עבור לתוכן

Obelisk

מנהלים ראשיים
 • הודעות פעילות

  2,008
 • הצטרפות

 • Days Won

  87

יצח לאחרונה ב February 11

ל- Obelisk היו הכי הרבה סימוני אהבתי לתכנים!

אודות Obelisk

 • דרגה
  תותח בליגה

פרטים נוספים

 • מין
  זכר
 • שם במשחק
  Obelisk

מבקרים אחרונים

19,103 צפיות בפרופיל
 1. תודה על התקציר של החודש האחרון. בהחלט מעניין. הייתי מציע להוסיף יותר תוכן (ברמת העובדות), על חשבון קישוטים (אמירות פחות חשובות - "הו שלום לכם! לא ראיתי אתכם שם", פרסום מכירות של 2 משתמשים בלי קשר מובהק לסיכום החודש וכו'), וכך תוכל לשקף באשכול יותר מידע על החודש החולף ועדיין להישאר תמציתי במלל. נהניתי לקרוא.
 2. מה עם פאריז/פריזה? מה עם סל? תודה על סיקורי הקרבות 🙂
 3. אתה בסדר גמור, ולא עשית שום דבר רע. יש לך את חופש הבחירה - להתחסן או לא, ומרגע קבלת ההחלטה ויישומה תצטרך להתנהג בהתאם, ובאם בחרת לא להתחסן תצטרך לפעול על אחת כמה וכמה על פי ההנחיות. יש קבוצה ניכרת, בעולם בכלל, שרואה בחיסונים דבר טוב, וטכניקת ה-mRNA אמנם די חדשה, אבל היא כן הוכחה בניסויים כאפקטיבית. כרגע החיסון הוא חלק מחלבון מאוד קטן (הגוף שלנו הופך את ה-mRNA של החיסון לחלבון), והחיסונים של העבר היו ווירוסים מוחלשים - כשמסתכלים על זה ככה מבינים שדווקא אתה מכניס לעצמך פחות מאשר חיסוני העבר הכניסו. נשאלת השאלה מה היה קורה אם המצב היה הפוך? אם לראשונה החיסון היה mRNA קצר, ובעתיד היו מציעים להכניס לך לגוף ווירוס שלם, מה היית אומר אז? אז אנשים היו יותר בפאניקה. ממצב של להכניס חומר קטן מאוד לגוף מגיעים למצב של להכניס ווירוס על בוריו? בכל מקרה, אני מאמין בחיסון, ומכבד את רצונם של האחרים מהסיבה שחשש הוא דבר לגיטימי ומכך שלכל אחד חופש בחירה כל עוד הוא גם מתנהל כמו שצריך לאחר ההחלטה שלו. קבוצות שמקניטות ומגדפות כאלו שלא מתחסנים הן קיצוניות וכדאי להתעלם מהן ולא לייחס חשיבות גבוהה לאמירות שלהם שבכללותן עלולות לפגוע, אך עדיין לשים לב שעם קבלת ההחלטה לא להתחסן יש אחריות והיא לשמור על ההנחיות ולא להוות פקטור בשרשרת ההתפשטות.
 4. שלא לרסן אותם, אלא להימנע מאינטרקציה שלילית עימם. השמועות אומרות...
 5. שובל פשוט אדם מגניב

 6. הנהלת המשחק משתדלת להתערב כמה שפחות בנושאים מהסוג הזה, אך בהתאם לנסיבות שבגינן השחקן לא פעיל כלל הוחלט בצעד חריג לבטל את העסקה, וחשבונך קיבל החזר חלקי של כ-80% מהזהב. נא לגלות משנה זהירות במקומות רגישים כמו המסחר, שהרי בהישנות מקרה מסוג זה שיפוט הסוגיה יהיה נוקשה יותר. המשך משחק מהנה.
 7. deku, החשבון שלך ללא חסר של מגנטים. נא לוודא את הדברים לפני פתיחת אשכול. מכאל, לעומת זאת, אכן עם חוסר של מגנטים, וחשבונך זוכה בחוסר. נעול.
 8. מדריך מצוין מבחינת תוכן, וגם מבחינת החשיבה על השימוש בצבעים - אופי הצבעים ומינון הצבעים. מאוד ברור, יישומי ותמציתי. תודה 🙂
 9. נשמע מאוד מעניין! הצלחת גם להגיש את זה באופן מאוד מושך. תודה רבה על הסיקור!
 10. שלום. השם שלי במשחק הוא 3926372 ונחסמתי בצאט כי כתבתי לאן ריל משהו בצאט ופטעום המחשב שלי נתקה וחשבתי שזה לא שלח כלום אז ניסיתי לשלוח עוד פעם וכשהמחשב עבד שוב ניסיתי לכתוב "סליחה המחשב שלי נתקע" אבל לא יכולתי משום שחסמו אותי.

  תוכל להוציע את החסימה שלי? אתה גם יכול לשאול אנשים בצאט והם יואומרו לך שאני לא עושה דברים כאלה.

  תודה. 3926372

  1. Obelisk

   Obelisk

   שלום,

   נחסמת ממערכת הצ'אט עד ה-28.10 ע"י TheUnreal.

   להסרת החסימה תצטרך לפנות אליו כדי שישקול את העניין בשנית.

   להבא דברים מהסוג הזה לכתוב בפורום משוב ותמיכה. המשך משחק מהנה. 

  2. יצחק

   יצחק

   טוב. 

   תודה רבה

 11. 1. לפני מספר שבועות בשליחת סילבר המס ירד מ-5% ל-1%. 2. בימים האחרונים נוספו למשחק שקי שלל נוספים: שק שלל קטם, בינוני, גדול וענק, כאשר ה-2 האחרונים מכילים שלל גדול יותר של סילבר+זהב מאשר השק הרגיל שהיה עד כה (ששקול לבינוני הנוכחי). כך השגת הכסף והזהב תוקל עליכם. 3. אם עדיין ישנה בעיה ניתן לפתוח אשכול נוסף בנושא. נעול.
×
×
 • צור חדש...