עבור לתוכן
Eliz

תעזרו לי לא נעים לי...

Recommended Posts

היי~  תראו יש לי בעיה אני לא יודע מה לעשות... תראו יש לי שכנה קרציה שקצת ''דלוקה'' עליי ומנסה שאני יהיה איתה, לא שאני לא רוצה להיות איתה היא סבבה והכל.. אבל  אני בחור ישיבה בעיר דתית וזה לא מתאים... בקיצור איך אני אומר לה שלא תפגע ושתרד ממני??? 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אולי תנסה להראות לה שאין לך כל כך הרבה זמן ליהיות איתה כי עדיין אתה לומד המון שעות ביום אם היא תראה שאין לך הרבה זמן פנוי אולי היא תעדיף ליהיות אם מישהוא אם יותר זמן פנוי(אני יודע שזה לא משו אני פשוט לא כל כך מבין בדברים כאלו)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יואו אני ממש מבין למה אתה מתכוון. טוב אז נראה לי שככה, תנסה קצת להתעלם יותר ממנה, או שנגיד אם אתה רואה אותה קצת מרחוק אז נגיד תתחבא או משהו. אין לי ממש מה להגיד לך כי לא עמדתי בסיטואציה כזאת. 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אל תעשה כלום, אל תראה עניין אבל אל תראה זלזול. פשוט תשאר רגיל ותתן לה להבין בעצמה שזה לא ילך או שאולי תסביר לה את הסיבות שלך ושזה לא אישי נגדה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תצרח עליה "תעזבי אותי!", תתן לה סטירה ותנתק איתה כל קשר.
(אני אוטיסט).

נערך על-ידי Bill Cipher

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מה היא כבר עושה שהיא קרציה? אם זה באמת כולל שיח כלשהו אז אתה לא אמור להיות מוטרד מזה חח

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תנסה לדבר איתה ולהגיד לה שאתה כאילו סבבה איתה לדבר וזה,אבל שאתה לא חושב שהיא הסגנון שלך,תנסה להסביר לך את זה ברכות,לא לצעוק עליה ולהעיף אותה

תגיד שאתה רוצה לדבר על משהו חשוב,ואז תסביר לה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

?

מה היא כבר עושה שהיא קרציה? אם זה באמת כולל שיח כלשהו אז אתה לא אמור להיות מוטרד מזה חח

אז זהו זה כבר לא שיח... היא שואלת שאלות בסגנון הזה: אולי נאכל ביחד? אולי תצא איתי? איך אני נראית? השמלה מתאימה לי? משו כזה ואני גר בעיר דתית קטנה שכולם מכירים את כולם ותוך שנייה כל העיר יודעת ואני לומד בישיבה וזה לא מוציא  לי שם טוב מבין?

נערך על-ידי Eliz

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תנסה לדבר איתה ולהגיד לה שאתה כאילו סבבה איתה לדבר וזה,אבל שאתה לא חושב שהיא הסגנון שלך,תנסה להסביר לך את זה ברכות,לא לצעוק עליה ולהעיף אותה

תגיד שאתה רוצה לדבר על משהו חשוב,ואז תסביר לה

באיזה גיל אתה ובאיזה גיל היא?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

באיזה גיל אתה ובאיזה גיל היא?

שתינו 14 :)

נערך על-ידי Eliz

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

היא דתייה או שהיא חילונית או מה?

דתי לאומי כזה...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ואתה חרדי חרדי ואתה לא מרגיש עם זה בנוח?

אז תגיד לה שאתה לא יכול להיות איתה בגלל שאתה חרדי והיא דתייה ואתה מרגיד עם זה לא בנוח

רק שתדע שאני לא כזה מבין באהבה או כל הדברים האילו,אז אני רק נותן עצה ידידותית,אני מציע לך לפנות אל בת,כי בת יכולה להבין איך היא תרגיש

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חברים הבעיה נפתרה, אומנם באיחור של 4 שנים אבל אני מניח שאז דיברתי איתה על זה ואיכשהו זה הסתדר

פיי איזה נוסטלגיה חיי הישיבה 

נערך על-ידי Eliz

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.