מעבר לתוכן

עיקור נכחדים

עיקור נכחדים  

7 הצבעות

1. 1. בעד נגד

הודעות מומלצות

שם במשחקKONBIRON

קישור https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=konbiron

הצעה היא שיהיה ניתן לעקר נכחדים כדי למנוע התרבות של התינוקות שלהם

נגיד לדוגמא אני מרבה לשחקן רנדומלי שתי נכחדים שיש רק לי בליגה והצליח אני מעקר את הנכחד שיצא לו כדי שאני ישאר בלעדי לנכחדים האלו ולא יהיה ניתן לאף בן אדם שישיג אתה הנכחדים האלה (מלבד תיבה או איוונט) דרך להרבות אותם וכיביכול להרוס את השוק של הנכחד 

• אהבתי 1
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה מקבל כשאתה מעקר נכחד למישהו שהרבית לו נכחד מרצונך החופשי כביכול?

הרי המטרה של ההצעה, לפחות בזווית הראייה שלי היא לייצר מונופול של נכחדים או פוקימונים מסוימים, רעיון שהיה קיים על חלק מהנכחדים גם מלפני ההצעה שלך  ואני חושב שההצעה יותר תפגע בכל הקונספט של בית הרבייה מאשר תוסיף.

בנוסף לכך, כשמציעים הצעה צריך לחשוב למי אתה פונה מכיוון שניתן להצביע בעד או נגד ההצעה ובעצם לראות כמה הקהילה רוצה את ההצעה או להיפך, אני לא מצליח לראות איך רוב השחקנים יהיו בעד ההצעה מכיוון שהיא פונה דווקא למיעוט ולא לרוב.

אשמח שתסביר איך ההצעה עוזרת לשחקן הממוצע.

• שווה 2
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה Hawks כתב:

מה אתה מקבל כשאתה מעקר נכחד למישהו שהרבית לו נכחד מרצונך החופשי כביכול?

הרי המטרה של ההצעה, לפחות בזווית הראייה שלי היא לייצר מונופול של נכחדים או פוקימונים מסוימים, רעיון שהיה קיים על חלק מהנכחדים גם מלפני ההצעה שלך  ואני חושב שההצעה יותר תפגע בכל הקונספט של בית הרבייה מאשר תוסיף.

בנוסף לכך, כשמציעים הצעה צריך לחשוב למי אתה פונה מכיוון שניתן להצביע בעד או נגד ההצעה ובעצם לראות כמה הקהילה רוצה את ההצעה או להיפך, אני לא מצליח לראות איך רוב השחקנים יהיו בעד ההצעה מכיוון שהיא פונה דווקא למיעוט ולא לרוב.

אשמח שתסביר איך ההצעה עוזרת לשחקן הממוצע.

הכוונה היא לא לעקר נכחד ראשי נגיד אני הבאתי  טורנדוס קוסמי אני יכול להרבות את שלי אבל את התינוק שיצא לו אני אעקר  ואז מי שהרבתי לו לא יוכל להרוס תשוק כמו שקרה עם החנוכות לוגיה ופיירוארק הואו לדוגמא 

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

אני נגד, נשמע קצת מרושע- אם אני מרבה אצל מישהו נכחד אני רוצה לקבל ממנו הכל, כולל את היכולת להתרבות.

שלא לדבר על זה שזה עוד דבר שאנשים ייצטרכו לשים לב אליו בדברים הרעים אצל הפוקימונים שהם קונים.

זה גם לא נותן לך כלום, זה רק דופק אנשים אחרים- כדי לוודא שהפוקימון שלך יהיה… מה? יחיד במינו?

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות FreddieNF כתב:

אני נגד, נשמע קצת מרושע- אם אני מרבה אצל מישהו נכחד אני רוצה לקבל ממנו הכל, כולל את היכולת להתרבות.

שלא לדבר על זה שזה עוד דבר שאנשים ייצטרכו לשים לב אליו בדברים הרעים אצל הפוקימונים שהם קונים.

זה גם לא נותן לך כלום, זה רק דופק אנשים אחרים- כדי לוודא שהפוקימון שלך יהיה… מה? יחיד במינו?

