עבור לתוכן
 • צור חשבון
×
×
 • צור חדש...

המובילים

 1. trenkl ツ

  trenkl ツ

  מנהל פורום דיבורים ודיונים כלליים


  • נקודות

   5

  • הודעות פעילות

   555


 2. גילעד1

  גילעד1

  צוות תמיכה


  • נקודות

   5

  • הודעות פעילות

   605


 3. cactus

  cactus

  מנהל פורום ספרות


  • נקודות

   3

  • הודעות פעילות

   3,760


 4. Shadow Sonic

  Shadow Sonic

  משתמשים


  • נקודות

   3

  • הודעות פעילות

   354


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/06/22 in all areas

 1. החלטתי לפתוח אשכול עם רעיון כללי כזה-אני אתחיל סיפור עם כמה משפטים ראשונים ואתם תמשיכו אותי, מדי כמה זמן נעשה אשכול כזה חדש עם התחלה שונה. איך זה עובד? כל שחקן ממשיך את התגובה האחרונה לפי איך שהוא רוצה! השחקן הבא כל פעם יצטרך להמשיך להרכיב סיפור מעניין מהנקודה שבה השחקן הקודם עצר. הזוכים המאושרים בהגרלה! מקום ראשון......CactusKing!!!-זוכה ב12 בועות!!! מקום שני....VEN!!!-זוכה ב8 בועות!!! מקום שלישי....Cast4Ever!!!-זוכה ב4 בועות!!! מזל טוב לכל הזוכים! מומלץ להשאיר בסוף התגובה משפט מסקרן ומעניין שאנשים יחכו לראות איך ימשיכו אותו משם! מבקש-אל תכתבו קטעים ארוכים מדי אלא-3-5 שורות כדי לא להעמיס יותר מדי וכדי שישאר מה להוסיף! בואו נראה אם נצליח לא לתקוע את העלילה וליצור סיפור מעניין מאוד! אז לסיפור להפעם: שם הסיפור-מסיבת ההפתעה שיצאה משליטההההה יוסי קם בבוקר כמו בכל יום כדי ללכת לבית הספר אבל יוסי שכח שהיום זהו יום מאוד מיוחד...היום יום הולדתו ה10! אבל חבריו של יוסי לא שכחו זאת.יוסי התארגן ויצא לדרכו. בנתיים בבית הספר-חבריו של יוסי הקדימו לבוא היום כדי לסגור את כל הפרטים על מסיבת ההפתעה המשוגעת שאירגנו לו!!!! הם תכננו שלאחר הלימודים דני יבקש מיוסי ללוות אותו הביתה כי הוא חייב להראות לו משהו מיוחד שהוא מצא וככה יוסי יגיע למקום המסיבה. מה שחבריו של יוסי לא ידעו זה שבאותם רגעים במקום שבו רצו לארגן את המסיבה בהחלט יש משהו מיוחד...משום מקום ובפתאומיות צץ לו חור משונה ביותר באדמה... הרעיון של המסיבה שאירגנו ליוסי חבריו היה בנושא האהוב על יוסי שהוא כמו שכולם יודעים......כאן נעצר סיפורנו! מחכה לראות את ההמשך המשוגע ולראות כיצד מסיבת יום ההולדת יצאה משליטה.(אני במתח מה יוסי אוהב) תפעילו את המוח ואת היצירתיות שלכם!
  4 points
 2. ~לכבוד שבועות 10 עובדות על עוגות גבינה!~ ממה המאכל עשוי? עוגות הגבינה עשויות בדרך כלל מגבינות וממצע קמח/ביסקוויטים+מרכיבים נוספים שמשתנים ממתכון למתכון. 1)עוגת הגבינה הגדולה בעולם שקלה למעלה מ3000 קילו! היא נוצרה על ידי חברת השמנת פילדלפיה בפסטיבל השמנת (???) בשנת 2013. 2)קיימים בולי דואר בטעם עוגת גבינה! הבולים קיימים באוסטרליה ונוצרו על ידי חברת האגן דאז. לא יודע מה איתכם, אני לא נראה לי הייתי טועם עדיין. 3)עוגת הגבינה היקרה בעולם עולה 300 דולר! היא נמכרת בשדרה החמישית, אבל יש לה משלוח לארץ. קישור לתמונה (לחיץ) (לא יודע איך זה לא מתקלקל...) 4)במהלך סדרה אחת (בנות הזהב), נאכלו במהלך הסדרה למעלה מ100 עוגות גבינה! 