחרי ששמעתי על התועבה הזו. אבל הנסיעה הייתה לא קצרה, הרי הבסיס שלי היה ממוקם באזור השומרון לכן היינו צריכים לסוע נסיעה של 3 שעות עד הבסיס הבא. אבל אני חושב שזה אולי לטובה, ככה נוכל להתעדכן בתוכנית הפעולה, ככה נוכל למחוץ אותם יותר בקלות, ככה אולי לא אצטרך לראות עוד מחברי מתים בין הידיים שלי.  

אם אני הוא בסוף האדם הזה שנפל, אל תשכחו, חובם גדל. אני לא רוצה אפילו להרגיש כי המדינה שלנו רומתה. לא אוכל לשקוט כך, גם לא בעולם הבא.

8/10/23- 18:00

לילה טוב חברי היקר, הסר דאגה מליבך. הם ישלמו על מה שקרה לך ולעוד מאות. בבקשה תנוח בשקט בשכבך.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

מצמרר!

במותם ציוו לנו חיים.

שכל החיילים יחזרו לשלם בעזרת השם, ורפואה שלמה לכל הפצועים!

נערך בתאריך - על-ידי SupportMan
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

הצטרפות לשיח

באפשרותך לשלוח הודעה כעת ולהירשם מאוחר יותר. אם ברשותך חשבון, ניתן להתחבר עכשיו לשליחת הודעה דרך חשבונך.

אורח
הוספת תגובה

×   הדבקה כטקסט עשיר.   הדבקה כטקסט רגיל במקום

מאושרים אך ורק 75 סמייקונים.

×   הקישור שלך מוצמד אוטומטית.   הצגה כקישור במקום

×   תוכן הקודם שלכם שוחזר.   ניקוי עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.
  • פעילות אחרונה

1. 5

דירוג כל המכונים הראשונים של משחקי הפוקימון

2. 1

פריט חדש

3. 4

לשלם לבעלים כמות מסויימת של זהב כדי לבקש ממנו שיצור לך דמות

4. 1

לשפר את הפרסים של עליית רמה

• סטטוסים אחרונים