לא זה ישאיר לי את השליטה בהתרבות של הפוקימון הזה ספציפית נגיד רק אני משקיע ברטטה לא רוצה שיהיה למישהו אחר  תאופציה להשיג אותו אלה אם אני מרוויח מזה משהו / הבן אדם מתחייב שלא ירבה לאנשים אחרים או ימכור מה שאי אפשר לסמוך על בן אדם אני הצעתי רק שיהיה את האופצייה לא שכל נכחד מהבית רבייה יצא מעוקר 

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות konbironUS כתב:

לא זה ישאיר לי את השליטה בהתרבות של הפוקימון הזה ספציפית נגיד רק אני משקיע ברטטה לא רוצה שיהיה למישהו אחר  תאופציה להשיג אותו אלה אם אני מרוויח מזה משהו / הבן אדם מתחייב שלא ירבה לאנשים אחרים או ימכור מה שאי אפשר לסמוך על בן אדם אני הצעתי רק שיהיה את האופצייה לא שכל נכחד מהבית רבייה יצא מעוקר 

עכשיו שתיארת את זה ככה אני נגד, אם אתה רוצה לשמור על כך שלא ירבו נכחד שיש לך, אל תיתן אותו לרבייה, אם אתה רוצה להרוויח מהעניין ולעשות זהב אז תרבה בשביל אנשים שאתה סומך עליהם, מה שאתה מתאר פה זה בגדול לעשוק שחקנים אחרים מכיוון שאתה רוצה להיות היחיד שקובע את המחיר של אותו הפוקימון(אופציה שכבר קיימת) ואתה גם רוצה שהמשחק יתמוך בכך, באופן אישי אני חושב שהדבר עלול ליצור בעיה שכיום כמעט ולא קיימת מכיוון שיש כמות יחסית גבוהה של נכחדים ששווים להשקעה בשוק.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות Hawks כתב:

עכשיו שתיארת את זה ככה אני נגד, אם אתה רוצה לשמור על כך שלא ירבו נכחד שיש לך, אל תיתן אותו לרבייה, אם אתה רוצה להרוויח מהעניין ולעשות זהב אז תרבה בשביל אנשים שאתה סומך עליהם, מה שאתה מתאר פה זה בגדול לעשוק שחקנים אחרים מכיוון שאתה רוצה להיות היחיד שקובע את המחיר של אותו הפוקימון(אופציה שכבר קיימת) ואתה גם רוצה שהמשחק יתמוך בכך, באופן אישי אני חושב שהדבר עלול ליצור בעיה שכיום כמעט ולא קיימת מכיוון שיש כמות יחסית גבוהה של נכחדים ששווים להשקעה בשוק.

לא אמרתי שלוקחים זהב על רביות אני כל הזמן מרבה לאנשים בלי עלות פשוט לא רוצה שהשוק יהיה מוצף בנכחדים שהיה לי עליהם בעלות

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה konbironUS כתב:

לא אמרתי שלוקחים זהב על רביות אני כל הזמן מרבה לאנשים בלי עלות פשוט לא רוצה שהשוק יהיה מוצף בנכחדים שהיה לי עליהם בעלות

במצב ריאליסטי זה כמעט ולא אפשרי מכיוון שניתן להשיג נכחדים גם מדרכים אחרות ולכן עיקור נכחדים לא בהכרח יבטיח לך ייחודיות של בעלות על פוקימון מסוים.

מה האינטרס שלך כשחקן להרבות למישהו נכחד(לדוגמה) ייחודי אם אתה רוצה להיות היחיד שיש עליו בעלות?

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות Hawks כתב:

במצב ריאליסטי זה כמעט ולא אפשרי מכיוון שניתן להשיג נכחדים גם מדרכים אחרות ולכן עיקור נכחדים לא בהכרח יבטיח לך ייחודיות של בעלות על פוקימון מסוים.

מה האינטרס שלך כשחקן להרבות למישהו נכחד(לדוגמה) ייחודי אם אתה רוצה להיות היחיד שיש עליו בעלות?

אם מישהו יבקש מה אכפת לי לתת לו להרבות כל עוד אני שולט בכמות לא אכפת לי שיהיה גם 3 או 4 ממנו אבל לא עשרות 

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

היי,

שחקנים יכולים לתקשר אחד עם השני - הם יכולים לסכם מה יהיה התשלום עבור הפוקימון, מה יקרה עם הפוקימון וכו' - זו מערכת שמבוססת בחלקה על אמון בין השחקנים והיא מהווה חלק מחווית המשחק.

בנוסף, שחקנים יוכלו לעקר פוקימון של שחקנים אחרים מרצונם החופשי, ללא שום שליטה על זה(למשל, אם שחקן אחד מלווה לאחר פוקימון לאימון). יתרה מזאת, זה ייצור מונופול, בעיקר של נכחדים.

לכן, ההצעה נדחתה.

תודה על הצעתך, נשמח לראות הצעות נוספות ממך בפורום המשחק,

ננעל.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• Doom man נעל את אשכול
אורח
נושא זה נעול לתגובות חדשות.
  • צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.
  • פעילות אחרונה

1. 8