עבור לתוכן
Hamachi Fyso

הצעת פורום|פורום שרשורים

סקר  

15 הצבעות

1. 1. אם אתם רוצים את הפורום הזה ?

• כן מאוד !!
    • לא,הוא מיותר

Recommended Posts

פורום שאני מציע:פורום שרשורים

מדוע הוא הכרחי?:לא הייתי אומר הכרחי אבל רצוי. פורום שרשורים יהיה תת-פורום משחקי תפקידים , לאלו שלא יודעים הכוונה בשרשורים זה למשחק תפקידים ללא שה"ם כלומר כל אחד בתורו אומר מה הוא עושה. לדוגמא :

איש 1:אני שומע רעש מאחורי השיחים , מתקרב ופתאום רואה את ריצ'י שוכב שם מחוסר הכרה. ולידו החרב שלו שבורה ומכוסה דם. אני קורא לכם "חברים , בואו לכאן, מהר !."

איש 2:אני רץ לעבר השיחים איפה שאתה עומד ואז אני רואה אותו. ישר אני מתכופף ושם את האוזן על החזה שלו איפה שהלב שלו. אני אומר "יש לו דופק חלש , הארו , תביא לי מהתיק את הבקבוק השחור הקטן"
איש 3: "כבר מביא אותו פירו" אני אומר ורץ להביא את הבקבוק.
איש 1: "מה יש בו ?" אני שואל
איש 2 : "חומר מיוחד אשר מכינים מפירות אשר נמצאים על האי אלט'ק , ברגע שהוא יבלע את זה הוא יחזור לבריאות מלאה."
איש 1 : "מאיפה יש לך את זה ?"
איש 2 : "זכיתי בזה פעם. או הנה הארו בא"
איש 3 : "מצאתי אותו" אני אומר "קח" ואני מושיט לפירו.
איש 2 : "תודה" אני אומר ומוזג לתוך פיו של ריצ'י את מה שיש בפנים. ... [\spoiler] 

כמובן שלפני המשחק זה שפותח את השרשור עושה נושא שנראה קצת כמו של משחק תפקידים רגיל. חוץ מזה למרות שחוק השליטה הרגיל לא חל בשרשורים על השחקנים עדיין צריך לחשוב בהגיון. כלומר אי אפשר פתאום להחליט משהו כמו :"ברק אדום פגע בי. פתאום קיבלתי כוח מיוחד שאיתו אני יכול להשמיד את העולם" אם המשחק עוסק בחבורה של אנשים בזמן ההווה...

אבל עדיין לא אמרתי לכם למה זה הכרחי נכון ? אז זה למה : שרשורים זה משהו שמאוד כיף לשחק עם האנשים הנכונים(אנשים שמבינים את הגבולות של חוק השליטה). וזה מאוד דומה למשחקי תפקידים רק שזה יותר כיף כי יש לך יותר חופש. אם אתם רוצים (המנהלים וגם טיפה המשתמשים) אם יש פה כמה אנשים שיודעים מהו שרשור לא רק מההסבר שלי עכשיו וגם מבינים את גבולות חוק השליטה אז אם הם רוצים הם יכולים לעשות איתי שרשור קצר כדי להדגים לכם.

מקווה שיתקבל :)

נערך על-ידי Itachi Uchiha

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נשמע מעולה ויעזור לשחקנים שרוצים לעשות מ"תים "שונים" מכרגיל. לא נראה לי שזה יזיק בדרך כלשהי לפורום. מקווה שיתקבל.

נערך על-ידי Ray

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו