מעבר לתוכן

הכנסת פוקימונים

Ben1267

הצעה חדשה  

11 הצבעות

1. 1. הכנסת פוקימונים נדירים מאוד/אגדיים למקומות שאין בהם

הודעות מומלצות

שם במשחק: Gogeta

קישור לפרופיל:https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=Gogeta

תיאור ההצעה: להכניס פוקימונים אגדיים/נדירים מאוד למקומות שאין בהם, כמו מערה קאנטו, בית לחימה גוטו.

במה ההצעה תשפר את חווית המשחק: הרבה שחקנים חלקם עם בוט (לא מאומת) חורשים רק במקומות ללא אגדיים בכוונה שהקרבות לא יתקעו להם, בדכ זה משחק בצורה עיוורת או סתם לעשות מלא קרבות בלי שיתקע להם המשחק. במיוחד בלילות ובבקרים שאין הרבה אנשים/צוות

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות FreddieNF כתב:

אני בעד, אבל אילו אגדיים ונדירים מאוד תכניס?

זה לא משנה, כמו שיש אותו פוקימון בבית לחימה קאנטו וגוטו שאפילו ישימו אייסקראנק גם בגוטו… ו קאנטו מערה שישימו משהו

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות FreddieNF כתב:

אני בעד, אבל אילו אגדיים ונדירים מאוד תכניס?

נדיר מאוד או אגדי אוניקס קריסטל כמו שהוא היה בסדרה  קליל 

בגוטו אפשרי להשים שם את הכלבים האגדיים בכל מקום כמו במשחקים המקוריים 

סינו בית ספר זה יהיה קצת קשוח לחשוב על משהו אבל לי יש רעיון אחר 

שיוסיפו אופצייה להלחם נגד מגות בקרבות שדה (בוסים כיאלו) שלא יהיה ניתן לתפוס אותם ושהורגים אותם הם יפילו חפץ כלשהו שיהיה לו חנות כמו החנות מטבעות שכל נגיד 10 כאלה תוכל לקנות טבעת רנדומלית כל 15 תיבת פלטיניום וכו 

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות konbironUS כתב:

נדיר מאוד או אגדי אוניקס קריסטל כמו שהוא היה בסדרה  קליל 

בגוטו אפשרי להשים שם את הכלבים האגדיים בכל מקום כמו במשחקים המקוריים 

סינו בית ספר זה יהיה קצת קשוח לחשוב על משהו אבל לי יש רעיון אחר 

שיוסיפו אופצייה להלחם נגד מגות בקרבות שדה (בוסים כיאלו) שלא יהיה ניתן לתפוס אותם ושהורגים אותם הם יפילו חפץ כלשהו שיהיה לו חנות כמו החנות מטבעות שכל נגיד 10 כאלה תוכל לקנות טבעת רנדומלית כל 15 תיבת פלטיניום וכו 

מסכים, דרך אגב פעם היה אפשר לתפוס מגות אגדיים בקרבות…

אבל אולי להכניס את המגות של הפוקימונים, כשבהריגה יביאו חפץ רנדומלי

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להכניס פשוט אגדיים שהסוג מתאים למקום כנל לגבי נדירים מאוד, למשל מערה סוג אבן/אדמה/ברזל, בית לחימה לחימה/קרח גם אפשר יחסית ורעל

• שווה 1
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• בעלים

לא הבנתי, ההצעה הזאת היא כדי לחסום בוטים? אם כן, לא צריך להוסיף נדירים בכוח, אלא להקפיץ הודעות. הבנתי נכון שזו מהות ההצעה?

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות TheUnreal כתב:

לא הבנתי, ההצעה הזאת היא כדי לחסום בוטים? אם כן, לא צריך להוסיף נדירים בכוח, אלא להקפיץ הודעות. הבנתי נכון שזו מהות ההצעה?

זה בעיקר זה אבל בכללי כדאי שיהיו נדירים מאוד ואגדיים במקומות האלו, להקפיץ הודעות לא בהכרח יעזור כי בכל זאת בקלות מתנגדים אליהן, בכך שיוסיפו למקומות האלה נדירים מאוד/אגדיים זה ימנע ממש את האפשרות לבוטים וכולי

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות TheUnreal כתב:

לא רק. אלא שפשוט יהיו במקומות האלו גם נדירים מאוד/אגדיים. יש כמה שאפשר להכניס בקלות…

וגם שיחשבו פעמיים אם דווקא שם להפעיל בוט וללכת לישון. 

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

איזה אגדיים ונדירים מאוד חסרים?

אני לא רואה סיבה לשחק במיקומים שלהם, לגבי הבוט ההצעה של אלירן להקפיץ הודעה לאישור גם פותרת את העניין וגם יקשה בכלליות על כאלה שמשתמשים מעבר לאגדיים

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

שלום,

אין צורך בהזזת המיקומים של הפוקימונים האגדיים והנדירים מאוד - לכל פוקימון יש את המיקום המתאים לו. 

על מנת לפתור את הבעיה המוצגת באשכול, הוגברה תדירות קודי האבטחה בזירה החדשה.

תודה על הצעתך,

נשמח לראות הצעות נוספות ממך בפורום המשחק,

ננעל.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• Doom man נעל את אשכול
אורח
נושא זה נעול לתגובות חדשות.
  • צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.
  • יצירת חדש...