5)יש גרסאות מלוחות וביזאריות לעוגת הגבינה הכוללות עוגת גבינה בטעם שום ועוגת גבינה בטעם חזה אווז מעושן. לא כשר? גם לא נשמע (ונראה) טעים. קישור לתמונה (לחיץ) 6)בארה"ב יש לא פחות מאשר 5 ימים המוגדרים כימי עוגת הגבינה!!! יום עוגת הגבינה הלבנה, יום עוגת הגבינה עם הדובדבנים, יום עוגת הגבינה עם האוכמניות, יום עוגת הגבינה והדלעת והיום הרשמי הלאומי של עוגת הגבינה. 7)האגדה מספרת שלאתלטים באולימפיאדה הראשונה הגישו עוגות גבינה. 8 )יש למעלה מ40 סוגים שונים של עוגות גבינה ברחבי העולם. תמונה לכמה מהם (לחיץ) 9)האזכור הספרותי הראשון של עוגת גבינה היה בשנת 500 לפני הספירה כשרופא יווני בשם אגימוס כתב על העוגה בספר שלו. 10)עוגת גבינה התחילה להיות נפוצה רק אחרי שפורסם מתכון שלה בעיתון מקומי. משם המתכון התפשט לכל העולם, ונוספו סגנונות שונים.
  4 points
 3. וזה היה הפוקימון האגדי............ זייגארד שעבר דרך האדמה הוא אמר שהוא יעזור להם לעשות את המסיבה של יוסי הם תכננו את הכל יחד עם החבר החדש שלהם זייגארד גם כי ידעו שזייגארד זה הפוקימון האהוב על יוסי. סימתי!
  2 points
 4. אשכול יפה לכבוד שבועות! נראה לי שבטעות נפלה מהאשכול העובדה ה11. "שיא גינס נשבר על ידי @Ykratבשריפת עוגות גבינה לשנייה. כ 200 עוגות גבינה בשנייה אחת!"
  2 points
 5. כל ההצעות ברשימת ההמתנה, לצערי זה לא ללחוץ על כפתור וההצעה נכנסת לליגה, צריך לאפיין ולפתח את ההצעות - וזה לוקח זמן וכוח אדם. אנחנו עובדים לפי סדר עדיפויות שמדורג ע"י כל חבר צוות ומכניסים הצעות לפי רמת הביקוש. כשאחת ההצעות תכנס - נעדכן כמובן וכולם ידעו
  2 points
 6. שם במשחק: Nemesis ההצעה: שהיו כמו תיקיות בפורום מה הכוונה שלי שבן אדם פותח אשכול עכשיו נגיד זה אשכול ערוך שלוקח הרבה זמן לכתוב ועכשיו זה אשכול שבערך לוקח שבוע לכתוב בגלל שהוא מדריך או משהו כזה אז במקום שכל הזמן להיות לחוץ שלא בטעות לצאת מזה או שפתאום קרה שנכבה המחשב נלחץ בטעות וזה יצא מהפורום וכן עוד תקלות שקורה לפעמים או שפתאום מיואשים מהאשכול ואין כח ואז שוכחים מימנו ומה שהוא רצה לעשות נמחק במקום זה אני מציע שהיה אופצייה לשמירת האשכול כלומר כמו בדומה קובץ וורד שאתה שומר משהו אז נהיה כמו תיקייה כזאת אז במקום זה בפורום היה לך דף של תיקיות שלך בפורום שלך ואתה תיתן שם על כל תיקייה שלך שאתה רוצה לשמור על אשכולות שאתה רוצה לשמור לדוגמא מדריך קונטרול( יש כזה אשכול כבר אבל זה רק דוגמא) ואז מתי שהיה לך זמן תוכל להמשיך אותו במקום שבטעות הימחק במה ההצעה תעזור: שאנשים לא התייאשו מלכתוב אשכולות ויוכלו לכתוב בזמנם הפנוי כך גם היה יותר פעילות בפורום אני מאמין על ידי זה שכל אחד יעשה בחלקים תאשכולות שלו שהוא רוצה להכין בין אם זה סיפורים ציורים דיונים מדריכים וכו יוכל תמיד לשמור את האשכול שלו ולהמשיך אותו בזמנו הפנוי שהיה לו שוב ואז לסיים אותו וגם שאנשים לא הכתבו ובטעות הימחק להם והכל ירד לטימיון (לי אישית זה קרה על אשכול שעבדתי עליו הרבה זמן והתייאשתי שזה נמחק לי ולא חזרתי לכתוב אותו שוב)
  1 point
 7. TITAN

