עבור לתוכן
 • צור חשבון
×
×
 • צור חדש...

Obelisk

מנהלים ראשיים
 • הודעות פעילות

  2,050
 • הצטרפות

 • ימי ניצחון

  93

יצח לאחרונה ב אפריל 18

ל- Obelisk היו הכי הרבה סימוני אהבתי לתכנים!

אודות Obelisk

פרטים נוספים

 • מין
  זכר
 • שם במשחק
  Obelisk

מבקרים אחרונים

20,978 צפיות בפרופיל

ההישגים של Obelisk

 1. תכתוב לי בפרטי את המייל, ואתן לך אפשרות לפתוח עם אותו מייל אם אתה אכן יודע את המייל של המשתמש המדובר. נסיים את השיח בפרטי. ננעל.
 2. לאחר בדיקות מקיפות, נראה כי החשבון שלך רווי בחפצים ופוקימונים שהושגו באופן בלתי חוקי - המשתמש הזה לא יחזור. אם תרצה - תוכל לקבל אישור לפתיחת משתמש חדש. תגובתך?
 3. תפנה אליי בפרטי
 4. אני רואה שה-IP שלך מצטלב עם IP של שחקנים קיימים. האם שחקנים שמשחקים / שיחקו במשחק היו עם גישה לחשבון שלך (Amenadiel) או שלך הייתה גישה לחשבונות שלהם?
 5. שלום, תודה על כתיבת האשכול. האינדיקציות לשימוש בתוכנות בלתי חוקיות יותר מדי חזקות (אולי עדיף שלא אכתוב אותן כדי לא להביך אותך). לאור כך שאין היענות ושיתוף פעולה מצידך הבאן לא יוסר.
 6. תקשיב להלות רמה או קמו לההלות לרמה 20 סמתי לב לזה אני יסמח אם זה היה מסודר קי הני ישהר ברמה נמוחה

 7. שלום, צוות המשחק מעודד משחק חוקי ולכן פועל כנגד אלו שפועלים בניגוד לחוק. ממליץ לקרוא בצד ימין בפורום את חוקי המשחק (כתום) ולשמור על החוקים כדי להימנע מהרחקה עתידית שלאו דווקא תוסר. ההודאה שלך מוערכת, ולכן החזרה מהבאן תהיה מיידית והקנס לא יהיה גדול כמו שיכל להיות אלמלא ההודאה: (א) מחיקה של פרימל גראודון (ב) קנס של 100 זהב (ג) קנס דרגות (הורדה מדרגה 19 לדרגה 12) (ד) מושעה מהאיוונטים הנוכחיים, ולכן לא תקבל את הפרסים שלהם במידה ועשית כמות קרבות מסוימת המשך משחק מהנה
 8. איזה קישור

  1. Obelisk

   Obelisk

   בתגובה שרשמתי שיש קישור מופיע הקישור עצמו

  2. בנימין שאוליאן

   בנימין שאוליאן

   איך נחנסים לתגובות?

  3. בנימין שאוליאן

   בנימין שאוליאן

   התה פותהח את דודל?

 9. היי, נא לערוך לפי הטופס בקישור הבא:
 10. היי, אני גם אשמח אם הבאן יירד, אתה מוסיף צבע ייחודי למשחק. אולם, איך אתה קובע שלא היה שימוש בלתי חוקי אם לא אתה זה שהיה בחשבון? אתה לא האדם המתאים לפתוח את האשכול הזה, אלא האדם שבגין פעולותיו / אי פעולותיו הבאן התקבל. ננעל.
 11. הבאן הוסר. המשך משחק מהנה.
 12. שלום, הודאה זה השלב הראשון והצעד המשמעותי ביותר. כל הכבוד. אולם: (א) לא פתחת אשכול לפי הפורמט המקובל וגם לא בפורום הנכון (פורום משוב ותמיכה) (ב) לא אמרת מה עתיד לקרות בהיבט הזה - האם תמשיך לפעול באופן בלתי חוקי או לא? נא לפתוח את הנושא מחדש, לאחר תיקונים ובהתאם לדגשים.
 13. היי, אתה תקבל הזדמנות נוספת. תוודא שאתה פועל על פי חוקי המשחק, ולא רק על פי המישור הצר שבגינו הורחקת, אלא על פי המישור הרחב יותר שכולל גם את יתר חוקי המשחק. אני רואה שהשתמש שעליו אתה מדבר הוא דרגה 1, אתה רשאי לפתוח משתמש חדש (תגיב כאן אם התשובה מספקת אותך או שהסרת הבאן למשתמש הספציפי שציינת חיונית, ואם כן - למה ).
 14. שלום, צוות המשחק מגלה אפס סבלנות וסובלנות כלפי פעולות לא חוקיות. אולם, משום שעבר זמן ומשום שאתה מביע חרטה בטענה שאתה רוצה לפתוח דף חדש, החשבון שלך יחזור תחת קנס של רוב החפצים שלך, איפוס הממון (השארה של 100 זהב, ו-50k כסף כדי שתוכל להשתקם) והורדה בשתי דרגות. שים לב שככל הנראה לא תינתן הזדמנות נוספת במידה ותעבור שוב על חוקי המשחק, ולכן קח את ההזדמנות הזאת בשתי ידיים ובתבונה. המשך משחק מהנה