עבור לתוכן

Recommended Posts

היי~

פה אני יפרסם כל יום תמונה        מצחיקה אשמח לתגובות:    

10341454_284537778388125_792591884695710                         

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

קרה לי הרבה חחח

ותשנה את הכותרת לתמונה השבועית ולא היומית או שהתכוונת שכל יום(ולא כל שבוע) תפרסם תמונה מצחיקה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חחחח אם היה לי כל שקל אפילו אגורה הייתי היום בחברה הכי גבוהה ורווחית בעולם XD

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

זה מזכיר לי קומיקס שכתבתי בכריכה של המחברות קוראים לו האיש המסכן 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

קרה לי הרבה חחח

ותשנה את הכותרת לתמונה השבועית ולא היומית או שהתכוונת שכל יום(ולא כל שבוע) תפרסם תמונה מצחיקה

קורה כל פעםםםםםם

ותקשיב לרואי(דיפ פיר)

חחח זה אמור להיות התמונה היומית 

fsgs432566.jpg

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

היי~ פה אני יפרסם כל שבוע תמונה מצחיקה אשמח לתגובות:     למי שזה קרה שיגיב אהבתי~                                                                                                                                                                                           

לגבי החבר עם הפיפ"א תמונה ענקית!!! למרות שאצלי עוד לא ניצחו אותי בפוקס כי אני גרוע :P

ולגבי מה שאמרתי לך בהתחלה, תשנה את מה שהגדלתי כי רשמת שבוע כמו שאמרתי בהתחלה וזה אמור להיות כל יום כי לזה התכוונת

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לגבי החבר עם הפיפ"א תמונה ענקית!!! למרות שאצלי עוד לא ניצחו אותי בפוקס כי אני גרוע :P

ולגבי מה שאמרתי לך בהתחלה, תשנה את מה שהגדלתי כי רשמת שבוע כמו שאמרתי בהתחלה וזה אמור להיות כל יום כי לזה התכוונת

חח עודכן תודה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

עודכן תמונה חדשה!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              diren1324223.jpg

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

קרה לי המון, ואני כעת בדרך למקלחת... נקווה שלא יקרה XDDDDDDDDDDDDDDDDD

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חחחחחח ובזמן שאתה בבית אתה לוקח את החבילה של העוגיות ואוכל ביד

XD

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לכבוד שבת קיבלתם תמונה מתנה!                                                                                                                                                                                                                                                               1510990_10153555873569115_13136922206050                                                                                                                                                                                       

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חחח זה אמור להיות התמונה היומית 

fsgs432566.jpg

כל כך נכון!!!!!

וגם בגלל עוד כמה תירוצים, אין לי אקסבוקס /פלייטסן בבית, אני לא טוב במקשים באנגלית, האצבע שלי החליקה, קיבלתי מכה, אני יכול להמציא עוד אלף כאלה XD

עודכן תמונה חדשה!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              diren1324223.jpg

קורעעעעעעע

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

וואי לא פירסמתי 4 ימים! קבלו מתנה את עשרת התמונות!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             %D7%94%D7%9E%D7%91%D7%95%D7%A8%D7%92%D7%

לא לנסות את זה בבית!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             dfsfds333.jpg

5 דק' האחרונות של המבחן!!!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          30.jpg

מישו שם ♥?                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 20.jpg

עזבו אל תלכו לים שיש שם ערסים!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          arsimfunny.jpg

תפוח זה בריא :)                                                                                                                                                                                                                                                                                                1901367_469489586513113_1375398619_n.jpg                                                                                                                                                                                                                             

הקלף שהרס כ''כ הרבה חברויות...                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          +2.png

די משה!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         29.jpg

תגידו חם בחוץ?                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        6.jpg

ולקינוח:  תחייך למצלמה~                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  1.jpg

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חח הרגו אותי כל התמונות בעיק החבר עם הפיפא והקלף שכל פעם שאתה שם אותו הוא חוזר אליך בהפוכה קלף אחרון ועוד 2 זה קלף שיוסיף לך 16 קלפים כי כשאתה שם אותו פתאום לכולם יש 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לא שמתי תמונות שבוע... קבלו 7 תמונות :)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         11705135_544638479026681_349121082594556

sifs423523.jpg                                                                                                                                                           

1.jpg

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הנושא הוקפץ ע''י אישור של מנהל פורום.

אני ממשיך להפעיל את הנושא אחרי הפסקה ארוכה.

ועכשיו, התמונה היומית של היום~

c7fd7305b348494ea93baa24e297a812.png

(סורי על האי סדר בהיסטורית האשכול, זה בתקופה שאז לא התוודעתי למקש ''אנטר'' ^^)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

• צופים לאחרונה   0 משתמשים