מעבר לתוכן

חרשן החודש(שם החודש והשנה)

פרון

בעד או נגד?  

5 הצבעות

1. 1. בעד או נגד?

הודעות מומלצות

שם במשחק-פרון
קישור לפרופיל-https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=פרון
הצעה:
לדעתי צריך לתת תואר לשחקן בעל מספר הקרבות הגבוה ביותר באותו חודש.
בסוף החודש צוות ההנהלה יאסוף את כל מספר הקרבות שכל מאמן יעשה וייתן לו תואר חרשן
החודש עם שם השנה והחודש הלועזי. התואר יינתן גם בתארים, גם בפורום(במידה אם יש לו) ויינתן גם פרסים להחלטת ההנהלה.
בחודש הבא השחקן שנבחר לחרשן החודש לא יוכל להיות החרשן בחודש שאחריי.
תואר זה יעורר מוטיבציה למאמנים לעשות קרבות וככה הליגה תיהיה פעילה יותר. 
כל חודש יתאפסו הקרבות ויתחילו ספירה חדשה עד לסוף החודש הבא.

נערך בתאריך - על-ידי פרון
  • אהבתי 2
  • שווה 1
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מעניין, אך לא בטוח שזה השם המתאים.

הדבר הזה  יהיה קרב בין כמה מאמנים ספציפיים במשחק שמשחקים ממש הרבה, ואם מאמן מסוים הפסיד איזה יום יומיים, יהיה לו מאוד קשה לצמצם את הפער שנוצר.

אז אני דיי ניטרלי מהסיבה שכתבתי למעלה, למרות שזה היה יכול לעבוד טוב אם הייתה כמות גדולה יותר של שחקנים במשחק, שמשחקים גם ברמה גבוהה מבחינה יומיומית.

בינתיים אני לא מצביע, אבל רעיון נחמד לעורר מוטיבציה.

נערך בתאריך - על-ידי SupportMan
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

אם בחודש ינואר 2024 עשיתי 20,000 קרבות וזכיתי במקום הראשון, למה שאעשה 25,000 קרבות בחודש שאחריו ולא אקבל את התואר? אם התואר ניתן לשחקן שעשה הכי הרבה קרבות, למה התואר נגזל ממנו במידה וזה בחודש שלפני? אם משתמש אחר באמת ירצה לקבל את התואר במקומי מחובתו לעשות יותר קרבות ממני, ולא מחובתי לעשות פחות קרבות ממנו.

• שווה 1
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

אני גם בעד אבל צריך טיפה לשנות את ההצעה כמו ש Olympus אמר אם אתה זוכה במקום הראשון באותו חודש וחודש אחרי אתה לא תוכל לזכות שוב זה די מבאס אחרי שאתה משקיע זה עניין של תחרות בין השחקנים מי עושה יותר קרבות מגיע לו לנצח גם אם זה חודש אחרי חודש 

• שווה 1
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הביקורת, אשמח שאם ההצעה תתקבל בעזרת ה' יתאפשרו השינויים במינונים

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בעד מהסיבה שהועלתה למעלה של @SupportMan בגלל שאם יש מישהו שיום אחד או יומיים לא חרש מסיבה כלשהי אז בשביל להרוויח את חרשן החודש הוא יהיה חייב במשך יומיים לעשות כפול קרבות בשביל שיהיה לו אפשרות לנצח

• תודה! 1
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

שלום,

כאשר שחקן מבצע הרבה קרבות שדה, נפתחות בפניו מגוון אפשרויות להשגת פרסים. ראשית, בכל יום, שלוש המקומות הראשונים בקרבות שדה זוכים בפרס סימלי לחשבונם. בנוסף, במהלך ביצוע הקרבות השחקנים מוצאים חפצים שמתגמלים אותם על חרישתם.

יתרה מזאת, לעיתים יש איוונטים או פעילויות מיוחדות שבמסגרתן השחקן מגמל תגמול נוסף על חרישתו. ישנם מגוון תמריצים לשחקן על מנת שיבצע קרבות.

לכן, הצעתך נדחתה.

תודה על הצעתך, נשמח לראות הצעות נוספות ממך בפורום המשחק,

ננעל.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• Doom man נעל את אשכול
אורח
נושא זה נעול לתגובות חדשות.
  • צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.
  • יצירת חדש...