מעבר לתוכן

מדריך על איך להכין/להקפיץ פוקימון

הודעות מומלצות

ממה שראיתי אין מדריך על איך להפוך פוקימון למוכן [ולמקסם את היכולות שלו] אז אמרתי שיכול להיות נחמד לפתוח בשביל מי שלא יודע איך.

שם במשחק: ash741

קישור לפרופיל: https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=ash741

שלב ראשון: הפוקימון צריך להיות רמה 98 [אחרי אימוני ev]

שלב שני: כאשר הפוקימון רמה 98 נותנים לו 25 בוסטים [אלה שקונים מהשוק ב 2800] שיהפכו ל 75 כוח [אלה אם כן זה מוזהב ואז צריך 5 בוסטים יותר מהרגיל] למצב שהפוקימון מעלה נגיד שהמצב מעלה התקפה מיוחדת אז מעלים את הבוסט של ההתקפה המיוחדת בלבד!!!!!!!!!

[עד פה זה נקרא הקפצה ראשונית אפשר לעשות אותה אפילו ברמה 5 [במקרא שהפוקימון יוצא מצב ניטרלי על ההתחלה]אבל אני ממליץ שאם כבר משנים מצב אז אחרי שאימנתם את הפוקימון ev.]

שלב שלישי: להעלות את הפוקימון רמה לרמה 99 ולשנות לו את המצב [נכנסים למחוז - משנה המצבים מתחת לשוק] משנים מצב לפוקימון [בעלות של 100 זהב ואבן מצב].

שלב רביעי: לתת בוסט למצב החדש שהפוקימון מעלה נגיד עכשיו הוא מעלה במקום התקפה מיוחדת מהירות אז מעלים את הבוסט של המהירות [שוב רק את המהירות בלבד!!!!!!] במידה [ויוצא מצב מאוזן כגון bashful serious quirky hardy dociie אז מעלים לרמה 100 ועושים מה שבשלב שש] .

שלב חמישי: להעלות את הפוקימון לרמה 100 [אחרי שנתנו לו את הבוסטים שהוא העלה במצבים קודמים ולתת לו את שאר הבוסטים במקרה פה זה חיים הגנה התקפה והגנה מיוחדת [התקפה מיוחדת ומהירות כבר העלנו לו]. 

קישור לעמוד של האייוי במשחק:https://www.pokeisrael.net/?page=information&category=mod-info

וברמת העיקרון ככה מכינים/מקפיצים פוקימון מי שיש לו שאלה יכול לפנות אליי בפרטי אני יותר מאשמח לעזור לו [הקישור למעלה] או לשאול בצאט של הליגה [אני בטוח שיש אנשים שיעזרו לו 😄 ].

אם למישהו יש הצעות איך לשפר את האשכול אני ישמח שיגיד.

נערך בתאריך - על-ידי ash741
הוספת דברים
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות Lightning hammer כתב:

בעיקרון אחלה אשכול, הייתי עושה אותו מסודר יותר בכתב( שלבים בגדול ובצבעים עם כותרות וכו'...)

הוספתי קצת צבעים

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על המדריך! ללא ספק יעזור לשחקנים.

חשוב לציין שהקפצות ממולץ לעשות מרמה 98 ולא לפני כי יכולים להיות בעיות.

כמו כן, פוקימון שעשה הקפצה ושינה מצב למצב מוריד מהמצב הקודם,אסור לו לאמן ev של אותו מצב כי ירד לו ההקפצה.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

הצטרפות לשיח

באפשרותך לשלוח הודעה כעת ולהירשם מאוחר יותר. אם ברשותך חשבון, ניתן להתחבר עכשיו לשליחת הודעה דרך חשבונך.

אורח
הוספת תגובה

×   הדבקה כטקסט עשיר.   הדבקה כטקסט רגיל במקום

מאושרים אך ורק 75 סמייקונים.

×   הקישור שלך מוצמד אוטומטית.   הצגה כקישור במקום

×   תוכן הקודם שלכם שוחזר.   ניקוי עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.
  • יצירת חדש...