מעבר לתוכן

הצעות כלליות פס וחנות מטבעות

konbironUS

תוספות לפס ולחנות מטבעות   

7 הצבעות

1. 1. בעד או נגד

• בעד
      6
    • נגד
      1

הודעות מומלצות

שם במשחק;konbiron

קישור פרופיל; https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=konbiron

הסיבה שאני חושב שזה ישפר  היא היגיון בסיסי שוודאי כל שחקן חשב למה אין את זה או למה רק כזה קצת וכו 

אני חושב שצריך להוסיף לחנות המטבעות אופציה לקנות ניסיון למסע 

ולשנות כמה דברים לגבי הפס

לפתוח תיבת זהב מביא 500 נקודות לפס  תיבת זהב ממוצעת ומפתח שווה בערך 65 70 זהב

לפתוח פלטיניום מביא רק 750 נקודות לפס ולמצוא פלטיניום יחסית קשה והתיבה לבד שווה 140-150 זהב 

הצעה נוספת שיהיה אפשר להחליף את המשימה הקבוצתית בעבור 20-50 זהב מהזהב של הקופה הקבוצתית 

הצעה נוספת שקרבות רגילים גם יעלו את הרמה בפס אבל לא מוגזם נגיד 10 קרבות לנקודה אחת שזה יצא נגיד ביום שחקן עשה 10K קרבות הוא יעלה 1000 אקספי לפאס שזה נחמד סך הכל 

נערך בתאריך - על-ידי konbironUS
קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

הפאס בנוי פח. לא הגיוני שבשלב 22 אצטרך 70 אלף נק, זה תלוש מהמציאות. המשימות לא מגוונות בכלל, תפיסת סוגים צריכה להיות לכל הסוגים.

הכמות נק על משימות לא טובה. מאמן תומך מקבל 5 פרסים מתוך 20 זה בדיחה. וכמות הימים לרענון הפאס בכלל הזויה 

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

לגבי החנות מטבעות עם הנסיון בפאס אני בעד

לגבי התיבת זהב והפלנטיניום אני בעד

להחליף משימות קבוצה אני לא בעד יש קבוצה שלמה שצריכה לעשות משימה אם כולם עושים גג יום אמורים לסיים

לגבי הקרבות אני בעד באמת נקודות באמת תלושות מהמציאות 

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

שלום,

ראשית, הצעתך יצירתית, כל הכבוד!

נוספה לחנות המטבעות אפשרות לקנות ניסיון נוסף למסע. בנוסף, חלק מהמשימות האישיות בפאס עברו שינוי לפני כמה ימים, הניקוד של חלקם הועלה, ולחלקם השתנתה הכמות שצריך לעשות בשבילם.

יתרה מזאת, בהמשך תתווסף אפשרות להחליף משימה קבוצתית, בתמורה לזהב מקופת הקבוצה. הוספת האפשרות להשיג נקודות בפאס מכמות קרבות מסוימת תיצור כפילות עם משימה אישית שקיימת כבר בפאס - לבצע X קרבות שדה, ולכן האפשרות הזו לא תיכנס למשחק.

תודה על הצעתך, נשמח לראות הצעות נוספות ממך בפורום המשחק,

ננעל.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• Doom man נעל את אשכול
אורח
נושא זה נעול לתגובות חדשות.
  • צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.
  • יצירת חדש...