• צור חשבון
עבור לתוכן
×
×
 • צור חדש...

Obelisk

מנהלים ראשיים
 • הודעות פעילות

  2,017
 • הצטרפות

 • ימי ניצחון

  91

יצח לאחרונה ב אוגוסט 4

ל- Obelisk היו הכי הרבה סימוני אהבתי לתכנים!

אודות Obelisk

 • דרגה
  תותח בליגה

פרטים נוספים

 • מין
  זכר
 • שם במשחק
  Obelisk

מבקרים אחרונים

19,842 צפיות בפרופיל
 1. שלום, לפי הכינוי שאליו שינית אני מבין שזה כבר לא רלוונטי?
 2. האיוונט כולל 2 פריטי איוונט, ובחנות ישנה אפשרות להמיר את אחד מפריטי האיוונט לזהב. אין רציונל מאחורי המרה לזהב של 2 פריטי איוונט שניתנים להשגה באותה הדרך בדיוק. אולם, יחס ההמרה של החנות ישתנה כך שתוכלו להפיק מהמצות יותר זהב. תודה על ההצעה.
 3. ניתן להמשיך להגיב כאן, אך כשיתפרסם מועד סיום לאיוונט כדאי לשלוח את האשכול לצוות התמיכה כדי שתהיה התייחסות קונקרטית.
 4. מחירי החנות מחושבים לפי הסיכוי להשגת פריט האיוונט ולפי חנויות איוונט אחרות, כך שאמירה שהחנות שונה ומביאה פחות תמורה מאשר חנויות איוונט אחרות היא חסרת כל בסיס ועובדתית לא נכונה, בעיקר לאור כך שאין בידיכם את הסיכויים להשגת פריטי האיוונט. בנוסף, להבדיל מרוב האיוונטים, יש 2 פריטי איוונט - מצות ודמויות פורליון. למצות חנות ולדמויות זוכים לפי הובלה. בעבר לא הייתה חנות לפסח והוחלט לעשות חנות, והושארה האופציה לזכייה של מובילים כך שלמעשה יש כפל פרסים. שחקן שיעשה המון קרבות יוכל לרכוש מחנות האיוונט וגם יוביל בדמויות הפורליון ויזכה בפרס נוסף. למרות כל האמור לעיל מחיר אבן הגנה ירד ל-175 מצות, ו
 5. מה הכינוי? אם אתה יודע פרטים כמו מייל הרשמה / תאריך לידה שהזנת בהרשמה - תכתוב לי בפרטי (לא כאן).
 6. אלו עם הטופ מוניטין מופיעים בעמוד הראשי כמובילים + קיבלו לעצמם אייקונים של מוניטין מתוך מגוון רחב וככל שיתקדמו יקבלו אייקונים מעניינים ויפים יותר. ההצעה נדחתה.
 7. תודה על הצעתך, אך ההצעה נדחתה מהסיבות הנ"ל. להבא שים לב לפתוח אשכול לפי חוקי הפורום (קישור לפרופיל ולא רק שם + פתיחת סקר כדי לשקף את רצון השחקנים).
 8. תודה על התקציר של החודש האחרון. בהחלט מעניין. הייתי מציע להוסיף יותר תוכן (ברמת העובדות), על חשבון קישוטים (אמירות פחות חשובות - "הו שלום לכם! לא ראיתי אתכם שם", פרסום מכירות של 2 משתמשים בלי קשר מובהק לסיכום החודש וכו'), וכך תוכל לשקף באשכול יותר מידע על החודש החולף ועדיין להישאר תמציתי במלל. נהניתי לקרוא.
 9. מה עם פאריז/פריזה? מה עם סל? תודה על סיקורי הקרבות 🙂
 10. אתה בסדר גמור, ולא עשית שום דבר רע. יש לך את חופש הבחירה - להתחסן או לא, ומרגע קבלת ההחלטה ויישומה תצטרך להתנהג בהתאם, ובאם בחרת לא להתחסן תצטרך לפעול על אחת כמה וכמה על פי ההנחיות. יש קבוצה ניכרת, בעולם בכלל, שרואה בחיסונים דבר טוב, וטכניקת ה-mRNA אמנם די חדשה, אבל היא כן הוכחה בניסויים כאפקטיבית. כרגע החיסון הוא חלק מחלבון מאוד קטן (הגוף שלנו הופך את ה-mRNA של החיסון לחלבון), והחיסונים של העבר היו ווירוסים מוחלשים - כשמסתכלים על זה ככה מבינים שדווקא אתה מכניס לעצמך פחות מאשר חיסוני העבר הכניסו. נשאלת השאלה מה היה קורה אם המצב היה הפוך? אם לראשונה החיסון היה mRNA קצר, ובעתיד היו מציעי
 11. שלא לרסן אותם, אלא להימנע מאינטרקציה שלילית עימם. השמועות אומרות...
 12. שובל פשוט אדם מגניב

 13. הנהלת המשחק משתדלת להתערב כמה שפחות בנושאים מהסוג הזה, אך בהתאם לנסיבות שבגינן השחקן לא פעיל כלל הוחלט בצעד חריג לבטל את העסקה, וחשבונך קיבל החזר חלקי של כ-80% מהזהב. נא לגלות משנה זהירות במקומות רגישים כמו המסחר, שהרי בהישנות מקרה מסוג זה שיפוט הסוגיה יהיה נוקשה יותר. המשך משחק מהנה.
 14. deku, החשבון שלך ללא חסר של מגנטים. נא לוודא את הדברים לפני פתיחת אשכול. מכאל, לעומת זאת, אכן עם חוסר של מגנטים, וחשבונך זוכה בחוסר. נעול.