מעבר לתוכן

ביצי דרקון בטבע

jkk

ביצי דרקון בטבע  

9 הצבעות

1. 1. האם אתם בעד או נגד?

• בעד
      5
    • נגד
      4

הודעות מומלצות

שם במשחק: jkk

קישור לפרופיל: https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=TurtlePro

פרטי ההצעה : שיהיה אפשרות בנוסף למשימות למצוא ביצי דרקון בטבע

כותרת ההצעה: ביצי דרקון בטבע

תיאור ההצעה (כולל תמונות להמחשה אם יש): שיהיה אפשריות(כמובן באחוזי מציאה נמוכים) למצוא ביצי דרקון בטבע למשל שיהיה לך התראה "לאחר הקרב מול גודרה,הוא היה מופתע מכוחך העצום. הוא ראה בך דמות של אלוף פוקימון, והעניק לך ביצת דרקון כדי להמשיך להתחזק בעזרתה.

במה ההצעה תשפר את חווית המשחק: ככה שיהיה יותר כיף שיהיה אפשרות לחרוש בנוסף למשימות ולהרוויח ביצים ויגדיל גם את החרישה בכמות גדולה ושיהיה איזה בונוס חוץ מהמשימות שיעזור לך קצת להגיע לנכחדים כי עדיין זה מאוד קשה אז שעדיין תהיה אפשרות לזה גם אם היא תהיה באחוזי מציאה נמוכים מאוד אשמח אם תסכימו איתי:classic_biggrin::classic_cool:

spacer.png

נערך בתאריך - על-ידי jkk
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

נגד, הרעיון המרכזי של האיוונט היא קבלת ביצי דרקון באמצעות השלמת משימות(איוונט של ליג פאס) ולכן הוספה של אפשרות למצוא ביצי דרקון בטבע מורידה מהייחודות של הרעיון.

בנוסף לכך, יש דרכים להפוך את האיוונט לקל יותר תוך כדי שמירה על הרעיון המרכזי או התוואי הנוכחי ללא הוספת האפשרות שהצגת.

• שווה 1
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות Hawks כתב:

נגד, הרעיון המרכזי של האיוונט היא קבלת ביצי דרקון באמצעות השלמת משימות(איוונט של ליג פאס) ולכן הוספה של אפשרות למצוא ביצי דרקון בטבע מורידה מהייחודות של הרעיון.

בנוסף לכך, יש דרכים להפוך את האיוונט לקל יותר תוך כדי שמירה על הרעיון המרכזי או התוואי הנוכחי ללא הוספת האפשרות שהצגת.

הרעיון המרכזי יכול גם להיות שזה יהיה האיוונט היחיד שאפשר להשיג בו גם ממשימות  אני בעד שנכחדים יהיה מאוד קשה להשיג כי הבית רבייה גם ככה הופך אותם לנפוצים

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

אבל איזה עוד דרכים יש בשביל להקל על האיוונט כל הקלה שמציעים אתם נגד

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי הקהילה
לפני 1 שעה jkk כתב:

אבל איזה עוד דרכים יש בשביל להקל על האיוונט כל הקלה שמציעים אתם נגד

שוב הרעיון המרכזי שלך מתבסס על רצון להקל. גם הפעם אני אשאל, למה צריך להקל?

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא יכול לומר את זה כי לך יש מלא ופשוט המשימות לא מתגמלות אני למשל לא מצליח למצוא דרגונייט בשום מקום 

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי הקהילה
לפני 4 דקות jkk כתב:

אתה לא יכול לומר את זה כי לך יש מלא ופשוט המשימות לא מתגמלות אני למשל לא מצליח למצוא דרגונייט בשום מקום 

לא הבנתי את הטענה.

בתור אחד שמשקיע מתחילת האיוונט, ומתקדם בו, אני דווקא יכול להעיד על הקושי שבהתקדמות.

