מעבר לתוכן

הצעה | קרב דרפט

בעד או נגד  

10 הצבעות

1. 1. בעד או נגד

• בעד
    • נגד
      0

הודעות מומלצות

פרטי המציע:
שם במשחק: SupportMan
קישור לפרופיל: https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=SupportMan

פרטי ההצעה:
כותרת ההצעה:
קרב דרפט

תיאור ההצעה:
הרעיון מתבסס על הקרבות רנדום שיש בליגה.
בשביל ההסבר יהיה מאמן א' ו-מאמן ב'.
הקרב מתנהל בין שני מאמנים בליגה שבחרו להילחם אחד בשני.
כל מאמן מקבל שלוש אופציות עם פוקימונים רנדומליים.
בכל אופציה יש שני פוקימונים רנדומלים שונים (לא יכול להיות אותו פוקימון פעמיים באותו משחקון), ברמות 100.
ניתן לראות בפוקימונים הניתנים לבחירה אלו מתקפות יש להם, את הסוג של הפוקימון וכמה כוח כללי יש לו.
לכל מאמן יש חצי דקה (10 שניות לכל אופציה), לבחור איזה פוקימון הוא ירצה מבין השניים, הפוקימון שאותו מאמן בחר, יכנס לשישיה שלו לאותו קרב והפוקימון השני (שלא בחר) יכנס לשישיה של היריב באותו הקרב.
ואותו דבר יהיה גם למאמן השני.
כמובן ששני השישיות מוסתרות והמאמנים אינו יכול לראות את בחירת היריב ואיזה פוקימונים אותו יריב הביא לו.
לדוגמה: מאמן א' יש אופציה לבחור בין Yveltal ל-Arceus, כאשר מאמן א' יבחר ב-Yveltal, הוא יכנס לו לשישיה ו-Arceus יכנס לשישיה של מאמן ב' (מאמן ב' לא יוכל לראות שיש לו Arceus בשישיה).
לבסוף, לכל מאמן יש שלושה פוקימונים שהוא בחר לו ושלושה שהיריב בחר לו (שאת הפוקימונים שהיריב בחר יוכל לגלות רק שהקרב יתחיל).
רק אחרי ששני המאמנים בחרו את הפוקימונים, יוצגו בפני כל אחד מהם השישיה של אותו מאמן, ויבחר באיזה פוקימון הוא רוצה להתחיל את הקרב.

בנוסף, לפני כל תחילת קרב תהיה אפשרות לבחור איזה פוקימונים יוכלו לצאת מבחינת הנדירות שלהם, יהיה אפשר לבחור רמות נדירות שונות (מנפוץ ועד נכחד, כולל ערבוב) או את הכל.

במה ההצעה תשפר את חווית המשחק:
קרב דרפט הוא הרבה יותר מעניין ואטרקטיבי מקרבות הרנדום, הוא נותן למאמנים להפעיל שיקול דעת באיזה פוקימון עדיף להם לבחור עם המתקפות והסוג שיש לו ואיזה להביא ליריב.
הפוקימון שאותו מאמן א' הביא למאמן ב' באופציה הראשונה יוכל להשפיע על אותו מאמן א' על הבחירה באופציה השניה, אולי אם יבחר פוקימון מסויים זה יוכל לבוא לרעתו וכך יצטרכו המאמנים להפעיל את השיקול דעתם שלהם ואותו דבר ההפך.
אני חושב שזה יוסיף עוד עניין בליגה מהקרבות כבר שנמצאים בליגה ויוכל לשדרג את חווית המשתמש.
כמובן שבהמשך זה יכול ליצור ליגה חדשה ומעניינת שכולם יוכלו להשתתף בה בסופו של דבר (כי זה לא תלוי בכמה הפוקימונים שלך חזקים), וגם להפעיל שיקול דעת בבחירות המאמן.

אם יש לכם שאלות אני כאן לכל שאלה, אשמח לשמוע את דעתכם 🙂
ההצבעה פתוחה !

נערך בתאריך - על-ידי SupportMan
  • אהבתי 2
  • שווה 1
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות konbironUS כתב:

רעיון מטורף אני חושב שצריך אפילו ליגה כזו 

תודה רבה!
כמו שכתבתי, שיהיה גם ליגה של זה בהמשך אם זה באמת ימומש.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות Lightning hammer כתב:

וואו אהבתי! רעיון טוב!

(לקחת את הרעיון מקלאש רויאל נכון?)

תודה רבה!

כן, אני אישית לקחתי מקלאש רויאל, למרות שלדעתי היה את זה במשחקים אחרים הרבה לפני. 

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות זורפה כתב:

בעד הצעה מעניינת ותוסף טוב למשחק

תודה רבה!

לפני 10 דקות Hawks כתב:

בעד ההצעה, ישפר את תחושת האינטרקטיביות בקרבות רנדום.

תודה רבה!

זאת בדיוק המטרה, שיהיה מעבר לסתם מזל באיזה פוקימונים אתה מקבל, שיהיה גם צריך להפעיל איזו מחשבה ובמה אני אבחר ומה אתן ליריב שלי.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי מאוד את הרעיון, אבל אני פחות בעד שתהיה ליגה לזה- כי בסוף עדיין מזל יכול לשחק פה תפקיד חשוב...

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות FreddieNF כתב:

אהבתי מאוד את הרעיון, אבל אני פחות בעד שתהיה ליגה לזה- כי בסוף עדיין מזל יכול לשחק פה תפקיד חשוב...

תודה רבה!

המזל משחק כאן תפקיד קטן בסופו של דבר, הכל עניין של שיקול דעת כי אתה יודע כבר איזה שלושה פוקימונים יש ליריבך ואולי לשמור איזה פוקימון מסוים לרגע שישים אחד מהפוקימונים שהבאת לו שיוכל להביס אותם.

זה הרבה מעבר לרק מזל.

נערך בתאריך - על-ידי SupportMan
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

היי,

ניכר שהושקעה חשיבה מאחורי ההצעה, כל הכבוד!

הרעיון מקורי ומגניב, יוסיף מוד נוסף למשחק עם חשיבה ואסטרטגיה שונה.

לכן, ההצעה התקבלה,

תודה על הצעתך, נשמח לראות הצעות נוספות ממך בפורום המשחק,

ננעל.

• אהבתי 1
  • תודה! 1
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• Doom man נעל את אשכול
אורח
נושא זה נעול לתגובות חדשות.
  • צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.