מעבר לתוכן

באן

Moshiko

הודעות מומלצות

שם משתמש במשחק - moshiko

קישור- (באן)

תיאור הבעיה - באן על משהו שנאסר והאחריות תקפה על שני השותפים גם אם אחד לא אחראי על זה.

-"הגבלתם את המהירות חרישה ומיקי התעצבן והחליט לחרוש מהיר לכמה דקות באמצעות שיטה שאסרתם, זה היה מעשה חסר אחריות, מעשה שלא צריך להיעשות ומעשה שמיקי מתחרט על כך ואפילו עומד על זה שבמידה ותרצו הוא יעזוב את המשתמש ויפרוש לחלוטין ) אמשיך לשחק, בצורה אחראית זה סך הכל פעולה של תסכול וחמימות מוח שאנחנו מתחרטים עליה ומיקי בעיקר מתחרט ומתנצל על כך, ועשה זאת אך ורק כי התעצבן על הגבלת הקרבות הפתאומית"

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• מנהל ראשי

שלום,

כפי הידוע לכם, שיתוף סיסמאות טומן בחובו לא מעט חסרונות, וכרגע אתם חווים אחד מהם - אחריות משותפת. במידה ואחד הצדדים מפר את חוקי המשחק, האחריות וההשלכות חלות על החשבון בלי קשר לזהות האדם שביצע את העבירה.

בנוסף, יש טענה כי הצד הנוסף מתחרט על המעשים, ואם אכן כך - ראוי שהוא יכתוב כאן על כך (בתגובה לאשכול).

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

אני אכן מתחרט על מעשיי, אני בתקופה מסובכת בחיים ולפעמים הנחמה היחידה שלי היא להיכנס למשחק ילדותי, ולהנות קצת בניסיון להשגת חפצים, ביום קבלת הבאן שונה משהו במערכת המשחק שהפך את החרישה שלי לאיטית נורא, דבר אשר הוסיף ללחץ המתסכל שכבר הייתי שרוי בו והחלטתי לחזור לדרכים ישנות שהבטחתי שלא אחזור אליהם, ולהשתמש בשיטת קרבות אשר נאסרה על ידי צוות המשחק, ואני מתחרט על כך נורא, ומבקש מחילה על הפרת חוקי המשחק, הפרת אמון הצוות בי, ועל הבעת התסכול בצורה הלא חוקית שהבעתי.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • מנהל ראשי

שלום,

לאור עבירות חוזרות ונשנות באותו נושא, פניות מטעם חברי צוות שונים ללא הועיל, ובעיקר לאור היסטוריית עבירות עשירה בנושאים דומים וניצולי באגים למיניהם לאורך קיומו של החשבון, חזרה למשחק תוכל להיות מועלת לדיון רק בחלוף לפחות 45 יום מאז פתיחת האשכול הנ"ל. אותו פרק זמן הינו פרק זמן של הרחקה מהמשחק אם וכאשר יוחלט לשחרר את הבאן.

לשם דיון מחודש בנושא, יש לפתוח אשכול חדש בחלוף הזמן בצירוף האשכול הנוכחי.

שבוע טוב.

קישור לתוכן
שיתוף באתרים אחרים

• Obelisk נעל את אשכול
אורח
נושא זה נעול לתגובות חדשות.
  • צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.
  • יצירת חדש...