לא אמרתי אם צריך להקל או לא צריך להקל, אני כן אשמח לשמוע את הסיבות שהובילו לפתיחת ההצעה.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

הסיבות הן כי להלל היה יותר מדי קשה(כי הוא עצלן) לפתוח הצעה אז אני פתחתי אותה כי אני מסמל את דעותיו האם מובן גילעד

הסיבות הן כי להלל היה קשה מדי(כי הוא עצלן או משהו כזה תשאלו אותו לא אותי למה אותי לשאול תשאלו אותו)לפתוח את האשכול אז פתחתי במקומו כי אני גם חושב כמוהו האם מובן?

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי הקהילה
לפני 1 דקה jkk כתב:

הסיבות הן כי להלל היה יותר מדי קשה(כי הוא עצלן) לפתוח הצעה אז אני פתחתי אותה כי אני מסמל את דעותיו האם מובן גילעד

הסיבות הן כי להלל היה קשה מדי(כי הוא עצלן או משהו כזה תשאלו אותו לא אותי למה אותי לשאול תשאלו אותו)לפתוח את האשכול אז פתחתי במקומו כי אני גם חושב כמוהו האם מובן?

אז מהן הסיבות שעומדות מאחורי ההצעה? אתה אמרת שאתה חושב כמוהו, מחשבה מבוססת על סיבות כלשהן.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות Hawks כתב:

כשאני ואופיר סיערנו מוחות וחשבנו על איוונט חדש להציע העיקרון המנחה שהסתכלנו עליו היה להביא שינוי אמיתי למשחק ולקונספט של איוונטים בליגה ככלל ולהראות לשחקנים וגם להנהלה שאיוונט לא חייב להתמקד בשחקן שיעשה הכי הרבה קרבות או בשחקן שישיג הכי הרבה חפצים כי הוא עשה הכי הרבה קרבות; ככה הגענו לרעיון של השלמת משימות בתור מכניקת איוונט. הורדה של הפקטור של "הכי הרבה קרבות בזמן האיוונט" מתקיים משמעותית בזמן האיוונט הנוכחי, אבל אין ברירה - כדי להתקדם במשחק חייבים לעשות קרבות.

הוספה של מציאת חפצי איוונט בטבע תהפוך את האיוונט לעוד איוונט כמו כל השאר ותגרום לו לאבד את הייחודיות שלו לגמרי, כי הרי ברגע שאפשר למצוא חפצים בטבע אפשר להזניח לגמרי את המשימות ולהתחיל לחרוש כמו משוגע עד שמשיגים את הכמות הרצויה. כמו שאופיר אמר - יש דרכים להפוך את האיוונט ליותר קל תוך שמירה על הרעיון המרכזי. אבל כמו שגילעד אמר - לא תמיד צריך לחפש את הדרכים להקל. לפעמים דברים לא צריכים להיות קלים יותר.

עובדת בונוס שמתווספת בעריכה - אם יוסיפו אפשרות למצוא ביצים בטבע, המחירים בחנות יכפילו את עצמם שוב 😉

נערך בתאריך - על-ידי Olympus
  • אהבתי 1
  • שווה 1
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שלום,

מכניקת האיוונט מבוססת על השגת חפצי איוונט בתמורה להשלמת משימות -  המכניקה ייחודית לאיוונט זה, היא לא קיימת באיוונטים אחרים במשחק. ברגע שתתווסף אפשרות למצוא ביצי דרקון בטבע, האיוונט יאבד מהייחודיות שלו, והוא יהפוך לדומה לחלק מהאיוונטים הקיימים במשחק.

בנוסף, במידה ותתווסף אפשרות למציאה של ביצי דרקון בטבע יהיו שתי דרכים להשיג אותן, ולכן גם יהיה קל יותר. השחקנים יתקדמו מהר יותר באיוונט ורמת הקושי תרד.

לכן, ההצעה נדחתה.

תודה על הצעתך, נשמח לראות הצעות נוספות ממך בפורום המשחק,

ננעל.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• Doom man נעל את אשכול
אורח
נושא זה נעול לתגובות חדשות.
  • צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.
  • פעילות אחרונה

1. 0