מעבר לתוכן

פירוט חפצים שמצאתי היום

jkk

פירוט חפצים שמצאתי היום  

6 הצבעות

1. 1. האם אתם בעד או נגד?

• בעד
      0
    • נגד
      6

הודעות מומלצות

שם במשחק: TurtlePro

לינק לפרופיל: https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=TurtlePro

תיאור ההצעה: שיהיה לך בצד איפה שכל הפרטים של מה יש לך יהיה לך גם משהו שיתחדש בכל יום שיהיה כתוב בו מה מצאת וכמה למשל:

פוקדורים:113

מטבעות:7

טבעות:2

אבנים:24

אחר:58

במה זה יעזור במשחק: שכל אחד ידע מה הוא מצא באותו יום ומה השלל וככה הוא ידע אם נעלם לו משהו לפי מה שיש לו ולפי מה שהוא מצא

או מה יש לו שהוא יכול למכור.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי הקהילה

לא הבנתי ממש את הצורך בהצעה. אתה מקבל התראה על כל חפץ שאתה מוצא, ואתה תמיד יכול לראות איזה חפצים יש לך ולדעת מה למכור. אני טועה?

בנוסף- דברים לא נעלמים סתם ככה.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר בכללי גם לפעמים גם אתה עושה מלא קרבות ולדף של ההתראות יש מגבלה של כמה התראות שהוא יכול להכניס וההתראות נעלמות וגם למי יש כוח לבדוק את כל ההתראות שיש לו ולעבור עליהם הוא רוצה להמשיך לעשות קרבות מהר

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי הקהילה
לפני 4 דקות jkk כתב:

אני אומר בכללי גם לפעמים גם אתה עושה מלא קרבות ולדף של ההתראות יש מגבלה של כמה התראות שהוא יכול להכניס וההתראות נעלמות וגם למי יש כוח לבדוק את כל ההתראות שיש לו ולעבור עליהם הוא רוצה להמשיך לעשות קרבות מהר

למה כמות המטבעות/ האבנים/ הפוקדורים שמצאתי מעניינת? במצב של היום אתה לא זוכר כמה טבעות/ תיבות מצאת ביום? אני תמיד יכול לראות את הכמות הנוכחית שיש לי מאותו החפץ- וזה מה שמעניין.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

שלום,

כאשר אתה מוצא חפץ במהלך ביצוע קרבות שדה, אתה מקבל התראה על מציאת החפץ.

במידה ושחקן רוצה לראות את כלל החפצים שהוא מצא במהלך היום, הוא יכול לבדוק זאת בהתראות וגם לבדוק ברכוש שלו - אין צורך בהודעה מיוחדת שמסכמת את החפצים שנמצאו על ידי השחקן במהלך היום.

לכן, הצעתך נדחתה,

תודה על הצעתך, נשמח לראות הצעות נוספות ממך בפורום המשחק,

ננעל.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• Doom man נעל את אשכול
אורח
נושא זה נעול לתגובות חדשות.
  • צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.
  • יצירת חדש...