  שדרוגים למשחק

  נגד. מי שחורש זוכה לא חורש לא זוכה אני בתור אחד שחורש לא חושב שמגיע לשחקנים שלא חורשים פרסים שהם יוכלו לעשות מעבודות ודברים כאלו שגורמים לא לחרוש.
  1 point
 8. ori~

  שדרוגים למשחק

  אין מה לעשות תחרוש כמו כולם תקבל דברים לא תחרוש תשאר תקוע 30 שנה על אותו דבר
  1 point
 9. דני צעק: "בואו נתקשר למשטרה!!!" ואז חבר אחר בשם בנטו אמר: "כל אחד לעצמו! להשמיד את כל הפוקימונים!" ואז כולם התפזרו, ודני רץ ליער הסמוך. ביער, הוא ראה ג'יראצ'י תקוע מתחת לעץ. הג'יראצ'י הבחין בו ואמר: "רציתי לבקר את חבריי שבסינו והלכתי לאיבוד! תוציא אותי מכאן, ואגשים לך כל משאלה שתרצה!" דני צחק ואמר: "ברצינות? אתה יכול לזמן לי יאכטה משלי אבל לא להרים את העץ הזה? ואיך אתה בכלל מדבר?" הג'יראצ'י התעצבן, והעץ שהיה עליו עף לשמיים. ואז הוא צעק: "לחסל את בני האדם! לחסל את בני האדם!" מוזמנים להמשיך :)
  1 point
 10. השמיד את יוסי חברכם ופתאום נראה כמו מראה לייד זיגארד ובא רואים את יוסי נמצא קשור לחבלים בטירת הבעלים המרושע של הזיגארד הענק אשר מחפש טבעות זי כדי להשתלט על העולם ואז אמר להם זיגארד יש לכם שבוע לעשות את מה שביקשתי אחרת.. מסך עשן נוצר וזיגארד נעלם החברים שאלו מה נעשה עכשיו ואז צעק דני יש לי רעיון... מוזמנים להמשיך
  1 point
 11. לפתע זיגראד שאג. בתוך 5 שניות זיגראד הקטן (10%) גדל וגדל עד שהפך לנחש גדול. מערבולות אדמה התחילו סביבו. עיניו הפכו אדומות. "תביאו לי את טבעות הזי שלכם, או שאכחיד את האיזור" "ט-ט-טבעות זי?" גמגם דני, חברו הטוב של יוסי. "א-א-א-נחנו במחוז קאלוס... א-א-אין כאן טבעות זי.." זיגראד שאג שוב. הפעם גודלו הוכפל פי 2, צורת אדם ענק נעטפה על גופו. "יש לכם שבוע לאסוף לי טבעות זי עם אבן זי אחת מכל סוג. אחרת..." מוזמנים להמשיך.
  1 point
 12. פוקימון הם ראו סרטים של פוקימון ושיחקו ב'ליגת הפוקימונים' אבל אז... נשמע רעש עצום וכולם הלכו לראות מה קרה הם הסתכלו וראו כמה חורים כחולים גדולים יוצאים מחור באדמה. סיימתי ויש לי וליוסי אותו שם
  1 point
 13. אשכול יפה מאוד חיכיתי לאשכול תותך כמו זה לייק אוטומתי! לאשכולות של טרנקל זה לייק אותומטי תמיד הוא גבר!
  1 point
 14. תודה! וואי צודק איך שכחתי, רק שכחת לציין גם שהיא בכלל ניסתה להכין טוסט.
  1 point
 15. אחלה אשכול כל הכבוד!! אני לא אוהב עוגות גבינה שבת שלום וחג שמח לכולם!!
  1 point
 16. מסכים עם טרנקל כמובן,מכירה טובה של מוכר פצצה
  1 point