מעבר לתוכן

הלוואת פוקימונים

מה אתם חושבים?  

5 הצבעות

1. 1. האם צריך להוסיף אופציה של הלוואת פוקימונים ליגה?

• כן
      5
    • לא
      0

הודעות מומלצות

שם במשחק: Thor

קישור לפרופיל: https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=Thor

כותרת ההצעה: הלוואות פוקימונים

תיאור ההצעה : ההצעה היא שיהיה מקום בליגה שבו תוכל להציע פוקימון כל שהוא בתמורה לסכום מסוים לרביה אחת- לדוגמה: אני שם שבועות מולטרס ב50 זהב ומי שרוצה משלם וכשהוא יכנס לבית הרביה תיהיה לו את האופציה להרבות דרך הפוקימון שלי.

במה ההצעה תשפר את חווית המשחק: קצת מציק שקשה להשיג נכחד ברביה בגלל שבדרך כלל מי שמרבה זה מי שאין לו והוא צריך להלוות ממישהו וזה נעשה מסובך... אז הנה הפיתרון!

נ"ב: אם זה לא כמו שהצעתי אז כרגע מי שמלווה פוקימון יכול להיעקץ\שישתמשו בפוקימון למטרות אחרון וזה נועד לפתור גם את זה

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

בעד כי זה באמת דבר מאוד מעצבן ומסובך אבל אני לא בטוח כמה בצורה של הליגה עכשיו זה יהיה אפשרי מקווה שכן אחלה הצעה

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהבסיס של ההצעה הוא טוב, כלומר יש פה ייעול של תהליך מסוים.

מצד שני, ההשלכות של הוספת אפשרות כמו שציינת יכולות לפגוע בשחקנים חדשים, כרגע על רוב הנכחדים לא לוקחים זהב לרבייה למיטב ידיעתי ולכן אם תהיה אפשרות אוטומטית לקחת זהב על רביות שחקנים ותיקים יכולים לנצל שחקנים עם פחות ניסיון, כלומר יקחו זהב על רביות של נכחדים כמו שבועות מולטרס/מגנטיק זקרום וכו', במקרה כזה האפקט הוא הפוך ממה שציינת.

לצערי אני נגד, אני חושב שהצעה עצמה טובה אך היא יכולה לפגוע בשחקנים עם פחות ותק.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות Lightning hammer כתב:

שם במשחק: Thor

קישור לפרופיל: https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=Thor

כותרת ההצעה: הלוואות פוקימונים

תיאור ההצעה : ההצעה היא שיהיה מקום בליגה שבו תוכל להציע פוקימון כל שהוא בתמורה לסכום מסוים לרביה אחת- לדוגמה: אני שם שבועות מולטרס ב50 זהב ומי שרוצה משלם וכשהוא יכנס לבית הרביה תיהיה לו את האופציה להרבות דרך הפוקימון שלי.

במה ההצעה תשפר את חווית המשחק: קצת מציק שקשה להשיג נכחד ברביה בגלל שבדרך כלל מי שמרבה זה מי שאין לו והוא צריך להלוות ממישהו וזה נעשה מסובך... אז הנה הפיתרון!

נ"ב: אם זה לא כמו שהצעתי אז כרגע מי שמלווה פוקימון יכול להיעקץ\שישתמשו בפוקימון למטרות אחרון וזה נועד לפתור גם את זה

רעיון מעולה!
אפשר גם עכשיו לעשות הלוואה של פוקימון מבלי להיעקץ דרך תיווך אצל חברי צוות התמיכה.
הרעיון שלך מאוד יפה ויש לי כבר בראש איך זה יראה.
פשוט פוקימונים שמוצעים במרכז המסחר בסכום שהמאמן בוחר, ופשוט כל שימוש בפוקימון בתור אחד מהפוקימונים לרבייה יגבה תשלום נוסף על כל תהליך הרבייה ויעבור למאמן המשאיל את חלקו.

לפני 6 שעות Hawks כתב:

אני חושב שהבסיס של ההצעה הוא טוב, כלומר יש פה ייעול של תהליך מסוים.

מצד שני, ההשלכות של הוספת אפשרות כמו שציינת יכולות לפגוע בשחקנים חדשים, כרגע על רוב הנכחדים לא לוקחים זהב לרבייה למיטב ידיעתי ולכן אם תהיה אפשרות אוטומטית לקחת זהב על רביות שחקנים ותיקים יכולים לנצל שחקנים עם פחות ניסיון, כלומר יקחו זהב על רביות של נכחדים כמו שבועות מולטרס/מגנטיק זקרום וכו', במקרה כזה האפקט הוא הפוך ממה שציינת.

לצערי אני נגד, אני חושב שהצעה עצמה טובה אך היא יכולה לפגוע בשחקנים עם פחות ותק.

גם עכשיו כל אחד יכול לקחת זהב על להשאיל את הפוקימון לרבייה, זה רק עניין של בחירה. משתמשים גם יוכלו להשאיל בחינם זאת גם אופציה, לא חייב בתשלום.
מה שהוא מנסה לומר פה שתהיה אפשרות להשאיל ללא הסירבול בתיווך של צוות התמיכה שהופך את זה לתהליך קצת ארוך.

בסופו של דבר צריך להפוך קצת את הדברים ליעילים יותר עם כמה שפחות התערבות של צוות התמיכה לדעתי. שהמשתמשים יוכלו לעשות דברים מבלי כל התיווכים וכמובן שצוות התמיכה ישגיח על העסקאות המתבצעות מהצד.
אבל זאת רק דעתי.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

שלום,

במידה ומשתמש רוצה הלוואה של פוקימון מכל סיבה שהיא - הוא יכול לבקש מבעלי הפוקימון להלוות לו אותו, בצירוף הודעה לחבר צוות/בקשת אישור מחבר צוות.

התהליך עצמו לא מסובך וההצעה לא תקל בצורה משמעותית על התהליך. בנוסף, זה עשוי למנוע משחקנים לבקש אישור להלוואה(או להודיע לחבר צוות) לפני ביצוע ההלוואה.

לכן, הצעתך נדחתה,

תודה על הצעתך, נשמח לראות הצעות נוספות ממך בפורום המשחק,

ננעל.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• Doom man נעל את אשכול
אורח
נושא זה נעול לתגובות חדשות.
  • צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.
  • יצירת חדש...