מעבר לתוכן

חפץ-אבן הזהב

פרון

בעד או נגד  

6 הצבעות

1. 1. בעד או נגד?

הודעות מומלצות

שם במשחק-פרון
קישור לפרופיל-https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=פרון
ההצעה:

להוסיף אבן ששמה "אבן הזהב", לאבן זו יכולת מיוחדת להזהיב כל פוקימון דרך מגע בלבד.
שוויה ואחוזי מציאתה יקבעו על ידי צוות הליגה.
כדי להזהיב פוקימונים דרך האבן צריך להכנס ל-"מרכז הזהב" שנמצא ב-"מחוז".

ההזהבה עם האבן תעלה 10 זהב בלבד+10 לנכחד/טיטאן.
איך אני חושב שההצעה תעזור לליגה?
הרבה מאמנים מזהיבים את הפוקימונים שלהם בשביל לתת להם עוד כוח ובעיקרון הכוח הזה עולה 
הרבה(כמובן שזה בסדר ואני לא מפקפק בהנהלת הליגה על בחירות השווי). לדעתי זוהי דרך פשוטה שתוסיף

למי שמזהיב פוקימונים עוד אפשרות בחירה. נוחה אך צריך להשקיע קרבות בשבילה(וככה אולי זה יגביר את 
קצב הקרבות ומספרם)
אשמח אם תשקלו את ההצעה,
פרון.

נערך בתאריך - על-ידי פרון
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי הקהילה

היי, שאלה- גם כדי להשיג זהב צריך להשקיע זמן ומאמץ. הזהבת נכחד לדוגמא, עולה 400 זהב. מההזהבה אתה מקבל מלבד הצורה המוזהבת לפוקימון אפשרות לשים בוסטים בסך 90 כח נוספים, משמע 45 טבעות רגילות. מדובר במחירים מאוד נוחים למשתמש ביחס לכמות הכח שאתה מקבל מכך. בסופו של דבר, אם ההצעה שלך תיכנס, לא יהיה שימוש בהזהבה הנוכחית כי כולם יעדיפו להשיג אבן בזול מאשר לשלם מחיר הגדול בהרבה מעלות ההזהבה עם האבן.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

תלוי באחוזי מציאת החפץ, אני לקחתי בחשבון והחפץ צריך להיות באחוזי מציאה מאוד קטנים.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי הקהילה
לפני 31 דקות פרון כתב:

תלוי באחוזי מציאת החפץ, אני לקחתי בחשבון והחפץ צריך להיות באחוזי מציאה מאוד קטנים.

ברגע שקיים חפץ כזה, שחקנים ימכרו אותו ולא תמיד ישתמשו, והם ימכרו אותו בפחות מכמה שיעלה להזהיב דרך המרכזייה. משמע- הזהבה תהיה הרבה יותר זולה.

אני מתקשה להבין את היתרון בהצעה, היתרון היחיד שציינת זה שאולי זה יעודד חרישה. חפץ עם סיכוי מציאה קטן לאו דווקא יעודד חרישה. אולי אני אעדיף לקנות ממישהו אחר. אם אני קונה ממישהו אחר- מה ההבדל בין זה לבין הזהבה במרכזיה? אני פשוט אשלם פחות זהב. אז ההצעה היא בעצם להפחית את עלות ההזהבה? היתרון הוא ששחקנים יוכלו להרוויח זהב מעוד חפץ?

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ההפך, כל אחד רוצה לחסוך לעצמו 400 ושחקים כן ירצו להשיג אותו, משמע יעשו קרבות.

לא חשבתי על העניין של המחירים, אבל אני בטוח שמאמנים אחרים לא רוצים למכור חפץ כל כך שווה כבעלות שלמטה מ220 זהב לפחות.
ההנהלה יכולה לקבוע מחיר ומאמנים(שלפי מה שאני רואה רוב הליגה מאוד אחראית ואמיתית)ימכרו אותו באותו שווי.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

שלום,

הוספה של חפץ המאפשר להזהיב פוקימונים בפחות זהב יקל על תהליך הזהבת הפוקימונים של המשתמשים - במקום לשלם על נכחד 400 זהב להזהבה, תשלם 20 זהב בלבד. האפשרות להזהיב פוקימון מוסיפה עוצמה רבה לפוקימון, ומאפשרת להעלות לו עוד 90 כוח כללי בעזרת שימת בוסטים. 

לכן, הצעתך נדחתה,

תודה על הצעתך, נשמח לראות הצעות נוספות ממך בפורום המשחק,

ננעל.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• Doom man נעל את אשכול
אורח
נושא זה נעול לתגובות חדשות.
  • צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.
  • יצירת חדש...