עבור לתוכן
 • צור חשבון
×
×
 • צור חדש...

המובילים

 1. trenkl ツ

  trenkl ツ

  מנהל פורום דיבורים ודיונים כלליים


  • נקודות

   4

  • הודעות פעילות

   557


 2. גילעד1

  גילעד1

  צוות תמיכה


  • נקודות

   3

  • הודעות פעילות

   605


 3. NFrealmusic

  NFrealmusic

  משתמשים


  • נקודות

   2

  • הודעות פעילות

   2,062


 4. aviavi444

  aviavi444

  משתמשים


  • נקודות

   1

  • הודעות פעילות

   134


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/07/22 in all areas

 1. מצטיין החודש|יוני 22 חודש טוב ושבוע טוב לכולם! אני גאה להכריז על מצטיין החודש יוני 2022! מצטיין החודש יוני 2022 הוא.... היא... הם... @גילעד1!! שזוכה בלא פחות מ... טבעת מהירות וצבע בפורום עד סוף החודש! כל הכבוד על ההשקעה הרבה במהלך החודש! בנוסף, נבחרו 3 משתמשים נוספים, שהראו גם הם השקעה גדולה בפורום, וגם הם יקבלו פרס שווה. כל הכבוד! שלושת המשתמשים הם: @clili @Shadow Sonic @NFrealmusic שכל אחד מהם זוכה בלא פחות מטבעת לבחירה! (לא כולל מהירות, יהלום, אבדון ואודם) אתם מתבקשים לעדכן את @The King of Demons בטבעת שבחרתם בקישור הבא בהקדם האפשרי: https://www.pokeisrael.net/?page=send-message&player=Shinnok אשכול החודש|יוני 22 כמובן שאי אפשר בלי אשכול החודש! החודש היו התלבטויות בין כמה אשכולות, שבסופם נבחר האשכול הבא של @NFrealmusic: האשכול יוצג בהכרזות המערכת וחשבונך יזוכה בפרס של 30 זהב ! האשכול מתאים מאוד לתקופה, כל הכבוד! מי שעוד לא קרא, שימהר-שווה לקרוא! ברכות לכל הזוכים! חודש טוב לכל שחקני הליגה ומשתמשי הפורום!
  3 points
 2. תודה רבה, וברכות לשאר הזוכים, כולם הראו השקעה גבוהה בהחלט. תודה רבה גם לצוות הפורום, שממשיך בכל הכוח לנסות להפוך את החוויה שלנו בפורום ליותר טובה- וכמו שאתם רואים, ניכרים התוצאות!
  2 points
 3. פשייי תודה רבה ומזל טוב לכל שאר הזוכים באמת השקעתם הרבה בפורום החודש ומגיע לכם
  2 points
 4. Idan17

  עולם קטן- #3 בנגלדש

  הי, טוב שחזרתם לתכנית עולם קטן, תכנית גיאוגרפיה בפורום. היום בפרק- בנגלדש מקרא- אדום עובדות בנגלדש היא מדינה בדרום אסיה, השוכנת לחופו הצפוני של מפרץ בנגל. לבנגלדש יש גבול יבשתי עם הודו ועם מיאנמר, והיא גם קרובה לסין, לנפאל ולבהוטן. רוב התושבים בבנגלדש הם מוסלמים. היסטוריה עד ל14 לאוגוסט 1947 בנגלדש הייתה חלק מהודו הבריטית, מושבה בריטית הכללה גם את הודו ואת פקיסטן של ימינו. ב1947 תם השלטון והודו הבריטית חולקה להודו ופקיסטן. פוליטיקה הפוליטיקה בבנגלדש מתבססת על דמוקרטיה ייצוגית ורב מפלגתית (כמו בישראל) בין בנגלדש לישראל לא מתקיימים יחסים משמעותיים. כלכלה הכלכלה מבוססת בעיקר על חקלאות, בנגלדש היא המדינה הרביעית בעולם בגודל יבולי האורז. גיאוגרפיה פיזית בנגלדש היא מדינה קטנה וצפופת אוכלוסין בדרום-מזרח אסיה, על חוף מפרץ בנגל שבאוקיינוס ההודי. היא גובלת בהודו ממערב, מצפון וממזרח. בדרום-מזרח יש לה גבול קצר עם מיאנמר. שפת המדינה היא בנגלית, והדת השלטת היא האסלאם. שפה הבנגלים מהווים כ-98% מאזרחי המדינה. כמו כך גם השפה הבנגלית המדוברת כשפת אם על ידי 98% מהאוכלוסייה. דת האסלאם הוא הדת הדומיננטית במדינה, והמאמינים בה מהווים כ-86.6% מהאוכלוסייה. הספורט הלאומי של בנגלדש הוא קבאדי. כיום בנגלדש מונה 162 מיליון נפש מחכים לפרק הבא? עקבו אחריי ותקבלו התראה ישירה על הפרק הבא תודה ומקווה שלמדתם ונהנתם.
  1 point
 5. מילה=עובדה אני אומר למשתמש רנדומלי זרוק את המילה הראשונה שקופצת לך לראש ואני נותן עליה 8 עובדות אז בחרתי ב- @The King of Demons והנה 8 עובדות על ארטיק! 1.המפעל הראשון של הארטיקים בישראל נבנה ב-1952 בבת ים 2. הארטיק הראשון שהוכן היה ב-1905 על ידי פרנק אפרסון 3. ארטיק הומצאו בטעות על ידי ילד בן 11(פרנק אפרסון) 4. יש דבר כזה ממד ארטיק! ומה זה המדד הזה? מדד של איכות חיים! אני תמיד אמרתי שאי אפשר לחיות בלי ארטיקים! 5. פעם הטעם הכי פופולרי לארטיקים היה לימון!! 6. השם הראשון שנמכר הארטיק היה פופסיקל(בגלל שפופסיקל ולימון זה חרוז!) 7. בשנות ה-70 היה ארטיק עם 2 מקלות בשביל להתחלק עם חברים 8. האמריקה בשנות ה-80-90 היה מודפס על המקל ציור ומי שהיה מרכיב את הציור המלא היה זוכה באופניים!! נ.ב. אם למישהו יש שם יותר טוב לאשכול שיאמר לא מצאתי שם XD
  1 point
 6. וואו! כל הכבוד! אשכול מעולה! הוספת עוד קצת עובדות וסידרת, מעולה! מקווה שיהיה לכולנו שבוע מעולה, שיהיה מלא באשכולות מעולים שלך
  1 point
 7. תודה רבה על הפרק מחכה לפרק הבא
  1 point
 8. ערב טוב לכולם, מעט עדכונים שקרו השבוע בפורום וצריך לעדכן: 1. תת הפורום תחרויות משתמשים הועבר מהודעות מהצוות ל - בית הקפה של הליגה. 2. הפורום מוזיקה נפתח מחדש. התווספו אליו כל מיני אשכולות מדיונים כללים, אם תרצו שאשכול שפתחתם יתווסף לשם - שלחו הודעה ל @RamYoאו ל @The King of Demons. 3. המשתמש @trenkl ツהצטרף לצוות, בהצלחה! 4. המשתמש @cactusהועבר לניהול פורום ספרות, לבחירתו, בהצלחה גם 5. ההגרלה השבועית שנפתחה על ידי @The King of Demonsהגיעה לסיומה, ברכות לזוכים. המשך גלישה מהנה, צוות הפורום.
  1 point
 9. איך לא זכיתי?
  0 points